X BIEG TRZEŹWOŚCI - NORDIC WALKING - 10 KM
X BIEG TRZEŹWOŚCI
Organizator : Rowerowa Brzoza
Data : 2021-09-12
Miejsce : Brzoza
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 48
Wystartowało : 38
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 38
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K 1-35 | M 1-35 | K 36-45 | M 36-45 | K 46-55 | M 46-55 | K 56+ | M 56+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KOLBERG Kamila 34KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK 36-451K 100:00:0901:07:12.0001:07:21.35 6:438,9
2KĘDZIERSKA Agnieszka 30KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK 36-452K 200:00:0901:10:15.4001:10:24.90+00:03:037:018,5
3FELCYN Anna 16GORZYCEK 36-453K 300:00:1101:12:35.5001:12:46.70+00:05:237:158,3
4POTRZEBOWSKA Agata 7DEAF I #3BKBYDGOSZCZK 36-454K 400:00:1101:13:31.3501:13:42.55+00:06:197:218,2
5ZUZA-WITKOWSKA Anna 11KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZK 46-551K 500:00:1001:14:08.1501:14:18.20+00:06:567:248,1
6STEMPOROWSKA Katarzyna 26NESSI TIME INOWROCŁAWINOWROCŁAWK 36-455K 600:00:0901:16:27.0001:16:36.05+00:09:157:387,8
7KAMIŃSKA Małgorzata 27ALTERNATYWYZIELONKAK 36-456K 700:00:1001:17:34.1501:17:44.95+00:10:227:457,7
8KACZMAREK Aleksandra 36SOLEC KUJAWSKIK 1-351K 800:00:1701:17:52.3001:18:09.85+00:10:407:477,7
9BYSTRZYŃSKA Emilia 35BYDGOSZCZK 36-457K 900:00:1601:18:03.1001:18:19.40+00:10:517:487,7
10KWIATKOWSKA Elżbieta 15BYDGOSZCZK 46-552K 1000:00:1501:18:05.3001:18:20.40+00:10:537:487,7
11URBANOWSKA-DOMAŃSKA Olga 24ALTERNATYWYZIELONKAK 36-458K 1100:00:0901:18:17.8501:18:27.75+00:11:057:497,7
12KACZMAREK Zofia 33SZCZUTKIK 56+1K 1200:00:1301:18:50.4001:19:04.30+00:11:387:537,6
13NOWAKOWSKA Marta 2DEAF GARMIN_CUBEBYDGOSZCZK 1-352K 1300:00:1201:19:31.3001:19:43.35+00:12:197:577,5
14PACZKOWSKA Ewa 19OLIMPINK 46-553K 1400:00:1401:22:55.6501:23:10.15+00:15:438:177,2
15KOWALCZYK Bogusia 43BYDGOSZCZK 36-459K 1500:00:1301:22:56.1001:23:09.35+00:15:448:177,2
16WIŚNIEWSKA Elżbieta 17OLIMPINK 46-554K 1600:00:1301:22:57.3001:23:10.70+00:15:458:177,2
17BŁASZAK Stanisława 38ORCHOWOK 56+2K 1700:00:1301:25:26.5501:25:40.45+00:18:148:327,0
18BUDAJ Agnieszka 42BYDGOSZCZK 1-353K 1800:00:5201:27:17.6001:28:10.00+00:20:058:436,9
19LEWICKA Dagmara 41POZNAŃK 1-354K 1900:00:5101:27:17.9001:28:09.70+00:20:058:436,9
20MARZEC Magdalena 13MUROWANIECK 46-555K 2000:00:1401:28:33.8001:28:48.60+00:21:218:516,8
21BUSZTA Anna 22BYDGOSZCZK 36-4510K 2100:00:1101:30:13.6501:30:25.50+00:23:019:016,7
22DELIG Monika 23BYDGOSZCZK 36-4511K 2200:00:1101:30:14.7501:30:26.50+00:23:029:016,6
23BUTOWSKA Anna 8BYDGOSZCZK 46-556K 2300:00:1601:30:43.9501:31:00.80+00:23:319:046,6
24ROHDE Danuta 10ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZK 46-557K 2400:00:1301:30:46.4501:31:00.35+00:23:349:046,6
Znaleziono 24 wynik(ów)