Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2022-10-08 |
Miejsce : | Cisna |
Dystans : | 14 km |
Zgłoszonych : | 279 |
Wystartowało : | 224 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 224 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SIKOŃCZYK Miłosz | 1001 | TS WISŁA KRAKÓW | KRAKÓW | M20 | 00:00:00 | |
2 | TRACZ Łukasz | 1226 | TRENINGFIZJO/AQUAREH | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | |
3 | ZĄBIK Marek | 1227 | GODOWA | M30 | 00:00:00 | ||
4 | ŻŁOBECKI Piotr | 1102 | DANIEL WOSIK TERVEL TEAM | ŚWIĘTOMARZ | M40 | 00:00:00 | |
5 | PĘKALA Łukasz | 1012 | POZNAŃ | M30 | 00:00:00 | ||
6 | BUSZ Jacek | 1028 | STAJNIA BALONA/OLD SCHOOL TRIAL RUNNING | RZESZOW | M30 | 00:00:00 | |
7 | JEDLIŃSKI Norbert | 1206 | BRZEŹNICA | M20 | 00:00:00 | ||
8 | ŚWIĄDER Mirosław | 1148 | RUNPASSION.PL | KOLBUDY | M50 | 00:00:00 | |
9 | WÓJCIK Józef | 1195 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | M50 | 00:00:00 | |
10 | JANDZIŚ Wiesław | 1220 | AKTYWNY DYNÓW | DYNÓW | M40 | 00:00:00 | |
11 | SOKOŁOWSKI Marek | 1151 | ALPIN SPORT TEAM | MYSŁOWICE-WESOŁA | M50 | 00:00:00 | |
12 | ZAWADZKI Marcin | 1209 | SZCZWANY TRZMIEL TEAM | LUBENIA | M30 | 00:00:00 | |
13 | BODZIOCH Grzegorz | 1178 | GORLICE | M40 | 00:00:00 | ||
14 | ŚWIDZIŃSKI Tomasz | 1230 | LOKOMOTIV MAJDAN | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | |
15 | LATUSEK Daniel | 1223 | ZAGÓRZ | M30 | 00:00:00 | ||
16 | PYRZAK Jacek | 1045 | RZESZÓW | M40 | 00:00:00 | ||
17 | SHABLEI Volodymyr | 1167 | BIELSKO-BIAŁA | M30 | 00:00:00 | ||
18 | STACH Tomasz | 1171 | BIEGAJĄCA_RODZINKA | NOWOSIELCE | M40 | 00:00:00 | |
19 | BRODA Sławomir | 1253 | BOALOBRZEGI | M40 | 00:00:00 | ||
20 | HERMANIUK Tomasz | 1131 | TAURUS RZESZÓW | RUDNA WIELKA | M40 | 00:00:00 | |
21 | KOPIENIAK Emil | 1200 | TRĄBIKI | ZĄBKI | M30 | 00:00:00 | |
22 | PAŹDZIOCH Kacper | 1169 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | MIKANÓW | M20 | 00:00:00 | |
23 | MAZURKIEWICZ Tomasz | 1136 | SANOK | M50 | 00:00:00 | ||
24 | RAK Wojciech | 1147 | SII RUNNING TEAM | BOGUCHWALA | M30 | 00:00:00 | |
25 | BEŚKA Michał | 1130 | SPRINT GORZYCE | GORZYCE | M30 | 00:00:00 | |
26 | KORŻYK Marek | 1157 | CZARNA DOLNA | M40 | 00:00:00 | ||
27 | WOŹNIAK Janusz | 1013 | PORMAT JEDLICZE BIEGA | SKOŁYSZYN | M50 | 00:00:00 | |
28 | WĄSIK Łukasz | 1118 | SANOK | M30 | 00:00:00 | ||
29 | FALKOWSKI Piotr | 1257 | KS PEGAZ PIASECZNO | PIASECZNO | M50 | 00:00:00 | |
30 | ŚLIWIŃSKI Andrzej | 1120 | MIECHÓW | M60 | 00:00:00 | ||
31 | PRUS Tomasz | 1158 | RAKSZAWA | M40 | 00:00:00 | ||
32 | BANCERZ Szymon | 1105 | TRAWNIKI BIEGAJĄ | TRAWNIKI | M20 | 00:00:00 | |
33 | WRÓBEL Jakub | 1208 | WADOWICE | M30 | 00:00:00 | ||
34 | MROCZEK Dawid | 1054 | RZESZOW | M20 | 00:00:00 | ||
35 | SCHWITALLA Adrian | 1243 | SIECHNICE | M40 | 00:00:00 | ||
36 | SZWAGRZYK Marcin | 1234 | SEKCJA BIEGOWA GRUPY PIWNEJ | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | |
37 | TARNAWSKI Jakub | 1258 | WOLOPATOLO | KRAKÓW | M50 | 00:00:00 | |
38 | GAŁUSZKA Tomasz | 1217 | SKITUROWE BIESZCZADY | SANOK | M40 | 00:00:00 | |
39 | MALEC Marcin | 1037 | OSTRÓW MAZOWIECKA | M20 | 00:00:00 | ||
40 | ROŚCIŃSKI Franciszek | 5330 | SAMOTNY-WILK | SANOK | M50 | 00:00:00 | |
41 | KRZYŻOWSKI Hubert | 1184 | MSZANA DOLNA | M40 | 00:00:00 | ||
42 | PANASIUK Sergej | 5333 | OTKRZEŹNIK | KOVEL | M40 | 00:00:00 | |
43 | STACH Jacek | 1156 | OLCHOWA | M40 | 00:00:00 | ||
44 | NIEMCZUK Robert | 1239 | CISNA | M40 | 00:00:00 | ||
45 | ŻYREK Jarosław | 1092 | RYPIN RYSIANKA TEAM | CISIEC | M30 | 00:00:00 | |
46 | KOŁODZIEJCZYK Krzysztof | 1186 | WATAHA | CHRZANÓW | M40 | 00:00:00 | |
47 | KRYNICKI Jakub | 1238 | GALICJA CISNA | CISNA | M30 | 00:00:00 | |
48 | TWARDOWSKI Bartosz | 1144 | IWIERZYCE | M40 | 00:00:00 | ||
49 | GELIOS Maciej | 1065 | KAMIEŃ KRAJEŃSKI | M30 | 00:00:00 | ||
50 | SALA Paweł | 1185 | MIZUNO TURBACZ TEAM | TENCZYN | M40 | 00:00:00 | |
51 | ORZECHOWSKI Maciej | 1140 | KOLBUSZOWA DOLNA | M20 | 00:00:00 | ||
52 | DRĄŻEK Sławomir | 1232 | FAJSŁAWICE | M50 | 00:00:00 | ||
53 | OLSZYK Tadeusz | 1062 | MKL MARATON ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M60 | 00:00:00 | |
54 | PELA Tomasz | 1254 | ŁUBIANKA | M20 | 00:00:00 | ||
55 | JANAS Marian | 1251 | BALIGRÓD | M60 | 00:00:00 | ||
56 | PALIŚ Przemysław | 1119 | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | ||
57 | DRZEWIECKI Jakub | 1128 | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | ||
58 | MAJDYŚ Wojciech | 1018 | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | ||
59 | MANGILI Alberto | 1083 | ŚLEDZIEJOWICE | M40 | 00:00:00 | ||
60 | ADAMCZYK Kamil | 1010 | WAWRZEŃCZYCE | M30 | 00:00:00 | ||
61 | KONDZIOŁA Krzysztof | 1210 | STAY INSANE / PERFECT RUNNER LUBLIN | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | |
62 | WYSOCKI Bartosz | 1051 | BEKATEAM | LEŻAJSK | M40 | 00:00:00 | |
63 | BOBYK Paweł | 1143 | SANOK BIEGA | SANOK | M40 | 00:00:00 | |
64 | DUDEK Marcin | 1211 | LEŚNA BIEGUNKA | SIEDLISKA | M40 | 00:00:00 | |
65 | DZIADUS Marcin | 1183 | JAROSŁAW | M30 | 00:00:00 | ||
66 | JEZIERSKI Kamil | 1255 | GALVALINO ŁÓDŹ | ŁÓDŹ | M20 | 00:00:00 | |
67 | MAGER Bartosz | 1222 | RZESZÓW | M40 | 00:00:00 | ||
68 | STEFANIAK Marcin | 1104 | DĄBRÓWKA | M40 | 00:00:00 | ||
69 | PUDŁO Marcin | 1110 | SANOK | M40 | 00:00:00 | ||
70 | BLAŽEVIČIUS Tomas | 1123 | PRUSZKÓW | M40 | 00:00:00 | ||
71 | SPORNIAK Krzysztof | 1149 | TARGOWISKA | M30 | 00:00:00 | ||
72 | SWIERK Jakub | 1248 | LIBERA REGIA CIVITAS | PRZEMYŚL | M40 | 00:00:00 | |
73 | BANAJSKI Damian | 1080 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | ||
74 | STRZYŻEWSKI Arkadiusz | 1017 | GÓRA BIEGA | GÓRA KALWARIA | M40 | 00:00:00 | |
75 | ŁASZKIEWICZ Piotr | 1035 | ATHLETICS TEAM PRUSICE | BRZEŻNO | M60 | 00:00:00 | |
76 | TUCZAPSKI Artur | 1214 | COMTAT | RZESZÓW | M60 | 00:00:00 | |
77 | LEŃ Jakub | 5331 | RZESZÓW | M40 | 00:00:00 | ||
78 | PASZKO Wojciech | 1068 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | M40 | 00:00:00 | |
79 | DOBROWOLSKI Lukasz | 1090 | WARSZAWA | M50 | 00:00:00 | ||
80 | ZEMŁA Piotr | 1150 | GLIWICE | M50 | 00:00:00 | ||
81 | PROTSIV Jarosław | 1203 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | ||
82 | BORKOWSKI Artur | 1236 | TECHNO ŚWIRY CZACHA DYMI | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | |
83 | JANKOWSKI Michał | 1082 | TRAWNIKI | M50 | 00:00:00 | ||
84 | KICIŃSKI Piotr | 1117 | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | ||
85 | TUREK Michal | 1193 | ROCHE RUNNERS | NOWA IWICZNA | M40 | 00:00:00 | |
86 | KOWALSKI Krzysztof | 1245 | PRZEMYŚL | M20 | 00:00:00 | ||
87 | KACZMARSKI Wojciech | 1135 | WARSZAWA | M50 | 00:00:00 | ||
88 | ZYGMUNT Paweł | 1155 | GIEDLAROWA | M40 | 00:00:00 | ||
89 | MISIEK Marcin | 1212 | KIELCE | M50 | 00:00:00 | ||
90 | PUZOŃ Jan | 1192 | IGOSPORT SKLEP DLA BIEGACZA | USTROŃ | M30 | 00:00:00 | |
91 | WALUK Paweł | 1067 | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | ||
92 | GRUDZIECKI Mirosław | 1249 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | ||
93 | SYMA Jakub | 1059 | ROZTOKI DOLNE | M20 | 00:00:00 | ||
94 | RYŻYŃSKI Tomasz | 1075 | CHEŁM | CHEŁM | M40 | 00:00:00 | |
95 | LEŚNIEWSKI Tomek | 1108 | BIESZCZADZKIE DESEROWE | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:00 | |
96 | GRANOS Sławomir | 1229 | BIESZCZADZKIE DESEROWE | ŁÓDŹ | M50 | 00:00:00 | |
97 | KUSTRA Kamil | 1191 | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | ||
98 | ANDRASZ Paweł | 1205 | PRZEMYŚL | M20 | 00:00:00 | ||
99 | GABRYŚ Jakub | 1106 | WARSZAWA | M50 | 00:00:00 | ||
100 | RUTKOWSKI Rafał | 1122 | OBIEGUWKA | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | |
101 | TWARDUŚ Leszek | 1161 | TARNOWIEC | M40 | 00:00:00 | ||
102 | BŁOŃSKI Maciej | 1008 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | ||
103 | PYSZKO Janusz | 1146 | GO HARD OR GO HOME | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | |
104 | NAJDER Maciej | 1070 | GRÒJEC | M30 | 00:00:00 | ||
105 | DOBOSZ Damian | 1170 | KRAKÓW | M20 | 00:00:00 | ||
106 | CZAPLA Andrzej | 1055 | CHEŁM | M60 | 00:00:00 | ||
107 | ŻERO Stanisław | 1190 | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | ||
108 | LOBA Jerzy | 1174 | LUKS BAŁTYK DZIWNÓW | DZIWNÓW | M60 | 00:00:00 | |
109 | JAKUBIEC Tomasz | 1202 | JASTKOW | M50 | 00:00:00 | ||
110 | RAK Michał | 1180 | BOGUCHWALA | M20 | 00:00:00 | ||
111 | MILEWSKI Konrad | 1188 | KODA ROBOTY ZIEMNE | MROZY | M30 | 00:00:00 | |
112 | BĄCZEK Krzysztof | 1260 | GRUPA JURA'PL | ZAWIERCIE | M40 | 00:00:00 | |
113 | JABŁOŃSKI Kazimierz | 1199 | SPRINTER PRĄDY | PRĄDY | M60 | 00:00:00 | |
114 | KSOBIECH Marcin | 1072 | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | ||
115 | TESCHE Tomasz | 1241 | NOWA IWICZNA | M40 | 00:00:00 | ||
116 | LIPIŃSKI Łukasz | 1056 | AKADEMIA SPORTU MEDYK | ŁOMŻA | M30 | 00:00:00 | |
117 | CHOJNACKI Rafał | 1187 | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | ||
118 | URBAŃSKI Mikołaj | 1022 | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | ||
119 | REY Patryk | 1088 | REYRUNNINGTEAM | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | |
120 | REY Andrzej | 1046 | REYRUNNINGTEAM | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | |
121 | BARYGA Mateusz | 1250 | ATLAS RUN TEAM | BUSKO ZDRÓJ | M40 | 00:00:00 | |
122 | PAKOSIŃSKI Krzysztof | 1252 | BUSKO ZDRÓJ | M40 | 00:00:00 | ||
123 | GÓRA Kamil | 1162 | FIZJOKULTURA | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | |
124 | KOZAK Mateusz | 1175 | ŁAŃCUT | M30 | 00:00:00 |
Znaleziono 124 wynik(ów)