Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2024-01-27 |
Miejsce : | Cisna |
Dystans : | 22 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 234 |
Wystartowało : | 213 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 211 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Krzyzowka na stokowce 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MATUSZNY Marek | 2227 | STAŃCZAK TEAM | DZIĘGIELÓW | M20 | 00:00:00 | 00:19:14 | |
2 | KUROWSKI Andrew | 2029 | ŻYWIEC | M40 | 00:00:00 | 00:19:16 | ||
3 | PITUCH Grzegorz | 2229 | KS WYSOKA | WYSOKA | M40 | 00:00:00 | 00:19:40 | |
4 | SIKOŃCZYK Miłosz | 2170 | ALPIN SPORT TEAM | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:19:41 | |
5 | GUT Jacek | 2159 | KLUB MORSA SŁONECZKO/ AKADEMIA BIEGACZA MATYLDA KOWAL | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | M30 | 00:00:00 | 00:20:26 | |
6 | DUDEK Kamil | 2001 | JASIENICA ROSIELNA | M20 | 00:00:00 | 00:20:28 | ||
7 | ŁOZA Mateusz | 2014 | MY ENDURANCE COACHING | GORZKÓW | M30 | 00:00:02 | 00:20:51 | |
8 | BODANKA Piotr | 2225 | APAMA ACOUSTIC PROJECT | NIEZNANICE | M40 | 00:00:01 | 00:22:19 | |
9 | PERNAL Dariusz | 2201 | RYMANÓW | M30 | 00:00:00 | 00:22:29 | ||
10 | POTKAJ Przemysław | 2133 | DĄBROWSKI TEAM | KADZIDŁO | M30 | 00:00:06 | 00:22:30 | |
11 | SZCZUDRAWA Dariusz | 2037 | NOWA DĘBA | M40 | 00:00:02 | 00:22:35 | ||
12 | ZBLEWSKI Krzysztof | 2093 | RUMIA | M30 | 00:00:05 | 00:22:40 | ||
13 | POŻAK Grzegorz | 2207 | LUBARTÓW | M40 | 00:00:02 | 00:22:41 | ||
14 | HEJNAR Jakub | 2098 | SZCZEPAŃCOWA | M40 | 00:00:03 | 00:23:08 | ||
15 | HLAVÁČ Lumír | 2211 | SK FUGA | M50 | 00:00:04 | 00:23:23 | ||
16 | BANASIK Krzysztof | 2027 | PRUCHNIK | M40 | 00:00:02 | 00:23:26 | ||
17 | DMITRZAK Michal | 2175 | SANOK | M50 | 00:00:03 | 00:23:26 | ||
18 | KROPIWNICKI Marcin | 2091 | BIAŁYSTOK | M30 | 00:00:04 | 00:23:34 | ||
19 | KOCAJ Jakub | 2058 | GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM | HARTA | M20 | 00:00:07 | 00:23:34 | |
20 | WASYLÓW Jacek | 2165 | CZR1-TEAM PRZEMYŚL | PRZEMYŚL | M40 | 00:00:03 | 00:23:41 | |
21 | BATORY Marek | 2125 | BATORY BAU | GORLICE | M40 | 00:00:03 | 00:23:52 | |
22 | SKARUZ Jarosław | 2088 | WARSZAWA | M40 | 00:00:06 | 00:23:54 | ||
23 | KUŚMIERZAK Piotr | 2087 | PRZEDWOJEWSKI TEAM | LUBLIN | M40 | 00:00:02 | 00:23:55 | |
24 | MASŁOŃ Błażej | 2084 | RUDNIK MAŁY | M50 | 00:00:06 | 00:24:13 | ||
25 | ROGALA Grzegorz | 2233 | M50 | 00:00:02 | 00:24:15 | |||
26 | ZIĘBA Mateusz | 2190 | FOREVER TEAM | ŚWILCZA | M40 | 00:00:01 | 00:24:19 | |
27 | KOT Dawid | 2162 | RZESZÓW | M30 | 00:00:06 | 00:24:19 | ||
28 | GUŁAŚ Daniel | 2135 | MOTYCZ | M40 | 00:00:03 | 00:24:34 | ||
29 | GURGUL Mateusz | 2023 | AROMAT NÓG | KRAKÓW | M30 | 00:00:01 | 00:24:36 | |
30 | KURZYDŁO Michał | 2216 | WARA | M30 | 00:00:02 | 00:24:37 | ||
31 | ZABIELSKI Marek | 2148 | WARSZAWA | M30 | 00:00:11 | 00:24:57 | ||
32 | SZCZUREK Paweł | 2033 | DUKLA | M50 | 00:00:04 | 00:25:03 | ||
33 | FEDAN Łukasz | 2010 | LASZKI | M40 | 00:00:03 | 00:25:21 | ||
34 | ZALECKI Zbigniew | 2143 | BOCHNIA | M50 | 00:00:20 | 00:25:32 | ||
35 | PIERZ Sławomir | 2174 | ISKRZYNIA | M40 | 00:00:17 | 00:25:42 | ||
36 | RACZKOWSKI Paweł | 2076 | LUBLIN | M40 | 00:00:31 | 00:25:53 | ||
37 | PAWELEC Piotr | 2206 | DALEKO JESZCZE? | KRAKÓW | M50 | 00:00:04 | 00:25:54 | |
38 | SZAROWICZ Fabian | 2230 | BATORYBAU | M40 | 00:00:12 | 00:25:58 | ||
39 | TABĘDZKI Bartłomiej | 2134 | PIASTÓW | M40 | 00:00:08 | 00:25:59 | ||
40 | WERLE Michał | 2169 | WARSZAWA | M30 | 00:00:37 | 00:26:25 | ||
41 | OLEJARNIK Łukasz | 2182 | ITMBW KRAKÓW | KRAKÓW | M30 | 00:00:44 | 00:26:25 | |
42 | ZADROŻNY Sławomir | 2067 | STOPKA PILAWA | LIPÓWKI | M60 | 00:00:13 | 00:26:30 | |
43 | STEFANIUK Roman | 2040 | GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA | SIEDLCE | M60 | 00:00:08 | 00:26:55 | |
44 | WĄSIK Łukasz | 2176 | SANOK | M30 | 00:00:21 | 00:26:55 | ||
45 | DOMARECKI Paweł | 2127 | STOPKA PILAWA | PILAWA | M40 | 00:00:10 | 00:26:56 | |
46 | MARCHEWICZ Marek | 2115 | SKOPANIE | M30 | 00:00:06 | 00:27:08 | ||
47 | SIKORA Mateusz | 2152 | #NOLIMITS | M20 | 00:00:25 | 00:27:28 | ||
48 | BOBOLA Sebastian | 2208 | ZACZERNIE | M30 | 00:00:13 | 00:27:29 | ||
49 | KASELA Maciek | 2172 | KIELCE | M30 | 00:00:13 | 00:27:34 | ||
50 | MAZUR Jakub | 2149 | M30 | 00:00:13 | 00:27:36 | |||
51 | OSIECKI Edwin | 2030 | KUZNIA TRIATHLONU | KONSTANCIN | M50 | 00:00:39 | 00:27:56 | |
52 | RYCHLIK Grzegorz | 2189 | HALASY | M40 | 00:00:29 | 00:27:57 | ||
53 | ŚLESICKI Konstanty | 2107 | KONIN | M30 | 00:00:34 | 00:27:57 | ||
54 | TARNAWSKI Sławomir | 2047 | DYNÓW | M40 | 00:00:07 | 00:28:10 | ||
55 | ŁĄCZNY Marcin | 2155 | GALOPUJĄCE DŻDŻOWNICE/SPARTAŃSKA DZICZ | LUBLIN/WITRYŁÓW | M40 | 00:00:05 | 00:28:21 | |
56 | WYGONOWSKI Jacek | 2232 | DZIKUR CREW | WARSZAWA | M50 | 00:00:50 | 00:28:25 | |
57 | BARANOWSKI Robert | 2213 | WROCŁAW | M50 | 00:00:30 | 00:28:30 | ||
58 | LEWCZUK Norbert | 2082 | BIEGACZE POMAGACZE EDYTA LEWANDOWSKA TEAM | ŁOSICE | M40 | 00:00:31 | 00:28:40 | |
59 | DOSKOCZ Mikołaj | 2210 | BIEGAJĄCE ZĄBKI | ZĄBKI | M30 | 00:00:25 | 00:28:45 | |
60 | TURKOWSKI Maciej | 2039 | SIEDLCE | M50 | 00:00:09 | 00:28:49 | ||
61 | MALETA Kamil | 2118 | MIECHÓW | MIECHÓW | M20 | 00:00:17 | 00:28:50 | |
62 | LINNAMAGI Ott | 2141 | MARJAMAA | M30 | 00:00:43 | 00:28:56 | ||
63 | GRUSZKA Marcin | 2163 | M30 | 00:00:11 | 00:28:57 | |||
64 | KRUPA Jacek | 2181 | LEBIODA RUNNING TEAM | RUDA | M50 | 00:00:15 | 00:28:58 | |
65 | DOBROGOST Maciej | 2131 | DECEPTICON | WARSZAWA | M30 | 00:00:16 | 00:29:01 | |
66 | BOROWSKI Grzegorz | 2132 | STOPKA PILAWA | PILAWA | M20 | 00:00:14 | 00:29:03 | |
67 | KARDASZ Jacek | 2031 | ATTYLA | ZAMOSC | M40 | 00:00:39 | 00:29:03 | |
68 | BOGACZYK Łukasz | 2032 | ODRZYKOŃ | M30 | 00:00:04 | 00:29:04 | ||
69 | MACIEJEWSKI Artur | 2085 | M50 | 00:00:05 | 00:29:05 | |||
70 | SKARŻYŃSKI Michał | 2068 | TURBACZE | WARSZAWA | M40 | 00:00:20 | 00:29:09 | |
71 | HAPUNOWICZ Tomasz | 2038 | MOSTOSTAL SIEDLCE | SIEDLCE | M40 | 00:00:22 | 00:29:10 | |
72 | WYSOCKI Bartosz | 2051 | KS JANUSZE | LEŻAJSK | M40 | 00:00:07 | 00:29:11 | |
73 | RUSIN Grzegorz | 2052 | RZESZÓW | M30 | 00:00:08 | 00:29:12 | ||
74 | JASINOWICZ Norbert | 2105 | GORZELIN | M40 | 00:00:11 | 00:29:51 | ||
75 | DUDEK Łukasz | 2151 | RZESZÓW | M30 | 00:00:27 | 00:30:00 | ||
76 | KIEŁPIŃSKI Piotr | 2072 | GDAŃSK | M40 | 00:00:27 | 00:30:01 | ||
77 | BUKOWSKI Bartosz | 2197 | KIERAT | GDYNIA | M30 | 00:00:33 | 00:30:05 | |
78 | LEŃCZUK Andrzej | 2204 | JASŁO | M50 | 00:00:35 | 00:30:15 | ||
79 | OCHYRA Krzysztof | 2226 | LESKO | M60 | 00:00:07 | 00:30:25 | ||
80 | POJNAR Karol | 2119 | BIEGUSIEM. PL | BESKO | M30 | 00:00:15 | 00:30:26 | |
81 | NASUTA Paweł | 2120 | KANIÓW | M30 | 00:00:15 | 00:30:27 | ||
82 | ZIEMKIEWICZ Michał | 2187 | BIEGACZE KLECZEW | KLECZEW | M40 | 00:00:36 | 00:30:31 | |
83 | SŁOWIK Mariusz | 2104 | ROM TEAM | BORKOWICE | M50 | 00:00:23 | 00:30:38 | |
84 | NOWAK Maciej | 2103 | WARSZAWA | M40 | 00:00:03 | 00:30:41 | ||
85 | ZAWADZKI Bernard | 2136 | PRZEMYŚL | M30 | 00:00:28 | 00:30:58 | ||
86 | MICHALAK Witold | 2108 | #NOLIMITS | LUBLIN | M50 | 00:00:20 | 00:31:02 | |
87 | SZAJEWSKI Arkadiusz | 2013 | O TAK ŁO | KRAKÓW | M40 | 00:00:55 | 00:31:04 | |
88 | NOWAK Michał | 2122 | LUBLIN | M30 | 00:00:22 | 00:31:05 | ||
89 | KUDYBA Ireneusz | 2074 | PO JEDNYCH PINIONDZACH | JASIONKA | M50 | 00:00:39 | 00:31:32 | |
90 | BILSKI Marcin | 2044 | PO JEDNYCH PINIĄDZACH | DĘBOWIEC | M40 | 00:00:40 | 00:31:32 | |
91 | WERESINSKI Michał | 2161 | STUBNO | M40 | 00:00:04 | 00:31:34 | ||
92 | JONKISZ Marcin | 2147 | ŁAŃCUT | M40 | 00:00:51 | 00:31:46 | ||
93 | NYCZ Michał | 2094 | NYLUDENT PROFESJONALNE OCHRANIACZE NA ZĘBY | RZESZÓW | M30 | 00:00:50 | 00:31:54 | |
94 | GRAL Piotr | 2034 | WŁUCZYMORDY | M30 | 00:00:40 | 00:31:59 | ||
95 | WIŚNIEWSKI Dariusz | 2235 | STRZELCE OPOLSKIE | M50 | 00:00:15 | 00:32:01 | ||
96 | MALCZEWSKI Robert | 2217 | WARSZAWA | M50 | 00:00:59 | 00:32:14 | ||
97 | LUDKOWSKI Mariusz | 2042 | ALPEJSKIE MAMUTY | STOJADŁA | M50 | 00:00:00 | 00:32:41 | |
98 | BIEDROŃ Artur | 2086 | ERP HEART TEAM | WARSZAWA | M40 | 00:00:59 | 00:32:44 | |
99 | KUŁAKOWSKI Piotr | 2095 | KONSTANCIN-JEZIORNA | M60 | 00:00:52 | 00:32:48 | ||
100 | GALUS Jacek | 2126 | TARNOW | M50 | 00:00:15 | 00:32:54 | ||
101 | UBA Arkadiusz | 2158 | KRAKÓW | M20 | 00:00:37 | 00:33:12 | ||
102 | MROZEK Marcin | 2198 | T4B | WARSZAWA | M30 | 00:00:34 | 00:33:15 | |
103 | MATYSEK Ireneusz | 2179 | BIEGAMBOLUBIĘ | WAŁCZ DRUGI | M60 | 00:00:32 | 00:33:25 | |
104 | MALEC Krystian | 2063 | BRAVE SNAILS LUBLIN | LUBLIN | M40 | 00:00:44 | 00:33:25 | |
105 | UNKIEWICZ Michał | 2195 | WARSZAWA | M40 | 00:00:45 | 00:33:28 | ||
106 | POPKOWSKI Adam | 2116 | RZEPIN | M30 | 00:00:37 | 00:33:31 | ||
107 | KRZAN Tomasz | 2203 | KRZAN PRZEWORSK | PRZEWORSK | M40 | 00:00:55 | 00:33:42 | |
108 | KOZAK Kamil | 2099 | CZEMIERNIKI | M30 | 00:00:43 | 00:33:51 | ||
109 | STOYKOV Pavlin | 2146 | ZGORZALA | M50 | 00:00:45 | 00:33:51 | ||
110 | NOWIŃSKI Artur | 2026 | M30 | 00:00:50 | 00:34:04 | |||
111 | BODNIAK Tomasz | 2069 | POJEDNYCHPINIONDZACH | USTRZYKI DOLNE | M40 | 00:00:40 | 00:34:16 | |
112 | KURDEJ Krzysztof | 2049 | ALPEJSKIE MAMUTY | WARSZAWA | M50 | 00:00:00 | 00:34:24 | |
113 | PODOBINSKI Piotr | 2046 | WARSZAWA | M50 | 00:00:21 | 00:34:26 | ||
114 | MIKSA Sławomir | 2167 | ŁÓDŹ | M50 | 00:00:06 | 00:35:32 | ||
115 | LESZCZYŃSKI Rafał | 2077 | ŁOMIANKI DOLNE | M50 | 00:00:20 | 00:35:41 | ||
116 | NYCZ Dominika | 2015 | TRIFUN | RZESZÓW | M30 | 00:00:50 | 00:35:57 | |
117 | WINIARCZYK Łukasz | 2129 | MIKI&OLUŚ&REMUŚ | LUBLIN | M40 | 00:00:28 | 00:36:08 | |
118 | GORAJEK Michał | 2022 | LILA&ALA | NOWY KRĘPIEC | M40 | 00:00:29 | 00:36:14 | |
119 | STEPNOWSKI Łukasz | 2184 | GDYNIA | M40 | 00:00:46 | 00:36:52 | ||
120 | NOWAK Łukasz | 2073 | PRESSGLASS SPORT AND SUPPORT | KONOPISKA | M40 | 00:00:28 | 00:37:06 | |
121 | BĄK Przemysław | 2139 | M30 | 00:02:54 | 00:37:35 | |||
122 | ROGUS Krystian | 2140 | RUDOŁOWICE | M30 | 00:02:54 | 00:37:36 | ||
123 | KALBARCZYK Jakub | 2016 | KRAKÓW | M30 | 00:02:26 | 00:38:40 | ||
124 | OBARSKI Norbert | 2102 | KIELCE | M60 | 00:00:38 | 00:39:10 | ||
125 | POKRYWKA Stefan | 2228 | CISNA | M60 | 00:00:28 | 00:39:16 | ||
126 | INTRYS Bartosz | 2142 | POZNAN | M30 | 00:00:33 | 00:39:17 | ||
127 | KLUZ Robert | 2221 | PODIUM | RZESZÓW | M50 | 00:00:18 | 00:39:27 | |
128 | ŁASZKIEWICZ Piotr | 2188 | ATHLETICS TEAM PRUSICE | BRZEŻNO | M60 | 00:00:31 | 00:39:56 | |
129 | WABNO Wojciech | 2056 | PORANNY PATROL | KRAKÓW | M20 | 00:08:24 | 00:40:19 | |
130 | KLIMCZAK Marcin | 2057 | PORANNY PATROL | KRAKÓW | M20 | 00:08:25 | 00:40:21 | |
131 | WOJTYŚ Andrzej | 2171 | KRAKÓW | M40 | 00:08:28 | 00:40:21 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
SCHLAPPA Sebastian | 2153 | IZBICKO W BIEGU | IZBICKO | M40 | DNF | 00:41:56 DNF | ||
133 | KOMÓR Wiesław | 2200 | WROCŁAWSKIE MORSY | WROCŁAW | M60 | 00:00:23 | 00:42:18 | |
134 | PASTWA Grzegorz | 2168 | BUSKO ZDROJ | M30 | 00:00:14 | 00:42:34 | ||
135 | JABŁOŃSKI Kazimierz | 2191 | SPRINTER PRĄDY | PRĄDY | M60 | 00:00:33 | 00:44:45 | |
136 | POLAŃSKI Konrad | 2017 | SROGÓW DOLNY | M40 | 00:02:31 | 00:45:33 | ||
137 | SAMEK Artur | 2212 | KRAKÓW | M50 | 00:00:24 | 00:45:41 | ||
138 | ORZECHOWSKI Mariusz | 2109 | BIEGACZE KLECZEW | SŁAWOSZEWEK | M50 | 00:00:46 | 00:45:59 | |
139 | BRODECKI Adam | 2083 | RADZYŃ PODLASKI | M30 | 00:00:45 | 00:46:20 | ||
140 | PAWŁOWSKI Marcin | 2214 | OTRĘBUSY | M50 | 00:00:23 | 00:48:34 | ||
141 | JEZIOREK Jozi | 2157 | GRUPA KOK | ŁAPCZYCA | M50 | 00:00:14 | 00:48:53 | |
REY Patryk | 2180 | PRUSZKÓW | M20 | DNF | 00:51:11 DNF | |||
143 | REY Andrzej | 2079 | REYRUNNINGTEAM | WARSZAWA | M50 | 00:00:55 | 00:51:12 | |
144 | CZARNOCKI Paweł | 2054 | GBSB | GOŁĄBEK | M40 | 00:00:34 | 01:35:25 |
Znaleziono 144 wynik(ów)