Organizator : | Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Twister Trójmiasto (SKF Twister Trójmiasto) |
Data : | 2019-08-17 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 42.23 km |
Zgłoszonych : | 68 |
Wystartowało : | 63 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 62 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Juniorka B | PZSW-Juniorka B | Juniorka A | PZSW-Juniorka A | PZSW-Seniorka | Seniorka | K-30 | PZSW-K-30 | K-40 | PZSW-K-40 | K-50 | PZSW-K-50 | K-60 | PZSW-K-60 | K-70 | PZSW-K-70+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Laps_All 3.15km | Laps_All 8.4km | Laps_All 13.65km | Laps_All 18.9km | Laps_All 24.15km | Laps_All 29.4km | Laps_All 34.65km | Laps_All 39.9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PECHSTEIN Claudia | 160 | SCC BERLIN/ O.B.F.S.T | BERLIN | K-40 | 00:05:50 | 00:15:39 | 00:25:17 | 00:34:53 | 00:44:29 | 00:54:00 | 01:03:08 | 01:12:39 | |
2 | ŁAKOMA Małgorzata | 113 | SIE JEDZIE | PŁOCK | K-40 | 00:07:23 | 00:19:42 | 00:33:01 | 00:46:00 | 00:59:34 | 01:13:12 | 01:27:14 | 01:41:26 | |
3 | KOZŁOWSKA Ewa | 97 | FUNDACJA ZAROLOWANI | WROCŁAW | K-40 | 00:07:43 | 00:21:17 | 00:35:59 | 00:50:22 | 01:04:10 | 01:18:14 | 01:32:05 | 01:46:14 | |
4 | PASŁAWSKA Joanna | 157 | LUBLIN | K-40 | 00:08:49 | 00:22:41 | 00:36:30 | 00:50:19 | 01:04:55 | 01:20:10 | 01:36:18 | 01:52:54 | ||
5 | ROGIEWICZ Sylwia | 169 | GIRLS ON WHEELS | SOPOT | K-40 | 00:08:10 | 00:22:54 | 00:37:00 | 00:52:21 | 01:08:11 | 01:23:24 | 01:38:59 | 01:53:52 | |
6 | STACHOWSKA Monika | 185 | GDAŃSK | K-40 | 00:08:27 | 00:22:55 | 00:38:20 | 00:53:37 | 01:09:22 | 01:25:56 | 01:43:09 | 02:00:14 | ||
7 | SZTURO Dorota | 200 | BIAŁOŚLIWIE | K-40 | 00:09:20 | 00:24:38 | 00:40:11 | 00:55:44 | 01:11:42 | 01:28:35 | 01:45:45 | 02:04:34 | ||
8 | KAJTANOWSKA Magdalena | 77 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:09:56 | 00:26:13 | 00:43:05 | 01:00:02 | 01:17:20 | 01:34:22 | 01:51:07 | 02:08:49 | ||
9 | ZGORZELSKA Ewa | 230 | GNIEZNO | K-40 | 00:09:26 | 00:25:55 | 00:42:35 | 00:59:15 | 01:16:20 | 01:34:04 | 01:52:16 | 02:10:55 | ||
10 | SZYMCZYK Angelika | 205 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:09:55 | 00:26:15 | 00:43:06 | 01:00:03 | 01:17:22 | 01:35:15 | 01:54:49 | 02:14:31 | ||
11 | CZACZYK Joanna | 31 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:09:55 | 00:26:15 | 00:43:07 | 01:00:03 | 01:17:22 | 01:35:16 | 01:54:50 | 02:14:32 | ||
12 | MURAWSKA Ewa | 135 | CHWASZCZYNO | K-40 | 00:08:46 | 00:24:44 | 00:41:29 | 00:58:46 | 01:16:50 | 01:35:35 | 01:55:59 | 02:16:46 | ||
13 | JANUSZ Monika | 69 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | K-40 | 00:11:13 | 00:29:40 | 00:47:27 | 01:05:21 | 01:24:32 | 01:43:28 | 02:03:05 | 02:22:07 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||
DNC | JUNKA Małgorzata | 75 | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:07:30 | 00:21:19 | 00:37:04 | 00:54:24 | 01:12:42 | 01:31:58 | 01:51:10 |
Znaleziono 14 wynik(ów)