Organizator : | Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Twister Trójmiasto (SKF Twister Trójmiasto) |
Data : | 2019-08-17 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 42.23 km |
Zgłoszonych : | 68 |
Wystartowało : | 63 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 62 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Juniorka B | PZSW-Juniorka B | Juniorka A | PZSW-Juniorka A | PZSW-Seniorka | Seniorka | K-30 | PZSW-K-30 | K-40 | PZSW-K-40 | K-50 | PZSW-K-50 | K-60 | PZSW-K-60 | K-70 | PZSW-K-70+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Laps_All 3.15km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CZUSZ Magdalena | 35 | ZICO RACING SPEED TEAM/ZEBRA3D | TOMASZÓW LUBELSKI | PZSW-Seniorka | 00:05:47 | |
2 | DYMISZKIEWICZ Aniela | 39 | PLICHWYŚCIG.PL/PROLUBE ELBLĄG | ELBLĄG | PZSW-Seniorka | 00:05:48 | |
3 | GAJEWSKA Kaja | 46 | TEAM BONT/UKS ORLICA | DUSZNIKI-ZDRÓJ | PZSW-Juniorka A | 00:05:48 | |
4 | GLAMKOWSKA Aleksandra | 51 | UKS ORLICA DUSZNIKI-ZDRÓJ | SZCZYTNA | PZSW-Seniorka | 00:05:48 | |
5 | MUZYKA Anna | 138 | SAM ROLLER CLUB | KYIV | K-30 | 00:05:48 | |
6 | SZYMKIEWICZ Aleksandra | 207 | UKS ORLICA/ ZICO RACING TEAM | WROCŁAW | PZSW-Seniorka | 00:05:48 | |
7 | ADAMIAK Julia | 1 | UKS ZNICZ KŁODZKO | KŁODZKO | PZSW-Juniorka B | 00:05:49 | |
8 | BECH Róża | 10 | UKS ZNICZ KŁODZKO | KROSNOWICE | PZSW-Juniorka A | 00:05:49 | |
9 | WRONA Nina | 224 | UKS ZNICZ KŁODZKO | KŁODZKO | PZSW-Juniorka B | 00:05:49 | |
10 | BIJAK Anna | 12 | SILESIA SKATING | DĄBROWA GÓRNICZA | PZSW-K-40 | 00:05:50 | |
11 | PECHSTEIN Claudia | 160 | SCC BERLIN/ O.B.F.S.T | BERLIN | K-40 | 00:05:50 | |
12 | WALCZAK Agnieszka | 215 | SKATE TEAM KOWALÓW | LUBIECHNIA WIELKA | PZSW-Juniorka B | 00:05:50 | |
13 | WALCZAK Anna | 216 | SKATE TEAM KOWALÓW | LUBIECHNIA WIELKA | PZSW-Seniorka | 00:05:51 | |
14 | KANIA Maria | 82 | LEGIA WARSZAWA | KONSTANCIN-JEZIORNA | PZSW-Seniorka | 00:05:57 | |
15 | JABŁOŃSKA Agata | 65 | LEGIA WARSZAWA | WARSZAWA | PZSW-Seniorka | 00:05:58 | |
16 | KOŚCIOWSKA Agnieszka | 92 | PROLUBE MASTERS | GDAŃSK | PZSW-K-30 | 00:05:58 | |
17 | PIETKIEWICZ Zuzanna | 161 | PLICHWYSCIG.PL | POZNAŃ | PZSW-Seniorka | 00:05:58 | |
18 | MAJORCZYK- NOREK Katarzyna | 121 | PLICHWYŚCIG.PL | POZNAŃ | Seniorka | 00:06:05 | |
19 | SZUMLAS Dorota | 204 | PROLUBE MASTERS | MRZEZINO | PZSW-K-40 | 00:06:06 | |
20 | ŻYWICKA Kinga | 238 | SKATE TEAM KOWALÓW | RZEPIN | PZSW-K-40 | 00:06:06 | |
21 | SURMA Balbina | 191 | BYDGOSZCZ | PZSW-Seniorka | 00:06:07 | ||
22 | URYZAJ Karolina | 214 | SKATE2CITY | NOWY TOMYŚL | PZSW-K-40 | 00:06:07 | |
23 | JĘDRZEJEWSKA Monika | 72 | SZCZECIN | PZSW-K-50 | 00:06:28 | ||
24 | SITNIK Edyta | 179 | PIASECZNO | PZSW-K-50 | 00:06:28 | ||
25 | LEŚNIEWICZ Danuta | 110 | MINIONSSPEEDTEAM | WARSZAWA | PZSW-K-30 | 00:06:41 | |
26 | ZGRZYWA Agnieszka | 232 | JABRA RT FRIENDS | GDAŃSK | PZSW-K-50 | 00:06:43 | |
27 | JASIŃSKA Anna | 71 | SILESIA SKATING | SOSNOWIEC | Seniorka | 00:06:50 | |
28 | GOŁECKA Bożena | 53 | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | PZSW-K-50 | 00:06:51 | |
29 | KOLEK Wiola | 88 | ŚWIĘTOCHŁOWICE | PZSW-K-30 | 00:06:51 | ||
30 | STANKIEWICZ Anna | 187 | GSŁ 'CZARNE PANTERY' | GIŻYCKO | PZSW-K-50 | 00:06:52 | |
31 | JUNKA Karolina | 74 | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | Seniorka | 00:06:53 | |
32 | NASTERNAK Patrycja | 141 | OPTIMA SKAWINA | KRAKÓW | PZSW-Juniorka A | 00:06:53 | |
33 | ZAJĄCZKOWSKA Beata | 228 | GIŻYCKIE STOWARZYSZENIE ŁYŻWIARSKIE | GIŻYCKO | PZSW-K-50 | 00:06:53 | |
34 | KOŁODZIEJSKA Aleksandra | 89 | BRAK | PŁOCK | Seniorka | 00:06:54 | |
35 | FUTYMA Katarzyna | 45 | BIŁGORAJ | K-30 | 00:07:07 | ||
36 | STANKIEWICZ Anna | 186 | WARSZAWA | K-30 | 00:07:07 | ||
37 | NOWAK Natalia | 149 | ŁÓDŹ | PZSW-Seniorka | 00:07:08 | ||
38 | NAHAJOWSKA-STADNIK Małgorzata | 139 | PIŁA | PZSW-K-30 | 00:07:19 | ||
39 | ŁAKOMA Małgorzata | 113 | SIE JEDZIE | PŁOCK | K-40 | 00:07:23 | |
40 | SZUFLADOWICZ Anna | 201 | GDYNIA | K-30 | 00:07:25 | ||
41 | GÓRSKA Dorota | 55 | SILESIA SKATING | DĄBROWA GÓRNICZA | K-30 | 00:07:26 | |
42 | GĄDEK Katarzyna | 50 | SILESIA SKATING | ŻORY | PZSW-K-40 | 00:07:27 | |
Niesklasyfikowani | |||||||
DNC | JUNKA Małgorzata | 75 | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:07:30 | |
44 | KOZŁOWSKA Ewa | 97 | FUNDACJA ZAROLOWANI | WROCŁAW | K-40 | 00:07:43 | |
45 | GROTH Mariola | 58 | PRUSZCZ GDAŃSKI | K-50 | 00:08:02 | ||
46 | ROGIEWICZ Sylwia | 169 | GIRLS ON WHEELS | SOPOT | K-40 | 00:08:10 | |
47 | WAWRZYNIAK Monika | 218 | WF Team Kostrzyn | KOSTRZYN NAD ODRĄ | K-30 | 00:08:16 | |
48 | KOWALAK Agnieszka | 95 | POZNAŃ | K-30 | 00:08:16 | ||
49 | STACHOWSKA Monika | 185 | GDAŃSK | K-40 | 00:08:27 | ||
50 | MURAWSKA Ewa | 135 | CHWASZCZYNO | K-40 | 00:08:46 | ||
51 | PASŁAWSKA Joanna | 157 | LUBLIN | K-40 | 00:08:49 | ||
52 | RYBKA Magdalena | 173 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K-30 | 00:09:08 | ||
53 | SZTURO Dorota | 200 | BIAŁOŚLIWIE | K-40 | 00:09:20 | ||
54 | WINIARSKA Anita | 220 | GDAŃSK | K-50 | 00:09:23 | ||
55 | WOŹNIAK Karolina | 223 | POZNAŃ | K-30 | 00:09:24 | ||
56 | ZGORZELSKA Ewa | 230 | GNIEZNO | K-40 | 00:09:26 | ||
57 | CZACZYK Joanna | 31 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:09:55 | ||
58 | SZYMCZYK Angelika | 205 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:09:55 | ||
59 | KAJTANOWSKA Magdalena | 77 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:09:56 | ||
DNC | KARAŚ Kinga | 83 | KRAKÓW | K-30 | 00:09:57 | ||
61 | KUMOR Emila | 103 | GDYNIA | K-30 | 00:10:25 | ||
62 | DOBROŁOWICZ Adrianna | 37 | DECATHLON PRZYMORZE TEAM | ELBLĄG | Seniorka | 00:10:31 | |
63 | JANUSZ Monika | 69 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | K-40 | 00:11:13 |
Znaleziono 63 wynik(ów)