Organizator : | Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Twister Trójmiasto (SKF Twister Trójmiasto) |
Data : | 2019-08-17 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 42.195 km |
Zgłoszonych : | 180 |
Wystartowało : | 165 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 160 |
Na trasie : | 5 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Mężczyźni | Junior B | PZSW-Junior B | Junior A | PZSW-Junior A | PZSW-Senior | Senior | M-30 | PZSW-M-30 | M-40 | PZSW-M-40 | M-50 | PZSW-M-50 | M-60 | PZSW-M-60 | M-70+ | PZSW-M-70+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Laps_All 3.15km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FERNANDEZ Ewen | 244 | Mężczyźni | 00:04:33 | |||
2 | SWINGS Bart | 192 | POWERSLIDE | HERENT | Senior | 00:04:33 | |
3 | BACHANEK Marcin | 4 | GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK | ELBLĄG | PZSW-Senior | 00:04:42 | |
4 | CHOJNACKI Bartosz | 26 | MEDIA CREATION-MAPEI-BLADEVILLE | WARSZAWA | PZSW-Senior | 00:04:42 | |
5 | CIĘŻKI Paweł | 30 | MERCATEO.PL | KRAKÓW | PZSW-Senior | 00:04:42 | |
6 | JANICKI Artur | 68 | DUSZNIKI ZDRÓJ | DOMANIEWICE | PZSW-Senior | 00:04:55 | |
7 | KANIA Mateusz | 81 | LEGIA WARSZAWA | KONSTANCIN-JEZIORNA | PZSW-Senior | 00:04:55 | |
8 | SERENA Emanuele | 177 | ASCO SKATINGCONCOREZZO | BUSNAGO | M-40 | 00:04:55 | |
9 | FLEJSZER Łukasz | 41 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZWOLEŃ-TEAM | GOSTYNIN | PZSW-M-30 | 00:04:56 | |
10 | KANIA Marek | 80 | LEGIA WARSZAWA | KONSTANCIN-JEZIORNA | PZSW-Senior | 00:04:56 | |
11 | MAZUREK Sebastian | 124 | JABRA ROLLER TEAM | GDYNIA | PZSW-M-30 | 00:04:56 | |
12 | SOLGA Mateusz | 184 | PLICH WYSCIK | TARNOWSKIE GÓRY | PZSW-M-30 | 00:04:56 | |
13 | ŚWIĄTEK Jan | 210 | GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK | PARCELA | PZSW-Senior | 00:04:56 | |
14 | IGNASZAK Michał | 64 | PLICHWYŚCIG.PL | WARSZAWA | PZSW-M-30 | 00:04:57 | |
15 | PAWELEC Mirosław | 158 | JABRA ROLLER TEAM | GDAŃSK | PZSW-M-30 | 00:04:57 | |
16 | TATARATA Konrad | 211 | JABRA ROLLER TEAM | GDAŃSK | PZSW-Senior | 00:04:57 | |
17 | MILER Łukasz | 245 | PLICHWYSCIG.PL | POZNAŃ | PZSW-M-30 | 00:04:58 | |
18 | PODSIADŁO Krzysztof | 164 | LEGIA WARSZAWA | KONSTANCIN-JEZIORNA | PZSW-Senior | 00:04:58 | |
19 | WALICH Maciej | 217 | PLICHWYSCIG.PL | PAMIĄTKOWO | PZSW-M-30 | 00:04:58 | |
20 | CESULIS Viktoras | 243 | Rieducin Akademija | M-30 | 00:05:13 | ||
21 | DUDA Marcin | 38 | ROLLA SPEED TEAM | TORUŃ | PZSW-M-30 | 00:05:13 | |
22 | GĄDEK Wojciech | 49 | SILESIA SKATING | ŻORY | PZSW-M-40 | 00:05:14 | |
23 | SYMONENKO Oleksandr | 194 | SAM ROLLER CLUB | KYIV | M-50 | 00:05:14 | |
24 | ZGRZYWA Marek | 231 | JABRA ROLLER TEAM | GDAŃSK | PZSW-Junior B | 00:05:14 | |
25 | BUKOWSKI Maciej | 21 | ROLLA SPEED TEAM/MKS BŁYSKAWICA | INOWROCŁAW | PZSW-M-30 | 00:05:15 | |
26 | GAWEŁ Rafał | 48 | AZS AWF KATOWICE / PLICHWYSCIG.PL | TARNOWSKIE GÓRY | PZSW-Senior | 00:05:15 | |
27 | LEBDA Jan | 108 | UKS ZNICZ KŁODZKO | KŁODZKO | PZSW-Junior A | 00:05:15 | |
28 | MIKOSA Wojciech | 131 | UKS ZNICZ KŁODZKO | KŁODZKO | PZSW-Junior A | 00:05:15 | |
29 | PRONOBIS Mateusz | 167 | SILESIA SKATING | BĘDZIN | PZSW-M-30 | 00:05:15 | |
30 | SZUMLAS Arkadiusz | 203 | PROLUBE SPEED TEAM | MRZEZINO | PZSW-Senior | 00:05:15 | |
31 | KARCZEWSKI Karol | 84 | LEGIA WARSZAWA | WARSZAWA | PZSW-Junior A | 00:05:15 | |
32 | BECH Mieszko | 9 | UKS ZNICZ KŁODZKO | KROSNOWICE | PZSW-Junior A | 00:05:16 | |
33 | BINIEK Marcin | 13 | PLICH WYŚCIG | KRAKÓW | PZSW-M-40 | 00:05:16 | |
34 | KLIPSTEIN Heiko | 86 | OBFST | BERLIN | M-50 | 00:05:16 | |
35 | KOC Marcin | 87 | ROLLA SPEED TEAM TORUŃ BŁYSKAWICA | TORUŃ | PZSW-M-40 | 00:05:16 | |
36 | MIKOSA Piotr | 130 | UKS ZNICZ KŁODZKO | KŁODZKO | PZSW-Junior A | 00:05:16 | |
37 | POSADOWSKI Kazimierz | 165 | OBFST | PASEWALK | M-60 | 00:05:16 | |
38 | CHARUBIN Sławomir | 25 | PLICHWYŚCIG.PL TEAM | PISZ | PZSW-M-50 | 00:05:17 | |
39 | ROJ Janusz | 171 | SILESIA SKATING | KNURÓW | PZSW-M-40 | 00:05:17 | |
40 | SZUMLAS Jacek | 202 | PROLUBE MASTERS | MRZEZINO | PZSW-M-40 | 00:05:17 | |
41 | WITTKE Marius | 221 | RSC KIRRLACH | LUDWIGSHAFEN | M-60 | 00:05:17 | |
42 | PIOTROWSKI Daniel | 406 | SKATE TEAM KOWALÓW | STARKÓW | PZSW-Junior B | 00:05:17 | |
43 | KSENIAK Tomasz | 241 | Twister Trójmiasto | GDAŃSK | PZSW-M-40 | 00:05:18 | |
44 | KOŚCIELNIAK Wojciech | 94 | KKSW KRAK | KRAKÓW | PZSW-Junior A | 00:05:18 | |
45 | MALISZEWSKI Zdzisław | 122 | GIŻYCKIE STOWARZYSZENIE ŁYŻWIARSKIE 'CZARNE PANTERY' | GIŻYCKO | PZSW-M-60 | 00:05:18 | |
46 | OLSZOWSKI Henryk | 154 | KKSW KRAK ROLLERBLADE | KŁAJ | PZSW-M-50 | 00:05:18 | |
47 | BOGUSŁAWSKI Karol | 17 | PLICHWYŚCIG.PL ROLL4LIFE | POZNAŃ | PZSW-Senior | 00:05:18 | |
48 | ŁABINOWICZ Szymon | 112 | TWISTER TRÓJMIASTO | GDAŃSK | Senior | 00:05:19 | |
49 | KONKOL Jarosław | 90 | JABRA RT FRIENDS | GDAŃSK | PZSW-M-50 | 00:05:28 | |
50 | MAZUREK Wiesław | 125 | PROLUBE MASTERS | GDYNIA | PZSW-M-50 | 00:05:28 | |
51 | SLIWINSKI Henryk | 181 | MKS BLYSKAWICA ROLLA | TORUŃ | PZSW-M-60 | 00:05:28 | |
52 | KOWALSKI Maciej | 96 | UKS ZRYW SŁOMCZYN | SŁOMCZYN | PZSW-Junior B | 00:05:29 | |
53 | MILISZEWSKI Aleksander | 132 | SILESIA SKATING | PIEKARY ŚLĄSKIE | PZSW-M-50 | 00:05:30 | |
54 | TONIAK Filip | 212 | SILESIA SKATING | TYCHY | PZSW-Senior | 00:05:30 | |
55 | KOSZAŁKA Andrzej | 93 | NOWA WIEŚ LĘBORSKA | M-30 | 00:05:31 | ||
56 | SYKUT Piotr | 193 | POZNAŃ | PZSW-M-40 | 00:05:31 | ||
57 | ZDANCEWICZ Paweł | 229 | LEGIA WARSZAWA MASTERS | WARSZAWA | PZSW-M-40 | 00:05:31 | |
58 | BUDEK Tomasz | 19 | KATOWICE | PZSW-M-30 | 00:05:32 | ||
59 | HERMANN Kamil | 63 | WARSZAWA | Senior | 00:05:32 | ||
60 | JARKIEWICZ Marcin | 70 | LEGIA WARSZAWA MASTERS | WARSZAWA | PZSW-M-50 | 00:05:33 | |
61 | ŁABINOWICZ Piotr | 111 | TWISTER TRÓJMIASTO | GDAŃSK | M-40 | 00:05:33 | |
62 | ROHLEDER Jan | 170 | OBFST | GÖRLITZ | M-30 | 00:05:33 | |
63 | MĄDROSZYK Dawid | 126 | SKATE2CITY | SZEWCE | M-30 | 00:05:45 | |
64 | MENET Krystian | 127 | SKATE2CITY | GRODZISK WIELKOPOLSKI | PZSW-M-40 | 00:05:45 | |
65 | NOWACZEWSKI Jan | 146 | ZŁOTÓW | Senior | 00:05:45 | ||
66 | BUJACZ Marcin | 20 | I LOVE ROLKI | ŁÓDŹ | PZSW-M-30 | 00:05:46 | |
67 | KABZA Grzegorz | 76 | SKATE2CITY | NOWY TOMYŚL | PZSW-M-50 | 00:05:46 | |
68 | KWIATKOWSKI Łukasz | 104 | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:05:47 | |
69 | ZOLADEK Jerzy | 235 | NIEZRZESZONY | GARLICZKA | PZSW-M-60 | 00:05:47 | |
70 | SAPIJASZKO Łukasz | 175 | LEGIA WARSZAWA MASTERS | WARSZAWA | PZSW-M-40 | 00:05:48 | |
71 | ZIÓŁKOWSKI Julian | 234 | STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY | GDAŃSK | PZSW-M-50 | 00:05:48 | |
72 | PIETRZAK Adrian | 162 | UKS SPARTA GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | PZSW-Senior | 00:05:49 | |
73 | NAHAJOWSKI Krystian | 140 | PIŁA | PZSW-Senior | 00:06:06 | ||
74 | CHOMIAK Mariusz | 27 | GR3MIASTO | GDYNIA | M-50 | 00:06:13 | |
75 | PARASZKA Łukasz | 156 | MINIONSSPEEDTEAM | WARSZAWA | M-30 | 00:06:13 | |
76 | PACZUSKI Jarosław | 155 | LEGIA WARSZAWA MASTERS | WARSZAWA | PZSW-M-60 | 00:06:14 | |
77 | BIEKSA Zilvinas | 11 | RIEDUCIU AKADEMIJA | VILNIUS | M-50 | 00:06:14 | |
78 | MORGALLA Jerzy | 133 | RUDY | PZSW-M-40 | 00:06:15 | ||
79 | PODCZASKI Stanisław | 163 | SPEEDSKATING ŁÓDŹ | BUKOWIEC | M-50 | 00:06:15 | |
80 | WRÓBEL Antoni | 226 | TWISTER TRÓJMIASTO | PĘPOWO | PZSW-M-70+ | 00:06:15 | |
81 | GRABOWICZ Mirosław | 56 | GDAŃSK | M-60 | 00:06:16 | ||
82 | SADOWSKI Wojciech | 174 | ŻUROMIN | M-50 | 00:06:17 | ||
83 | MADUSIOK Mirosław | 118 | LKS STRACONKA | BIELSKO BIAŁA | M-60 | 00:06:28 | |
84 | SOBCZYK Janusz | 183 | BIERUTA GORLICE | GORLICE | M-50 | 00:06:28 | |
85 | FILIPKOWSKI Mariusz | 40 | JABRA ROLLER TEAM FRIENDS | GDAŃSK | M-40 | 00:06:29 | |
86 | GRUSZKA Jakub | 60 | WARSZAWA | M-30 | 00:06:30 | ||
87 | HEINRICH Marcin | 62 | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:06:30 | |
88 | MICHALEWICZ Stanisław | 128 | CUPRUM LUBIN | ŚCINAWA | M-60 | 00:06:30 | |
89 | NOREK Adrian | 144 | PLICHWYŚCIG.PL | POZNAŃ | M-30 | 00:06:32 | |
90 | SZMECHTIG Dariusz | 197 | POWESLIDE | WARSZAWA | Senior | 00:06:38 | |
91 | JACHYMCZYK Łukasz | 66 | CZYŻOWICE | M-30 | 00:06:39 | ||
92 | ŁATA Dariusz | 114 | SILESIA SKATING | WYMYSŁÓW | PZSW-M-50 | 00:06:39 | |
93 | ŁUKASIEWICZ Jacek | 115 | GDAŃSK | M-40 | 00:06:42 | ||
94 | BARTOSIEWICZ Jakub | 8 | GDYNIA | M-30 | 00:06:43 | ||
95 | STANKIEWICZ Jerzy | 188 | WYSOKIE MAZOWIECKIE | PZSW-M-50 | 00:06:43 | ||
96 | URBAN Jacek | 213 | PARIS | M-50 | 00:06:43 | ||
97 | FROŁOWICZ Tomasz | 43 | MEZOWO | M-50 | 00:06:44 | ||
98 | BUTRYM Paweł | 22 | SWARZĘDZ | M-50 | 00:06:44 | ||
99 | MICHAŁOWSKI Bolesław | 129 | NIGHT RUNNERS KRAKÓW | KRAKÓW | M-40 | 00:06:46 | |
100 | NOWACZEWSKI Piotr | 145 | ZŁOTÓW | M-40 | 00:06:47 | ||
101 | WOJCIECHOWSKI Michał | 222 | RAKOWNIA | M-40 | 00:06:49 | ||
102 | RUDNICKI Kazimierz | 172 | PRZEMKÓW | M-60 | 00:06:59 | ||
103 | SULKOWSKI Tomasz | 190 | SIE JEDZIE | BRUDZEŃ DUŻY | M-40 | 00:07:00 | |
104 | ZIEJEWSKI Henryk | 233 | ŚWINOUJŚCIE | PZSW-M-50 | 00:07:01 | ||
105 | CZARNECKI Adriann | 32 | ZĄBROWO | Senior | 00:07:03 | ||
106 | KRAJNIK Jacek | 99 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:07:03 | ||
107 | SZYMCZYK Jarosław | 206 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:07:03 | ||
108 | POTRZEBOWSKI Michał | 166 | STAROGARD GDAŃSKI | M-40 | 00:07:03 | ||
109 | ZABAWA Andrzej | 227 | SŁUPSK | M-60 | 00:07:06 | ||
110 | SITNIK Tomasz | 178 | PIASECZNO | PZSW-M-40 | 00:07:08 | ||
111 | PRZYCHODNIAK Robert | 168 | PABIANICE | Senior | 00:07:10 | ||
112 | LEMIESZEK Andrzej | 109 | GSL CZARNE PANTERY GIZYCKO | GIŻYCKO | M-60 | 00:07:14 | |
113 | FLIS Krzysztof | 42 | ROTMANKA | M-50 | 00:07:15 | ||
114 | GRUDZIŃSKI Jakub | 59 | KANIE | Senior | 00:07:15 | ||
115 | LACHOWICZ Leszek | 107 | GSŁ 'CZARNE PANTERY' | GIŻYCKO | PZSW-M-60 | 00:07:15 | |
116 | FUDALA Mateusz | 44 | KĘTY | M-30 | 00:07:15 | ||
117 | OKUNIEWSKI Marcin | 152 | WWW.POMAGAMYNATALII.PL | GDAŃSK | M-30 | 00:07:16 | |
118 | ŚPICA Dariusz | 209 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:07:17 | ||
119 | GRABOWSKI Mariusz | 239 | KRAKÓW | M-30 | 00:07:18 | ||
120 | SZCZECHOWIAK Dominik | 195 | POZNAŃ | PZSW-Senior | 00:07:18 | ||
121 | KUCHAREK Adam | 102 | WARSZAWA | M-60 | 00:07:25 | ||
122 | JAKSINA Dariusz | 67 | NA ROLKACH PRZEZ MAZURY | RUCIANE-NIDA | M-50 | 00:07:25 | |
123 | KOPYT Jan | 91 | KONSTANCIN-JEZIORNA | PZSW-M-70+ | 00:07:26 | ||
124 | LACH Dominik | 106 | CAZZO | WARSAW | Senior | 00:07:38 | |
125 | WINIARZ Krzysztof | 240 | GDAŃSK | M-40 | 00:07:41 | ||
126 | NOWAK Piotr | 147 | RAWICZ | PZSW-M-40 | 00:07:49 | ||
127 | CZERWIŃSKI Dariusz | 34 | NIGHTSKATING WARSZAWA TEAM | PIASTÓW | M-30 | 00:07:53 | |
128 | CICHECKI Marek | 28 | SOCHACZEW | M-60 | 00:07:56 | ||
129 | SZTANGIERSKI Amadeusz | 199 | GDAŃSK | Senior | 00:07:57 | ||
130 | CHABERSKI Michał | 24 | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:07:59 | |
131 | GRAJKO Marek | 57 | SUWAŁKI | M-40 | 00:07:59 | ||
132 | STRZAŁKOWSKI Andrzej | 189 | PŁOŃSK | M-50 | 00:07:59 | ||
133 | SZKARADNIK Paweł | 196 | GDAŃSK | M-40 | 00:08:00 | ||
134 | SEMSCH Artur | 176 | KS PIDIRNA | GDYNIA | M-50 | 00:08:02 | |
135 | JĘDRZEJEWSKI Krzysztof | 73 | SZCZECIN | M-50 | 00:08:03 | ||
136 | SŁOWIK Arkadiusz | 182 | GIŻYCKIE STOWARZYSZENIE ŁYŻWIARSKIE 'CZARNE PANTERY' | KRUKLANKI | PZSW-M-50 | 00:08:04 | |
137 | GOWIK Aleksander | 54 | SILESIA SKATING | BYTOM | M-30 | 00:08:04 | |
138 | ŻMUDZIŃSKI Andrzej | 237 | TWISTER TRÓJMIASTO | GDAŃSK | M-70+ | 00:08:04 | |
139 | KRYCH Jakub | 101 | POZNAŃ | M-30 | 00:08:04 | ||
140 | SKRZYPKOWSKI Daniel | 180 | SPORTFAZA.PL | GDYNIA | M-40 | 00:08:04 | |
141 | PAWŁOWSKI Jacek | 159 | BULWAR GDYNIA | GDYNIA | M-50 | 00:08:06 | |
142 | MACIEJEWSKI Marian | 116 | IŁAWA | M-60 | 00:08:07 | ||
143 | NOWICKI Leszek | 150 | INOWROCŁAW | M-50 | 00:08:09 | ||
144 | WIATROWSKI Roman | 219 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:08:13 | ||
145 | BANIA Zygmunt | 6 | KURSANT | PRZYSIEK | PZSW-M-70+ | 00:08:14 | |
146 | NOGAŃSKI Paweł | 143 | MIŃSK MAZOWIECKI | M-50 | 00:08:15 | ||
147 | CERKIEWNIK Piotr | 23 | POGORIA INLINE | BĘDZIN | M-50 | 00:08:18 | |
148 | BLUMA Tomasz | 15 | SŁUPSK | M-30 | 00:08:27 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||
DNC | KOSKO Cezary | 246 | OLSZTYN | Mężczyźni | 00:08:32 | ||
150 | KRASOWSKI Filip | 100 | GDAŃSK | M-30 | 00:08:34 | ||
151 | WRONISZEWSKI Zbigniew | 225 | POLKOWICE | M-50 | 00:08:36 | ||
152 | GARCAREK Andrzej | 47 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:08:39 | ||
153 | MURAWSKI Damian | 137 | GDYNIA | Senior | 00:08:42 | ||
154 | MURAWSKI Krzysztof | 136 | CHWASZCZYNO | M-40 | 00:08:47 | ||
155 | SZAJRYCH Jan | 242 | ŁÓDŹ | M-50 | 00:09:04 | ||
156 | MAZUR Dariusz | 123 | GDAŃSK | M-40 | 00:09:04 | ||
157 | BONIK Sławek | 18 | BODY LINE | SOPOT | M-50 | 00:09:07 | |
158 | CZERKAWSKI Igor | 33 | TORUŃ | M-30 | 00:09:08 | ||
159 | APOLA Dariusz | 3 | WIELICZKA | M-30 | 00:09:10 | ||
160 | SZYMSKI Dariusz | 208 | KKSW KRAK ROLLERBLADE | KRAKÓW | M-40 | 00:09:10 | |
161 | NEUMAN Jiri | 142 | PRAGUE | M-60 | 00:09:13 | ||
162 | MAJEWSKI Damian | 119 | FREESTYLER | JUSZKOWO | M-30 | 00:09:26 | |
163 | ANDRUSZKO Zbigniew | 2 | BRZESZCZE | M-50 | 00:09:33 | ||
164 | CIEPLY Tomek | 29 | KONIN | M-30 | 00:09:57 | ||
165 | BŁASIAK Mariusz | 16 | TUR TEAM | WIRTY | M-50 | 00:10:07 |
Znaleziono 165 wynik(ów)