Organizator : | Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Twister Trójmiasto (SKF Twister Trójmiasto) |
Data : | 2019-08-17 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 42.195 km |
Zgłoszonych : | 180 |
Wystartowało : | 165 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 160 |
Na trasie : | 5 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Mężczyźni | Junior B | PZSW-Junior B | Junior A | PZSW-Junior A | PZSW-Senior | Senior | M-30 | PZSW-M-30 | M-40 | PZSW-M-40 | M-50 | PZSW-M-50 | M-60 | PZSW-M-60 | M-70+ | PZSW-M-70+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Laps_All 3.15km | Laps_All 8.4km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SWINGS Bart | 192 | POWERSLIDE | HERENT | Senior | 00:04:33 | 00:12:31 | |
2 | FERNANDEZ Ewen | 244 | Mężczyźni | 00:04:33 | 00:12:32 | |||
3 | SERENA Emanuele | 177 | ASCO SKATINGCONCOREZZO | BUSNAGO | M-40 | 00:04:55 | 00:13:26 | |
4 | CHOJNACKI Bartosz | 26 | MEDIA CREATION-MAPEI-BLADEVILLE | WARSZAWA | PZSW-Senior | 00:04:42 | 00:13:27 | |
5 | BACHANEK Marcin | 4 | GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK | ELBLĄG | PZSW-Senior | 00:04:42 | 00:13:28 | |
6 | CIĘŻKI Paweł | 30 | MERCATEO.PL | KRAKÓW | PZSW-Senior | 00:04:42 | 00:13:28 | |
7 | JANICKI Artur | 68 | DUSZNIKI ZDRÓJ | DOMANIEWICE | PZSW-Senior | 00:04:55 | 00:13:28 | |
8 | SOLGA Mateusz | 184 | PLICH WYSCIK | TARNOWSKIE GÓRY | PZSW-M-30 | 00:04:56 | 00:13:28 | |
9 | KANIA Mateusz | 81 | LEGIA WARSZAWA | KONSTANCIN-JEZIORNA | PZSW-Senior | 00:04:55 | 00:13:29 | |
10 | MAZUREK Sebastian | 124 | JABRA ROLLER TEAM | GDYNIA | PZSW-M-30 | 00:04:56 | 00:13:29 | |
11 | PAWELEC Mirosław | 158 | JABRA ROLLER TEAM | GDAŃSK | PZSW-M-30 | 00:04:57 | 00:13:29 | |
12 | MILER Łukasz | 245 | PLICHWYSCIG.PL | POZNAŃ | PZSW-M-30 | 00:04:58 | 00:13:30 | |
13 | KANIA Marek | 80 | LEGIA WARSZAWA | KONSTANCIN-JEZIORNA | PZSW-Senior | 00:04:56 | 00:13:30 | |
14 | ŚWIĄTEK Jan | 210 | GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK | PARCELA | PZSW-Senior | 00:04:56 | 00:13:30 | |
15 | FLEJSZER Łukasz | 41 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZWOLEŃ-TEAM | GOSTYNIN | PZSW-M-30 | 00:04:56 | 00:13:45 | |
16 | TATARATA Konrad | 211 | JABRA ROLLER TEAM | GDAŃSK | PZSW-Senior | 00:04:57 | 00:13:57 | |
17 | PODSIADŁO Krzysztof | 164 | LEGIA WARSZAWA | KONSTANCIN-JEZIORNA | PZSW-Senior | 00:04:58 | 00:14:17 | |
18 | IGNASZAK Michał | 64 | PLICHWYŚCIG.PL | WARSZAWA | PZSW-M-30 | 00:04:57 | 00:14:18 | |
19 | BUKOWSKI Maciej | 21 | ROLLA SPEED TEAM/MKS BŁYSKAWICA | INOWROCŁAW | PZSW-M-30 | 00:05:15 | 00:14:19 | |
20 | DUDA Marcin | 38 | ROLLA SPEED TEAM | TORUŃ | PZSW-M-30 | 00:05:13 | 00:14:19 | |
21 | KLIPSTEIN Heiko | 86 | OBFST | BERLIN | M-50 | 00:05:16 | 00:14:19 | |
22 | SZUMLAS Arkadiusz | 203 | PROLUBE SPEED TEAM | MRZEZINO | PZSW-Senior | 00:05:15 | 00:14:19 | |
23 | ZGRZYWA Marek | 231 | JABRA ROLLER TEAM | GDAŃSK | PZSW-Junior B | 00:05:14 | 00:14:19 | |
24 | CESULIS Viktoras | 243 | Rieducin Akademija | M-30 | 00:05:13 | 00:14:20 | ||
25 | LEBDA Jan | 108 | UKS ZNICZ KŁODZKO | KŁODZKO | PZSW-Junior A | 00:05:15 | 00:14:20 | |
26 | MIKOSA Wojciech | 131 | UKS ZNICZ KŁODZKO | KŁODZKO | PZSW-Junior A | 00:05:15 | 00:14:20 | |
27 | SYMONENKO Oleksandr | 194 | SAM ROLLER CLUB | KYIV | M-50 | 00:05:14 | 00:14:20 | |
28 | BECH Mieszko | 9 | UKS ZNICZ KŁODZKO | KROSNOWICE | PZSW-Junior A | 00:05:16 | 00:14:21 | |
29 | CHARUBIN Sławomir | 25 | PLICHWYŚCIG.PL TEAM | PISZ | PZSW-M-50 | 00:05:17 | 00:14:21 | |
30 | MIKOSA Piotr | 130 | UKS ZNICZ KŁODZKO | KŁODZKO | PZSW-Junior A | 00:05:16 | 00:14:21 | |
31 | KARCZEWSKI Karol | 84 | LEGIA WARSZAWA | WARSZAWA | PZSW-Junior A | 00:05:15 | 00:14:21 | |
32 | GAWEŁ Rafał | 48 | AZS AWF KATOWICE / PLICHWYSCIG.PL | TARNOWSKIE GÓRY | PZSW-Senior | 00:05:15 | 00:14:22 | |
33 | GĄDEK Wojciech | 49 | SILESIA SKATING | ŻORY | PZSW-M-40 | 00:05:14 | 00:14:22 | |
34 | POSADOWSKI Kazimierz | 165 | OBFST | PASEWALK | M-60 | 00:05:16 | 00:14:22 | |
35 | ROJ Janusz | 171 | SILESIA SKATING | KNURÓW | PZSW-M-40 | 00:05:17 | 00:14:22 | |
36 | WITTKE Marius | 221 | RSC KIRRLACH | LUDWIGSHAFEN | M-60 | 00:05:17 | 00:14:22 | |
37 | PIOTROWSKI Daniel | 406 | SKATE TEAM KOWALÓW | STARKÓW | PZSW-Junior B | 00:05:17 | 00:14:22 | |
38 | BINIEK Marcin | 13 | PLICH WYŚCIG | KRAKÓW | PZSW-M-40 | 00:05:16 | 00:14:23 | |
39 | KOC Marcin | 87 | ROLLA SPEED TEAM TORUŃ BŁYSKAWICA | TORUŃ | PZSW-M-40 | 00:05:16 | 00:14:23 | |
40 | KOŚCIELNIAK Wojciech | 94 | KKSW KRAK | KRAKÓW | PZSW-Junior A | 00:05:18 | 00:14:23 | |
41 | OLSZOWSKI Henryk | 154 | KKSW KRAK ROLLERBLADE | KŁAJ | PZSW-M-50 | 00:05:18 | 00:14:23 | |
42 | PRONOBIS Mateusz | 167 | SILESIA SKATING | BĘDZIN | PZSW-M-30 | 00:05:15 | 00:14:23 | |
43 | BOGUSŁAWSKI Karol | 17 | PLICHWYŚCIG.PL ROLL4LIFE | POZNAŃ | PZSW-Senior | 00:05:18 | 00:14:23 | |
44 | KSENIAK Tomasz | 241 | Twister Trójmiasto | GDAŃSK | PZSW-M-40 | 00:05:18 | 00:14:24 | |
45 | MALISZEWSKI Zdzisław | 122 | GIŻYCKIE STOWARZYSZENIE ŁYŻWIARSKIE 'CZARNE PANTERY' | GIŻYCKO | PZSW-M-60 | 00:05:18 | 00:14:24 | |
46 | WALICH Maciej | 217 | PLICHWYSCIG.PL | PAMIĄTKOWO | PZSW-M-30 | 00:04:58 | 00:15:02 | |
47 | SZUMLAS Jacek | 202 | PROLUBE MASTERS | MRZEZINO | PZSW-M-40 | 00:05:17 | 00:15:07 | |
48 | KOSZAŁKA Andrzej | 93 | NOWA WIEŚ LĘBORSKA | M-30 | 00:05:31 | 00:15:36 | ||
49 | MILISZEWSKI Aleksander | 132 | SILESIA SKATING | PIEKARY ŚLĄSKIE | PZSW-M-50 | 00:05:30 | 00:15:36 | |
50 | BUDEK Tomasz | 19 | KATOWICE | PZSW-M-30 | 00:05:32 | 00:15:37 | ||
51 | HERMANN Kamil | 63 | WARSZAWA | Senior | 00:05:32 | 00:15:37 | ||
52 | SYKUT Piotr | 193 | POZNAŃ | PZSW-M-40 | 00:05:31 | 00:15:37 | ||
53 | JARKIEWICZ Marcin | 70 | LEGIA WARSZAWA MASTERS | WARSZAWA | PZSW-M-50 | 00:05:33 | 00:15:38 | |
54 | ŁABINOWICZ Piotr | 111 | TWISTER TRÓJMIASTO | GDAŃSK | M-40 | 00:05:33 | 00:15:38 | |
55 | MAZUREK Wiesław | 125 | PROLUBE MASTERS | GDYNIA | PZSW-M-50 | 00:05:28 | 00:15:38 | |
56 | KONKOL Jarosław | 90 | JABRA RT FRIENDS | GDAŃSK | PZSW-M-50 | 00:05:28 | 00:15:39 | |
57 | ROHLEDER Jan | 170 | OBFST | GÖRLITZ | M-30 | 00:05:33 | 00:15:39 | |
58 | ZDANCEWICZ Paweł | 229 | LEGIA WARSZAWA MASTERS | WARSZAWA | PZSW-M-40 | 00:05:31 | 00:15:39 | |
59 | KOWALSKI Maciej | 96 | UKS ZRYW SŁOMCZYN | SŁOMCZYN | PZSW-Junior B | 00:05:29 | 00:15:40 | |
60 | ŁABINOWICZ Szymon | 112 | TWISTER TRÓJMIASTO | GDAŃSK | Senior | 00:05:19 | 00:15:40 | |
61 | SLIWINSKI Henryk | 181 | MKS BLYSKAWICA ROLLA | TORUŃ | PZSW-M-60 | 00:05:28 | 00:15:40 | |
62 | TONIAK Filip | 212 | SILESIA SKATING | TYCHY | PZSW-Senior | 00:05:30 | 00:15:40 | |
63 | ZOLADEK Jerzy | 235 | NIEZRZESZONY | GARLICZKA | PZSW-M-60 | 00:05:47 | 00:15:40 | |
64 | KABZA Grzegorz | 76 | SKATE2CITY | NOWY TOMYŚL | PZSW-M-50 | 00:05:46 | 00:15:41 | |
65 | KWIATKOWSKI Łukasz | 104 | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:05:47 | 00:15:41 | |
66 | MĄDROSZYK Dawid | 126 | SKATE2CITY | SZEWCE | M-30 | 00:05:45 | 00:15:41 | |
67 | BUJACZ Marcin | 20 | I LOVE ROLKI | ŁÓDŹ | PZSW-M-30 | 00:05:46 | 00:15:42 | |
68 | MENET Krystian | 127 | SKATE2CITY | GRODZISK WIELKOPOLSKI | PZSW-M-40 | 00:05:45 | 00:15:42 | |
69 | NOWACZEWSKI Jan | 146 | ZŁOTÓW | Senior | 00:05:45 | 00:15:42 | ||
70 | NAHAJOWSKI Krystian | 140 | PIŁA | PZSW-Senior | 00:06:06 | 00:15:59 | ||
71 | MORGALLA Jerzy | 133 | RUDY | PZSW-M-40 | 00:06:15 | 00:16:40 | ||
72 | CHOMIAK Mariusz | 27 | GR3MIASTO | GDYNIA | M-50 | 00:06:13 | 00:16:41 | |
73 | PACZUSKI Jarosław | 155 | LEGIA WARSZAWA MASTERS | WARSZAWA | PZSW-M-60 | 00:06:14 | 00:16:41 | |
74 | PODCZASKI Stanisław | 163 | SPEEDSKATING ŁÓDŹ | BUKOWIEC | M-50 | 00:06:15 | 00:16:41 | |
75 | GRABOWICZ Mirosław | 56 | GDAŃSK | M-60 | 00:06:16 | 00:16:42 | ||
76 | PARASZKA Łukasz | 156 | MINIONSSPEEDTEAM | WARSZAWA | M-30 | 00:06:13 | 00:16:42 | |
77 | PIETRZAK Adrian | 162 | UKS SPARTA GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | PZSW-Senior | 00:05:49 | 00:16:43 | |
78 | WRÓBEL Antoni | 226 | TWISTER TRÓJMIASTO | PĘPOWO | PZSW-M-70+ | 00:06:15 | 00:16:43 | |
79 | ZIÓŁKOWSKI Julian | 234 | STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY | GDAŃSK | PZSW-M-50 | 00:05:48 | 00:16:43 | |
80 | SADOWSKI Wojciech | 174 | ŻUROMIN | M-50 | 00:06:17 | 00:16:46 | ||
81 | JACHYMCZYK Łukasz | 66 | CZYŻOWICE | M-30 | 00:06:39 | 00:17:33 | ||
82 | SOBCZYK Janusz | 183 | BIERUTA GORLICE | GORLICE | M-50 | 00:06:28 | 00:17:34 | |
83 | MADUSIOK Mirosław | 118 | LKS STRACONKA | BIELSKO BIAŁA | M-60 | 00:06:28 | 00:17:35 | |
84 | FILIPKOWSKI Mariusz | 40 | JABRA ROLLER TEAM FRIENDS | GDAŃSK | M-40 | 00:06:29 | 00:17:36 | |
85 | MICHALEWICZ Stanisław | 128 | CUPRUM LUBIN | ŚCINAWA | M-60 | 00:06:30 | 00:17:36 | |
86 | BIEKSA Zilvinas | 11 | RIEDUCIU AKADEMIJA | VILNIUS | M-50 | 00:06:14 | 00:17:36 | |
87 | URBAN Jacek | 213 | PARIS | M-50 | 00:06:43 | 00:17:37 | ||
88 | GRUSZKA Jakub | 60 | WARSZAWA | M-30 | 00:06:30 | 00:17:38 | ||
89 | NOREK Adrian | 144 | PLICHWYŚCIG.PL | POZNAŃ | M-30 | 00:06:32 | 00:17:38 | |
90 | ŁUKASIEWICZ Jacek | 115 | GDAŃSK | M-40 | 00:06:42 | 00:17:39 | ||
91 | SZMECHTIG Dariusz | 197 | POWESLIDE | WARSZAWA | Senior | 00:06:38 | 00:17:47 | |
92 | SULKOWSKI Tomasz | 190 | SIE JEDZIE | BRUDZEŃ DUŻY | M-40 | 00:07:00 | 00:17:56 | |
93 | MICHAŁOWSKI Bolesław | 129 | NIGHT RUNNERS KRAKÓW | KRAKÓW | M-40 | 00:06:46 | 00:18:14 | |
94 | ZIEJEWSKI Henryk | 233 | ŚWINOUJŚCIE | PZSW-M-50 | 00:07:01 | 00:18:14 | ||
95 | BARTOSIEWICZ Jakub | 8 | GDYNIA | M-30 | 00:06:43 | 00:18:15 | ||
96 | WOJCIECHOWSKI Michał | 222 | RAKOWNIA | M-40 | 00:06:49 | 00:18:15 | ||
97 | BUTRYM Paweł | 22 | SWARZĘDZ | M-50 | 00:06:44 | 00:18:16 | ||
98 | RUDNICKI Kazimierz | 172 | PRZEMKÓW | M-60 | 00:06:59 | 00:18:17 | ||
99 | STANKIEWICZ Jerzy | 188 | WYSOKIE MAZOWIECKIE | PZSW-M-50 | 00:06:43 | 00:18:17 | ||
100 | FROŁOWICZ Tomasz | 43 | MEZOWO | M-50 | 00:06:44 | 00:18:17 | ||
101 | NOWACZEWSKI Piotr | 145 | ZŁOTÓW | M-40 | 00:06:47 | 00:18:17 | ||
102 | SAPIJASZKO Łukasz | 175 | LEGIA WARSZAWA MASTERS | WARSZAWA | PZSW-M-40 | 00:05:48 | 00:18:20 | |
103 | CZARNECKI Adriann | 32 | ZĄBROWO | Senior | 00:07:03 | 00:18:25 | ||
104 | ŁATA Dariusz | 114 | SILESIA SKATING | WYMYSŁÓW | PZSW-M-50 | 00:06:39 | 00:18:25 | |
105 | POTRZEBOWSKI Michał | 166 | STAROGARD GDAŃSKI | M-40 | 00:07:03 | 00:18:52 | ||
106 | HEINRICH Marcin | 62 | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:06:30 | 00:18:53 | |
107 | KRAJNIK Jacek | 99 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:07:03 | 00:18:53 | ||
108 | SZYMCZYK Jarosław | 206 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:07:03 | 00:18:53 | ||
109 | OKUNIEWSKI Marcin | 152 | WWW.POMAGAMYNATALII.PL | GDAŃSK | M-30 | 00:07:16 | 00:18:54 | |
110 | SITNIK Tomasz | 178 | PIASECZNO | PZSW-M-40 | 00:07:08 | 00:18:54 | ||
111 | ZABAWA Andrzej | 227 | SŁUPSK | M-60 | 00:07:06 | 00:18:55 | ||
112 | GRUDZIŃSKI Jakub | 59 | KANIE | Senior | 00:07:15 | 00:19:13 | ||
113 | KUCHAREK Adam | 102 | WARSZAWA | M-60 | 00:07:25 | 00:19:13 | ||
114 | LEMIESZEK Andrzej | 109 | GSL CZARNE PANTERY GIZYCKO | GIŻYCKO | M-60 | 00:07:14 | 00:19:16 | |
115 | FLIS Krzysztof | 42 | ROTMANKA | M-50 | 00:07:15 | 00:19:17 | ||
116 | LACHOWICZ Leszek | 107 | GSŁ 'CZARNE PANTERY' | GIŻYCKO | PZSW-M-60 | 00:07:15 | 00:19:17 | |
117 | ŚPICA Dariusz | 209 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:07:17 | 00:19:18 | ||
118 | LACH Dominik | 106 | CAZZO | WARSAW | Senior | 00:07:38 | 00:19:19 | |
119 | KOPYT Jan | 91 | KONSTANCIN-JEZIORNA | PZSW-M-70+ | 00:07:26 | 00:19:20 | ||
120 | JAKSINA Dariusz | 67 | NA ROLKACH PRZEZ MAZURY | RUCIANE-NIDA | M-50 | 00:07:25 | 00:19:20 | |
121 | GRABOWSKI Mariusz | 239 | KRAKÓW | M-30 | 00:07:18 | 00:19:21 | ||
122 | NOWAK Piotr | 147 | RAWICZ | PZSW-M-40 | 00:07:49 | 00:19:47 | ||
123 | CICHECKI Marek | 28 | SOCHACZEW | M-60 | 00:07:56 | 00:19:58 | ||
124 | SZTANGIERSKI Amadeusz | 199 | GDAŃSK | Senior | 00:07:57 | 00:19:59 | ||
125 | SEMSCH Artur | 176 | KS PIDIRNA | GDYNIA | M-50 | 00:08:02 | 00:20:00 | |
126 | WINIARZ Krzysztof | 240 | GDAŃSK | M-40 | 00:07:41 | 00:20:02 | ||
127 | ŻMUDZIŃSKI Andrzej | 237 | TWISTER TRÓJMIASTO | GDAŃSK | M-70+ | 00:08:04 | 00:20:03 | |
128 | PRZYCHODNIAK Robert | 168 | PABIANICE | Senior | 00:07:10 | 00:20:04 | ||
129 | FUDALA Mateusz | 44 | KĘTY | M-30 | 00:07:15 | 00:20:05 | ||
130 | GRAJKO Marek | 57 | SUWAŁKI | M-40 | 00:07:59 | 00:20:21 | ||
131 | SZCZECHOWIAK Dominik | 195 | POZNAŃ | PZSW-Senior | 00:07:18 | 00:20:22 | ||
132 | GOWIK Aleksander | 54 | SILESIA SKATING | BYTOM | M-30 | 00:08:04 | 00:20:26 | |
133 | CHABERSKI Michał | 24 | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:07:59 | 00:20:27 | |
134 | KRYCH Jakub | 101 | POZNAŃ | M-30 | 00:08:04 | 00:20:31 | ||
135 | SŁOWIK Arkadiusz | 182 | GIŻYCKIE STOWARZYSZENIE ŁYŻWIARSKIE 'CZARNE PANTERY' | KRUKLANKI | PZSW-M-50 | 00:08:04 | 00:20:36 | |
136 | STRZAŁKOWSKI Andrzej | 189 | PŁOŃSK | M-50 | 00:07:59 | 00:20:40 | ||
137 | PAWŁOWSKI Jacek | 159 | BULWAR GDYNIA | GDYNIA | M-50 | 00:08:06 | 00:20:41 | |
138 | SZKARADNIK Paweł | 196 | GDAŃSK | M-40 | 00:08:00 | 00:20:41 | ||
139 | JĘDRZEJEWSKI Krzysztof | 73 | SZCZECIN | M-50 | 00:08:03 | 00:20:43 | ||
140 | NOWICKI Leszek | 150 | INOWROCŁAW | M-50 | 00:08:09 | 00:20:56 | ||
141 | KRASOWSKI Filip | 100 | GDAŃSK | M-30 | 00:08:34 | 00:21:06 | ||
142 | MACIEJEWSKI Marian | 116 | IŁAWA | M-60 | 00:08:07 | 00:21:09 | ||
143 | CZERWIŃSKI Dariusz | 34 | NIGHTSKATING WARSZAWA TEAM | PIASTÓW | M-30 | 00:07:53 | 00:21:18 | |
144 | BANIA Zygmunt | 6 | KURSANT | PRZYSIEK | PZSW-M-70+ | 00:08:14 | 00:21:20 | |
145 | WIATROWSKI Roman | 219 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:08:13 | 00:21:20 | ||
146 | NOGAŃSKI Paweł | 143 | MIŃSK MAZOWIECKI | M-50 | 00:08:15 | 00:21:21 | ||
147 | SKRZYPKOWSKI Daniel | 180 | SPORTFAZA.PL | GDYNIA | M-40 | 00:08:04 | 00:21:32 | |
148 | WRONISZEWSKI Zbigniew | 225 | POLKOWICE | M-50 | 00:08:36 | 00:21:44 | ||
149 | GARCAREK Andrzej | 47 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:08:39 | 00:22:07 | ||
150 | BLUMA Tomasz | 15 | SŁUPSK | M-30 | 00:08:27 | 00:22:20 | ||
151 | SZAJRYCH Jan | 242 | ŁÓDŹ | M-50 | 00:09:04 | 00:22:42 | ||
152 | CZERKAWSKI Igor | 33 | TORUŃ | M-30 | 00:09:08 | 00:22:51 | ||
153 | MURAWSKI Krzysztof | 136 | CHWASZCZYNO | M-40 | 00:08:47 | 00:23:12 | ||
154 | MURAWSKI Damian | 137 | GDYNIA | Senior | 00:08:42 | 00:23:13 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
DNC | KOSKO Cezary | 246 | OLSZTYN | Mężczyźni | 00:08:32 | 00:23:26 | ||
156 | MAJEWSKI Damian | 119 | FREESTYLER | JUSZKOWO | M-30 | 00:09:26 | 00:23:37 | |
157 | SZYMSKI Dariusz | 208 | KKSW KRAK ROLLERBLADE | KRAKÓW | M-40 | 00:09:10 | 00:23:37 | |
158 | APOLA Dariusz | 3 | WIELICZKA | M-30 | 00:09:10 | 00:23:38 | ||
159 | BONIK Sławek | 18 | BODY LINE | SOPOT | M-50 | 00:09:07 | 00:23:40 | |
160 | MAZUR Dariusz | 123 | GDAŃSK | M-40 | 00:09:04 | 00:23:58 | ||
161 | NEUMAN Jiri | 142 | PRAGUE | M-60 | 00:09:13 | 00:24:16 | ||
162 | ANDRUSZKO Zbigniew | 2 | BRZESZCZE | M-50 | 00:09:33 | 00:25:12 | ||
163 | BŁASIAK Mariusz | 16 | TUR TEAM | WIRTY | M-50 | 00:10:07 | 00:26:10 | |
164 | CIEPLY Tomek | 29 | KONIN | M-30 | 00:09:57 | 00:28:02 | ||
165 | CERKIEWNIK Piotr | 23 | POGORIA INLINE | BĘDZIN | M-50 | 00:08:18 |
Znaleziono 165 wynik(ów)