Organizator : | Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Twister Trójmiasto (SKF Twister Trójmiasto) |
Data : | 2019-08-17 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 42.195 km |
Zgłoszonych : | 180 |
Wystartowało : | 165 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 160 |
Na trasie : | 5 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Mężczyźni | Junior B | PZSW-Junior B | Junior A | PZSW-Junior A | PZSW-Senior | Senior | M-30 | PZSW-M-30 | M-40 | PZSW-M-40 | M-50 | PZSW-M-50 | M-60 | PZSW-M-60 | M-70+ | PZSW-M-70+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Laps_All 3.15km | Laps_All 8.4km | Laps_All 13.65km | Laps_All 18.9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SYMONENKO Oleksandr | 194 | SAM ROLLER CLUB | KYIV | M-50 | 00:05:14 | 00:14:20 | 00:23:29 | 00:32:46 | |
2 | KLIPSTEIN Heiko | 86 | OBFST | BERLIN | M-50 | 00:05:16 | 00:14:19 | 00:23:30 | 00:32:47 | |
3 | PODCZASKI Stanisław | 163 | SPEEDSKATING ŁÓDŹ | BUKOWIEC | M-50 | 00:06:15 | 00:16:41 | 00:27:15 | 00:37:46 | |
4 | CHOMIAK Mariusz | 27 | GR3MIASTO | GDYNIA | M-50 | 00:06:13 | 00:16:41 | 00:27:16 | 00:37:47 | |
5 | URBAN Jacek | 213 | PARIS | M-50 | 00:06:43 | 00:17:37 | 00:28:20 | 00:39:09 | ||
6 | SOBCZYK Janusz | 183 | BIERUTA GORLICE | GORLICE | M-50 | 00:06:28 | 00:17:34 | 00:28:19 | 00:39:24 | |
7 | SADOWSKI Wojciech | 174 | ŻUROMIN | M-50 | 00:06:17 | 00:16:46 | 00:28:21 | 00:39:47 | ||
8 | BIEKSA Zilvinas | 11 | RIEDUCIU AKADEMIJA | VILNIUS | M-50 | 00:06:14 | 00:17:36 | 00:29:54 | 00:41:30 | |
9 | BUTRYM Paweł | 22 | SWARZĘDZ | M-50 | 00:06:44 | 00:18:16 | 00:29:31 | 00:42:06 | ||
10 | FROŁOWICZ Tomasz | 43 | MEZOWO | M-50 | 00:06:44 | 00:18:17 | 00:29:53 | 00:42:24 | ||
11 | KRAJNIK Jacek | 99 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:07:03 | 00:18:53 | 00:31:07 | 00:42:55 | ||
12 | FLIS Krzysztof | 42 | ROTMANKA | M-50 | 00:07:15 | 00:19:17 | 00:31:36 | 00:43:17 | ||
13 | ŚPICA Dariusz | 209 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:07:17 | 00:19:18 | 00:31:37 | 00:43:18 | ||
14 | SEMSCH Artur | 176 | KS PIDIRNA | GDYNIA | M-50 | 00:08:02 | 00:20:00 | 00:31:47 | 00:43:19 | |
15 | JAKSINA Dariusz | 67 | NA ROLKACH PRZEZ MAZURY | RUCIANE-NIDA | M-50 | 00:07:25 | 00:19:20 | 00:31:39 | 00:43:55 | |
16 | PAWŁOWSKI Jacek | 159 | BULWAR GDYNIA | GDYNIA | M-50 | 00:08:06 | 00:20:41 | 00:33:22 | 00:46:22 | |
17 | NOWICKI Leszek | 150 | INOWROCŁAW | M-50 | 00:08:09 | 00:20:56 | 00:33:57 | 00:46:53 | ||
18 | JĘDRZEJEWSKI Krzysztof | 73 | SZCZECIN | M-50 | 00:08:03 | 00:20:43 | 00:33:27 | 00:47:04 | ||
19 | NOGAŃSKI Paweł | 143 | MIŃSK MAZOWIECKI | M-50 | 00:08:15 | 00:21:21 | 00:34:47 | 00:48:16 | ||
20 | STRZAŁKOWSKI Andrzej | 189 | PŁOŃSK | M-50 | 00:07:59 | 00:20:40 | 00:34:47 | 00:49:12 | ||
21 | SZAJRYCH Jan | 242 | ŁÓDŹ | M-50 | 00:09:04 | 00:22:42 | 00:36:30 | 00:50:36 | ||
22 | WRONISZEWSKI Zbigniew | 225 | POLKOWICE | M-50 | 00:08:36 | 00:21:44 | 00:36:09 | 00:51:39 | ||
23 | GARCAREK Andrzej | 47 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:08:39 | 00:22:07 | 00:36:35 | 00:51:50 | ||
24 | BONIK Sławek | 18 | BODY LINE | SOPOT | M-50 | 00:09:07 | 00:23:40 | 00:39:14 | 00:55:07 | |
25 | ANDRUSZKO Zbigniew | 2 | BRZESZCZE | M-50 | 00:09:33 | 00:25:12 | 00:41:10 | 00:57:17 | ||
26 | BŁASIAK Mariusz | 16 | TUR TEAM | WIRTY | M-50 | 00:10:07 | 00:26:10 | 00:41:58 | 00:58:00 | |
27 | CERKIEWNIK Piotr | 23 | POGORIA INLINE | BĘDZIN | M-50 | 00:08:18 |
Znaleziono 27 wynik(ów)