XI OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W MARATONIE
XIII Sztafetowe oraz XI Indywidualne Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Maratonie | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
XIII Sztafetowe oraz XI Indywidualne Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Maratonie | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking, Urząd Miasta i Gminy Biały Bór |
Data : | 2024-04-20 |
Miejsce : | Biały Bór |
Dystans : | 42.195 km |
Zgłoszonych : | 57 |
Wystartowało : | 48 |
Nie ukończyło : | 6 |
Ukończyło : | 42 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Lap_1 4.22km | Lap_2 8.44km | Lap_3 12.66km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MICHALEC Marcin | 29 | KKB MOSIR KROSNO | KROSNO | M35-39 | 00:27:04 | 00:54:11 | 01:21:06 | |||
2 | WOJTOWICZ Tomasz | 51 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | WIDACZ | M18-34 | 00:27:06 | 00:54:12 | 01:21:08 | |||
3 | MADALIŃSKI Marcin | 27 | KS VICTORIA POTĘGOWO | LESZNO | M40-44 | 00:27:06 | 00:54:13 | 01:21:18 | |||
4 | WOJCIECHOWSKA Elżbieta | 26 | POLIPACK TEAM GWE | PAKOŚĆ | K40-44 | 00:28:38 | 00:56:44 | 01:24:51 | |||
5 | WILCZEK Krzysztof | 49 | WATAHA ULTRA TEAM | ZĘBOWICE | M50-54 | 00:28:59 | 00:57:50 | 01:26:20 | |||
6 | KNITTER Tomasz | 17 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-34 | 00:29:03 | 00:58:01 | 01:27:11 | |||
7 | MICHALSKI Andrzej | 30 | POLIPACK TEAM GWE | ZMIENNICA | M65-69 | 00:29:04 | 00:58:08 | 01:27:13 | |||
8 | ŚLUSARCZYK Marcin | 44 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M45-49 | 00:30:18 | 01:00:29 | 01:29:43 | |||
9 | POŁUBIAK Paweł | 33 | NW CZŁAPSKI TEAM | SIECINO | M35-39 | 00:29:54 | 01:00:11 | 01:29:49 | |||
10 | STEFANIAK Krzysztof | 41 | KATOWICKI NORDIC WALKING | SOSNOWIEC | M65-69 | 00:30:41 | 01:00:57 | 01:31:37 | |||
11 | DERUS Jakub | 6 | KATOWICKI NORDIC WALKING | KATOWICE | M40-44 | 00:30:34 | 01:01:33 | 01:32:20 | |||
12 | HAŁAS Marcin | 12 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M40-44 | 00:30:35 | 01:01:17 | 01:32:21 | ||||
13 | KOŁODZIEJ Joanna | 18 | OPEN SPORT TEAM | RUDA ŚLĄSKI | K55-59 | 00:31:28 | 01:02:09 | 01:32:29 | |||
14 | KUBISZYN Małgorzata | 22 | K.S VICTORIA POTĘGOWO | LUBACZÓW | K35-39 | 00:31:38 | 01:02:20 | 01:32:39 | |||
15 | MĄDRY Grzegorz | 28 | NORDIC SPORT 2021 | TRZEMESZNO | M65-69 | 00:30:42 | 01:01:20 | 01:32:48 | |||
16 | RAKOWIECKI Zbigniew | 35 | POLIPACK TEAM GWE | GDAŃSK | M60-64 | 00:30:37 | 01:01:24 | 01:32:50 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||||
ŻACZEK Władysław | 55 | ANDRESPOL AKTYWNIE | ANDRESPOL | M60-64 | 00:30:37 DNF | 01:01:24 DNF | 01:32:57 DNF | ||||
18 | SZCZUDLIK Małgorzata | 42 | NORDIC SPOTR 2021 | TRZEMESZNO | K40-44 | 00:31:04 | 01:01:45 | 01:32:58 | |||
19 | JAWORSKI Jarosław | 15 | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | ŁÓDŹ | M45-49 | 00:31:17 | 01:02:37 | 01:34:51 | |||
20 | GOŁĘBIOWSKI Krzysztof | 10 | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | ŁÓDŹ | M55-59 | 00:31:41 | 01:03:23 | 01:35:55 | |||
21 | BĄK Antek | 2 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | CZEPINO | M60-64 | 00:31:21 | 01:04:05 | 01:36:32 | |||
22 | SZCZYGIEŁ Adriana | 43 | OPEN SPORT TEAM | BIELSKO-BIAŁA | K40-44 | 00:32:36 | 01:04:49 | 01:37:00 | |||
23 | ZAWADZKI Krzysztof | 53 | NW CZLAPSKI TEAM | ZIELONA GORA | M65-69 | 00:32:45 | 01:05:09 | 01:37:28 | |||
24 | PRZYBYLSKI Chrystian | 34 | POLIPACK TEAM GWE | WEJHEROWO | M65-69 | 00:32:43 | 01:05:02 | 01:37:30 | |||
25 | SAWICKA Marta | 57 | KROŚCIENKO | K50-54 | 00:32:32 | 01:05:08 | 01:37:30 | ||||
26 | WIŚNIEWSKI Mariusz | 50 | NW CZŁAPSKI TEAM | ŁYSE | M50-54 | 00:33:04 | 01:05:51 | 01:37:57 | |||
27 | LACHNIK Hubert | 23 | NORDIC SPORT 2021 | OPOLE | M70+ | 00:32:22 | 01:04:59 | 01:37:59 | |||
28 | PIERZCHAŁA Marek | 31 | POLIPACK TEAM GWE | LUZINO | M65-69 | 00:32:09 | 01:04:49 | 01:38:07 | |||
29 | TKOCZ Adam | 45 | EKIPA NA KIJACH | RUDA ŚLĄSKA | M55-59 | 00:32:31 | 01:05:28 | 01:38:11 | |||
30 | KOŃCZAK Adam | 19 | KGHM METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | M65-69 | 00:32:17 | 01:05:01 | 01:38:15 | |||
31 | WOŹNIAK Iwona | 52 | RUNGRYF GRYFICE | RESKO | K45-49 | 00:32:37 | 01:05:24 | 01:38:50 | |||
32 | ROSTEK Piotr | 37 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | JELONEK | M60-64 | 00:32:20 | 01:05:04 | 01:39:59 | |||
33 | CZMOCH Marian | 5 | NORDIC SPORT 2021 | ŁOSICE | M70+ | 00:34:13 | 01:07:56 | 01:41:47 | |||
34 | LAJTER Jerzy | 24 | 4 RUN TEAM PIŁA | PIŁA | M70+ | 00:34:17 | 01:07:50 | 01:42:46 | |||
35 | DREWA Marian | 7 | WŁÓCZYKIJE GDYNIA | GOŚCICINO | M65-69 | 00:33:45 | 01:09:14 | 01:43:04 | |||
KRAWIEC Jacek | 21 | JACK NORDIC TEAM ELBLĄG | ELBLĄG | M55-59 | 00:33:33 DNF | 01:08:12 DNF | 01:43:10 DNF | ||||
37 | BŁASZKIEWICZ Katarzyna | 3 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K50-54 | 00:33:48 | 01:08:58 | 01:44:13 | |||
38 | ŁOPACIUK Paweł | 25 | GDAŃSK | M40-44 | 00:34:45 | 01:10:07 | 01:44:25 | ||||
39 | WALTER Janusz | 47 | MIKOŁÓW | M60-64 | 00:33:59 | 01:09:14 | 01:44:25 | ||||
40 | ZIÓŁKOWSKA Sylwia | 54 | IDĘ DALEJ | SZCZECIN | K50-54 | 00:34:50 | 01:11:07 | 01:47:49 | |||
KĘPA Andrzej | 16 | TEAM KOSZALIN 1 | KOSZALIN | M70+ | 00:34:10 DNF | 01:09:46 DNF | 01:48:04 DNF | ||||
42 | MARCZYŃSKA Marta | 56 | POLIPACK TEAM GWE | GOŚCICIN | K40-44 | 00:36:55 | 01:13:08 | 01:50:02 | |||
43 | GAWIN Andrzej | 9 | JUTRZENKA CZĘSTOCHOWA | KAWCZE | M35-39 | 00:37:15 | 01:14:49 | 01:50:44 | |||
44 | ROZMUS Jolanta | 38 | WŁÓCZYKIJE | GDYNIA | K70+ | 00:37:05 | 01:14:35 | 01:54:03 | |||
45 | PODHAJNA Agnieszka | 32 | IDĘ DALEJ | SZCZECIN | K45-49 | 00:37:57 | 01:18:13 | 01:57:39 | |||
JACYNA Miroslaw | 13 | TRIGYM SZCZECIN | SZCZECIN DABIE | M60-64 | 00:38:03 DNF | 01:17:30 DNF | 01:57:54 DNF | ||||
47 | SORN Łukasz | 40 | WŁÓCZYKIJEGDYNIA/CBL | GDYNIA | M35-39 | 00:38:40 | 01:21:15 | 01:59:15 | |||
JANKOWSKI Henryk | 14 | KATOWICE | M70+ | 00:42:47 DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 48 wynik(ów)