Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking, Urząd Miasta i Gminy Biały Bór |
Data : | 2022-04-09 |
Miejsce : | Biały Bór |
Dystans : | 42.195 km |
Zgłoszonych : | 44 |
Wystartowało : | 42 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 42 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Rodzaj sztafety | Żół. kartki | Czer. kartki | Laps_2 10.6km | Laps_4 21.1km | Laps_6 31.7km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAZURCZAK Jakub REJOWSKI Maurycy REJOWSKI Krzysztof SZEWCZAK Wojciech | 7 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | Sztafeta Męska | M | 2 | 01:24:07 | 02:44:14 | 04:03:30 | ||
2 | REJMAK Marek NIETUPSKI Dariusz NIETUPSKI Krzysztof STRYCZYŃSKI Piotr | 5 | WŁÓCZYKIJE GDYNIA | GDYNIA | Sztafeta Męska | M | 01:22:19 | 02:41:00 | 04:02:46 | |||
3 | NOWACZYK Tomasz TOMCZAK Jarosław MADAJ Robert STACHOWIAK Tomasz | 6 | STĘSZEW TEAM | STĘSZEW | Sztafeta Męska | M | 1 | 01:28:15 | 02:46:42 | 04:07:55 | ||
4 | DELĄG Jakub MARCZAK Krzysztof OSIŃSKI Michał WOŁOSZKA Artur | 4 | LUKI TEAM POLSKA 2 | SIEDLCE | Sztafeta Męska | M | 1 | 01:10:39 | 02:23:22 | 03:33:35 | ||
5 | CYRUS Bogdan MARCZAK Tomasz ROMANOWSKI Daniel STILLER Karol | 1 | BOB - KAMTEAM | STRZEBIŃ | Sztafeta Męska | M | 1 | 01:11:13 | 02:17:27 | 03:23:41 | ||
6 | FRĘCKOWIAK Roman CHOJNACKI Paweł NAKONIECZNY Grzegorz BRZOZOWSKI Piotr | 8 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECI I | SZCZECIN | Sztafeta Męska | M | 01:11:27 | 02:24:30 | 03:37:03 | |||
7 | CZEKRYSZEW Andrzej SZEPCZYŃSKI Kamil PRACKI Zbigniew JÓŹWIAK Łukasz | 2 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | Sztafeta Męska | M | 1 | 01:23:40 | 02:46:17 | 04:15:24 | ||
8 | GUDZIO Maciej WALCZAK Grzegorz WALCZAK Paweł KROMSKI Paweł | 3 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND 2 | KIEKRZ | Sztafeta Męska | M | 2 | 01:15:22 | 02:42:13 | 04:03:24 | ||
9 | KOWACZ Agata POLAK Łukasz HOCZEK Aneta BIBKO Martin | 17 | CZARNE KONIE | WAŁBRZYCH I OKOLICE | Sztafeta Mieszana | MIX | 01:17:19 | 02:31:58 | 03:49:14 | |||
10 | BOGACKI Sławek ZAKRZEWSKA Iwona Katarzyna CIESIELSKA Renata CIESIELSKI Jan | 12 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | Sztafeta Mieszana | MIX | 01:13:32 | 02:40:27 | 04:06:56 | |||
11 | SZYMSKA Małgorzata WOJTOWICZ Tomasz WILUSZ Erwina NIEPOKÓJ Radosław | 20 | LUKI TEAM POLSKA 3 | SIEDLCE | Sztafeta Mieszana | MIX | 1 | 01:14:13 | 02:22:11 | 03:31:37 | ||
12 | JĘDRASIAK Renata JUREK Adam SIWIAK Piotr KURCZABA Agnieszka | 21 | KGHM METRACO POLKOWICE | LUBIN | Sztafeta Mieszana | MIX | 2 | 01:20:01 | 02:32:52 | 03:48:02 | ||
13 | RUDAWSKI Maciej KRUGIOŁKA Renata KRUGIOŁKA Marzena GRZEGORZ Krugiołka | 16 | AKTYWNIE W PNIEWACH/MARSZ PO ZDROWIE | PNIEWY | Sztafeta Mieszana | MIX | 01:22:55 | 03:10:25 | 04:34:17 | |||
14 | DEJDA Piotr POLKOWSKA Katarzyna POLKOWSKA Andrzej ZACHARCZUK Zofia | 23 | KLUB SPORTOWY NOWI | SIEDLCE | Sztafeta Mieszana | MIX | 01:38:51 | 03:14:01 | 04:48:56 | |||
15 | SAKOWICZ Dorota MROWIEC Piotr RODAK Anna SAKOWICZ Marcin | 14 | LZS JUSTYNÓW II | JUSTYNÓW | Sztafeta Mieszana | MIX | 01:24:02 | 02:54:30 | 04:24:42 | |||
16 | KACPRZAK Sławek WOŹNA Halina JASNOS Tomasz TRZECIAK Edyta | 15 | LZS JUSTYNÓW III | JUSTYNÓW | Sztafeta Mieszana | MIX | 01:09:51 | 02:48:46 | 04:24:22 | |||
17 | LEBIODA Alicja WERBOWICZ Piotr ŁUCZKO Joanna STASIAK Przemysław | 10 | SPEED SKI_1 | SZCZECIN | Sztafeta Mieszana | MIX | 1 | 01:27:12 | 02:43:28 | 04:05:56 | ||
18 | CEMPA Wojciech SKRZYPIK Renata WOŹNIAK Hanna ŁĘCKI Jan | 18 | WŁÓCZYKIJE GDYNIA | GDYNIA | Sztafeta Mieszana | MIX | 01:26:42 | 02:53:41 | 04:20:09 | |||
19 | MISIAK Maciej SZULC Helena KRZYWOŃ Paweł WALUKIEWICZ Magdalena | 9 | SPEED SKI_2 | SZCZECIN | Sztafeta Mieszana | MIX | 01:25:33 | 02:55:28 | 04:17:16 | |||
20 | GOWOREK Krzysztof SZEWCZAK Iwona SZEWCZAK Jacek MAZURCZAK Grażyna | 22 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | Sztafeta Mieszana | MIX | 01:23:17 | 02:54:00 | 04:33:28 | |||
21 | MĘŻEŃSKA Małgorzata WESNER Harald DANOWSKA Alicja ŁUKASIK Michał | 45 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | Sztafeta Mieszana | MIX | 01:39:15 | 03:11:10 | 04:46:08 | |||
22 | CHYRA Janusz KUŁAKOWSKA Halina WOJTAL Marta WIŚNIEWSKI Sławomir | 19 | PÓŁNOC - POŁUDNIE 2022 | OLKUSZ | Sztafeta Mieszana | MIX | 01:13:06 | 02:32:34 | 03:49:19 | |||
23 | LUDWICZAK Dariusz ŚWIERCZ Ewa PALIWODA Katarzyna MAŚLANKA Jacek | 24 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM III | SZCZECIN | Sztafeta Mieszana | MIX | 1 | 01:12:59 | 02:30:25 | 03:57:00 | ||
24 | MANDZIUK Anna MANDZIUK Magdalena MANDZIUK Teresa WYSOCKA Magdalena | 25 | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | BIAŁA PODLASKA | Sztafeta Kobieca | K | 1 | 01:22:10 | 03:21:33 | 04:45:35 | ||
25 | LANGMESSER Regina DMITRZAK Agnieszka DMITRZAK Bożena MALINOWSKA Monika | 33 | LKS ZANTYR III | SZTUM | Sztafeta Kobieca | K | 01:28:48 | 03:00:10 | 04:29:41 | |||
26 | KASZUBOWSKA Luiza SZCZEPKOWSKA Beata TARNOGRODZKA-OŻÓG Beata ŻYGENDA Anna | 34 | WŁÓCZYKIJE GDYNIA | GDYNIA | Sztafeta Kobieca | K | 01:24:51 | 03:03:27 | 04:34:03 | |||
27 | BONKOWSKA Barbara SZEPCZYŃSKA Joanna PLUTO-PRĄDZYŃSKA Klaudia PIEŃKOWSKA Urszula | 29 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | Sztafeta Kobieca | K | 01:32:49 | 03:04:52 | 04:32:59 | |||
28 | REJOWSKA Agnieszka PREKURAT Marzanna GUTOWSKA Magda SOBICZEWSKA Ewa | 37 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | Sztafeta Kobieca | K | 1 | 01:18:59 | 02:42:36 | 04:04:24 | ||
29 | ADAMCZYK Aleksandra ŚMIGIEL Magdalena ŚRODA Katarzyna DĄBROWSKA Romualda | 36 | SKRĘPOWANE | KRĘPA SŁUPSKA | Sztafeta Kobieca | K | 1 | 01:25:13 | 02:53:44 | 04:19:13 | ||
30 | PIETRZAK Dorota SZEREJKO Grażyna EWERTOWSKA Ewa NOWAK Agata | 32 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND 1 | KIEKRZ | Sztafeta Kobieca | K | 01:26:04 | 02:56:39 | 04:21:12 | |||
31 | IDZIKOWSKA-MARKOWSKA Marzena TRZONEK-NITA Monika ANIMUCKA Zofia KLUCZAK Marzena | 31 | FORMA NA PIĄTKĘ NORDIC WALKING | PABIANICE | Sztafeta Kobieca | K | 01:25:19 | 02:53:42 | 04:19:08 | |||
32 | KRUSZYNIAK Katarzyna FRANKIEWICZ Ewa GENDERKA Katarzyna GOLUS Agnieszka | 30 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | Sztafeta Kobieca | K | 01:25:58 | 02:57:04 | 04:25:17 | |||
33 | MATULEWICZ Dorota NIESPOREK Ewa BACHANEK Katarzyna SÓJKA Agnieszka | 27 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | Sztafeta Kobieca | K | 01:28:50 | 02:59:47 | 04:31:05 | |||
34 | MOTYL Anna WÓJCIK Barbara KRAWĘTEK Agnieszka KRAJEWSKA Hanna | 35 | LUKI TEAM POLSKA 1 | SIEDLCE | Sztafeta Kobieca | K | 01:16:07 | 02:36:11 | 03:50:21 | |||
35 | KARPIENIA Ewa ABRAMOWICZ Małgorzata OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela KĘDZIERSKA Karolina | 38 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN II | SZCZECIN | Sztafeta Kobieca | K | 1 | 01:15:34 | 02:32:55 | 03:49:04 | ||
36 | SKONIECZNA Wioleta WRZESIŃSKA Katarzyna KOT Patrycja ZAJĄCZKOWSKA Bożena | 26 | ŁÓDZKA SZKOŁA NORDIC WALKING | ŁÓDŹ | Sztafeta Kobieca | K | 1 | 01:25:04 | 02:56:05 | 04:38:12 | ||
37 | OLSZEWSKI Ryszard KOŁPAK Irena LEWANDOWSKA Jadwiga KOŁPAK Jan | 41 | LKS ZANTYR I | SZTUM | MIX60+ | MIX60+ | 2 | 01:21:29 | 02:53:39 | 04:17:19 | ||
38 | MADER-WNĘK Ewa KURZAWSKA Jolanta HELWICH Stefan GRYGOROWICZ Bogdan | 43 | KGHM METRACO POLKOWICE | LUBIN | MIX60+ | MIX60+ | 1 | 01:29:26 | 02:51:37 | 04:04:45 | ||
39 | STRZECHOWSKI Ryszard BĄGARD Grażyna LUBAŃSKI Tomasz LUBAŃSKA Leokadia | 39 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | MIX60+ | MIX60+ | 1 | 01:33:18 | 03:13:59 | 04:49:27 | ||
40 | OWCZAREK H ZAWISŁA Stanisław CHOLEWKA Jolanta TOMCZYK Edward | 44 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | POZNAŃ | MIX60+ | MIX60+ | 01:49:03 | 03:14:24 | 04:47:34 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||
DQ | MALINOWSKA Grażyna TRYBA Zdzisław POKOJSKA Maria LEWANDOWSKI Roman | 42 | LKS ZANTYR II | SZTUM | MIX60+ | MIX60+ | 4 | 1 | 01:43:05 DQ | 03:09:51 DQ | 04:52:21 DQ | |
DQ | JACH - SZAKIEL Emilia WRÓBEL Anna RAJCZYK Wiola WOLSKA Joanna | 28 | LZS JUSTYNÓW I | JUSTYNÓW | K | 1 | 1 | 01:38:31 DQ | 03:10:37 DQ | 04:37:05 DQ |
Znaleziono 42 wynik(ów)