XII BIEG SYLWESTROWY
Organizator : Hotel Brzoza
Data : 2018-12-31
Miejsce : Brzoza
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 438
Wystartowało : 388
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 386
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 4.85km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuSplit
2.5km
Split
4.85km
    
1CZAJKOWSKA Sylwia 283ŻółtokrólewscyBYDGOSZCZK-4000:00:0300:10:4000:20:49
2PALACZ Wioletta 299BYDGOSZCZK-4000:00:0400:11:0800:21:37
3PASTWA Donata 308TriSpaceBYDGOSZCZK-4000:00:0400:11:5400:22:56
4WALIGÓRA Karolina 381Brzoza BiegaKOBYLARNIAK-4000:00:0600:11:3600:23:03
5ZABOROWSKA Beata 212DRZYCIMK-4000:00:1100:12:1200:23:56
6NASIENIAK-CZECH Anna 386Grazia RunningGLIWICEK-4000:00:1100:12:2300:24:01
7STANKOWSKA Justyna 314MKS TrzemesznoTRZEMESZNOK-4000:00:0700:12:2800:24:05
8SOWIŃSKA Justyna 194Spójnia Białe BłotaŁOCHOWICEK-4000:00:0800:12:3700:24:29
9KOPROWICZ Katarzyna 342SWIECIEK-4000:00:0700:12:3700:24:33
10GRABOWSKA-LESISZ Aneta 345KOSZALINK-4000:00:0900:12:2100:24:35
11BEDNAREK Marta 170Czarne Stopy.SMWTELNOK-4000:00:1300:12:3900:24:54
12LEWANDOWSKA Dorota 235KOŚCIELEC 6AK-4000:00:1600:13:0000:25:54
13MICHNA Justyna 302ŚWIECIEK-4000:00:2200:13:1700:25:56
14STYKAŁA Magdalena 10986-122 BUKOWIECK-4000:00:2100:13:1800:25:57
15BRYWCZYŃSKA Justyna 246#slimakibarcin / Rodos TeamPIECHCINK-4000:00:2600:13:3600:26:01
16STĘPIEŃ Monika 75Czarne Stopy.SMBYDGOSZCZK-4000:00:1300:13:2700:26:08
17PORAZINSKA Viktoria 275Bydgoszcz na start.BYDGOSZCZK-4000:00:1000:13:1500:26:11
18ANASZEWICZ Marzena 405PRZYŁĘKIK-4000:00:0600:13:2300:26:19
19CENTKOWSKA Iwona 175KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWK-4000:00:1200:13:3500:26:30
20JAŻDŻEWSKA Grażyna 58BYDGOSZCZK-4000:00:0300:13:5800:26:55
21FARBICKA-ŻYWICA Paulina 367Brzoza BiegaBYDGOSZCZK-4000:00:0500:13:4900:27:04
22MAKUCH-DOBOSZ Urszula 373BYDGOSZCZK-4000:00:3100:14:0500:27:34
23SKRZĄTEK Anna 286PRZYŁĘKIK-4000:00:2100:14:1500:28:09
24CYBUL Anna 361BYDGOSZCZK-4000:00:2300:14:2600:28:09
25SZTEJKA Jolanta 244BYDGOSZCZK-4000:00:3200:14:4800:28:29
26PISZCZYGŁOWA Bernadeta 57GORZÓW WIELKOPOLSKIK-4000:00:1600:14:1100:28:33
27WINIECKA Dorota 76ROJEWOK-4000:00:2000:14:5300:29:16
28KUKAWKA Aleksandra 268BRZOZAK-4000:00:1900:15:1900:29:42
29PAŚ Katarzyna 141Charty SzelejewoGNIEZNOK-4000:00:1700:16:2500:32:09
30WRUK Justyna 294GRODEKK-4000:00:0800:16:0800:32:26
31NOWICKA Tatiana 365ŚWIECIEK-4000:00:0800:16:0800:32:26
32BIELECKA Dorota 391Obóz biegowy Brzoza, Grazia-RunningKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIK-4000:00:2500:16:5000:32:44
33SŁOMA Natasza 238PRZYŁEKIK-4000:00:1900:16:4400:33:48
34BŁASZKIEWICZ Marzena 291BORÓWNOK-4000:00:1800:15:5500:33:49
35BARWIKOWSKA Bogusia 282SOLEC KUJAWSKIK-4000:00:1600:15:5700:33:51
Niesklasyfikowani
SYREK Grażyna 389Obóz biegowy Brzoza, Grazia-RunningKĘDZIERZYN-KOŹLEK-40DNF00:13:41 DNF DNF
Znaleziono 36 wynik(ów)