XII BIEG SYLWESTROWY
Organizator : Hotel Brzoza
Data : 2018-12-31
Miejsce : Brzoza
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 438
Wystartowało : 388
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 386
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 4.85km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuSplit
2.5km
Split
4.85km
    
1BRZEZIŃSKA Aleksandra 4BrzezińskiRunClubBYDGOSZCZK-2000:00:0100:08:3800:16:38
2OCHAL Olga 399Prefbet Śniadowo ŁomżaBYDGOSZCZK-3000:00:0100:08:4900:17:13
3SZENK Marta 2BYDGOSZCZK-3000:00:0100:09:4200:18:55
4WADZIŃSKA Paulina 104TriSpaceBYDGOSZCZK-3000:00:0400:10:2100:20:22
5BARTKOWSKA Joanna 42KM UMK ToruńBRZOZÓWKAK-3000:00:0500:10:3100:20:28
6TECŁAW Aleksandra 270STRZELCE GÓRNEK-3000:00:0100:10:1000:20:32
7GOLAK Asia 272Goggle Pro Active EyewearOPOLEK-3000:00:0100:10:3100:20:49
8CZAJKOWSKA Sylwia 283ŻółtokrólewscyBYDGOSZCZK-4000:00:0300:10:4000:20:49
9JAKUBOWSKA Anna 156KS ZRYW RADZIEJÓWBRZEŚĆK-3000:00:0400:10:3900:20:53
10MACIEJEWSKA Kamila 346Ślimaki BarcinBARCINK-3000:00:1100:11:0600:21:22
11RATAJ Zuzanna 277Polonia Bydgoszcz SLAPOZNANK-3000:00:0500:11:0500:21:29
12PALACZ Wioletta 299BYDGOSZCZK-4000:00:0400:11:0800:21:37
13RYMARKIEWICZ Małgorzata 209KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3000:00:0500:11:2800:22:24
14SAK Joanna 278Decathlon Team InowrocławINOWROCŁAWK-2000:00:0700:11:4000:22:46
15KUŹMIŃSKA Maryla 412Brzoza BiegaK-3000:00:0400:11:4800:22:54
16PASTWA Donata 308TriSpaceBYDGOSZCZK-4000:00:0400:11:5400:22:56
17WALIGÓRA Karolina 381Brzoza BiegaKOBYLARNIAK-4000:00:0600:11:3600:23:03
18WIŚNIEWSKA Żaneta 204MKS TrzemesznoTRZEMESZNOK-2000:00:0900:11:4600:23:11
19DRĄG Amelia 384ZŁOTÓWK-100:00:0600:12:1000:23:23
20LUZAK Magdalena 164BYDGOSZCZK-2000:00:0900:12:0400:23:25
21DOBRZAŃSKA Marta 187CIECHOCINEKK-3000:00:1400:12:1500:23:37
22MAZIARZ Joanna 420WAGANIECK-3000:00:0000:12:1500:23:56
23ZABOROWSKA Beata 212DRZYCIMK-4000:00:1100:12:1200:23:56
24MELER-LEWANDOWSKA Katarzyna 100KS ZRYW RADZIEJÓWKRUSZWICAK-3000:00:1400:12:1400:23:58
25KOLANOWSKA Grażyna 22BYDGOSZCZK-5000:00:1200:12:3100:23:59
26NASIENIAK-CZECH Anna 386Grazia RunningGLIWICEK-4000:00:1100:12:2300:24:01
27STANKOWSKA Justyna 314MKS TrzemesznoTRZEMESZNOK-4000:00:0700:12:2800:24:05
28BICZKOWSKA Magdalena 213BYDGOSZCZK-3000:00:0600:12:3100:24:09
29NOWACKA Małgorzata 348Brzoza BiegaBYDGOSZCZK-3000:00:0700:12:1100:24:19
30SOWIŃSKA Justyna 194Spójnia Białe BłotaŁOCHOWICEK-4000:00:0800:12:3700:24:29
31KOPROWICZ Katarzyna 342SWIECIEK-4000:00:0700:12:3700:24:33
32GRABOWSKA-LESISZ Aneta 345KOSZALINK-4000:00:0900:12:2100:24:35
33BEDNAREK Marta 170Czarne Stopy.SMWTELNOK-4000:00:1300:12:3900:24:54
34DZIDO-MIELCAREK Ilona 397KS Zryw RadziejówRADZIEJÓWK-3000:00:1400:12:5300:24:56
35CZYŻEWSKA Justyna 47BRZOZAK-3000:00:1000:12:3900:24:58
36WASILEWSKA Agata 322AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów SportuBYDGOSZCZK-3000:00:2100:13:1000:25:08
37WASILEWSKA Martyna 329AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów SportuBYDGOSZCZK-3000:00:2000:13:1100:25:09
38MISUN-NOWAK Katarzyna 320AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów SportuOSÓWIECK-3000:00:2100:13:1000:25:09
39MAGDZIARZ Kasia 318Kancelaria - HMMBYDGOSZCZK-3000:00:2600:13:0900:25:13
40BONALSKA Magdalena 87BYDGOSZCZK-3000:00:1500:13:1300:25:23
41KORBEL Ewa 390Obóz biegowy Brzoza, Grazia-RunningGLIWICEK-5000:00:2500:13:1400:25:41
42WĘGRZYN Wiktoria 385BRZOZAK-100:00:0500:13:0400:25:53
43LEWANDOWSKA Dorota 235KOŚCIELEC 6AK-4000:00:1600:13:0000:25:54
44MICHNA Justyna 302ŚWIECIEK-4000:00:2200:13:1700:25:56
45STYKAŁA Adrianna 110BUKOWIECK-100:00:2100:13:1800:25:57
46STYKAŁA Magdalena 10986-122 BUKOWIECK-4000:00:2100:13:1800:25:57
47BRYWCZYŃSKA Justyna 246#slimakibarcin / Rodos TeamPIECHCINK-4000:00:2600:13:3600:26:01
48BOROWIEC Wioleta 127BBL SZUBINKOWALEWOK-3000:00:0800:13:1000:26:02
49BRACICHOWICZ Bogumiła 115ŚWIECIEK-5000:00:2600:13:3300:26:05
50STĘPIEŃ Monika 75Czarne Stopy.SMBYDGOSZCZK-4000:00:1300:13:2700:26:08
51PORAZINSKA Viktoria 275Bydgoszcz na start.BYDGOSZCZK-4000:00:1000:13:1500:26:11
52ANASZEWICZ Marzena 405PRZYŁĘKIK-4000:00:0600:13:2300:26:19
53CENTKOWSKA Iwona 175KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWK-4000:00:1200:13:3500:26:30
54DRÓŻDŻ Małgorzata 258BRZOZAK-3000:00:3100:13:5500:26:31
55STASZEWSKA Marzena 394Obóz biegowy Brzoza, Grazia-RunningRUDA ŚLĄSKAK-3000:00:2200:13:3200:26:35
56KRUSZYNA Renata 92DZIEMIONNAK-3000:00:0800:13:3300:26:43
57KUBIAK Małgorzata 418INOWROCŁAWK-5000:00:3000:13:5000:26:49
58KONONOWICZ Zuzanna 40BYDGOSZCZK-100:00:1500:13:5700:26:54
59JAŻDŻEWSKA Grażyna 58BYDGOSZCZK-4000:00:0300:13:5800:26:55
60STAWOWSKA-WATRAS Marta 74DELIKATESY RYBNE FISHKA.PLBYDGOSZCZK-3000:00:3300:14:0400:26:56
61KUCZEK Monika 311KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWK-3000:00:1300:14:1000:26:59
62GÓRSKA Joanna 201TASAK TEAMNOWA WIEŚ WIELKAK-3000:00:1700:14:0100:27:02
63FARBICKA-ŻYWICA Paulina 367Brzoza BiegaBYDGOSZCZK-4000:00:0500:13:4900:27:04
64PITUŁA Monika 113TORUŃK-3000:00:3100:14:1300:27:11
65GADOMSKA Maria 221RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-6000:00:1300:14:0100:27:13
66ANDRYSZAK Vanessa 350Rowerowa BrzozaNOWA WIEŚ WIELKAK-100:00:0800:13:5100:27:17
67CENTKOWSKA Ewelina 327SPCCIECHOCINEKK-3000:00:2900:14:0200:27:21
68NIKOŁAJEW Monika 96BYDGOSZCZK-3000:00:1700:14:0700:27:34
69MAKUCH-DOBOSZ Urszula 373BYDGOSZCZK-4000:00:3100:14:0500:27:34
70TOCZKIEWICZ Kaja 166BRZOZAK-100:00:0700:14:0600:27:35
71JĘDRZEJCZYK Marzenna 230POTULICEK-5000:00:2000:14:3100:28:08
72SKRZĄTEK Anna 286PRZYŁĘKIK-4000:00:2100:14:1500:28:09
73CYBUL Anna 361BYDGOSZCZK-4000:00:2300:14:2600:28:09
74PAWLACZYK-MATELA Emilia 338BYDGOSZCZK-3000:00:2500:14:4800:28:09
75SZTEJKA Jolanta 244BYDGOSZCZK-4000:00:3200:14:4800:28:29
76PISZCZYGŁOWA Bernadeta 57GORZÓW WIELKOPOLSKIK-4000:00:1600:14:1100:28:33
77KOSAKOWSKA Barbara 7Obóz biegowySZCZECINK-5000:00:2400:14:1700:28:33
78MAZUR Justyna 332BYDGOSZCZK-2000:00:1600:14:1600:28:42
79KNIOŁA Lucyna 52KUJAWSKO-POMORSKIEK-5000:00:2300:14:4400:28:58
80SŁOMA Maria 249PRZYŁĘKIK-100:00:1900:15:0800:29:00
81KŁOBUKOWSKA Patrycja 323LOTOS Running TeamGDAŃSKK-2000:00:3000:14:3600:29:06
82POBIEDZIŃSKA Marta 362Polonia Bydgoszcz SLABYDGOSZCZK-2000:00:2800:15:2000:29:09
83WINIECKA Dorota 76ROJEWOK-4000:00:2000:14:5300:29:16
84HĘSIAK Marta 375SOPOTK-2000:00:1500:14:4600:29:25
85KUKAWKA Aleksandra 268BRZOZAK-4000:00:1900:15:1900:29:42
86NALEWALSKA Justyna 182Serce TybetuBYDGOSZCZK-2000:00:2700:15:1800:30:09
87SZYMAŃSKA Adrianna 225Latające BizonyBYDGOSZCZK-3000:00:1600:15:1800:30:28
88MIAZGA Katarzyna 388BRZOZAK-3000:00:2000:16:1400:31:36
89ROŻYŃSKA Monika 368BYDGOSZCZK-2000:00:2700:16:1000:31:52
90OLSZEWSKA-PAWLACZYK Dorota 12BYDGOSZCZK-3000:00:3700:16:3000:31:55
91OKOŃSKA Małgorzata 137INOWROCŁAWK-5000:00:0300:15:5900:32:04
92DUDEK Marzena 108INOWROCŁAWK-5000:00:2200:16:3700:32:05
93KWIATKOWSKA Maja 106BYDGOSZCZK-2000:00:2100:16:3800:32:06
94PAŚ Katarzyna 141Charty SzelejewoGNIEZNOK-4000:00:1700:16:2500:32:09
95WRUK Justyna 294GRODEKK-4000:00:0800:16:0800:32:26
96NOWICKA Tatiana 365ŚWIECIEK-4000:00:0800:16:0800:32:26
97GRZYWACZ Karolina 202BYDGOSZCZK-3000:00:1200:16:1700:32:27
98BIELECKA Dorota 391Obóz biegowy Brzoza, Grazia-RunningKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIK-4000:00:2500:16:5000:32:44
Niesklasyfikowani
KUZIEMSKA Anna 408SKIERNIEWICEK-30DNF00:16:50 DNF00:32:44 DNF
100SZYSZKA Joanna 295INOWROCŁAWK-3000:00:1400:16:3700:32:54
101WIŚNIEWSKA Ewa 123MROCZAK-5000:00:2400:16:5200:33:06
102SŁOMA Natasza 238PRZYŁEKIK-4000:00:1900:16:4400:33:48
103BŁASZKIEWICZ Marzena 291BORÓWNOK-4000:00:1800:15:5500:33:49
104BARWIKOWSKA Bogusia 282SOLEC KUJAWSKIK-4000:00:1600:15:5700:33:51
105ROSIŃSKA Janina 414PABIANICEK-7000:00:0500:28:3400:54:33
SYREK Grażyna 389Obóz biegowy Brzoza, Grazia-RunningKĘDZIERZYN-KOŹLEK-40DNF00:13:41 DNF DNF
Znaleziono 106 wynik(ów)