XII BIEG SYLWESTROWY
Organizator : Hotel Brzoza
Data : 2018-12-31
Miejsce : Brzoza
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 438
Wystartowało : 388
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 386
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 2.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuSplit
2.5km
   
1BRZEZIŃSKI Błażej 1BrzezińskiRunClubBYDGOSZCZM-3000:00:0200:07:21
2KALATA Łukasz 240KM Truchcik ŁubiankaCZARNE BŁOTOM-3000:00:0300:08:42
3ŚWIĄTKOWSKI Paweł 354TRZEMESZNOM-3000:00:0300:08:55
4JARZĄB Piotr 103SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:0300:09:07
5MAĆKOWSKI Maciej 82UPS BydgoszczBYDGOSZCZM-3000:00:0200:09:08
6MAŁOLEPSZY Radosław 152KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-3000:00:0300:09:26
7BALCEREK Mateusz 251BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:35
8KUŁAKOWSKI Krzysztof 300RUN PASJABYDGOSZCZM-3000:00:0400:09:42
9MAGDZIARZ Jakub 317Kancelaria - HMMBYDGOSZCZM-3000:00:0400:09:43
10ŁAZ Kamil 218RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:44
11KRUPA Piotr 60BYDGOSZCZM-3000:00:0500:09:45
12WIĘCKOWSKI Dariusz 36AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów SportuBYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:46
13PAWLACZYK Szymon 11TriSpaceBYDGOSZCZM-3000:00:0400:09:48
14BARTOSZ Marek 45KIKÓŁM-3000:00:0300:09:55
15SAWICKI Marcin 81TEAMOCHALBYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:56
16KUBANEK Łukasz 340TEAMOCHALNIEMCZM-3000:00:0300:09:56
17GOŁATA Wojciech 27Wilcza WatahaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-3000:00:0500:10:17
18LEWANDOWSKI Rafał 263Veni, cucurri, viciTORUŃM-3000:00:0300:10:28
19HENDRZAK Sylwester 419ŁUBIANKAM-3000:00:0300:10:29
20BANAS Robert 144HAMBURGM-3000:00:0400:10:30
21GIOLDA Paweł 63BYDGOSZCZM-3000:00:0600:10:30
22GOLAK Lukasz 271Goggle Pro Active EyewearOPOLEM-3000:00:0100:10:31
23CZARNECKI Piotr 343Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:33
24WINIARSKI Grzegorz 319THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM-3000:00:0600:10:36
25KOWALSKI Krzysztof 154OCELOTY Kruszyn KrajenskiKRUSZYN KRAJENSKIM-3000:00:0500:10:46
26DRWĘCKI Daniel 309Biegnij z ProServiceBYDGOSZCZM-3000:00:0700:11:01
27ROSZAK Zbigniew 86GNIEWKOWOM-3000:00:0800:11:07
28KACZYŃSKI Rafał 229TORUŃM-3000:00:1700:11:07
29GLIWKA Artur 79GliwekINOWROCŁAWM-3000:00:1000:11:12
30STASZEWSKI Adam 256DOBRCZM-3000:00:1000:11:22
31KUJAWA Daniel 4956. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-3000:00:2100:11:33
32ŁUGOWSKI Tomasz 46BYDGOSZCZM-3000:00:1100:11:39
33OLENDER Tomasz 148GRUDZIĄDZM-3000:00:0600:11:40
34KARWACKI Paweł 404TrispaceBYDGOSZCZM-3000:00:0700:11:45
35SOBAŃSKI Michał 173BYDGOSZCZM-3000:00:2300:12:03
36LEWANDOWSKI Rafał 422B4SPORTBYDGOSZCZM-3000:00:1300:12:04
37PŁACZKIEWICZ Robert 316SOL3|SquadRUNBYDGOSZCZM-3000:00:0800:12:08
38DYLEWSKI Artur 93KS ZRYW RADZIEJÓWBYCZYNAM-3000:00:1500:12:11
39KWIATKOWSKI Piotr 107BYDGOSZCZM-3000:00:1100:12:17
40DĄBKOWSKI Wojciech 34SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:2700:12:19
41ARACH Przemysław 257BYDGOSZCZM-3000:00:1900:12:23
42STEFANOWICZ Marcin 396SZUBINM-3000:00:0700:12:26
43KOLMAJER Rafał 214BYDGOSZCZM-3000:00:0500:12:32
44SPARZYŃSKI Adam 1431 BLWLINOWROCŁAWM-3000:00:1400:12:44
45KWIATKOWSKI Karol 48INOWROCŁAWM-3000:00:2400:12:47
46KULINSKI Zbigniew 121INOWROCŁAWM-3000:00:2400:12:47
47SADOWSKI Michał 252BartOlek PLINOWROCŁAWM-3000:00:1000:12:48
48GRZYWACZ Marcin 203BYDGOSZCZM-3000:00:1200:12:48
49MUSZYŃSKI Robert 336TRIBA Bosir BarcinBARCINM-3000:00:3000:12:48
50SMYK Piotr 118BARCIN 88-190M-3000:00:3000:12:49
51GROCHOWIAK Piotr 117BARCINM-3000:00:3000:12:49
52FABROWSKI Dawid 255BYDGOSZCZM-3000:00:2200:13:04
53MAŁKOWSKI Sebastian 163POTULICEM-3000:00:1600:13:08
54NOWAK Krzysztof 347TRIBA Bosir BarcinBARCINM-3000:00:2800:13:10
55KLATECKI Adam 116JEZUS ŻYJEPRUSZCZM-3000:00:3400:13:13
56MRÓWCZYŃSKI Tomasz 41SARBINOWOM-3000:00:2600:13:15
57TYLUTKI Radosław 253# Ślimaki BarcinBARCINM-3000:00:2700:13:34
58JUSZCZAK Jakub 241BYDGOSZCZM-3000:00:2900:13:34
59BRYCKI Łukasz 266BYDGOSZCZM-3000:00:2300:13:44
60UGOREK Mirosław 262BYDGOSZCZM-3000:00:0800:13:47
61NAWROCKI Marcin 73DELIKATESY RYBNE FISHKA.PLBYDGOSZCZM-3000:00:3300:14:04
62DOBOSZ Kamil 372BYDGOSZCZM-3000:00:3100:14:05
63HEBDA Damian 24256. Baza LotniczaGNIEWKOWOM-3000:00:2800:14:07
64KASPROWICZ Piotr 97JW1515 BydgoszczBYDGOSZCZM-3000:00:1500:14:10
65KRYSKE Mariusz 191Spójnia Białe BłotaBIAŁE BŁOTAM-3000:00:3500:14:17
66KOLSKI Michał 119INOWROCŁAWM-3000:00:1100:14:20
67ZIELIŃSKI Radosław 122BYDGOSZCZM-3000:00:2300:14:24
68MICHALIK Łukasz 337Brzoza BiegaBRZOZAM-3000:00:3100:14:24
69SKORUPKA Radek 370BYDGOSZCZM-3000:00:2600:14:25
70RYDLEWSKI Andrzej 220RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:3300:14:51
71CIEŚLICKI Krzysztof 363SISU-OWB teamBYDGOSZCZM-3000:00:2900:15:19
72BIELINSKI Karol 243PRĄDOCINM-3000:00:3100:15:37
73SZYMAŃSKI Szymon 35BYDGOSZCZM-3000:00:1000:15:56
74DRUŻYŃSKI Sebastian 114TORUŃM-3000:00:3200:16:13
75MIAZGA Adam 382BRZOZAM-3000:00:2000:16:14
76SWOBODA Daniel 140BIAŁE BŁOTAM-3000:00:2000:19:31
Znaleziono 76 wynik(ów)