XII BIEG SYLWESTROWY
Organizator : Hotel Brzoza
Data : 2018-12-31
Miejsce : Brzoza
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 438
Wystartowało : 388
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 386
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 4.85km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuSplit
2.5km
Split
4.85km
    
1BRZEZIŃSKI Błażej 1BrzezińskiRunClubBYDGOSZCZM-3000:00:0200:07:2100:14:38
2KALATA Łukasz 240KM Truchcik ŁubiankaCZARNE BŁOTOM-3000:00:0300:08:4200:17:02
3ŚWIĄTKOWSKI Paweł 354TRZEMESZNOM-3000:00:0300:08:5500:17:29
4JARZĄB Piotr 103SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:0300:09:0700:17:43
5MAĆKOWSKI Maciej 82UPS BydgoszczBYDGOSZCZM-3000:00:0200:09:0800:17:51
6MAŁOLEPSZY Radosław 152KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-3000:00:0300:09:2600:18:20
7ŁAZ Kamil 218RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:4400:18:42
8KUŁAKOWSKI Krzysztof 300RUN PASJABYDGOSZCZM-3000:00:0400:09:4200:18:51
9BALCEREK Mateusz 251BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:3500:19:01
10KRUPA Piotr 60BYDGOSZCZM-3000:00:0500:09:4500:19:02
11MAGDZIARZ Jakub 317Kancelaria - HMMBYDGOSZCZM-3000:00:0400:09:4300:19:03
12SAWICKI Marcin 81TEAMOCHALBYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:5600:19:07
13PAWLACZYK Szymon 11TriSpaceBYDGOSZCZM-3000:00:0400:09:4800:19:09
14KUBANEK Łukasz 340TEAMOCHALNIEMCZM-3000:00:0300:09:5600:19:11
15WIĘCKOWSKI Dariusz 36AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów SportuBYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:4600:19:37
16BARTOSZ Marek 45KIKÓŁM-3000:00:0300:09:5500:19:47
17GOŁATA Wojciech 27Wilcza WatahaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-3000:00:0500:10:1700:20:05
18WINIARSKI Grzegorz 319THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM-3000:00:0600:10:3600:20:29
19HENDRZAK Sylwester 419ŁUBIANKAM-3000:00:0300:10:2900:20:33
20CZARNECKI Piotr 343Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:3300:20:34
21BANAS Robert 144HAMBURGM-3000:00:0400:10:3000:20:38
22LEWANDOWSKI Rafał 263Veni, cucurri, viciTORUŃM-3000:00:0300:10:2800:20:45
23GIOLDA Paweł 63BYDGOSZCZM-3000:00:0600:10:3000:20:46
24GOLAK Lukasz 271Goggle Pro Active EyewearOPOLEM-3000:00:0100:10:3100:20:50
25KOWALSKI Krzysztof 154OCELOTY Kruszyn KrajenskiKRUSZYN KRAJENSKIM-3000:00:0500:10:4600:21:08
26KACZYŃSKI Rafał 229TORUŃM-3000:00:1700:11:0700:21:27
27DRWĘCKI Daniel 309Biegnij z ProServiceBYDGOSZCZM-3000:00:0700:11:0100:21:31
28GLIWKA Artur 79GliwekINOWROCŁAWM-3000:00:1000:11:1200:21:49
29ROSZAK Zbigniew 86GNIEWKOWOM-3000:00:0800:11:0700:21:56
30STASZEWSKI Adam 256DOBRCZM-3000:00:1000:11:2200:22:12
31OLENDER Tomasz 148GRUDZIĄDZM-3000:00:0600:11:4000:22:21
32KARWACKI Paweł 404TrispaceBYDGOSZCZM-3000:00:0700:11:4500:22:30
33KUJAWA Daniel 4956. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-3000:00:2100:11:3300:22:33
34ŁUGOWSKI Tomasz 46BYDGOSZCZM-3000:00:1100:11:3900:22:45
35SOBAŃSKI Michał 173BYDGOSZCZM-3000:00:2300:12:0300:23:08
36DĄBKOWSKI Wojciech 34SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:2700:12:1900:23:30
37KWIATKOWSKI Piotr 107BYDGOSZCZM-3000:00:1100:12:1700:23:31
38LEWANDOWSKI Rafał 422B4SPORTBYDGOSZCZM-3000:00:1300:12:0400:23:35
39MUSZYŃSKI Robert 336TRIBA Bosir BarcinBARCINM-3000:00:3000:12:4800:23:43
40ARACH Przemysław 257BYDGOSZCZM-3000:00:1900:12:2300:23:51
41DYLEWSKI Artur 93KS ZRYW RADZIEJÓWBYCZYNAM-3000:00:1500:12:1100:23:54
42PŁACZKIEWICZ Robert 316SOL3|SquadRUNBYDGOSZCZM-3000:00:0800:12:0800:24:03
43KOLMAJER Rafał 214BYDGOSZCZM-3000:00:0500:12:3200:24:09
44SMYK Piotr 118BARCIN 88-190M-3000:00:3000:12:4900:24:26
45GROCHOWIAK Piotr 117BARCINM-3000:00:3000:12:4900:24:26
46KWIATKOWSKI Karol 48INOWROCŁAWM-3000:00:2400:12:4700:24:44
47SADOWSKI Michał 252BartOlek PLINOWROCŁAWM-3000:00:1000:12:4800:24:53
48SPARZYŃSKI Adam 1431 BLWLINOWROCŁAWM-3000:00:1400:12:4400:24:53
49KULINSKI Zbigniew 121INOWROCŁAWM-3000:00:2400:12:4700:24:57
50STEFANOWICZ Marcin 396SZUBINM-3000:00:0700:12:2600:24:58
51KLATECKI Adam 116JEZUS ŻYJEPRUSZCZM-3000:00:3400:13:1300:25:04
52MAŁKOWSKI Sebastian 163POTULICEM-3000:00:1600:13:0800:25:22
53FABROWSKI Dawid 255BYDGOSZCZM-3000:00:2200:13:0400:25:22
54MRÓWCZYŃSKI Tomasz 41SARBINOWOM-3000:00:2600:13:1500:25:35
55NOWAK Krzysztof 347TRIBA Bosir BarcinBARCINM-3000:00:2800:13:1000:25:40
56GRZYWACZ Marcin 203BYDGOSZCZM-3000:00:1200:12:4800:25:54
57BRYCKI Łukasz 266BYDGOSZCZM-3000:00:2300:13:4400:26:17
58TYLUTKI Radosław 253# Ślimaki BarcinBARCINM-3000:00:2700:13:3400:26:18
59JUSZCZAK Jakub 241BYDGOSZCZM-3000:00:2900:13:3400:26:19
60NAWROCKI Marcin 73DELIKATESY RYBNE FISHKA.PLBYDGOSZCZM-3000:00:3300:14:0400:26:56
61KRYSKE Mariusz 191Spójnia Białe BłotaBIAŁE BŁOTAM-3000:00:3500:14:1700:26:58
62MICHALIK Łukasz 337Brzoza BiegaBRZOZAM-3000:00:3100:14:2400:27:26
63DOBOSZ Kamil 372BYDGOSZCZM-3000:00:3100:14:0500:27:34
64KASPROWICZ Piotr 97JW1515 BydgoszczBYDGOSZCZM-3000:00:1500:14:1000:27:38
65UGOREK Mirosław 262BYDGOSZCZM-3000:00:0800:13:4700:27:56
66SKORUPKA Radek 370BYDGOSZCZM-3000:00:2600:14:2500:27:59
67HEBDA Damian 24256. Baza LotniczaGNIEWKOWOM-3000:00:2800:14:0700:28:01
68ZIELIŃSKI Radosław 122BYDGOSZCZM-3000:00:2300:14:2400:28:15
69KOLSKI Michał 119INOWROCŁAWM-3000:00:1100:14:2000:28:18
70RYDLEWSKI Andrzej 220RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:3300:14:5100:28:44
71CIEŚLICKI Krzysztof 363SISU-OWB teamBYDGOSZCZM-3000:00:2900:15:1900:29:09
72BIELINSKI Karol 243PRĄDOCINM-3000:00:3100:15:3700:30:10
73MIAZGA Adam 382BRZOZAM-3000:00:2000:16:1400:31:36
74DRUŻYŃSKI Sebastian 114TORUŃM-3000:00:3200:16:1300:32:30
75SZYMAŃSKI Szymon 35BYDGOSZCZM-3000:00:1000:15:5600:32:32
76SWOBODA Daniel 140BIAŁE BŁOTAM-3000:00:2000:19:3100:38:12
Znaleziono 76 wynik(ów)