XII BIEG SYLWESTROWY
Organizator : Hotel Brzoza
Data : 2018-12-31
Miejsce : Brzoza
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 438
Wystartowało : 388
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 386
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 4.85km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuSplit
2.5km
Split
4.85km
    
1POLAŃSKI Tomasz 423B4SPORTBYDGOSZCZM-4000:00:0100:08:5800:17:19
2KUCZEK Piotr 310KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-4000:00:0200:08:5600:17:22
3KOWALCZYK Marek 5BYDGOSZCZM-4000:00:0300:09:0600:17:42
4MRUK Tomasz 39Czarne Stopy.SMBYDGOSZCZM-4000:00:0200:09:1100:17:50
5MUDZIEJEWSKI Jarosław 193TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-4000:00:0200:09:2400:18:10
6STACHOWICZ Wiesław 376Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-4000:00:0200:09:3400:18:25
7CZAPLICKI Piotr 411Team KopećOLSZTYNM-4000:00:0300:09:3900:18:46
8SZCZEPANIAK Cezary 292BYDGOSZCZM-4000:00:0200:09:4200:18:54
9SOBIERALSKI Rafał 30BRZOZAM-4000:00:0400:09:4400:18:55
10WESIORA Mariusz 211DRZYCIMM-4000:00:0000:09:4900:19:15
11SPYCHALSKI Waldemar 250ŁOCHOWICEM-4000:00:0500:09:4900:19:17
12PRÜFER Paweł 56KOSIECZYNM-4000:00:0500:10:0700:20:08
13WIŚNIEWSKI Leszek 77Brzoza BrzozaBRZOZAM-4000:00:0600:10:1900:20:10
14GĄSIOROWSKI Grzegorz 330BYTOŃM-4000:00:0900:10:2700:20:21
15ZAKURZEWSKI Tomasz 176Brzoza BiegaBRZOZAM-4000:00:0400:10:2200:20:23
16DUCHIŃSKI Wojciech 290Brzoza BiegaOSIELSKOM-4000:00:0500:10:3200:20:27
17KŁOSOWSKI Marcin 130Grupa Bankietowa SpecjalBYDGOSZCZM-4000:00:0600:10:4900:20:30
18POWALISZ Dariusz 296BYDGOSZCZM-4000:00:0600:10:3600:20:30
19NAGOW Michał 233BYDGOSZCZM-4000:00:0800:10:3600:20:31
20WIERZBOWSKI Piotr 339TEAM KOPEĆBRZOZÓWKAM-4000:00:0500:10:2400:20:34
21FURTAK Tomasz 9956. Baza Lotnicza88-100 INOWROCŁAWM-4000:00:0900:10:5100:20:45
22JANKOWSKI Tomasz 421TrispaceBYDGOSZCZM-4000:00:0700:10:5800:20:51
23ZIENIEWICZ Wojciech 393Obóz biegowy Brzoza, Grazia-RunningWROCŁAWM-4000:00:0500:10:5200:20:52
24PRĄDZYŃSKI Marcin 301TriSpaceBYDGOSZCZM-4000:00:0500:10:5900:20:53
25WIŚNIEWSKI Maciej 247ŚWIECIEM-4000:00:0700:10:3700:20:53
26KADOW Ryszard 236TriSpaceBYDGOSZCZM-4000:00:0500:10:5900:20:55
27TOMTAS Konrad 28956. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-4000:00:0800:10:5600:21:20
28NAMIEŚNIK Krzysztof 21KrzysieKNINOWROCŁAWM-4000:00:1000:11:0000:21:20
29RYDLEWSKI Kamil 403TrispaceBYDGOSZCZM-4000:00:0800:11:1200:21:33
30GRZEGORZEWSKI Rafał 349Brzoza BiegaNIEMCZM-4000:00:0800:11:1400:21:48
31ANDRZEJEWSKI Paweł 227NOWAWIEŚ WIELKAM-4000:00:0700:11:0800:21:59
32SŁOMA Maciej 248PRZYŁĘKIM-4000:00:0900:11:1200:22:07
33GROTA Artur 183SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:0900:11:1100:22:12
34BUZALSKI Robert 276Orange PolskaBYDGOSZCZM-4000:00:1000:11:2400:22:19
35SZŁYK Maciej 341sport4lifeINOWROCŁAWM-4000:00:0400:11:4100:22:34
36GACKOWSKI Krzysztof 260BYDGOSZCZM-4000:00:0900:11:2600:22:35
37STĘPIEŃ Tomasz 186JARUŻYNM-4000:00:1200:11:3000:22:39
38ŚWIETLKI Paweł 380SZKOCJAM-4000:00:0300:11:0400:22:50
39ŚWIĘCICKI Andrzej 206BYDGOSZCZM-4000:00:0600:11:4500:22:59
40BIELECKI Norbert 392Obóz biegowy Brzoza, Grazia-RunningKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-4000:00:1200:11:5900:23:06
41KOWAL Michał 167NAKŁO NAD NOTECIĄM-4000:00:0700:11:3900:23:11
42BYRTEK Grzegorz 284BYDGOSZCZM-4000:00:0700:11:4400:23:13
43STEMPNIAK Krzysztof 44INOWROCŁAWM-4000:00:1200:12:0700:23:15
44DAWIDOWICZ Maciej 162BYDGOSZCZM-4000:00:1300:12:0600:23:16
45UKLEZEWSKI Tomasz 406MOGILNOM-4000:00:1600:12:0400:23:19
46STĘPSKI Marek 178BYDGOSZCZM-4000:00:1300:12:1400:23:21
47DROŻDŻ Andrzej 30756. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-4000:00:3100:12:0900:23:24
48DĄBKOWSKI Maciej 13SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:2600:12:2000:23:31
49MROZEK Mariusz 356GRUDZIĄDZM-4000:00:2800:12:1400:23:35
50SZUBARTOWSKI Robert 43BYDGOSZCZM-4000:00:1200:12:3100:23:37
51KATULSKI Radosław 30656. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-4000:00:1300:12:1600:23:37
52RUCIŃSKI Marcin 351TRIBA Bosir BarcinBARCINM-4000:00:3000:12:4800:23:43
53BIESIADA Tomasz 279TriSpaceBYDGOSZCZM-4000:00:0900:12:2200:23:44
54WAJDA Mariusz 210STRASZYNM-4000:00:1400:12:1800:23:47
55STAWCZYK Dariusz 146BYDGOSZCZM-4000:00:1600:12:2100:23:48
56RYBAK Mariusz 145SISU-OWB teamMAŁE RUDYM-4000:00:0400:12:0000:23:50
57TOCZKIEWICZ Piotr 165BRZOZAM-4000:00:0700:12:1900:23:54
58MATYSZCZAK Damian 55INOWROCŁAWM-4000:00:2900:12:2500:23:57
59DRĄG Hubert 334ZŁOTÓWM-4000:00:0600:12:1200:23:59
60MROZIK Andrzej 84BYDGOSZCZM-4000:00:1200:12:2300:23:59
61KUKAWKA Damian 267BRZOZAM-4000:00:0900:12:3000:24:10
62OSTROMECKI Waldemar 395Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM-4000:00:1300:12:3200:24:11
63ŻYWICA Adam 366Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-4000:00:0800:12:4600:24:46
64WOJTYNOWSKI Artur 325BYDGOSZCZM-4000:00:2000:12:5900:24:46
65BŁAZEJEWSKI Robert 11156. Baza LotniczaBRZOZÓWKAM-4000:00:0900:12:4900:24:48
66ŁABENDA Piotr 232BYDGOSZCZM-4000:00:2300:13:0600:25:23
67KONIEC Krzysztof 120TKKF WODNIK WIĘCBORKWIĘCBORKM-4000:00:1400:13:1400:25:25
68DERENDA Mirosław 701 BLWLINOWROCŁAWM-4000:00:1500:13:0600:25:37
69BORKOWSKI Adam 273Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-4000:00:1900:13:0800:25:39
70KLINIKOWSKI Jacek 149KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM-4000:00:1400:13:2600:25:46
71NURKIEWICZ Jarosław 129Kung fu Pandy 3BYDGOSZCZM-4000:00:1700:13:1700:25:47
72MORITZ Rafał 37# Ślimaki BarcinBARCINM-4000:00:2900:13:3300:25:58
73DUTKIEWICZ Gracjan 417PRZYŁĘKIM-4000:00:1900:13:1100:25:59
74KUJAWA Roger 415Ślimaki BarcinBARCINM-4000:00:2700:13:3400:26:00
75MILO Adam 360TORUŃM-4000:00:2200:13:2600:26:01
76KRYSZTOFIAK Robert 61BRZOZAM-4000:00:1700:13:1600:26:09
77JURSKI Robert 265BYDGOSZCZM-4000:00:2300:13:4400:26:17
78KUCHARSKI Jarosław 254# Ślimaki BarcinBARCINM-4000:00:2600:13:3600:26:19
79URBAŃSKI Wojciech 10156. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-4000:00:2900:13:4100:26:23
80PAŚ Michał 142Charty SzelejewoGNIEZNOM-4000:00:1800:13:5100:26:24
81MALAK Robert 285PRZYLEKIM-4000:00:3200:13:4000:26:37
82TURZYŃSKI Jacek 288PRZYŁĘKIM-4000:00:3100:13:4100:26:38
83CZECH Jacek 387Grazia RunningGLIWICEM-4000:00:2700:13:3700:26:43
84KALACZYŃSKI Grzegorz 159BYDGOSZCZM-4000:00:1900:13:4900:26:44
85GROTT Bartłomiej 261BYDGOSZCZM-4000:00:2500:13:4300:26:59
86KOSIARSKI Tomasz 239BYDGOSZCZM-4000:00:2300:14:1400:27:15
87DĄBROWSKI Jarek 125UrsaSOLEC KUJAWSKIM-4000:00:3200:14:2600:27:42
88WEŁNICKI Waldemar 217GOSiR OsielskoZAMOŚĆM-4000:00:1800:14:2200:27:43
89KRYSZTOFIAK Michał 377BYDGOSZCZM-4000:00:2600:14:2400:28:00
90JASKULSKI Bartosz 197ŁOCHOWOM-4000:00:1500:14:4700:28:12
91ROŚ Adam 184WARSZAWAM-4000:00:3200:14:4000:28:21
92SZTEJKA Damian 245BYDGOSZCZM-4000:00:3400:14:4600:28:27
93RAMBOWICZ Andrzej 344BYDGOSZCZM-4000:00:3500:14:4600:28:43
94RYDLEWSKI Marek 237RUN BYDGOSZCZCIELEM-4000:00:3300:14:5100:28:44
95CZEŚĆ Radosław 80Inowrocław biegaŁÓDŹM-4000:00:2500:14:4200:28:56
96SAWIEŁAJC Michał 216Bizon TeamBYDGOSZCZM-4000:00:2500:14:3800:29:01
97ZIELIŃSKI Andrzej 90TORUŃM-4000:00:2200:15:1300:30:07
98KARASZEWSKI Sławomir 161RÓŻANKOWOM-4000:00:1500:15:2700:31:26
99RATAJ Maciej 401ŁOCHOWOM-4000:00:2700:15:4100:31:52
100PÓŁGĘSEK Rafał 105SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:3400:16:3800:32:50
Znaleziono 100 wynik(ów)