XII BIEG SYLWESTROWY
Organizator : Hotel Brzoza
Data : 2018-12-31
Miejsce : Brzoza
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 438
Wystartowało : 388
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 386
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 4.85km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuSplit
2.5km
Split
4.85km
    
1KOWALSKI Dariusz 383Team KowalskiZŁOTÓWM-5000:00:0100:09:0800:17:45
2FOREMSKI Sławomir 83TORUŃM-5000:00:0200:09:0800:17:47
3KARPIŃSKI Wiesław 188DUDYCZ TEAM GDAŃSKROTMANKAM-5000:00:0200:09:2200:18:01
4WOLNY Piotr 8Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-5000:00:0200:09:2700:18:31
5OSIŃSKI Ryszard 416Biegowa rodzinkaMALBORKM-5000:00:0300:09:3200:18:43
6RACZYŃSKI Krzysztof 19Biegający Filozof TeamBYDGOSZCZM-5000:00:0300:10:2200:19:55
7PAWŁOWSKI Radosław 15ZIELONKAM-5000:00:0300:10:4100:20:26
8BARCZAK Piotr 280Brzoza BrzozaBIAŁE BŁOTAM-5000:00:0500:10:3200:20:27
9KOWAL Adam 409CHWAŁOWICEM-5000:00:0900:11:0000:21:11
10KAZUBOWSKI Jacek 195TriDarKoBIAŁE BŁOTAM-5000:00:0500:11:1700:21:48
11JUREK Piotr 135SZUBINM-5000:00:0800:11:1300:21:59
12KRZYŻANOWSKI Robert 78RUN PASJABYDGOSZCZM-5000:00:1800:11:2900:22:10
13KANARKOWSKI Stanisław 172amator - niezrzeszonyCZARNOWOM-5000:00:0500:11:4100:22:19
14MONDRY Waldemar 128BYDGOSZCZM-5000:00:0900:11:3800:22:28
15SZULC Edmund 38ZIELONKAM-5000:00:1200:11:4700:23:14
16MARCINKOWSKI Paweł 192Viva-ToruńGRĘBOCINM-5000:00:1000:12:0100:23:16
17KANTORSKI Zbysław 69Coca-Cola RunnersBYDGOSZCZM-5000:00:1100:12:0300:23:27
18MAŚLIŃSKI Mirosław 67SZUBINM-5000:00:0600:12:1300:23:28
19SLOTAŁA Dariusz 33klub 366 WituniaZAKRZEWOM-5000:00:1000:12:2500:23:46
20LUZAK Mirosław 168Mwik BydgoszczBYDGOSZCZM-5000:00:0700:12:2300:23:58
21ZUPA Wojciech 134SISU-OWB teamBYDGOSZM-5000:00:0400:11:5900:24:02
22ZIĘTARA Rajmund 3152 RBLog SKŁAD ZEGRZEINOWROCŁAWM-5000:00:3000:12:4200:24:36
23KURS Jarosław 59TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-5000:00:1400:12:4200:24:44
24GĄSIOREK Tomasz 378Brzoza BiegaBRZOZAM-5000:00:0500:12:4900:24:50
25ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 62Decathlon Team InowrocławJANIKOWOM-5000:00:1400:12:2900:25:19
26BRATEK Andrzej 328TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-5000:00:1500:12:4700:25:29
27BRZUSKIEWICZ Sławomir 259ARTCOPBYDGOSZCZM-5000:00:1800:13:1400:25:33
28NOWACZYK Zygmunt 371BOLT TrzemesznoTRZEMESZNOM-5000:00:3700:13:2700:25:45
29KOLANOWSKI Wojciech 23BYDGOSZCZM-5000:00:1200:13:1000:25:56
30WEGNER Roman 219NIEMCZM-5000:00:1400:13:1400:26:07
31ZAKOŚCIELNY Krzysztof 207WIĘCBORKM-5000:00:1600:13:3200:26:13
32KOWALSKI Grzegorz 2685-378 BYDGOSZCZM-5000:00:0900:13:1500:26:20
33JĘDRZEJCZYK Mirosław 231POTULICEM-5000:00:2000:14:0500:26:21
34BRZOZOWSKI Jarosław 65BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM-5000:00:2200:13:4100:26:25
35TREPANOWSKI Tomasz 264PRZYŁĘKIM-5000:00:2100:14:1300:27:05
36WIŚNIEWSKI Włodzimierz 179TORUŃM-5000:00:2800:14:0100:27:17
37MOYS Tomasz 200KOLINCZM-5000:00:1900:14:0900:27:28
38SCHEFFS Miroslaw 281PARKOWOM-5000:00:1100:14:0600:27:38
39KOMAJDA Jarosław 180Soleccy biegaczeSOLEC KUJAWSKIM-5000:00:1800:14:2400:27:43
40SZELĄG Wojciech 95INOWROCŁAWM-5000:00:2400:14:1100:27:49
41SALITA Lech 32ALTOM GNIEZNOGNIEZNOM-5000:00:2200:14:3500:28:07
42KAPELIŃSKI Stanisław 298RODOS TeamBYDGOSZCZM-5000:00:2800:15:3600:30:11
43KUCHARSKI Adam 124BUDZYŃM-5000:00:2400:16:5200:33:06
Znaleziono 43 wynik(ów)