XII BIEG SYLWESTROWY
Organizator : Hotel Brzoza
Data : 2018-12-31
Miejsce : Brzoza
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 438
Wystartowało : 388
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 386
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 2.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuSplit
2.5km
   
1ZALEWSKI Krystian 400UKS Barnim GoleniówGOLENIÓWM-2000:00:0200:07:19
2BRZEZIŃSKI Błażej 1BrzezińskiRunClubBYDGOSZCZM-3000:00:0200:07:21
3PAWLAK Bartosz 3WKS Grunwald PoznańPADNIEWKOM-2000:00:0200:07:58
4KŁOPOTEK Patryk 150WRB / UMBBYDGOSZCZM-2000:00:0100:08:39
5KALATA Łukasz 240KM Truchcik ŁubiankaCZARNE BŁOTOM-3000:00:0300:08:42
6ŚWIĄTKOWSKI Paweł 354TRZEMESZNOM-3000:00:0300:08:55
7KUCZEK Piotr 310KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-4000:00:0200:08:56
8POLAŃSKI Tomasz 423B4SPORTBYDGOSZCZM-4000:00:0100:08:58
9KOWALCZYK Marek 5BYDGOSZCZM-4000:00:0300:09:06
10JARZĄB Piotr 103SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:0300:09:07
11KOWALSKI Dariusz 383Team KowalskiZŁOTÓWM-5000:00:0100:09:08
12FOREMSKI Sławomir 83TORUŃM-5000:00:0200:09:08
13MAĆKOWSKI Maciej 82UPS BydgoszczBYDGOSZCZM-3000:00:0200:09:08
14MRUK Tomasz 39Czarne Stopy.SMBYDGOSZCZM-4000:00:0200:09:11
15DĄBROWSKI Paweł 14TORUŃM-2000:00:0200:09:11
16PAWŁOWSKI Tomasz 16ZIELONKAM-2000:00:0100:09:13
17KARPIŃSKI Wiesław 188DUDYCZ TEAM GDAŃSKROTMANKAM-5000:00:0200:09:22
18MUDZIEJEWSKI Jarosław 193TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-4000:00:0200:09:24
19MAŁOLEPSZY Radosław 152KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-3000:00:0300:09:26
20WOLNY Piotr 8Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-5000:00:0200:09:27
21OSIŃSKI Ryszard 416Biegowa rodzinkaMALBORKM-5000:00:0300:09:32
22STACHOWICZ Wiesław 376Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-4000:00:0200:09:34
23BALCEREK Mateusz 251BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:35
24CZAPLICKI Piotr 411Team KopećOLSZTYNM-4000:00:0300:09:39
25ZIELIŃSKI Nicolas 223www.olimpiasport.plBYDGOSZCZM-2000:00:0100:09:42
26SZCZEPANIAK Cezary 292BYDGOSZCZM-4000:00:0200:09:42
27WARSZAWSKI Przemysław 228BYDGOSZCZM-2000:00:0300:09:42
28KUŁAKOWSKI Krzysztof 300RUN PASJABYDGOSZCZM-3000:00:0400:09:42
29MAGDZIARZ Jakub 317Kancelaria - HMMBYDGOSZCZM-3000:00:0400:09:43
30ŁAZ Kamil 218RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:44
31SOBIERALSKI Rafał 30BRZOZAM-4000:00:0400:09:44
32KRUPA Piotr 60BYDGOSZCZM-3000:00:0500:09:45
33WIĘCKOWSKI Dariusz 36AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów SportuBYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:46
34CZUK Marek 2987-100 TORUŃM-6000:00:0200:09:47
35PAWLACZYK Szymon 11TriSpaceBYDGOSZCZM-3000:00:0400:09:48
36WESIORA Mariusz 211DRZYCIMM-4000:00:0000:09:49
37KRZYWDZIŃSKI Dominik 402SZUBINM-100:00:0300:09:49
38OLKOWSKI Jurek 131THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM-6000:00:0300:09:49
39SPYCHALSKI Waldemar 250ŁOCHOWICEM-4000:00:0500:09:49
40MARCHEL Tomasz 20SOLEC KUJAWSKIM-2000:00:0300:09:51
41BARTOSZ Marek 45KIKÓŁM-3000:00:0300:09:55
42SAWICKI Marcin 81TEAMOCHALBYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:56
43KUBANEK Łukasz 340TEAMOCHALNIEMCZM-3000:00:0300:09:56
44BETHKE Sławek 133TriSpaceBYDGOSZCZM-2000:00:0500:10:06
45PRÜFER Paweł 56KOSIECZYNM-4000:00:0500:10:07
46ŚWIERCZYŃSKI Julian 199KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-100:00:0300:10:13
47GOŁATA Wojciech 27Wilcza WatahaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-3000:00:0500:10:17
48KALACZYŃSKI Miłosz 158Polonia Bydgoszcz SLABYDGOSZCZM-2000:00:0400:10:18
49WIŚNIEWSKI Leszek 77Brzoza BrzozaBRZOZAM-4000:00:0600:10:19
50RACZYŃSKI Krzysztof 19Biegający Filozof TeamBYDGOSZCZM-5000:00:0300:10:22
51ZAKURZEWSKI Tomasz 176Brzoza BiegaBRZOZAM-4000:00:0400:10:22
52WIERZBOWSKI Piotr 339TEAM KOPEĆBRZOZÓWKAM-4000:00:0500:10:24
53SAWIEŁAJC Jakub 215Krysport TeamBYDGOSZCZM-100:00:1100:10:24
54GĄSIOROWSKI Grzegorz 330BYTOŃM-4000:00:0900:10:27
55LEWANDOWSKI Rafał 263Veni, cucurri, viciTORUŃM-3000:00:0300:10:28
56HENDRZAK Sylwester 419ŁUBIANKAM-3000:00:0300:10:29
57BANAS Robert 144HAMBURGM-3000:00:0400:10:30
58GIOLDA Paweł 63BYDGOSZCZM-3000:00:0600:10:30
59GOLAK Lukasz 271Goggle Pro Active EyewearOPOLEM-3000:00:0100:10:31
60DUCHIŃSKI Wojciech 290Brzoza BiegaOSIELSKOM-4000:00:0500:10:32
61BARCZAK Piotr 280Brzoza BrzozaBIAŁE BŁOTAM-5000:00:0500:10:32
62CZARNECKI Piotr 343Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:33
63KOSOWSKI Janusz 112AKM OLSZTYN sklepbiegacza.plOLSZTYNM-6000:00:0100:10:36
64POWALISZ Dariusz 296BYDGOSZCZM-4000:00:0600:10:36
65WINIARSKI Grzegorz 319THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM-3000:00:0600:10:36
66NAGOW Michał 233BYDGOSZCZM-4000:00:0800:10:36
67WIŚNIEWSKI Maciej 247ŚWIECIEM-4000:00:0700:10:37
68PAWŁOWSKI Radosław 15ZIELONKAM-5000:00:0300:10:41
69KOWALSKI Krzysztof 154OCELOTY Kruszyn KrajenskiKRUSZYN KRAJENSKIM-3000:00:0500:10:46
70KŁOSOWSKI Marcin 130Grupa Bankietowa SpecjalBYDGOSZCZM-4000:00:0600:10:49
71FURTAK Tomasz 9956. Baza Lotnicza88-100 INOWROCŁAWM-4000:00:0900:10:51
72CICHOŃCZUK Antoni 9GDYNIAM-6000:00:0400:10:52
73ZIENIEWICZ Wojciech 393Obóz biegowy Brzoza, Grazia-RunningWROCŁAWM-4000:00:0500:10:52
74TOMTAS Konrad 28956. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-4000:00:0800:10:56
75JANKOWSKI Tomasz 421TrispaceBYDGOSZCZM-4000:00:0700:10:58
76CZEPEK Aleksander 413Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-6000:00:0300:10:59
77PRĄDZYŃSKI Marcin 301TriSpaceBYDGOSZCZM-4000:00:0500:10:59
78KADOW Ryszard 236TriSpaceBYDGOSZCZM-4000:00:0500:10:59
79KOWAL Adam 409CHWAŁOWICEM-5000:00:0900:11:00
80NAMIEŚNIK Krzysztof 21KrzysieKNINOWROCŁAWM-4000:00:1000:11:00
81DRWĘCKI Daniel 309Biegnij z ProServiceBYDGOSZCZM-3000:00:0700:11:01
82BRZĄKAŁA Hubert 126Projekt PandoraBYDGOSZCZM-2000:00:2900:11:01
83ŚWIETLKI Paweł 380SZKOCJAM-4000:00:0300:11:04
84ROSZAK Zbigniew 86GNIEWKOWOM-3000:00:0800:11:07
85CYROK Maciej 94MOKREM-2000:00:1000:11:07
86KACZYŃSKI Rafał 229TORUŃM-3000:00:1700:11:07
87ANDRZEJEWSKI Paweł 227NOWAWIEŚ WIELKAM-4000:00:0700:11:08
88GROTA Artur 183SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:0900:11:11
89RYDLEWSKI Kamil 403TrispaceBYDGOSZCZM-4000:00:0800:11:12
90SŁOMA Maciej 248PRZYŁĘKIM-4000:00:0900:11:12
91GLIWKA Artur 79GliwekINOWROCŁAWM-3000:00:1000:11:12
92JUREK Piotr 135SZUBINM-5000:00:0800:11:13
93GRZEGORZEWSKI Rafał 349Brzoza BiegaNIEMCZM-4000:00:0800:11:14
94LIBAN Zygfryd 10TCZEWM-7000:00:0300:11:15
95KAZUBOWSKI Jacek 195TriDarKoBIAŁE BŁOTAM-5000:00:0500:11:17
96KOSAKOWSKI Marian 6SZCZECINM-6000:00:0000:11:19
97STASZEWSKI Adam 256DOBRCZM-3000:00:1000:11:22
98DOMAN Janusz 28UKS Szabla BRZOZABRZOZAM-6000:00:0300:11:23
99BUZALSKI Robert 276Orange PolskaBYDGOSZCZM-4000:00:1000:11:24
100SZARMACH Stanisław 72GRÓDEKM-6000:00:0800:11:25
101GACKOWSKI Krzysztof 260BYDGOSZCZM-4000:00:0900:11:26
102KRZYŻANOWSKI Robert 78RUN PASJABYDGOSZCZM-5000:00:1800:11:29
103STĘPIEŃ Tomasz 186JARUŻYNM-4000:00:1200:11:30
104KUJAWA Daniel 4956. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-3000:00:2100:11:33
105REPCZYŃSKI Tomasz 53BYDGOSZCZM-2000:00:2000:11:36
106MONDRY Waldemar 128BYDGOSZCZM-5000:00:0900:11:38
107KOWAL Michał 167NAKŁO NAD NOTECIĄM-4000:00:0700:11:39
108ŁUGOWSKI Tomasz 46BYDGOSZCZM-3000:00:1100:11:39
109OLENDER Tomasz 148GRUDZIĄDZM-3000:00:0600:11:40
110SZATKOWSKI Józef 147Morsy z GrudziądzaGRUDZIĄDZM-6000:00:0600:11:40
111SZŁYK Maciej 341sport4lifeINOWROCŁAWM-4000:00:0400:11:41
112KANARKOWSKI Stanisław 172amator - niezrzeszonyCZARNOWOM-5000:00:0500:11:41
113BYRTEK Grzegorz 284BYDGOSZCZM-4000:00:0700:11:44
114ŚWIĘCICKI Andrzej 206BYDGOSZCZM-4000:00:0600:11:45
115KARWACKI Paweł 404TrispaceBYDGOSZCZM-3000:00:0700:11:45
116ZALASZEWSKI Dawid 287Hazel TeamWĄGROWIECM-2000:00:0400:11:46
117SZULC Edmund 38ZIELONKAM-5000:00:1200:11:47
118KOCHANOWSKI Maciej 331BYDGOSZCZM-2000:00:3200:11:56
119WIŚNIEWSKI Jakub 364BRZOZAM-2000:00:0600:11:58
120ZUPA Wojciech 134SISU-OWB teamBYDGOSZM-5000:00:0400:11:59
121BIELECKI Norbert 392Obóz biegowy Brzoza, Grazia-RunningKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-4000:00:1200:11:59
122RYBAK Mariusz 145SISU-OWB teamMAŁE RUDYM-4000:00:0400:12:00
123MARCINKOWSKI Paweł 192Viva-ToruńGRĘBOCINM-5000:00:1000:12:01
124KANTORSKI Zbysław 69Coca-Cola RunnersBYDGOSZCZM-5000:00:1100:12:03
125SOBAŃSKI Michał 173BYDGOSZCZM-3000:00:2300:12:03
126LEWANDOWSKI Rafał 422B4SPORTBYDGOSZCZM-3000:00:1300:12:04
127UKLEZEWSKI Tomasz 406MOGILNOM-4000:00:1600:12:04
128DAWIDOWICZ Maciej 162BYDGOSZCZM-4000:00:1300:12:06
129STEMPNIAK Krzysztof 44INOWROCŁAWM-4000:00:1200:12:07
130TOMCZAK Zbigniew 66ALTOM GNIEZNOGNIEZNOM-6000:00:0600:12:08
131PŁACZKIEWICZ Robert 316SOL3|SquadRUNBYDGOSZCZM-3000:00:0800:12:08
132DROŻDŻ Andrzej 30756. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-4000:00:3100:12:09
133GÓRSKI Marian 181Soleccy biegaczeSOLEC KUJAWSKIM-6000:00:0300:12:11
134DYLEWSKI Artur 93KS ZRYW RADZIEJÓWBYCZYNAM-3000:00:1500:12:11
135DRĄG Hubert 334ZŁOTÓWM-4000:00:0600:12:12
136MAŚLIŃSKI Mirosław 67SZUBINM-5000:00:0600:12:13
137STĘPSKI Marek 178BYDGOSZCZM-4000:00:1300:12:14
138MROZEK Mariusz 356GRUDZIĄDZM-4000:00:2800:12:14
139KATULSKI Radosław 30656. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-4000:00:1300:12:16
140KWIATKOWSKI Piotr 107BYDGOSZCZM-3000:00:1100:12:17
141WAJDA Mariusz 210STRASZYNM-4000:00:1400:12:18
142TOCZKIEWICZ Piotr 165BRZOZAM-4000:00:0700:12:19
143DĄBKOWSKI Wojciech 34SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:2700:12:19
144KANIA Krzysztof 10256. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-2000:00:2500:12:20
145DĄBKOWSKI Maciej 13SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:2600:12:20
146SIKORA Antoni 190Żniński Klub Biegacza 1992GĄSAWAM-6000:00:1300:12:21
147STAWCZYK Dariusz 146BYDGOSZCZM-4000:00:1600:12:21
148BIESIADA Tomasz 279TriSpaceBYDGOSZCZM-4000:00:0900:12:22
149LUZAK Mirosław 168Mwik BydgoszczBYDGOSZCZM-5000:00:0700:12:23
150MROZIK Andrzej 84BYDGOSZCZM-4000:00:1200:12:23
151ARACH Przemysław 257BYDGOSZCZM-3000:00:1900:12:23
152ANDRZEJEWSKI Ryszard 50BYDGOSZCZM-7000:00:0900:12:24
153SLOTAŁA Dariusz 33klub 366 WituniaZAKRZEWOM-5000:00:1000:12:25
154MATYSZCZAK Damian 55INOWROCŁAWM-4000:00:2900:12:25
155STEFANOWICZ Marcin 396SZUBINM-3000:00:0700:12:26
156ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 62Decathlon Team InowrocławJANIKOWOM-5000:00:1400:12:29
157KUKAWKA Damian 267BRZOZAM-4000:00:0900:12:30
158SZUBARTOWSKI Robert 43BYDGOSZCZM-4000:00:1200:12:31
159KOLMAJER Rafał 214BYDGOSZCZM-3000:00:0500:12:32
160OSTROMECKI Waldemar 395Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM-4000:00:1300:12:32
161MAŁKIŃSKI Józef 155BYDGOSZCZM-6000:00:2000:12:33
162JUSZCZYK Mirosław 205OSÓWIECM-2000:00:2200:12:38
163KRAWCZUK Andrzej 312TeamKaraś-ElblągGDAŃSKM-6000:00:0200:12:39
164KURS Jarosław 59TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-5000:00:1400:12:42
165ZIĘTARA Rajmund 3152 RBLog SKŁAD ZEGRZEINOWROCŁAWM-5000:00:3000:12:42
166GOŁĘBIEWSKI Krzysztof 303Just 5BYDGOSZCZM-2000:00:1600:12:43
167SPARZYŃSKI Adam 1431 BLWLINOWROCŁAWM-3000:00:1400:12:44
168JAMNY Miłosz 359BYDGOSZCZM-6000:00:1600:12:44
169ŻYWICA Adam 366Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-4000:00:0800:12:46
170BRATEK Andrzej 328TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-5000:00:1500:12:47
171KWIATKOWSKI Karol 48INOWROCŁAWM-3000:00:2400:12:47
172KULINSKI Zbigniew 121INOWROCŁAWM-3000:00:2400:12:47
173SADOWSKI Michał 252BartOlek PLINOWROCŁAWM-3000:00:1000:12:48
174RYBAK Krzysztof 357PRZYŁĘKIM-6000:00:1100:12:48
175GRZYWACZ Marcin 203BYDGOSZCZM-3000:00:1200:12:48
176MUSZYŃSKI Robert 336TRIBA Bosir BarcinBARCINM-3000:00:3000:12:48
177RUCIŃSKI Marcin 351TRIBA Bosir BarcinBARCINM-4000:00:3000:12:48
178GĄSIOREK Tomasz 378Brzoza BiegaBRZOZAM-5000:00:0500:12:49
179BŁAZEJEWSKI Robert 11156. Baza LotniczaBRZOZÓWKAM-4000:00:0900:12:49
180SMYK Piotr 118BARCIN 88-190M-3000:00:3000:12:49
181GROCHOWIAK Piotr 117BARCINM-3000:00:3000:12:49
182WOJTYNOWSKI Artur 325BYDGOSZCZM-4000:00:2000:12:59
183FABROWSKI Dawid 255BYDGOSZCZM-3000:00:2200:13:04
184DERENDA Mirosław 701 BLWLINOWROCŁAWM-4000:00:1500:13:06
185ŁABENDA Piotr 232BYDGOSZCZM-4000:00:2300:13:06
186MAŁKOWSKI Sebastian 163POTULICEM-3000:00:1600:13:08
187BORKOWSKI Adam 273Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-4000:00:1900:13:08
188KAZUBOWSKI Jeremiasz 196BIAŁE BŁOTAM-2000:00:1800:13:09
189KOLANOWSKI Wojciech 23BYDGOSZCZM-5000:00:1200:13:10
190NOWAK Krzysztof 347TRIBA Bosir BarcinBARCINM-3000:00:2800:13:10
191DUTKIEWICZ Gracjan 417PRZYŁĘKIM-4000:00:1900:13:11
192KLATECKI Adam 116JEZUS ŻYJEPRUSZCZM-3000:00:3400:13:13
193KONIEC Krzysztof 120TKKF WODNIK WIĘCBORKWIĘCBORKM-4000:00:1400:13:14
194WEGNER Roman 219NIEMCZM-5000:00:1400:13:14
195BRZUSKIEWICZ Sławomir 259ARTCOPBYDGOSZCZM-5000:00:1800:13:14
196KOWALSKI Grzegorz 2685-378 BYDGOSZCZM-5000:00:0900:13:15
197MRÓWCZYŃSKI Tomasz 41SARBINOWOM-3000:00:2600:13:15
198KRYSZTOFIAK Robert 61BRZOZAM-4000:00:1700:13:16
199NURKIEWICZ Jarosław 129Kung fu Pandy 3BYDGOSZCZM-4000:00:1700:13:17
200GRONOWSKI Marcin 98BYDGOSZCZM-2000:00:1900:13:17
201GIOLDA Piotr 64BYDGOSZCZM-2000:00:1700:13:25
202KLINIKOWSKI Jacek 149KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM-4000:00:1400:13:26
203MILO Adam 360TORUŃM-4000:00:2200:13:26
204NOWACZYK Zygmunt 371BOLT TrzemesznoTRZEMESZNOM-5000:00:3700:13:27
205ZAKOŚCIELNY Krzysztof 207WIĘCBORKM-5000:00:1600:13:32
206MORITZ Rafał 37# Ślimaki BarcinBARCINM-4000:00:2900:13:33
207KUJAWA Roger 415Ślimaki BarcinBARCINM-4000:00:2700:13:34
208TYLUTKI Radosław 253# Ślimaki BarcinBARCINM-3000:00:2700:13:34
209JUSZCZAK Jakub 241BYDGOSZCZM-3000:00:2900:13:34
210KUCHARSKI Jarosław 254# Ślimaki BarcinBARCINM-4000:00:2600:13:36
211CZECH Jacek 387Grazia RunningGLIWICEM-4000:00:2700:13:37
212MALAK Robert 285PRZYLEKIM-4000:00:3200:13:40
213BRZOZOWSKI Jarosław 65BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM-5000:00:2200:13:41
214URBAŃSKI Wojciech 10156. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-4000:00:2900:13:41
215TURZYŃSKI Jacek 288PRZYŁĘKIM-4000:00:3100:13:41
216GROTT Bartłomiej 261BYDGOSZCZM-4000:00:2500:13:43
217JURSKI Robert 265BYDGOSZCZM-4000:00:2300:13:44
218BRYCKI Łukasz 266BYDGOSZCZM-3000:00:2300:13:44
219KUDŁA Krzysztof 177BYDGOSZCZM-6000:00:0700:13:47
220UGOREK Mirosław 262BYDGOSZCZM-3000:00:0800:13:47
221KALACZYŃSKI Grzegorz 159BYDGOSZCZM-4000:00:1900:13:49
222PAŚ Michał 142Charty SzelejewoGNIEZNOM-4000:00:1800:13:51
223RENC Patryk 369Serce TybetuBYDGOSZCZM-2000:00:2600:13:52
224STRABEL Piotr 68BYDGOSZCZM-6000:00:1800:13:53
225GAJZLER Jerzy 51BYDGOSZCZM-6000:00:1300:13:57
226BUDZIK Kazimierz 171GRUDZIĄDZM-6000:00:1500:14:00
227WIŚNIEWSKI Włodzimierz 179TORUŃM-5000:00:2800:14:01
228NAWROCKI Marcin 73DELIKATESY RYBNE FISHKA.PLBYDGOSZCZM-3000:00:3300:14:04
229JĘDRZEJCZYK Mirosław 231POTULICEM-5000:00:2000:14:05
230DOBOSZ Kamil 372BYDGOSZCZM-3000:00:3100:14:05
231SCHEFFS Miroslaw 281PARKOWOM-5000:00:1100:14:06
232MAKUCH Mikołaj 71NOWA WIEŚ WIELKAM-2000:00:3000:14:06
233ŻMUDZIEJEWSKI Krzysztof 324INOWROCŁAWM-2000:00:3000:14:06
234HEBDA Damian 24256. Baza LotniczaGNIEWKOWOM-3000:00:2800:14:07
235MOYS Tomasz 200KOLINCZM-5000:00:1900:14:09
236KASPROWICZ Piotr 97JW1515 BydgoszczBYDGOSZCZM-3000:00:1500:14:10
237SZELĄG Wojciech 95INOWROCŁAWM-5000:00:2400:14:11
238TREPANOWSKI Tomasz 264PRZYŁĘKIM-5000:00:2100:14:13
239KOSIARSKI Tomasz 239BYDGOSZCZM-4000:00:2300:14:14
240KWIATKOWSKI Pawel 333BYDGOSZCZM-2000:00:1600:14:16
241KRYSKE Mariusz 191Spójnia Białe BłotaBIAŁE BŁOTAM-3000:00:3500:14:17
242TRZYMKOWSKI Adrian 153BYDGOSZCZM-2000:00:2400:14:18
243KOLSKI Michał 119INOWROCŁAWM-3000:00:1100:14:20
244WYKRZYKOWSKI Andrzej 305CHEŁMNOM-6000:00:0800:14:21
245WEŁNICKI Waldemar 217GOSiR OsielskoZAMOŚĆM-4000:00:1800:14:22
246KOMAJDA Jarosław 180Soleccy biegaczeSOLEC KUJAWSKIM-5000:00:1800:14:24
247ZIELIŃSKI Radosław 122BYDGOSZCZM-3000:00:2300:14:24
248KRYSZTOFIAK Michał 377BYDGOSZCZM-4000:00:2600:14:24
249MICHALIK Łukasz 337Brzoza BiegaBRZOZAM-3000:00:3100:14:24
250SKORUPKA Radek 370BYDGOSZCZM-3000:00:2600:14:25
251DĄBROWSKI Jarek 125UrsaSOLEC KUJAWSKIM-4000:00:3200:14:26
252DĘBSKI Jan 89SołtysSUCHARZEWOM-6000:00:1300:14:32
253JENDRZEJCZAK Dawid 269BARCINM-2000:00:3400:14:32
254SALITA Lech 32ALTOM GNIEZNOGNIEZNOM-5000:00:2200:14:35
255SAWIEŁAJC Michał 216Bizon TeamBYDGOSZCZM-4000:00:2500:14:38
256ROŚ Adam 184WARSZAWAM-4000:00:3200:14:40
257ROŚ Maciej 185WARSZAWAM-100:00:3100:14:41
258CZEŚĆ Radosław 80Inowrocław biegaŁÓDŹM-4000:00:2500:14:42
259SZTEJKA Damian 245BYDGOSZCZM-4000:00:3400:14:46
260RAMBOWICZ Andrzej 344BYDGOSZCZM-4000:00:3500:14:46
261JASKULSKI Bartosz 197ŁOCHOWOM-4000:00:1500:14:47
262RYDLEWSKI Marek 237RUN BYDGOSZCZCIELEM-4000:00:3300:14:51
263RYDLEWSKI Andrzej 220RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:3300:14:51
264FRĄSZCZAK Tadeusz 189Rembis JanikowoJANIKOWOM-6000:00:0200:14:57
265UCIŃSKI Edward 157TKKF Instalator Pelikan SzubinSZUBINM-7000:00:0600:15:03
266ZIELIŃSKI Andrzej 90TORUŃM-4000:00:2200:15:13
267CIEŚLICKI Krzysztof 363SISU-OWB teamBYDGOSZCZM-3000:00:2900:15:19
268KARASZEWSKI Sławomir 161RÓŻANKOWOM-4000:00:1500:15:27
269KAPELIŃSKI Stanisław 298RODOS TeamBYDGOSZCZM-5000:00:2800:15:36
270BIELINSKI Karol 243PRĄDOCINM-3000:00:3100:15:37
271RATAJ Maciej 401ŁOCHOWOM-4000:00:2700:15:41
272FRĄCKOWSKI Łukasz 358BYDGOSZCZM-2000:00:3200:15:46
273SZYMAŃSKI Szymon 35BYDGOSZCZM-3000:00:1000:15:56
274DRUŻYŃSKI Sebastian 114TORUŃM-3000:00:3200:16:13
275MIAZGA Adam 382BRZOZAM-3000:00:2000:16:14
276TROJAK Jakub 353KOSZALINM-100:00:3400:16:26
277BIEGAŁA Kamil 297WAGANIECM-2000:00:1500:16:35
278LENC Janusz 17TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-6000:00:2400:16:38
279PÓŁGĘSEK Rafał 105SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:3400:16:38
280KUCHARSKI Adam 124BUDZYŃM-5000:00:2400:16:52
281SWOBODA Daniel 140BIAŁE BŁOTAM-3000:00:2000:19:31
282SWOBODA Krzysztof 139POTULICEM-6000:00:1900:19:32
Znaleziono 282 wynik(ów)