XII BIEG SYLWESTROWY
Organizator : Hotel Brzoza
Data : 2018-12-31
Miejsce : Brzoza
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 438
Wystartowało : 388
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 386
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 4.85km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuSplit
2.5km
Split
4.85km
    
1ZALEWSKI Krystian 400UKS Barnim GoleniówGOLENIÓWM-2000:00:0200:07:1900:14:15
2BRZEZIŃSKI Błażej 1BrzezińskiRunClubBYDGOSZCZM-3000:00:0200:07:2100:14:38
3PAWLAK Bartosz 3WKS Grunwald PoznańPADNIEWKOM-2000:00:0200:07:5800:15:33
4KALATA Łukasz 240KM Truchcik ŁubiankaCZARNE BŁOTOM-3000:00:0300:08:4200:17:02
5KŁOPOTEK Patryk 150WRB / UMBBYDGOSZCZM-2000:00:0100:08:3900:17:04
6POLAŃSKI Tomasz 423B4SPORTBYDGOSZCZM-4000:00:0100:08:5800:17:19
7KUCZEK Piotr 310KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-4000:00:0200:08:5600:17:22
8ŚWIĄTKOWSKI Paweł 354TRZEMESZNOM-3000:00:0300:08:5500:17:29
9KOWALCZYK Marek 5BYDGOSZCZM-4000:00:0300:09:0600:17:42
10DĄBROWSKI Paweł 14TORUŃM-2000:00:0200:09:1100:17:43
11JARZĄB Piotr 103SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:0300:09:0700:17:43
12KOWALSKI Dariusz 383Team KowalskiZŁOTÓWM-5000:00:0100:09:0800:17:45
13FOREMSKI Sławomir 83TORUŃM-5000:00:0200:09:0800:17:47
14PAWŁOWSKI Tomasz 16ZIELONKAM-2000:00:0100:09:1300:17:49
15MRUK Tomasz 39Czarne Stopy.SMBYDGOSZCZM-4000:00:0200:09:1100:17:50
16MAĆKOWSKI Maciej 82UPS BydgoszczBYDGOSZCZM-3000:00:0200:09:0800:17:51
17KARPIŃSKI Wiesław 188DUDYCZ TEAM GDAŃSKROTMANKAM-5000:00:0200:09:2200:18:01
18MUDZIEJEWSKI Jarosław 193TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-4000:00:0200:09:2400:18:10
19MAŁOLEPSZY Radosław 152KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-3000:00:0300:09:2600:18:20
20STACHOWICZ Wiesław 376Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-4000:00:0200:09:3400:18:25
21WOLNY Piotr 8Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-5000:00:0200:09:2700:18:31
22ŁAZ Kamil 218RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:4400:18:42
23OSIŃSKI Ryszard 416Biegowa rodzinkaMALBORKM-5000:00:0300:09:3200:18:43
24CZAPLICKI Piotr 411Team KopećOLSZTYNM-4000:00:0300:09:3900:18:46
25KUŁAKOWSKI Krzysztof 300RUN PASJABYDGOSZCZM-3000:00:0400:09:4200:18:51
26ZIELIŃSKI Nicolas 223www.olimpiasport.plBYDGOSZCZM-2000:00:0100:09:4200:18:53
27SZCZEPANIAK Cezary 292BYDGOSZCZM-4000:00:0200:09:4200:18:54
28SOBIERALSKI Rafał 30BRZOZAM-4000:00:0400:09:4400:18:55
29WARSZAWSKI Przemysław 228BYDGOSZCZM-2000:00:0300:09:4200:19:01
30BALCEREK Mateusz 251BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:3500:19:01
31KRUPA Piotr 60BYDGOSZCZM-3000:00:0500:09:4500:19:02
32MAGDZIARZ Jakub 317Kancelaria - HMMBYDGOSZCZM-3000:00:0400:09:4300:19:03
33CZUK Marek 2987-100 TORUŃM-6000:00:0200:09:4700:19:06
34SAWICKI Marcin 81TEAMOCHALBYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:5600:19:07
35PAWLACZYK Szymon 11TriSpaceBYDGOSZCZM-3000:00:0400:09:4800:19:09
36KUBANEK Łukasz 340TEAMOCHALNIEMCZM-3000:00:0300:09:5600:19:11
37KRZYWDZIŃSKI Dominik 402SZUBINM-100:00:0300:09:4900:19:13
38WESIORA Mariusz 211DRZYCIMM-4000:00:0000:09:4900:19:15
39SPYCHALSKI Waldemar 250ŁOCHOWICEM-4000:00:0500:09:4900:19:17
40MARCHEL Tomasz 20SOLEC KUJAWSKIM-2000:00:0300:09:5100:19:34
41OLKOWSKI Jurek 131THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM-6000:00:0300:09:4900:19:35
42WIĘCKOWSKI Dariusz 36AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów SportuBYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:4600:19:37
43BARTOSZ Marek 45KIKÓŁM-3000:00:0300:09:5500:19:47
44BETHKE Sławek 133TriSpaceBYDGOSZCZM-2000:00:0500:10:0600:19:52
45SAWIEŁAJC Jakub 215Krysport TeamBYDGOSZCZM-100:00:1100:10:2400:19:52
46ŚWIERCZYŃSKI Julian 199KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-100:00:0300:10:1300:19:53
47RACZYŃSKI Krzysztof 19Biegający Filozof TeamBYDGOSZCZM-5000:00:0300:10:2200:19:55
48GOŁATA Wojciech 27Wilcza WatahaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-3000:00:0500:10:1700:20:05
49KALACZYŃSKI Miłosz 158Polonia Bydgoszcz SLABYDGOSZCZM-2000:00:0400:10:1800:20:06
50PRÜFER Paweł 56KOSIECZYNM-4000:00:0500:10:0700:20:08
51WIŚNIEWSKI Leszek 77Brzoza BrzozaBRZOZAM-4000:00:0600:10:1900:20:10
52GĄSIOROWSKI Grzegorz 330BYTOŃM-4000:00:0900:10:2700:20:21
53ZAKURZEWSKI Tomasz 176Brzoza BiegaBRZOZAM-4000:00:0400:10:2200:20:23
54PAWŁOWSKI Radosław 15ZIELONKAM-5000:00:0300:10:4100:20:26
55DUCHIŃSKI Wojciech 290Brzoza BiegaOSIELSKOM-4000:00:0500:10:3200:20:27
56BARCZAK Piotr 280Brzoza BrzozaBIAŁE BŁOTAM-5000:00:0500:10:3200:20:27
57WINIARSKI Grzegorz 319THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM-3000:00:0600:10:3600:20:29
58KŁOSOWSKI Marcin 130Grupa Bankietowa SpecjalBYDGOSZCZM-4000:00:0600:10:4900:20:30
59POWALISZ Dariusz 296BYDGOSZCZM-4000:00:0600:10:3600:20:30
60NAGOW Michał 233BYDGOSZCZM-4000:00:0800:10:3600:20:31
61HENDRZAK Sylwester 419ŁUBIANKAM-3000:00:0300:10:2900:20:33
62CZARNECKI Piotr 343Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:3300:20:34
63WIERZBOWSKI Piotr 339TEAM KOPEĆBRZOZÓWKAM-4000:00:0500:10:2400:20:34
64BANAS Robert 144HAMBURGM-3000:00:0400:10:3000:20:38
65KOSOWSKI Janusz 112AKM OLSZTYN sklepbiegacza.plOLSZTYNM-6000:00:0100:10:3600:20:43
66LEWANDOWSKI Rafał 263Veni, cucurri, viciTORUŃM-3000:00:0300:10:2800:20:45
67FURTAK Tomasz 9956. Baza Lotnicza88-100 INOWROCŁAWM-4000:00:0900:10:5100:20:45
68GIOLDA Paweł 63BYDGOSZCZM-3000:00:0600:10:3000:20:46
69GOLAK Lukasz 271Goggle Pro Active EyewearOPOLEM-3000:00:0100:10:3100:20:50
70JANKOWSKI Tomasz 421TrispaceBYDGOSZCZM-4000:00:0700:10:5800:20:51
71ZIENIEWICZ Wojciech 393Obóz biegowy Brzoza, Grazia-RunningWROCŁAWM-4000:00:0500:10:5200:20:52
72PRĄDZYŃSKI Marcin 301TriSpaceBYDGOSZCZM-4000:00:0500:10:5900:20:53
73WIŚNIEWSKI Maciej 247ŚWIECIEM-4000:00:0700:10:3700:20:53
74KADOW Ryszard 236TriSpaceBYDGOSZCZM-4000:00:0500:10:5900:20:55
75KOWALSKI Krzysztof 154OCELOTY Kruszyn KrajenskiKRUSZYN KRAJENSKIM-3000:00:0500:10:4600:21:08
76KOWAL Adam 409CHWAŁOWICEM-5000:00:0900:11:0000:21:11
77CICHOŃCZUK Antoni 9GDYNIAM-6000:00:0400:10:5200:21:16
78CZEPEK Aleksander 413Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-6000:00:0300:10:5900:21:17
79TOMTAS Konrad 28956. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-4000:00:0800:10:5600:21:20
80NAMIEŚNIK Krzysztof 21KrzysieKNINOWROCŁAWM-4000:00:1000:11:0000:21:20
81CYROK Maciej 94MOKREM-2000:00:1000:11:0700:21:23
82KACZYŃSKI Rafał 229TORUŃM-3000:00:1700:11:0700:21:27
83DRWĘCKI Daniel 309Biegnij z ProServiceBYDGOSZCZM-3000:00:0700:11:0100:21:31
84RYDLEWSKI Kamil 403TrispaceBYDGOSZCZM-4000:00:0800:11:1200:21:33
85BRZĄKAŁA Hubert 126Projekt PandoraBYDGOSZCZM-2000:00:2900:11:0100:21:34
86KAZUBOWSKI Jacek 195TriDarKoBIAŁE BŁOTAM-5000:00:0500:11:1700:21:48
87GRZEGORZEWSKI Rafał 349Brzoza BiegaNIEMCZM-4000:00:0800:11:1400:21:48
88GLIWKA Artur 79GliwekINOWROCŁAWM-3000:00:1000:11:1200:21:49
89ROSZAK Zbigniew 86GNIEWKOWOM-3000:00:0800:11:0700:21:56
90LIBAN Zygfryd 10TCZEWM-7000:00:0300:11:1500:21:59
91ANDRZEJEWSKI Paweł 227NOWAWIEŚ WIELKAM-4000:00:0700:11:0800:21:59
92JUREK Piotr 135SZUBINM-5000:00:0800:11:1300:21:59
93SŁOMA Maciej 248PRZYŁĘKIM-4000:00:0900:11:1200:22:07
94KOSAKOWSKI Marian 6SZCZECINM-6000:00:0000:11:1900:22:10
95KRZYŻANOWSKI Robert 78RUN PASJABYDGOSZCZM-5000:00:1800:11:2900:22:10
96GROTA Artur 183SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:0900:11:1100:22:12
97STASZEWSKI Adam 256DOBRCZM-3000:00:1000:11:2200:22:12
98KANARKOWSKI Stanisław 172amator - niezrzeszonyCZARNOWOM-5000:00:0500:11:4100:22:19
99BUZALSKI Robert 276Orange PolskaBYDGOSZCZM-4000:00:1000:11:2400:22:19
100OLENDER Tomasz 148GRUDZIĄDZM-3000:00:0600:11:4000:22:21
101SZATKOWSKI Józef 147Morsy z GrudziądzaGRUDZIĄDZM-6000:00:0600:11:4000:22:21
102SZARMACH Stanisław 72GRÓDEKM-6000:00:0800:11:2500:22:24
103MONDRY Waldemar 128BYDGOSZCZM-5000:00:0900:11:3800:22:28
104KARWACKI Paweł 404TrispaceBYDGOSZCZM-3000:00:0700:11:4500:22:30
105KUJAWA Daniel 4956. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-3000:00:2100:11:3300:22:33
106SZŁYK Maciej 341sport4lifeINOWROCŁAWM-4000:00:0400:11:4100:22:34
107GACKOWSKI Krzysztof 260BYDGOSZCZM-4000:00:0900:11:2600:22:35
108DOMAN Janusz 28UKS Szabla BRZOZABRZOZAM-6000:00:0300:11:2300:22:38
109STĘPIEŃ Tomasz 186JARUŻYNM-4000:00:1200:11:3000:22:39
110REPCZYŃSKI Tomasz 53BYDGOSZCZM-2000:00:2000:11:3600:22:40
111ŁUGOWSKI Tomasz 46BYDGOSZCZM-3000:00:1100:11:3900:22:45
112ŚWIETLKI Paweł 380SZKOCJAM-4000:00:0300:11:0400:22:50
113ŚWIĘCICKI Andrzej 206BYDGOSZCZM-4000:00:0600:11:4500:22:59
114BIELECKI Norbert 392Obóz biegowy Brzoza, Grazia-RunningKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-4000:00:1200:11:5900:23:06
115SOBAŃSKI Michał 173BYDGOSZCZM-3000:00:2300:12:0300:23:08
116KOWAL Michał 167NAKŁO NAD NOTECIĄM-4000:00:0700:11:3900:23:11
117BYRTEK Grzegorz 284BYDGOSZCZM-4000:00:0700:11:4400:23:13
118KOCHANOWSKI Maciej 331BYDGOSZCZM-2000:00:3200:11:5600:23:13
119SZULC Edmund 38ZIELONKAM-5000:00:1200:11:4700:23:14
120STEMPNIAK Krzysztof 44INOWROCŁAWM-4000:00:1200:12:0700:23:15
121MARCINKOWSKI Paweł 192Viva-ToruńGRĘBOCINM-5000:00:1000:12:0100:23:16
122DAWIDOWICZ Maciej 162BYDGOSZCZM-4000:00:1300:12:0600:23:16
123UKLEZEWSKI Tomasz 406MOGILNOM-4000:00:1600:12:0400:23:19
124STĘPSKI Marek 178BYDGOSZCZM-4000:00:1300:12:1400:23:21
125WIŚNIEWSKI Jakub 364BRZOZAM-2000:00:0600:11:5800:23:22
126DROŻDŻ Andrzej 30756. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-4000:00:3100:12:0900:23:24
127KANTORSKI Zbysław 69Coca-Cola RunnersBYDGOSZCZM-5000:00:1100:12:0300:23:27
128MAŚLIŃSKI Mirosław 67SZUBINM-5000:00:0600:12:1300:23:28
129DĄBKOWSKI Wojciech 34SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:2700:12:1900:23:30
130KWIATKOWSKI Piotr 107BYDGOSZCZM-3000:00:1100:12:1700:23:31
131DĄBKOWSKI Maciej 13SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:2600:12:2000:23:31
132TOMCZAK Zbigniew 66ALTOM GNIEZNOGNIEZNOM-6000:00:0600:12:0800:23:33
133GÓRSKI Marian 181Soleccy biegaczeSOLEC KUJAWSKIM-6000:00:0300:12:1100:23:34
134LEWANDOWSKI Rafał 422B4SPORTBYDGOSZCZM-3000:00:1300:12:0400:23:35
135MROZEK Mariusz 356GRUDZIĄDZM-4000:00:2800:12:1400:23:35
136SZUBARTOWSKI Robert 43BYDGOSZCZM-4000:00:1200:12:3100:23:37
137KATULSKI Radosław 30656. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-4000:00:1300:12:1600:23:37
138MUSZYŃSKI Robert 336TRIBA Bosir BarcinBARCINM-3000:00:3000:12:4800:23:43
139RUCIŃSKI Marcin 351TRIBA Bosir BarcinBARCINM-4000:00:3000:12:4800:23:43
140BIESIADA Tomasz 279TriSpaceBYDGOSZCZM-4000:00:0900:12:2200:23:44
141SLOTAŁA Dariusz 33klub 366 WituniaZAKRZEWOM-5000:00:1000:12:2500:23:46
142WAJDA Mariusz 210STRASZYNM-4000:00:1400:12:1800:23:47
143KANIA Krzysztof 10256. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-2000:00:2500:12:2000:23:47
144STAWCZYK Dariusz 146BYDGOSZCZM-4000:00:1600:12:2100:23:48
145RYBAK Mariusz 145SISU-OWB teamMAŁE RUDYM-4000:00:0400:12:0000:23:50
146ZALASZEWSKI Dawid 287Hazel TeamWĄGROWIECM-2000:00:0400:11:4600:23:51
147ARACH Przemysław 257BYDGOSZCZM-3000:00:1900:12:2300:23:51
148TOCZKIEWICZ Piotr 165BRZOZAM-4000:00:0700:12:1900:23:54
149DYLEWSKI Artur 93KS ZRYW RADZIEJÓWBYCZYNAM-3000:00:1500:12:1100:23:54
150MATYSZCZAK Damian 55INOWROCŁAWM-4000:00:2900:12:2500:23:57
151LUZAK Mirosław 168Mwik BydgoszczBYDGOSZCZM-5000:00:0700:12:2300:23:58
152DRĄG Hubert 334ZŁOTÓWM-4000:00:0600:12:1200:23:59
153MROZIK Andrzej 84BYDGOSZCZM-4000:00:1200:12:2300:23:59
154SIKORA Antoni 190Żniński Klub Biegacza 1992GĄSAWAM-6000:00:1300:12:2100:23:59
155ZUPA Wojciech 134SISU-OWB teamBYDGOSZM-5000:00:0400:11:5900:24:02
156PŁACZKIEWICZ Robert 316SOL3|SquadRUNBYDGOSZCZM-3000:00:0800:12:0800:24:03
157KOLMAJER Rafał 214BYDGOSZCZM-3000:00:0500:12:3200:24:09
158KUKAWKA Damian 267BRZOZAM-4000:00:0900:12:3000:24:10
159OSTROMECKI Waldemar 395Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM-4000:00:1300:12:3200:24:11
160MAŁKIŃSKI Józef 155BYDGOSZCZM-6000:00:2000:12:3300:24:12
161JUSZCZYK Mirosław 205OSÓWIECM-2000:00:2200:12:3800:24:12
162SMYK Piotr 118BARCIN 88-190M-3000:00:3000:12:4900:24:26
163GROCHOWIAK Piotr 117BARCINM-3000:00:3000:12:4900:24:26
164KRAWCZUK Andrzej 312TeamKaraś-ElblągGDAŃSKM-6000:00:0200:12:3900:24:32
165ZIĘTARA Rajmund 3152 RBLog SKŁAD ZEGRZEINOWROCŁAWM-5000:00:3000:12:4200:24:36
166KURS Jarosław 59TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-5000:00:1400:12:4200:24:44
167KWIATKOWSKI Karol 48INOWROCŁAWM-3000:00:2400:12:4700:24:44
168ŻYWICA Adam 366Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-4000:00:0800:12:4600:24:46
169ANDRZEJEWSKI Ryszard 50BYDGOSZCZM-7000:00:0900:12:2400:24:46
170WOJTYNOWSKI Artur 325BYDGOSZCZM-4000:00:2000:12:5900:24:46
171BŁAZEJEWSKI Robert 11156. Baza LotniczaBRZOZÓWKAM-4000:00:0900:12:4900:24:48
172GĄSIOREK Tomasz 378Brzoza BiegaBRZOZAM-5000:00:0500:12:4900:24:50
173SADOWSKI Michał 252BartOlek PLINOWROCŁAWM-3000:00:1000:12:4800:24:53
174SPARZYŃSKI Adam 1431 BLWLINOWROCŁAWM-3000:00:1400:12:4400:24:53
175KULINSKI Zbigniew 121INOWROCŁAWM-3000:00:2400:12:4700:24:57
176STEFANOWICZ Marcin 396SZUBINM-3000:00:0700:12:2600:24:58
177KLATECKI Adam 116JEZUS ŻYJEPRUSZCZM-3000:00:3400:13:1300:25:04
178JAMNY Miłosz 359BYDGOSZCZM-6000:00:1600:12:4400:25:09
179RYBAK Krzysztof 357PRZYŁĘKIM-6000:00:1100:12:4800:25:10
180ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 62Decathlon Team InowrocławJANIKOWOM-5000:00:1400:12:2900:25:19
181MAŁKOWSKI Sebastian 163POTULICEM-3000:00:1600:13:0800:25:22
182GOŁĘBIEWSKI Krzysztof 303Just 5BYDGOSZCZM-2000:00:1600:12:4300:25:22
183FABROWSKI Dawid 255BYDGOSZCZM-3000:00:2200:13:0400:25:22
184ŁABENDA Piotr 232BYDGOSZCZM-4000:00:2300:13:0600:25:23
185KONIEC Krzysztof 120TKKF WODNIK WIĘCBORKWIĘCBORKM-4000:00:1400:13:1400:25:25
186BRATEK Andrzej 328TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-5000:00:1500:12:4700:25:29
187BRZUSKIEWICZ Sławomir 259ARTCOPBYDGOSZCZM-5000:00:1800:13:1400:25:33
188MRÓWCZYŃSKI Tomasz 41SARBINOWOM-3000:00:2600:13:1500:25:35
189DERENDA Mirosław 701 BLWLINOWROCŁAWM-4000:00:1500:13:0600:25:37
190BORKOWSKI Adam 273Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-4000:00:1900:13:0800:25:39
191NOWAK Krzysztof 347TRIBA Bosir BarcinBARCINM-3000:00:2800:13:1000:25:40
192GIOLDA Piotr 64BYDGOSZCZM-2000:00:1700:13:2500:25:41
193ŻMUDZIEJEWSKI Krzysztof 324INOWROCŁAWM-2000:00:3000:14:0600:25:45
194NOWACZYK Zygmunt 371BOLT TrzemesznoTRZEMESZNOM-5000:00:3700:13:2700:25:45
195KLINIKOWSKI Jacek 149KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM-4000:00:1400:13:2600:25:46
196NURKIEWICZ Jarosław 129Kung fu Pandy 3BYDGOSZCZM-4000:00:1700:13:1700:25:47
197KAZUBOWSKI Jeremiasz 196BIAŁE BŁOTAM-2000:00:1800:13:0900:25:50
198GRZYWACZ Marcin 203BYDGOSZCZM-3000:00:1200:12:4800:25:54
199KOLANOWSKI Wojciech 23BYDGOSZCZM-5000:00:1200:13:1000:25:56
200GRONOWSKI Marcin 98BYDGOSZCZM-2000:00:1900:13:1700:25:57
201MORITZ Rafał 37# Ślimaki BarcinBARCINM-4000:00:2900:13:3300:25:58
202DUTKIEWICZ Gracjan 417PRZYŁĘKIM-4000:00:1900:13:1100:25:59
203KUJAWA Roger 415Ślimaki BarcinBARCINM-4000:00:2700:13:3400:26:00
204MILO Adam 360TORUŃM-4000:00:2200:13:2600:26:01
205WEGNER Roman 219NIEMCZM-5000:00:1400:13:1400:26:07
206KRYSZTOFIAK Robert 61BRZOZAM-4000:00:1700:13:1600:26:09
207ZAKOŚCIELNY Krzysztof 207WIĘCBORKM-5000:00:1600:13:3200:26:13
208JURSKI Robert 265BYDGOSZCZM-4000:00:2300:13:4400:26:17
209BRYCKI Łukasz 266BYDGOSZCZM-3000:00:2300:13:4400:26:17
210TYLUTKI Radosław 253# Ślimaki BarcinBARCINM-3000:00:2700:13:3400:26:18
211KUCHARSKI Jarosław 254# Ślimaki BarcinBARCINM-4000:00:2600:13:3600:26:19
212JUSZCZAK Jakub 241BYDGOSZCZM-3000:00:2900:13:3400:26:19
213KOWALSKI Grzegorz 2685-378 BYDGOSZCZM-5000:00:0900:13:1500:26:20
214JĘDRZEJCZYK Mirosław 231POTULICEM-5000:00:2000:14:0500:26:21
215URBAŃSKI Wojciech 10156. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-4000:00:2900:13:4100:26:23
216PAŚ Michał 142Charty SzelejewoGNIEZNOM-4000:00:1800:13:5100:26:24
217BRZOZOWSKI Jarosław 65BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM-5000:00:2200:13:4100:26:25
218MALAK Robert 285PRZYLEKIM-4000:00:3200:13:4000:26:37
219TURZYŃSKI Jacek 288PRZYŁĘKIM-4000:00:3100:13:4100:26:38
220CZECH Jacek 387Grazia RunningGLIWICEM-4000:00:2700:13:3700:26:43
221STRABEL Piotr 68BYDGOSZCZM-6000:00:1800:13:5300:26:44
222KALACZYŃSKI Grzegorz 159BYDGOSZCZM-4000:00:1900:13:4900:26:44
223RENC Patryk 369Serce TybetuBYDGOSZCZM-2000:00:2600:13:5200:26:55
224BUDZIK Kazimierz 171GRUDZIĄDZM-6000:00:1500:14:0000:26:56
225NAWROCKI Marcin 73DELIKATESY RYBNE FISHKA.PLBYDGOSZCZM-3000:00:3300:14:0400:26:56
226KRYSKE Mariusz 191Spójnia Białe BłotaBIAŁE BŁOTAM-3000:00:3500:14:1700:26:58
227GROTT Bartłomiej 261BYDGOSZCZM-4000:00:2500:13:4300:26:59
228MAKUCH Mikołaj 71NOWA WIEŚ WIELKAM-2000:00:3000:14:0600:27:00
229TREPANOWSKI Tomasz 264PRZYŁĘKIM-5000:00:2100:14:1300:27:05
230KOSIARSKI Tomasz 239BYDGOSZCZM-4000:00:2300:14:1400:27:15
231WIŚNIEWSKI Włodzimierz 179TORUŃM-5000:00:2800:14:0100:27:17
232MICHALIK Łukasz 337Brzoza BiegaBRZOZAM-3000:00:3100:14:2400:27:26
233MOYS Tomasz 200KOLINCZM-5000:00:1900:14:0900:27:28
234DOBOSZ Kamil 372BYDGOSZCZM-3000:00:3100:14:0500:27:34
235SCHEFFS Miroslaw 281PARKOWOM-5000:00:1100:14:0600:27:38
236KASPROWICZ Piotr 97JW1515 BydgoszczBYDGOSZCZM-3000:00:1500:14:1000:27:38
237KUDŁA Krzysztof 177BYDGOSZCZM-6000:00:0700:13:4700:27:40
238DĄBROWSKI Jarek 125UrsaSOLEC KUJAWSKIM-4000:00:3200:14:2600:27:42
239KOMAJDA Jarosław 180Soleccy biegaczeSOLEC KUJAWSKIM-5000:00:1800:14:2400:27:43
240WEŁNICKI Waldemar 217GOSiR OsielskoZAMOŚĆM-4000:00:1800:14:2200:27:43
241SZELĄG Wojciech 95INOWROCŁAWM-5000:00:2400:14:1100:27:49
242JENDRZEJCZAK Dawid 269BARCINM-2000:00:3400:14:3200:27:52
243UGOREK Mirosław 262BYDGOSZCZM-3000:00:0800:13:4700:27:56
244SKORUPKA Radek 370BYDGOSZCZM-3000:00:2600:14:2500:27:59
245KRYSZTOFIAK Michał 377BYDGOSZCZM-4000:00:2600:14:2400:28:00
246HEBDA Damian 24256. Baza LotniczaGNIEWKOWOM-3000:00:2800:14:0700:28:01
247GAJZLER Jerzy 51BYDGOSZCZM-6000:00:1300:13:5700:28:07
248SALITA Lech 32ALTOM GNIEZNOGNIEZNOM-5000:00:2200:14:3500:28:07
249JASKULSKI Bartosz 197ŁOCHOWOM-4000:00:1500:14:4700:28:12
250ZIELIŃSKI Radosław 122BYDGOSZCZM-3000:00:2300:14:2400:28:15
251KOLSKI Michał 119INOWROCŁAWM-3000:00:1100:14:2000:28:18
252ROŚ Adam 184WARSZAWAM-4000:00:3200:14:4000:28:21
253ROŚ Maciej 185WARSZAWAM-100:00:3100:14:4100:28:23
254TRZYMKOWSKI Adrian 153BYDGOSZCZM-2000:00:2400:14:1800:28:24
255SZTEJKA Damian 245BYDGOSZCZM-4000:00:3400:14:4600:28:27
256KWIATKOWSKI Pawel 333BYDGOSZCZM-2000:00:1600:14:1600:28:42
257DĘBSKI Jan 89SołtysSUCHARZEWOM-6000:00:1300:14:3200:28:43
258RAMBOWICZ Andrzej 344BYDGOSZCZM-4000:00:3500:14:4600:28:43
259RYDLEWSKI Marek 237RUN BYDGOSZCZCIELEM-4000:00:3300:14:5100:28:44
260RYDLEWSKI Andrzej 220RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:3300:14:5100:28:44
261CZEŚĆ Radosław 80Inowrocław biegaŁÓDŹM-4000:00:2500:14:4200:28:56
262WYKRZYKOWSKI Andrzej 305CHEŁMNOM-6000:00:0800:14:2100:29:00
263SAWIEŁAJC Michał 216Bizon TeamBYDGOSZCZM-4000:00:2500:14:3800:29:01
264CIEŚLICKI Krzysztof 363SISU-OWB teamBYDGOSZCZM-3000:00:2900:15:1900:29:09
265FRĄSZCZAK Tadeusz 189Rembis JanikowoJANIKOWOM-6000:00:0200:14:5700:29:48
266ZIELIŃSKI Andrzej 90TORUŃM-4000:00:2200:15:1300:30:07
267BIELINSKI Karol 243PRĄDOCINM-3000:00:3100:15:3700:30:10
268KAPELIŃSKI Stanisław 298RODOS TeamBYDGOSZCZM-5000:00:2800:15:3600:30:11
269UCIŃSKI Edward 157TKKF Instalator Pelikan SzubinSZUBINM-7000:00:0600:15:0300:30:32
270KARASZEWSKI Sławomir 161RÓŻANKOWOM-4000:00:1500:15:2700:31:26
271TROJAK Jakub 353KOSZALINM-100:00:3400:16:2600:31:31
272MIAZGA Adam 382BRZOZAM-3000:00:2000:16:1400:31:36
273LENC Janusz 17TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-6000:00:2400:16:3800:31:36
274RATAJ Maciej 401ŁOCHOWOM-4000:00:2700:15:4100:31:52
275FRĄCKOWSKI Łukasz 358BYDGOSZCZM-2000:00:3200:15:4600:32:09
276DRUŻYŃSKI Sebastian 114TORUŃM-3000:00:3200:16:1300:32:30
277SZYMAŃSKI Szymon 35BYDGOSZCZM-3000:00:1000:15:5600:32:32
278PÓŁGĘSEK Rafał 105SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:3400:16:3800:32:50
279BIEGAŁA Kamil 297WAGANIECM-2000:00:1500:16:3500:32:53
280KUCHARSKI Adam 124BUDZYŃM-5000:00:2400:16:5200:33:06
281SWOBODA Daniel 140BIAŁE BŁOTAM-3000:00:2000:19:3100:38:12
282SWOBODA Krzysztof 139POTULICEM-6000:00:1900:19:3200:38:13
Znaleziono 282 wynik(ów)