XII KOSZALIŃSKI BIEG SYLWESTROWY - 5 KM
XII Koszaliński Bieg Sylwestrowy
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2021-12-29
Miejsce : Koszalin
Dystans : 5.1 km
Zgłoszonych : 165
Wystartowało : 144
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 144
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.7km | 3.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K14-39 | M14-39 | K40-59 | M40-59 | K60+ | M60+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MLap
1.7km
Lap
3.4km
Czas
netto
5.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ZATOŃ Olga 181ŚWIDWINK14-391K 100:06:3000:13:1300:19:58.90 3:5415,3
2KRYNICKA GRZYB Małgorzata 81TRZEBIATÓWK14-392K 200:06:2500:13:1400:20:10.65+00:00:113:5715,2
3FOLTYNIEWICZ Hanna 35MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK14-393K 300:06:4700:13:4000:20:35.60+00:00:364:0214,9
4NERĆ Patrycja 1097PRO SIÓDMIAK TEAM / MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK14-394K 400:07:2800:14:5500:22:18.50+00:02:194:2213,7
5MAZIEC Beata 96BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINK14-395K 500:07:2700:15:0400:22:34.55+00:02:354:2513,6
6KRYNICKA Magdalena 80TRZEBIATÓWK14-396K 600:07:2800:15:2700:23:16.00+00:03:174:3313,2
7KRZEWIŃSKA Małgorzata 84TKKF KOSZALINKOSZALINK60+1K 700:08:0200:16:1500:24:13.60+00:04:144:4412,6
8WĄSOWICZ Anna 166KOŁOBRZEGK40-591K 800:07:4400:16:0400:24:14.20+00:04:154:4512,6
9GIEDROWICZ Aleksandra 41KOSZALINK14-397K 900:07:3600:16:1700:24:34.80+00:04:354:4912,5
10TALKOWSKA Oliwia 1617PRO SIÓDMIAK TEAMSZCZECINEKK14-398K 1000:07:2800:15:5900:24:37.10+00:04:384:4912,4
11SARAPUK Gabriela 142TKKF KOSZALINKOSZALINK40-592K 1100:08:3400:17:0400:25:22.90+00:05:244:5812,1
12KRZEWIŃSKA Monika 85TKKF KOSZALINKOSZALINK14-399K 1200:08:3400:17:0300:25:23.05+00:05:244:5812,1
13WYSOCKA Urszula 179SPORTOWE BIELICEKOSZALINK14-3910K 1300:08:2300:17:1200:26:01.45+00:06:025:0611,8
14RYBAK Daria 141KOSZALINK40-593K 1400:08:4100:17:3300:26:24.05+00:06:255:1011,6
15PAWŁOWSKA Magdalena 124GAMMAXMIELNOK40-594K 1500:08:4100:17:3300:26:24.15+00:06:255:1011,6
16DRULIK-HOŁUB Marta 29KOSZALINK40-595K 1600:08:4100:17:4200:26:35.90+00:06:375:1211,5
17GRABOWSKA-LESISZ Aneta 434ROWERYKOSZALINK40-596K 1700:08:4300:17:4100:26:43.55+00:06:445:1411,5
18KUBIAK Katarzyna 86GNIEZNOK40-597K 1800:08:5000:17:5200:27:05.15+00:07:065:1811,3
19SUCHODOLSKA Aleksandra 148ROSNOWOK14-3911K 1900:08:4900:17:5600:27:12.35+00:07:135:2011,3
20KOLIGAT Anna 69KOSZALINK40-598K 2000:08:5700:18:0200:27:17.45+00:07:185:2011,2
21MRUGALSKA Magdalena 108JW1223KOSZALINK14-3912K 2100:08:4400:18:0400:27:29.70+00:07:305:2311,1
22NOSAL Martyna 112KS PENTATHLON SZCZECINEKSZCZECINEKK14-3913K 2200:08:4900:18:4900:27:58.40+00:07:595:2910,9
23ROMANOWICZ Monika 139DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK14-3914K 2300:09:0300:19:1000:28:36.60+00:08:375:3610,7
24BORUSIŃSKA Marta 13SARBINOWOK14-3915K 2400:09:3600:19:2400:28:50.25+00:08:515:3910,6
25KANIEWSKA Anetta 59BONINK40-599K 2500:09:0600:19:1500:29:22.40+00:09:235:4510,4
26SIKORSKA-LÖWE Katarzyna 143SŁUPSKK40-5910K 2600:09:5100:19:4600:29:27.25+00:09:285:4610,4
27MARSZAŁEK Małgorzata 94KOSZALINK40-5911K 2700:09:2400:19:2500:29:43.15+00:09:445:4910,3
28ZAKOŚCIELNA Katarzyna 180DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK14-3916K 2800:09:3400:19:3400:29:57.35+00:09:585:5210,2
29DORAWA-ZIOMEK Anna 27DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK14-3917K 2900:09:3400:19:3400:29:57.45+00:09:585:5210,2
30FLIS Anna 34KRETOMINOK14-3918K 3000:10:1600:20:3000:30:03.40+00:10:045:5310,2
31MRÓZ Malgorzata 107ROSNOWOK14-3919K 3100:10:0100:20:1300:30:16.40+00:10:175:5610,1
32WRÓBLEWSKA Marta 177KOSZALINK40-5912K 3200:10:1900:20:3400:30:32.00+00:10:335:5910,0
33BORSUK Dorota 12KOSZALINK40-5913K 3300:10:2000:20:3500:30:37.20+00:10:386:0010,0
34BEDNARZ Katarzyna 7KOŁOBRZEGK40-5914K 3400:10:0700:20:3100:30:47.85+00:10:486:029,9
35PAŃCZYK Justyna 121KOSZALINK40-5915K 3500:09:5000:20:0700:30:53.90+00:10:556:039,9
36WOLF Beata 175TKKF KOSZALINKOSZALINK40-5916K 3600:10:1100:20:3900:31:18.25+00:11:196:089,8
37MONDROŃ Katarzyna 103KOSZALINK40-5917K 3700:09:5500:20:4200:31:23.00+00:11:246:099,8
38NOSAL Anna 113SZCZECINEKK14-3920K 3800:10:0800:20:5400:31:35.80+00:11:366:119,7
39WACHHOLZ Beata 164KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOK40-5918K 3900:10:2300:21:0400:31:40.90+00:11:426:129,7
40PEŁKA Iwona 127KOSZALINK40-5919K 4000:10:2300:21:0400:31:40.95+00:11:426:129,7
41MERKIS Małgorzata 100FPPKOSZALINK40-5920K 4100:10:5900:21:5600:32:02.30+00:12:036:169,6
42SWOROWSKA Katarzyna 150KOSZALINK14-3921K 4200:10:2100:21:2300:32:33.15+00:12:346:229,4
43PAWELEC Marta 122KOSZALINK14-3922K 4300:10:2100:21:2300:32:33.50+00:12:346:229,4
44KOROL Elżbieta 72KOSZALINK40-5921K 4400:10:2200:21:2500:32:35.55+00:12:366:239,4
45KRYSZEWSKA Magdalena 82KOSZALINK14-3923K 4500:10:2000:21:4600:33:12.95+00:13:146:309,2
46PALONEK Małgorzata 120KOSZALINK40-5922K 4600:11:0000:22:3700:34:43.35+00:14:446:488,8
47DERDA Katarzyna 25VELO BALTICKOSZALINK14-3924K 4700:10:1100:22:5000:34:50.40+00:14:516:498,8
48KOZŁOWIECKA Małgorzata 75KOSZALINK60+2K 4800:11:4700:24:2600:37:18.30+00:17:197:188,2
Znaleziono 48 wynik(ów)