XII KOSZALIŃSKI BIEG SYLWESTROWY - 5 KM
XII Koszaliński Bieg Sylwestrowy
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2021-12-29
Miejsce : Koszalin
Dystans : 5.1 km
Zgłoszonych : 165
Wystartowało : 144
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 144
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.7km | 3.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K14-39 | M14-39 | K40-59 | M40-59 | K60+ | M60+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MLap
1.7km
Lap
3.4km
Czas
netto
5.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SIÓDMIAK Igor 1447PRO SIÓDMIAK TEAM / PENTATHLON SZ-EK / MBCSZCZECINEKM14-391M 100:05:2400:10:4300:16:05.40 3:0919,0
2SOKOLOWSKI Ryszard 146LKB BRACI PETKZAGÓRZYCAM14-392M 200:04:4400:10:5400:16:20.30+00:00:143:1218,7
3CZERNIEWSKI Marcin 23AML SŁUPSKSŁUPSKM14-393M 300:05:2400:11:1100:17:06.05+00:01:003:2117,9
4WIŚNIEWSKI Kacper 174KB DZIESIĄTKA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM14-394M 400:05:3000:11:2200:17:23.75+00:01:183:2417,6
5WENT Jakub 169ŁEBAM40-591M 500:05:4600:11:4100:17:34.65+00:01:293:2617,4
6KĘPKA Adrian 64@KEPKANATRASIEWIEKOWOM14-395M 600:05:4200:11:4300:17:44.05+00:01:383:2817,3
7GUZOWSKI Denis 46JW 3775/ PRAWIE JAK HERMESSŁUPSKM14-396M 700:05:3900:11:4200:17:49.35+00:01:433:2917,2
8HOŁUB Kamil 51MLUKS TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM40-592M 800:06:0300:12:3500:18:52.70+00:02:473:4116,2
9GUZOWSKI Dariusz 47TALEX BORZYTUCHOMCETYŃM40-593M 900:06:1000:12:4000:19:01.80+00:02:563:4316,1
10SZOPIŃSKI Tomasz 158KB BRYZA POSTOMINONACMIERZM14-397M 1000:06:1400:12:5300:19:13.30+00:03:073:4615,9
11CZAPLIŃSKI Jacek 21KOSZALINM40-594M 1100:06:1400:12:5000:19:18.60+00:03:133:4715,9
12KRYZEL Tomasz 83KUJAWSCY RUNNERSCZŁUCHÓWM14-398M 1200:06:0800:12:4300:19:22.85+00:03:173:4715,8
13RUDNIKOWSKI Maciej 140KB DARŁOWSKIE CHARTY / BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOM40-595M 1300:06:2200:13:0400:19:33.55+00:03:283:5015,7
14WALEŃSKI Michał 165TKKF KOSZALINSKIBIENKOM40-596M 1400:06:2600:13:0500:19:43.10+00:03:373:5115,5
15ZUKAL Piotr 1847PRO TEAMKOSZALINM40-597M 1500:06:3700:13:2300:20:05.15+00:03:593:5615,2
16PICK Tomasz 128BIEGOLAS KOSZALIN /KORONA SZCZECINKOSZALINM40-598M 1600:06:3200:13:2500:20:14.90+00:04:093:5815,1
17FEDORCZAK Łukasz 33KONIKOWOM14-399M 1700:06:3900:13:3900:20:29.80+00:04:244:0014,9
18KOZIEŁ Paweł 74KĘPKA NA TRASIERĄBINOM40-599M 1800:06:3700:13:3800:20:31.45+00:04:264:0114,9
19FOLTYNIEWICZ Maciej 36SZCZECINEKM40-5910M 1900:06:4700:13:4100:20:35.60+00:04:304:0214,9
20ŻMUDA Tomasz 186CW FANZA KOŁOBRZEGSARBIA/KOŁOBRZEGM40-5911M 2000:06:4800:13:4900:20:44.30+00:04:384:0314,8
21RODZIEWICZ Marcin 138POZNAŃM14-3910M 2100:06:4100:13:4000:20:47.35+00:04:414:0414,7
22WICHER Krzysztof 171ADWOKATURAKOSZALINM40-5912M 2200:06:5700:14:0400:21:10.10+00:05:044:0914,5
23KISIELEWICZ Krzysztof 65KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM14-3911M 2300:07:1100:14:1600:21:20.70+00:05:154:1014,3
24GAWEŁ Marcin 39BRAKKOSZALINM14-3912M 2400:07:0200:14:1600:21:22.10+00:05:164:1114,3
25KUŁAKOWSKI Dawid 88TKKF KOSZALINKOSZALINM40-5913M 2500:07:1400:14:2500:21:28.15+00:05:224:1214,3
26GRZESIK Eugeniusz 44TKKF KOSZALINKOSZALINM40-5914M 2600:06:5400:14:1300:21:33.50+00:05:284:1314,2
27KRACZKOWSKI Przemysław 77142BLP TRZEBIATÓWKOSZALINM40-5915M 2700:07:1800:14:3400:21:46.20+00:05:404:1614,1
28MOSZYŃSKI Jacek 106TKKF KOSZALINSIANÓWM40-5916M 2800:07:1100:14:2900:21:46.35+00:05:404:1614,1
29BARANOWSKI Piotr 4SKWIERZYNKAM40-5917M 2900:07:1200:14:3000:21:55.95+00:05:504:1714,0
30KORCZYŃSKI Sławomir 92KOSZALINM14-3913M 3000:07:0400:14:4000:22:03.45+00:05:584:1913,9
31KOŚCIELNIAK Robert 73TKKF KOSZALINKOSZALINM40-5918M 3100:07:1600:14:4200:22:03.55+00:05:584:1913,9
32IWANIEC Dariusz 53TKKF KOSZALINSIERAKOWOM40-5919M 3200:07:1400:14:3100:22:04.75+00:05:594:1913,9
33WEBER Paweł 168BIEGOLASKOSZALINM14-3914M 3300:07:1500:14:4000:22:16.50+00:06:114:2113,7
34SZCZUBLEWSKI Martin 153KAMIEŃ RYMAŃSKIRYMAŃM14-3915M 3400:07:0700:14:3200:22:18.35+00:06:124:2213,7
35MAZUREK Marcin 98KOSZALINM40-5920M 3500:07:2900:15:0000:22:20.20+00:06:144:2213,7
36JANKOWSKI Grzegorz 54POZYTYWNIE NAKRECONYBYTÓWM40-5921M 3600:07:1300:14:4700:22:21.50+00:06:164:2213,7
37CZERNIAK Gracjan 22KOSZALINM40-5922M 3700:07:3000:15:0100:22:24.40+00:06:194:2313,7
38KMITA Michał 67KOSZALINM14-3916M 3800:07:1400:14:5900:22:27.00+00:06:214:2413,6
39KORMAN Kamil 878PPLOTKOSZALINM14-3917M 3900:06:3700:15:2300:22:27.20+00:06:214:2413,6
40CHUDY Henryk 17K.S. OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM60+1M 4000:07:2100:15:0000:22:41.95+00:06:364:2613,5
41WIERZBICKI Sylwester 173DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM14-3918M 4100:07:1900:15:0500:22:43.40+00:06:384:2713,5
42OLEARCZYK Arkadiusz 115BOBOLICEM40-5923M 4200:07:1800:14:5600:23:06.40+00:07:014:3113,2
43ADASZYŃSKI Wiesław 2BIEGOLASKOSZALINBOBOLICEM40-5924M 4300:07:2500:15:2100:23:20.90+00:07:154:3413,1
44MOKRZYCKI Michał 102KOSZALINM14-3919M 4400:08:0800:15:5900:23:34.65+00:07:294:3713,0
45KRUK Marcin 79KOSZALINM14-3920M 4500:07:3000:15:3200:23:35.45+00:07:304:3713,0
46NIEWIADA Marek 110ŚWINOUJŚCIEM40-5925M 4600:07:3200:15:3900:23:39.65+00:07:344:3812,9
47PAWŁOWSKI Grzegorz 125GAMMAXMIELNOM40-5926M 4700:07:5200:15:5800:24:01.55+00:07:564:4212,7
48KATA Marcin 63DZIKIE ŻÓŁWIENOWE BIELICEM14-3921M 4800:07:5300:15:5900:24:03.00+00:07:574:4212,7
49ŚNIADECKI Wojciech 159WIEKOWICEM14-3922M 4900:07:1100:15:4400:24:05.40+00:08:004:4312,7
50CHUDZIK Zbigniew 18TKKF KOSZALINKOSZALINM60+2M 5000:08:0200:16:1400:24:09.25+00:08:034:4412,7
51ORDA Marcin 117KAMIEŃ RYMAŃSKIRYMAŃM14-3923M 5100:07:3000:16:0700:24:16.65+00:08:114:4512,6
52RADZIMSKI Marcel 134ŚWIEMINOM14-3924M 5200:07:3000:15:4600:24:18.45+00:08:134:4512,6
53RETERSKI Damian 136KOSZALINM14-3925M 5300:08:0300:16:2300:24:22.50+00:08:174:4612,6
54TOMCZYK Mateusz 162KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM14-3926M 5400:08:1400:16:3300:24:25.85+00:08:204:4712,5
55KLENIEWSKI Piotr 66KOSZALINM60+3M 5500:07:5900:16:1300:24:26.65+00:08:214:4712,5
56MAZUR Mirosław 97KOSZALINM40-5927M 5600:08:0500:16:2400:24:28.80+00:08:234:4712,5
57BUDZIŃSKI Paweł 15KĘPKA NA TRASIEKONIKOWOM40-5928M 5700:08:3000:16:5800:24:42.45+00:08:374:5012,4
58ORŁOWSKI Paweł 118SIANÓWM40-5929M 5800:08:1900:16:4000:24:45.65+00:08:404:5112,4
59WĄSOWSKI Robert 167SPORTOWE BIELICENOWE BIELICEM14-3927M 5900:08:2500:16:4200:24:48.90+00:08:434:5112,3
60KASPRZYKOWSKI Wojciech 60BRAKKOSZALINM14-3928M 6000:07:4500:16:1400:24:54.50+00:08:494:5212,3
61MONGIAŁO Marcin 104KĘPKA NA TRASIEKOSZALINM40-5930M 6100:08:1500:16:4100:25:02.00+00:08:564:5412,2
62HOREGLAD Paweł 52SPEEDY GONZALESKOSZALINM14-3929M 6200:07:5800:16:3600:25:07.20+00:09:014:5512,2
63BOREJKO Łukasz 11KOSZALINM14-3930M 6300:08:1800:16:4600:25:13.35+00:09:074:5612,1
64CZUCZAK Tomasz 200KOSZALINM40-5931M 6400:08:0600:16:4200:25:25.50+00:09:204:5912,0
65BOGACKI Tomasz 9TKKF KOSZALINKOSZALINM60+4M 6500:08:2400:17:0600:25:28.15+00:09:224:5912,0
66BURKIET Paweł 16KOSZALINM40-5932M 6600:07:5900:16:3400:25:34.20+00:09:285:0012,0
67BODO Rafał 8ZOZKOSZ KOSZALINKOSZALINM14-3931M 6700:08:4000:17:1900:25:48.60+00:09:435:0311,9
68ANTKOWIAK Sebastian 3DB - ACTIVEKOSZALINM40-5933M 6800:08:1100:17:0500:25:48.70+00:09:435:0311,9
69PIECHOTA Robert 129KOSZALINM40-5934M 6900:08:2400:17:1300:25:52.65+00:09:475:0411,8
70FAJGIER Tomasz 32KOSZALINM40-5935M 7000:07:5100:16:4800:25:58.15+00:09:525:0511,8
71POŁOCZAŃSKI Piotr 133SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM14-3932M 7100:08:3400:17:1200:26:16.50+00:10:115:0911,6
72KAMYK Piotr 58MH-INFORMATYKA.PL / BIEGOLASKOSZALINM40-5936M 7200:08:2400:17:3200:26:18.15+00:10:125:0911,6
73KURŁOWICZ Krzysztof 89KOSZALINM40-5937M 7300:08:1600:17:1500:26:28.50+00:10:235:1111,6
74NOSAL Mariusz 111SZCZECINEKM40-5938M 7400:08:5200:17:4600:26:29.45+00:10:245:1111,6
75KOZŁOWIECKI Waldemar 76TKKF KOSZALINKOSZALINM60+5M 7500:08:5300:17:4200:26:34.20+00:10:285:1211,5
76OSOBNIAK Ryszard 119KOSZALINM60+6M 7600:09:0100:18:1000:27:04.95+00:10:595:1811,3
77ŻUCHELKOWSKI Henryk 187KOŁOBRZEGM14-3933M 7700:09:2000:18:3600:27:13.10+00:11:075:2011,2
78MILTO Adam 101ROSNOWOM14-3934M 7800:09:0200:18:1400:27:25.45+00:11:205:2211,2
79ZIMNOWŁOCKI Mariusz 183DEAF KOSZALINSIANÓWM14-3935M 7900:08:4000:18:0200:27:40.10+00:11:345:2511,1
80KONISZEWSKI Marcin 70SZCZECINEKM40-5939M 8000:09:3600:18:5800:27:47.20+00:11:415:2611,0
81MAMROT Artur 199TKKF KOSZALINKOSZALINM40-5940M 8100:12:0000:19:0000:28:00.00+00:11:545:2910,9
82JASIENIECKI Piotr 55KOSZALINM40-5941M 8200:09:1000:18:3600:28:12.20+00:12:065:3110,9
83BOMBA Arkadiusz 10KOSZALINM14-3936M 8300:08:2700:18:1700:28:13.40+00:12:085:3110,8
84SALOMON Kacper 188ŻYDOWOM14-3937M 8400:09:3200:19:3300:28:35.25+00:12:295:3610,7
85HAMER Szymon 49OSTRE BARDOM40-5942M 8500:08:5100:14:3900:28:47.20+00:12:415:3810,6
86SLAZAK Robert 145CANCERFIGHTERDARŁOWOM14-3938M 8600:07:0000:19:0000:29:00.00+00:12:545:4110,6
87OLEARCZYK Patryk 116BOBOLICKIE BRACTWO BIEGOWEBOBOLICEM14-3939M 8700:09:5700:19:4300:29:05.75+00:13:005:4210,5
88DYMEK Remek 30DEAF HAMELNHAMELNM40-5943M 8800:09:1600:19:1700:29:12.65+00:13:075:4310,5
89SYCHA Jarosław 151KOSZALINM40-5944M 8900:09:0700:19:0800:29:12.70+00:13:075:4310,5
90CIEKLIŃSKI Jacek 19POD KOSZEMKARLINOM14-3940M 9000:10:1100:22:5000:29:45.55+00:13:405:5010,3
91GUTOWSKI Marek 45KOSZALINM40-5945M 9100:10:1200:20:1700:30:13.70+00:14:085:5510,1
92CISZKOWSKI Konrad 20NIEKLONICEM14-3941M 9200:08:5700:19:4200:30:25.40+00:14:205:5710,1
93WROBLEWSKI Jerzy 176PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKM60+7M 9300:10:1700:20:3300:30:50.60+00:14:456:029,9
94SZMYT Hubert 156SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM14-3942M 9400:10:0500:21:2300:33:06.25+00:17:006:299,2
95SZMYT Marcin 157SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM40-5946M 9500:10:0500:21:2200:33:10.55+00:17:056:309,2
96ZIĘTARA Ryszard 182KOSZALINM60+8M 9600:10:2800:21:4700:33:12.20+00:17:066:309,2
Znaleziono 96 wynik(ów)