XII MARATON SIERPNIOWY IM. LECHA WAŁĘSY - PÓŁMARATON - MĘŻCZYŹNI
XII Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy
XII Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy
Organizator : | Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Twister Trójmiasto (SKF Twister Trójmiasto) |
Data : | 2022-08-27 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 21.23 km |
Zgłoszonych : | 74 |
Wystartowało : | 69 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 68 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Laps_All 5.25km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PIŁECZKA Adam | 6 | WARSZAWA LEGIA | WARSZAWA | M 30-39 | 00:09:51 | |
2 | OBTUŁOWICZ Damian | 244 | PLICHWYŚCIG.PL | WRZEŚNIA | M-Open | 00:09:52 | |
3 | FLEJSZER Łukasz | 418 | UKS ZWOLEŃ-TEAM | GOSTYNIN | M 30-39 | 00:09:52 | |
4 | BAHRII Serhii | 182 | SAM ROLLER CLUB | KYIV | M-Open | 00:09:53 | |
5 | CHOJNACKI Krzysztof | 189 | ENES ROLLER TEAM | KŁAJ | M 40-49 | 00:09:53 | |
6 | MYDLARSKI Jarek | 238 | ROLL4ALL | GDYNIA | M 40-49 | 00:09:53 | |
7 | PLICH Krzysztof | 421 | POZNAŃ | M 40-49 | 00:09:53 | ||
8 | KASPROWICZ Daniel | 212 | PLICHWYSCIG. PL | WĄGROWIEC | M 40-49 | 00:09:55 | |
9 | SZELAK Mirosław | 278 | PRUSZCZ GDANSKI | M 40-49 | 00:09:55 | ||
10 | MAZUREK Wiesław | 232 | PROLUBE MASTERS | GDYNIA | M 50-59 | 00:09:57 | |
11 | LUZAKOV Daniil | 227 | WARSZAWA LEGIA | WARSZAWA | M-Open | 00:10:00 | |
12 | PUŁAWSKI Jakub | 255 | UKS SPARTA GRODZISK MAZOWIECKI | BRWINÓW | M-Open | 00:10:01 | |
13 | SOBIERAJ Wojciech | 268 | KKSW KRAK | KRAKÓW | M 50-59 | 00:10:02 | |
14 | SZYSZKA Hubert | 285 | ZICORACINGSPEEDTEAM | ŚRODA WIELKOPOLSKA | M 40-49 | 00:10:02 | |
15 | PAWELEC Zbigniew | 247 | JABRA RT FRIENDS | KLODAW | M 60-69 | 00:10:20 | |
16 | KOCAN Przemysław | 213 | UKS SPARTA GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | M-Open | 00:10:22 | |
17 | GOSZCZYŃSKI Wojciech | 203 | ROLLA SPEED TEAM | TORUŃ | M 30-39 | 00:10:36 | |
18 | FILIPIAK Ernest | 195 | SKATE2CITY | POZNAŃ | M 50-59 | 00:10:45 | |
19 | SIERPOWSKI Zbigniew | 264 | PLICHWYSCIG.PL | POZNAŃ | M 40-49 | 00:10:45 | |
20 | SYLWESTRZAK Mateusz | 275 | UKS GIŻYCKO | GIŻYCKO | M-Open | 00:10:50 | |
21 | KONKEL Mateusz | 215 | ŁEBCZ | M 40-49 | 00:10:51 | ||
22 | BURZYŃSKI Mariusz | 187 | BSR | WASILKÓW | M 40-49 | 00:10:52 | |
23 | SOBCZYŃSKI Bartosz | 266 | TCZEW | M 30-39 | 00:10:54 | ||
24 | KRAJNIK Jacek | 220 | SZYBKA ROLKA TEAM | BYDGOSZCZ | M 50-59 | 00:10:57 | |
25 | ZIÓŁKOWSKI Julian | 294 | STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY | GDAŃSK | M 50-59 | 00:10:57 | |
26 | KOKOWSKI Piotr | 214 | PLICHWYŚCIG.PL | POZNAŃ | M 50-59 | 00:11:31 | |
27 | GLUGLA Mariusz | 200 | THE RUNNERS ŚWIECIE | ŚWIECIE | M 40-49 | 00:11:37 | |
28 | PRIEBE Jacek | 254 | GNIEZNO | M 50-59 | 00:12:01 | ||
29 | CIECIWA Szymon | 190 | WARSZAWA | M 40-49 | 00:12:03 | ||
30 | SZULC Marek | 282 | GDYNIA | M 60-69 | 00:12:03 | ||
31 | KOSIACKI Paweł | 350 | M 50-59 | 00:12:08 | |||
32 | CHMAL Damian | 188 | AKADEMIA SPORTOWEGO ROZWOJU NATALII CZERWONKI | LUBIN | M 40-49 | 00:12:41 | |
33 | BEREŚNIEWICZ Karol | 440 | M-Open | 00:12:45 | |||
34 | DĘBICKI Henryk | 31 | GDAŃSK | M 60-69 | 00:12:56 | ||
35 | SZYPUŁA Tomasz | 284 | RADOM | M 30-39 | 00:12:56 | ||
36 | SIĘDA Tomasz | 265 | OLSZTYN | M 40-49 | 00:12:58 | ||
37 | MELNIKAU Aliaksandr | 233 | STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE 'GDAŃSKIE LWY' | GDANSK | M 50-59 | 00:13:10 | |
38 | MARKIEWICZ Waldemar | 231 | FORGE YOUR FUTURE | JAWOR | M 60-69 | 00:13:11 | |
39 | ENGELBERG Łukasz | 194 | INVICTA POWER TEAM | GDAŃSK | M 30-39 | 00:13:24 | |
40 | MAKOWSKI Andrzej | 230 | JABŁÓWKO | M 60-69 | 00:13:32 | ||
41 | NIEWĘGŁOWSKI Ryszard | 240 | GDANSK | M 40-49 | 00:13:43 | ||
42 | PIOTROWICZ Marcin | 250 | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | M 40-49 | 00:13:43 | ||
43 | SANIUK Edward | 258 | GDAŃSK | M 70+ | 00:13:43 | ||
44 | KOPYT Jan | 216 | WLASNY | KONSTANCIN JEZIORNA | M 70+ | 00:13:44 | |
45 | RADZIEWICZ Dawid | 336 | M-Open | 00:13:51 | |||
46 | STRZAŁKOWSKI Andrzej | 274 | PŁOŃSK | M 50-59 | 00:13:52 | ||
47 | GBURZYŃSKI Rafał | 199 | UKS 6 | ELBLAG | M 40-49 | 00:13:52 | |
48 | BOŻĘCKI Przemek | 185 | AMATOR | ZDUŃSKA WOLA | M 50-59 | 00:13:58 | |
49 | RZADKIEWA Zenon | 256 | KOLOBRZEG | M 60-69 | 00:14:24 | ||
50 | BABICZ Wojciech | 181 | WARSZAWA | M 30-39 | 00:14:29 | ||
51 | OLEKSIEWICZ Jurek | 245 | TWISTER TRÓJMIASTA | GDYNIA | M 70+ | 00:14:30 | |
52 | MIELCZAREK Przemysław | 234 | ŁÓDŹ | M 40-49 | 00:14:33 | ||
53 | KUZIA Waldemar | 225 | WAŁCZ | M 50-59 | 00:15:22 | ||
54 | GRZANKA Jakub | 207 | GDAŃSK | M 30-39 | 00:15:51 | ||
55 | SENDROWSKI Krzysztof | 260 | GDAŃSK | M 30-39 | 00:16:06 | ||
56 | SOCHACKI Dariusz | 270 | AMATOR | CHORZÓW | M 50-59 | 00:16:30 | |
57 | NUREK Radosław | 243 | GDAŃSK | M 40-49 | 00:16:34 | ||
58 | DARIUSZ Mazur | 351 | GDAŃSK | M 40-49 | 00:16:38 | ||
59 | URBANIAK Jacek | 288 | OSOBA PRYWATNA | BUCZKOWICE | M 40-49 | 00:17:43 | |
60 | DOPIERAŁA Jarosław | 193 | GDAŃSK | M 40-49 | 00:18:23 | ||
61 | WĘCŁAWEK Kryspin | 290 | UKS SPARTA GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | M-Open | 00:19:22 | |
62 | PICH Pawel | 248 | GDYNIA | M 30-39 | 00:20:19 | ||
63 | GRUSZKA Jakub | 204 | WARSZAWA | M 30-39 | 00:20:26 | ||
64 | SZABŁOWSKI Jan | 277 | WROCŁAW | M 30-39 | 00:20:35 | ||
65 | ZYMIERA Łukasz | 428 | KIELCE | M 30-39 | 00:25:34 | ||
66 | OSZCZYK Grzegorz | 109 | AMATOR | SOBOLE | M 60-69 | 00:28:02 | |
67 | STOLARSKI Andrzej | 273 | WARSZAWA | M 50-59 | 00:34:58 | ||
68 | SOCZOMSKI Mirosław | 271 | EDI TEAM ZGORZELEC | ZGORZELEC | M 50-59 | ||
69 | SZOMBARA Michał | 280 | LEGIA WARSZAWA MASTERS | WARSZAWA | M 50-59 |
Znaleziono 69 wynik(ów)