Organizator : | Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie |
Data : | 2015-07-04 |
Miejsce : | Sławno |
Dystans : | 7 km |
Zgłoszonych : | 176 |
Wystartowało : | 175 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 175 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STASZEWSKI Jan | 27 | DARŁOWO | M50 | 00:00:00 | ||
2 | WICENS Jacek | 135 | JACEK - BIEGAM BO LUBIĘ (F) | BOLESZEWO (SŁAWNO) | M20 | 00:00:00 | |
3 | WIŚNIEWSKI Mieczysław | 18 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M60 | 00:00:00 | |
4 | NIWIŃSKI Grzegorz | 157 | TUPOT USTKA | USTKA | M50 | 00:00:00 | |
5 | MAMLA Zbigniew | 69 | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | ||
6 | PANASIUK Sergii | 48 | SK KOVEL LKB RUDNIK | KOVEL | M30 | 00:00:00 | |
7 | WILIŃSKI Marek | 79 | ŚWIDWIN | M50 | 00:00:00 | ||
8 | KRUKOWSKI Błażej | 15 | SŁAWNO | M30 | 00:00:00 | ||
9 | DĘGA Ryszard | 156 | TUPOT-USTKA | USTKA | M60 | 00:00:00 | |
10 | WILKOWSKI Wojtek | 76 | SSI AKTYWNI DAMNICA | DAMNICA | M40 | 00:00:00 | |
11 | TSOPA Viktor | 54 | SK KOVEL LKB RUDNIK | KIJEW | M20 | 00:00:00 | |
12 | ŻYLICZ Paweł | 92 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M20 | 00:00:00 | |
13 | SZWABA Marcin | 14 | LĘBORK | M30 | 00:00:00 | ||
14 | WOŹNIAK Marek | 162 | KOŁO | M50 | 00:00:00 | ||
15 | PAWLIK Grzegorz | 129 | KS.KROTOSZ KROTOSZYN | KROTOSZYN | M30 | 00:00:00 | |
16 | KUKIEŁA Tomasz | 144 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M30 | 00:00:00 | |
17 | MAŁGORZEWICZ Dawid | 230 | ŁĘTOWO | M20 | 00:00:00 | ||
18 | ŻYWICA Adam | 26 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
19 | GIERLACH Jacek | 99 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M20 | 00:00:00 | |
20 | BARAŃSKI Bogusław | 136 | MLUKS TRZEBIATÓW | TRZEBIATÓW | M50 | 00:00:00 | |
21 | UKRAINETS Sergii | 51 | SK KOVEL LKB RUDNIK | RIWNE | M20 | 00:00:00 | |
22 | MUSIAŁ Krzysztof | 108 | KOSZALIN | M30 | 00:00:00 | ||
23 | OLESZEK Jerzy | 132 | GRABNO | M40 | 00:00:00 | ||
24 | BRZOSKOWSKI Artur | 149 | LEDZIECHOWO | M30 | 00:00:00 | ||
25 | DEREŃ Grzegorz | 83 | KB SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M30 | 00:00:00 | |
26 | ŚWITOŃ Marian | 117 | GRABÓW NAD PROSNĄ | M50 | 00:00:00 | ||
27 | KURCZYK Zbigniew | 36 | SŁAWNO | M30 | 00:00:00 | ||
28 | NIKLAS Karol | 86 | BYTÓW | M40 | 00:00:00 | ||
29 | KOZAK Arkadiusz | 31 | 4RUN TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40 | 00:00:00 | |
30 | DOLUNCHUK Dmytro | 66 | MK LUCHESK | LUCK | M20 | 00:00:00 | |
31 | LUBAWIŃSKI Jerzy | 84 | ŚWIDWIN | M50 | 00:00:00 | ||
32 | ŁASZKIEWICZ Tadeusz | 17 | M50 | 00:00:00 | |||
33 | RÓG Bartosz | 102 | SŁAWNO | M30 | 00:00:00 | ||
34 | WERNER Czesław | 16 | M50 | 00:00:00 | |||
35 | ZIOMKO Rafał | 142 | NIEZRZESZONY | KOŁOBRZEG | M40 | 00:00:00 | |
36 | JACHIMSKI Piotr | 103 | RYBNIK | M30 | 00:00:00 | ||
37 | OKSENIUK Sergii | 62 | MK LUCHESK | LUCK | M30 | 00:00:00 | |
38 | ROMANÓW Przemek | 130 | RAJSZEW | M30 | 00:00:00 | ||
39 | MĄDRY Wojciech | 38 | CYBINA TEAM | SWARZĘDZ | M20 | 00:00:00 | |
40 | JANKOWSKI Eugeniusz | 81 | OPEC-PUŁAWY | PUŁAWY | M60 | 00:00:00 | |
41 | KILAR Tomasz | 70 | HILL KILER | KOSZALIN | M40 | 00:00:00 | |
42 | SOCHA Andrzej | 127 | RZECZYCA | M40 | 00:00:00 | ||
43 | STOLARCZYK Adrian | 71 | MŚCICE | M17 | 00:00:00 | ||
44 | GAIDAI Oleksandr | 52 | SK KOVEL - LKB RUDNIK | KIJEW | M20 | 00:00:00 | |
45 | GRAŚ Paweł | 101 | SŁUPSK | M20 | 00:00:00 | ||
46 | HOŁUB Kamil | 138 | MLUKS TRZEBIATÓW | TRZEBIATÓW | M30 | 00:00:00 | |
47 | KAWECKI Józef | 228 | WRZEŚNICA | M50 | 00:00:00 | ||
48 | BORUSIŃSKI Piotr | 111 | STOPA | SŁUPSK | M30 | 00:00:00 | |
49 | MALINOWSKI Adam | 222 | SŁAWNO | M50 | 00:00:00 | ||
50 | CZERNIAWSKI Lech | 160 | GORZÓW WLKP. | M20 | 00:00:00 | ||
51 | MRÓWKA Michał | 98 | GDAŃSK | M30 | 00:00:00 | ||
52 | ROGALSKI Roberto | 121 | KOSZALIN | M30 | 00:00:00 | ||
53 | URBANIAK Marian | 46 | GOSIR GORZYCE | GORZYCE | M50 | 00:00:00 | |
54 | DRUMOWICZ Sławomir | 126 | WKB META LUBLINIEC | LUBLINIEC | M40 | 00:00:00 | |
55 | NOVOSAD Pavlo | 55 | SK KOVEL - LKB RUDNIK | LUTSK | M30 | 00:00:00 | |
56 | KAMIENIECKI Rafał | 158 | TUPOT-USTKA | USTKA | M30 | 00:00:00 | |
57 | WILCZEWSKI Krzysztof | 58 | TYCHOWO | M30 | 00:00:00 | ||
58 | RUSYUK Yriy | 49 | SK KOVEL LKB RUDNIK | LUTSK | M20 | 00:00:00 | |
59 | SMEREKA Tomasz | 100 | RUNNING TEAM MILICZ | MILICZ | M30 | 00:00:00 | |
60 | PLEWA Mariusz | 73 | SSI AKTYWNI DAMNICA | DAMNICA | M40 | 00:00:00 | |
61 | WILCZEWSKI Mariusz | 57 | MKS ABWOOD ŚWIĘC SŁAWNO | SŁAWSKO | M20 | 00:00:00 | |
62 | DRWAL Piotr | 24 | USTKA | M40 | 00:00:00 | ||
63 | WITKOWSKI Mateusz | 82 | KU AZS PWSZ KOSZALIN | KOSZALIN | M20 | 00:00:00 | |
64 | ANTOSIK Grzegorz | 232 | POSTOMIN0 | M30 | 00:00:00 | ||
65 | PIEKAC Karol | 152 | KTP "MIKOŁAJEK" | SŁUPSK | M30 | 00:00:00 | |
66 | CHUDY Henryk | 77 | SŁAWSKO | M60 | 00:00:00 | ||
67 | SZAŁKOWSKI Wojtek | 155 | TUPOT USTKA | USTKA | M30 | 00:00:00 | |
68 | BARAŃSKI Przemysław | 137 | KM PSP SZCZECIN/ MLUKS TRZEBIATÓW | TRZEBIATÓW | M20 | 00:00:00 | |
69 | POWARZYŃSKI Krzysztof | 231 | MALECHOWO | M40 | 00:00:00 | ||
70 | KROEHNKE Artur | 110 | SZCZECIN | M40 | 00:00:00 | ||
71 | GAPSKI Zbigniew | 123 | SOBIESKI TEAM | STAROGARD GD. | M60 | 00:00:00 | |
72 | SZYMAŃSKI Tomasz | 112 | SŁUPSK | M40 | 00:00:00 | ||
73 | POLCYN Czesław | 7 | DEBIUT WIELEŃ | WIELEŃ | M30 | 00:00:00 | |
74 | MACIEJEWSKI Andrzej | 33 | KS.KROTOSZ KROTOSZYN | KROTOSZYN | M50 | 00:00:00 | |
75 | BIERNAT Marcin | 139 | SŁAWNO | M17 | 00:00:00 | ||
76 | SZYMAJDA Grzegorz | 78 | 4RUN TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M30 | 00:00:00 | |
77 | BIERNAT Kamil | 140 | MKS ŚWIĘC SŁAWNO | SŁAWNO | M20 | 00:00:00 | |
78 | KOŁTONOWSKI Mateusz | 75 | SSI AKTYWNI DAMNICA | DAMNICA | M17 | 00:00:00 | |
79 | ZIÓŁKOWSKI Wojciech | 118 | KB GOCH BYTÓW | OKONEK | M30 | 00:00:00 | |
80 | GAIDAI Petro | 50 | SK KOVEL LKB RUDNIK | KIJEW | M70 | 00:00:00 | |
81 | ŻUKOWSKI Andrzej | 4 | SŁOWINO | M60 | 00:00:00 | ||
82 | KOPOWICZ Oskar | 122 | SŁUPSK | M30 | 00:00:00 | ||
83 | SALICKI Damian | 120 | SŁUPSK | M30 | 00:00:00 | ||
83 | WILKOWSKI Krzysztof | 56 | KOSZALIN | M30 | 00:00:00 | ||
85 | RUDZIŃSKI Krzysztof | 161 | DWUJĘZYCZNI.PL | KOSZALIN | M20 | 00:00:00 | |
86 | WITKOWSKI Krzysztof | 107 | SŁAWNO | M50 | 00:00:00 | ||
87 | ANDRZEJCZAK Sławomir | 44 | USTKA | M40 | 00:00:00 | ||
88 | ROSIŃSKI Zbigniew | 128 | WKB META LUBLINIEC | LUBLINIEC | M50 | 00:00:00 | |
89 | JODKO Adam | 154 | GORZÓW WLKP. | M30 | 00:00:00 | ||
90 | FILIPOWICZ Marian | 43 | NIERZESZONY | WROCŁAW | M70 | 00:00:00 | |
91 | RADANIEL Piotr | 12 | WARSZKOWO | M30 | 00:00:00 | ||
92 | TELESIEWICZ Henryk | 1 | SŁAWNO | M60 | 00:00:00 | ||
93 | CHUDZIK Zbigniew | 72 | 4RUN TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50 | 00:00:00 | |
94 | WIDAWSKI Łukasz | 134 | DARŁOWO | M30 | 00:00:00 | ||
95 | BIGUS Waldemar | 20 | SŁUPSK | M30 | 00:00:00 | ||
96 | TWOREK Józef | 3 | SŁAWNO | M50 | 00:00:00 | ||
97 | MARCZAK Andrzej | 143 | ŻELKOWO | M50 | 00:00:00 | ||
98 | BOGACKI Tomasz | 106 | 4RUN TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50 | 00:00:00 | |
99 | WRONA Józef | 6 | WIELEŃ | M70 | 00:00:00 | ||
100 | WOJANOWSKI Zbigniew | 90 | GRUDZIĄDZ | M50 | 00:00:00 | ||
101 | WOŹNIAK Grzegorz | 45 | USTKA | M40 | 00:00:00 | ||
102 | PACHUTA Damian | 8 | WRZEŚNICA | M17 | 00:00:00 | ||
103 | NOREK Tomek | 133 | KOSZALIN | M40 | 00:00:00 | ||
104 | BYSZEWSKI Arkadiusz | 226 | SŁAWNO | M20 | 00:00:00 | ||
105 | KAŹMIERCZAK Łukasz | 125 | WARSZKOWO | M30 | 00:00:00 | ||
106 | PUŚCIAN Krzysztof | 80 | GIMNAZJUM W MANOWIE | MANOWO | M40 | 00:00:00 | |
107 | KRYGIER Ireneusz | 88 | W.P.K.SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M30 | 00:00:00 | |
108 | MICHALAK Wojciech | 10 | SŁAWNO | M40 | 00:00:00 | ||
109 | IWAN Czesław | 53 | BIEGAM ABY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ | KIELCE | M60 | 00:00:00 | |
110 | BIERNAT Krzysztof | 141 | SŁAWNO | M30 | 00:00:00 | ||
111 | MODRZEJEWSKI Roman | 116 | GRABÓW NAD PROSNĄ | M40 | 00:00:00 | ||
111 | MODRZEJEWSKI Jakub | 115 | GRABÓW NAD PROSNĄ | M17 | 00:00:00 | ||
113 | SOBOLEWSKI Marek | 147 | KOSZALIN | M40 | 00:00:00 | ||
114 | KOSELSKI Krzysztof | 223 | LUBLINIEC | M50 | 00:00:00 | ||
115 | URBANIAK Jarosław | 47 | GOSIR GORZYCE | GORZYCE | M20 | 00:00:00 | |
116 | GAWIECKI Piotr | 67 | ROWERIA | KOSZALIN | M40 | 00:00:00 | |
117 | BRZYKCY Tomasz | 93 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
118 | NEJMAN Krzysztof | 39 | KLAKIER TEAM | SWARZĘDZ | M50 | 00:00:00 | |
119 | REIZER Wojciech | 124 | JELENIA GÓRA | M50 | 00:00:00 | ||
120 | ROGALSKI Marcin | 42 | KLAKIER TEAM | SWARZĘDZ | M20 | 00:00:00 | |
121 | HAUSMAN Andrzej | 61 | KSR ROWERIA | KOSZALIN | M60 | 00:00:00 | |
122 | ŻUKOWSKI Władysław | 113 | SŁAWNO | M60 | 00:00:00 | ||
123 | GRZEMPOWSKI Piotr | 32 | KS.KROTOSZ KROTOSZYN | KROTOSZYN | M20 | 00:00:00 | |
124 | BRZYKCY Wojciech | 95 | BIEGAM JAK DZIKI | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |
125 | KAZIMIERSKI-ZAWADA Wojciech | 9 | SŁAWNO | M17 | 00:00:00 |
Znaleziono 125 wynik(ów)