Organiser : | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rypinie, Urząd Miasta Rypin |
Date : | 2019-08-31 |
Place : | Rypin |
Distance : | 10 km |
Registered : | 259 |
Started : | 199 |
Not finished : | 0 |
Finished : | 199 |
On the track : | 0 |
Classification by
gross time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | MCat | F/M | Start time | Net time 10km | Clock time 10km | Różnica w czasie | Pace min/km | Pace km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KLAYBOR Dawid | 172 | GKS Fabianki | ŻAGAŃ | M-1 | 1 | M 1 | 00:00:00 | 00:33:12.85 | 00:33:13.70 | 3:19 | 18.1 (100%) | ||
2 | SZPECIŃSKI Przemek | 129 | Rymań | RYMAŃ | M-1 | 2 | M 4 | 00:00:01 | 00:36:09.65 | 00:36:10.70 | +00:02:57 (8.2%) | 3:36 | 16.6 (91.7%) | |
3 | CHOJNICKI Damian | 170 | GKS Fabianki | GŁOGOWO | M-1 | 3 | M 5 | 00:00:01 | 00:38:22.40 | 00:38:23.45 | +00:05:09 (13.4%) | 3:50 | 15.6 (86.2%) | |
4 | TREPKOWSKI Mateusz | 182 | Born To Run | GŁOGOWO | M-1 | 4 | M 6 | 00:00:01 | 00:38:32.25 | 00:38:33.45 | +00:05:19 (13.8%) | 3:51 | 15.6 (86.2%) | |
5 | TUCZYŃSKI Sylwester Leon | 138 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M-1 | 5 | M 10 | 00:00:01 | 00:39:43.65 | 00:39:45.55 | +00:06:31 (16.4%) | 3:58 | 15.1 (83.4%) | |
6 | SZTOLCMAN Piotr | 167 | GKS FABIANKI | WŁOCŁAWEK | M-1 | 6 | M 19 | 00:00:01 | 00:41:39.85 | 00:41:41.60 | +00:08:27 (20.3%) | 4:10 | 14.4 (79.6%) | |
7 | ZADYLAK Jakub | 152 | GOLUB-DOBRZYŃ | M-1 | 7 | M 25 | 00:00:04 | 00:42:29.45 | 00:42:33.50 | +00:09:19 (21.9%) | 4:14 | 14.1 (77.9%) | ||
8 | RUMIŃSKI Arkadiusz | 207 | TORUŃ | M-1 | 8 | M 27 | 00:00:02 | 00:42:54.10 | 00:42:56.35 | +00:09:42 (22.6%) | 4:17 | 14 (77.3%) | ||
9 | RONOWICZ Mateusz | 106 | RYPIN | M-1 | 9 | M 31 | 00:00:02 | 00:43:45.30 | 00:43:48.25 | +00:10:34 (24.1%) | 4:22 | 13.7 (75.7%) | ||
10 | CZAJKOWSKI Jacek | 201 | RYPIN | M-1 | 10 | M 35 | 00:00:02 | 00:44:16.90 | 00:44:19.80 | +00:11:06 (25.0%) | 4:25 | 13.5 (74.6%) | ||
11 | WSZOŁEK Krystian | 151 | MAŁE RUDY | M-1 | 11 | M 38 | 00:00:06 | 00:44:44.75 | 00:44:51.55 | +00:11:37 (25.9%) | 4:28 | 13.4 (74.0%) | ||
12 | SKRZYNIECKI Lukasz | 186 | - | KOWALEWO POM | M-1 | 12 | M 57 | 00:00:14 | 00:47:05.65 | 00:47:20.40 | +00:14:06 (29.8%) | 4:42 | 12.7 (70.2%) | |
13 | WIĘCZKOWSKI Paweł | 143 | BORZYMIN 15 | M-1 | 13 | M 61 | 00:00:05 | 00:47:36.35 | 00:47:42.10 | +00:14:28 (30.3%) | 4:45 | 12.6 (69.6%) | ||
14 | PAPROCKI Artut | 215 | Dynamo Sierpc | SIERPC | M-1 | 14 | M 70 | 00:00:07 | 00:48:46.40 | 00:48:54.25 | +00:15:40 (32.1%) | 4:52 | 12.3 (68.0%) | |
15 | SEKULSKI Kamil | 213 | Dynamo | SERPC | M-1 | 15 | M 72 | 00:00:07 | 00:48:50.45 | 00:48:58.20 | +00:15:44 (32.1%) | 4:53 | 12.3 (68.0%) | |
16 | NADOLSKI Michał | 212 | DŁUGIE | M-1 | 16 | M 78 | 00:00:12 | 00:49:53.00 | 00:50:05.95 | +00:16:52 (33.7%) | 4:59 | 12 (66.3%) | ||
17 | KELER Krzysztof | 49 | BBL INOWROCŁAW | INOWROCŁAW | M-1 | 17 | M 80 | 00:00:09 | 00:50:11.20 | 00:50:20.25 | +00:17:06 (34.0%) | 5:01 | 12 (66.3%) | |
18 | SZAWŁOWSKI Radosław | 128 | SIKORY | M-1 | 18 | M 83 | 00:00:07 | 00:50:40.70 | 00:50:48.00 | +00:17:34 (34.6%) | 5:04 | 11.8 (65.2%) | ||
19 | BORKOWSKI Mateusz | 187 | Spamerzy Sportowi | RYPIN | M-1 | 19 | M 86 | 00:00:05 | 00:51:35.70 | 00:51:41.10 | +00:18:27 (35.7%) | 5:09 | 11.6 (64.1%) | |
20 | SZAŁKOWSKI Tomasz | 216 | RYPIN | M-1 | 20 | M 87 | 00:00:00 | 00:51:43.05 | 00:51:43.05 | +00:18:29 (35.8%) | 5:10 | 11.6 (64.1%) | ||
21 | SAJNÓG Piotr | 211 | DŁUGIE | M-1 | 21 | M 104 | 00:00:13 | 00:53:03.00 | 00:53:16.55 | +00:20:02 (37.6%) | 5:18 | 11.3 (62.4%) | ||
22 | URBAŃSKI Krzysztof | 139 | Złote Nogi Sierpc | SIERPC | M-1 | 22 | M 113 | 00:00:08 | 00:54:41.10 | 00:54:49.45 | +00:21:35 (39.4%) | 5:28 | 11 (60.8%) | |
23 | BOROWSKI Kamil | 163 | RYPIN | M-1 | 23 | M 143 | 00:00:11 | 01:03:15.05 | 01:03:26.75 | +00:30:13 (47.6%) | 6:19 | 9.5 (52.5%) | ||
24 | JANKOWSKI Adrian | 39 | RYPIN | M-1 | 24 | M 147 | 00:00:05 | 01:06:41.70 | 01:06:46.70 | +00:33:33 (50.2%) | 6:40 | 9 (49.7%) |
Total 24 results.