Organiser : | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rypinie, Urząd Miasta Rypin |
Date : | 2019-08-31 |
Place : | Rypin |
Distance : | 10 km |
Registered : | 259 |
Started : | 199 |
Not finished : | 0 |
Finished : | 199 |
On the track : | 0 |
Classification by
gross time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | MCat | F/M | Start time | Net time 10km | Clock time 10km | Różnica w czasie | Pace min/km | Pace km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MOKRZYCKI Rafał | 87 | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | INOWROCŁAW | M-3 | 1 | M 9 | 00:00:02 | 00:39:30.55 | 00:39:32.75 | 3:57 | 15.2 (100%) | ||
2 | JAGIEŁA Jarosław | 36 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-3 | 2 | M 11 | 00:00:03 | 00:39:46.40 | 00:39:49.65 | +00:00:16 (0.7%) | 3:58 | 15.1 (99.3%) | |
3 | KUBIAK Tomasz | 58 | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | INOWROCŁAW | M-3 | 3 | M 29 | 00:00:03 | 00:43:30.90 | 00:43:34.55 | +00:04:01 (9.2%) | 4:21 | 13.8 (90.8%) | |
4 | ŻUCHOWSKI Jozef | 158 | PŁONNE | M-3 | 4 | M 36 | 00:00:02 | 00:44:26.50 | 00:44:29.40 | +00:04:56 (11.1%) | 4:26 | 13.5 (88.8%) | ||
5 | LIPIŃSKI Krzysztof | 72 | TORUŃ | M-3 | 5 | M 37 | 00:00:07 | 00:44:34.90 | 00:44:42.05 | +00:05:09 (11.5%) | 4:27 | 13.5 (88.8%) | ||
6 | KUBIT Tadeusz | 59 | MŁAWA | M-3 | 6 | M 40 | 00:00:02 | 00:44:57.55 | 00:45:00.40 | +00:05:27 (12.1%) | 4:29 | 13.3 (87.5%) | ||
7 | NOWAKOWSKI Jerzy | 91 | ANIRO RUN TEAM | TORUŃ | M-3 | 7 | M 41 | 00:00:08 | 00:44:55.30 | 00:45:03.65 | +00:05:30 (12.2%) | 4:29 | 13.4 (88.2%) | |
8 | KUBARSKI Julian | 56 | BYDGOSZCZ | M-3 | 8 | M 45 | 00:00:03 | 00:45:21.50 | 00:45:24.85 | +00:05:52 (12.9%) | 4:32 | 13.2 (86.8%) | ||
9 | STECKIEWICZ Edmund | 123 | KB Lech Rypin | RYPIN | M-3 | 9 | M 47 | 00:00:01 | 00:45:47.85 | 00:45:49.35 | +00:06:16 (13.7%) | 4:34 | 13.1 (86.2%) | |
10 | SADOWSKI Jarosław | 173 | T.S. OPATRUNKI Toruń | TORUŃ | M-3 | 10 | M 48 | 00:00:04 | 00:45:45.45 | 00:45:49.80 | +00:06:17 (13.7%) | 4:34 | 13.1 (86.2%) | |
11 | NADOLNY Piotr | 188 | Kujawy Pomorze | TORUŃ | M-3 | 11 | M 53 | 00:00:07 | 00:46:13.55 | 00:46:21.10 | +00:06:48 (14.7%) | 4:37 | 13 (85.5%) | |
12 | MICHALEWSKI Bartosz | 85 | LUCKY LUCK | BYDGOSZCZ | M-3 | 12 | M 54 | 00:00:06 | 00:46:25.05 | 00:46:31.60 | +00:06:58 (15.0%) | 4:38 | 12.9 (84.9%) | |
13 | KOWALSKI Paweł | 52 | WARSZAWA | M-3 | 13 | M 58 | 00:00:03 | 00:47:24.20 | 00:47:27.80 | +00:07:55 (16.7%) | 4:44 | 12.7 (83.6%) | ||
14 | CHORĄŻAK Sławer | 12 | UNISŁAW | M-3 | 14 | M 63 | 00:00:04 | 00:47:56.45 | 00:48:01.25 | +00:08:28 (17.6%) | 4:47 | 12.5 (82.2%) | ||
15 | WIŚNIEWSKI Krzysztof | 147 | TORUŃ | M-3 | 15 | M 68 | 00:00:05 | 00:48:36.90 | 00:48:42.50 | +00:09:09 (18.8%) | 4:51 | 12.3 (80.9%) | ||
16 | TRYCZAK Andrzej | 134 | WĄBRZEŹNO | M-3 | 16 | M 71 | 00:00:00 | 00:48:54.35 | 00:48:54.35 | +00:09:21 (19.1%) | 4:53 | 12.3 (80.9%) | ||
17 | KOŃPA Krzysztof | 50 | Niezrzeszony | BRODNICA | M-3 | 17 | M 75 | 00:00:03 | 00:49:41.50 | 00:49:45.35 | +00:10:12 (20.5%) | 4:58 | 12.1 (79.6%) | |
18 | POPEK Maciej | 103 | WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAM - ANETA TEAM | WŁOCŁAWEK | M-3 | 18 | M 79 | 00:00:06 | 00:50:04.30 | 00:50:10.95 | +00:10:38 (21.2%) | 5:00 | 12 (78.9%) | |
19 | PODLASZEWSKI Jacek | 178 | SPC | TORUŃ | M-3 | 19 | M 81 | 00:00:06 | 00:50:24.60 | 00:50:31.10 | +00:10:58 (21.7%) | 5:02 | 11.9 (78.3%) | |
20 | SEKULSKI Paweł | 214 | Dynamo | SIERPC | M-3 | 20 | M 84 | 00:00:08 | 00:50:52.40 | 00:51:00.55 | +00:11:27 (22.5%) | 5:05 | 11.8 (77.6%) | |
21 | JETTER Piotr | 43 | UKS 'Cyprianka' | CYPRIANKA | M-3 | 21 | M 88 | 00:00:05 | 00:51:45.15 | 00:51:50.75 | +00:12:18 (23.7%) | 5:10 | 11.6 (76.3%) | |
22 | SAJEWSKI Łukasz | 112 | TORUŃ | M-3 | 22 | M 90 | 00:00:13 | 00:51:43.25 | 00:51:57.00 | +00:12:24 (23.9%) | 5:10 | 11.6 (76.3%) | ||
23 | GRZYBOWSKI Maciej | 200 | Team Rypin | RYPIN | M-3 | 23 | M 91 | 00:00:09 | 00:51:49.80 | 00:51:59.05 | +00:12:26 (23.9%) | 5:11 | 11.6 (76.3%) | |
24 | SIMSON Ireneusz | 115 | WĄBRZEŹNO | M-3 | 24 | M 94 | 00:00:11 | 00:52:09.75 | 00:52:20.75 | +00:12:48 (24.5%) | 5:12 | 11.5 (75.7%) | ||
25 | SŁUNIECKI Tomasz | 118 | Parkrun Toruń | TORUŃ | M-3 | 25 | M 96 | 00:00:09 | 00:52:15.45 | 00:52:24.55 | +00:12:51 (24.5%) | 5:13 | 11.5 (75.7%) | |
26 | RUTKOWSKI Robert | 108 | UNDERARTWĄBRZEŹNO | WĄBRZEŹNO | M-3 | 26 | M 106 | 00:00:11 | 00:53:42.50 | 00:53:53.80 | +00:14:21 (26.6%) | 5:22 | 11.2 (73.7%) | |
27 | KRYSZTOFIAK Michał | 54 | Ulung Team | BYDGOSZCZ | M-3 | 27 | M 108 | 00:00:12 | 00:54:03.80 | 00:54:15.90 | +00:14:43 (27.1%) | 5:24 | 11.1 (73.0%) | |
28 | PIWOŃSKI Robert | 101 | Parafialny Klub Biegacza Toruń - Kaszczorek | TORUŃ | M-3 | 28 | M 110 | 00:00:07 | 00:54:15.95 | 00:54:23.75 | +00:14:51 (27.3%) | 5:25 | 11.1 (73.0%) | |
29 | GAPINSKI Krzysztof | 26 | RYPIN | M-3 | 29 | M 116 | 00:00:10 | 00:55:02.45 | 00:55:13.00 | +00:15:40 (28.4%) | 5:30 | 10.9 (71.7%) | ||
30 | WILCZEWSKI Robert | 144 | 1.WSzP | TORUŃ | M-3 | 30 | M 117 | 00:00:07 | 00:55:14.80 | 00:55:22.20 | +00:15:49 (28.6%) | 5:31 | 10.9 (71.7%) | |
31 | LEMPARTY Paweł | 66 | TORUŃ | M-3 | 31 | M 122 | 00:00:13 | 00:55:38.70 | 00:55:52.45 | +00:16:19 (29.2%) | 5:33 | 10.8 (71.1%) | ||
32 | SUDZIŃSKI Marcin | 126 | TORUŃ | M-3 | 32 | M 127 | 00:00:09 | 00:57:20.55 | 00:57:30.00 | +00:17:57 (31.2%) | 5:44 | 10.5 (69.1%) | ||
33 | WIERSKI Jarosław | 191 | kujawsko-pomorskie | TORUŃ | M-3 | 33 | M 139 | 00:00:13 | 01:00:38.25 | 01:00:52.10 | +00:21:19 (35.0%) | 6:03 | 9.9 (65.1%) | |
34 | KASZUBSKI Marcin | 195 | Klub biegacza Rypin | OSTROWITE | M-3 | 34 | M 140 | 00:00:15 | 01:01:05.95 | 01:01:21.65 | +00:21:48 (35.6%) | 6:06 | 9.8 (64.5%) | |
35 | SKORUPKA Radek | 117 | Ulung Team | BYDGOSZCZ | M-3 | 35 | M 142 | 00:00:12 | 01:02:45.10 | 01:02:57.85 | +00:23:25 (37.2%) | 6:16 | 9.6 (63.2%) | |
36 | GOLA Grzegorz | 29 | tg sokół gniewkowo | MARKOWO | M-3 | 36 | M 155 | 00:00:17 | 01:19:07.10 | 01:19:24.60 | +00:39:51 (50.2%) | 7:54 | 7.6 (50.0%) |
Total 36 results.