XIX MIĘDZYNARODOWY BIEG WENEDÓW - 10 KM
Organiser : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Gmina Miasto Koszalin
Date : 2021-10-10
Place : Koszalin
Distance : 10 km
Registered : 103
Started : 99
Not finished : 1
Finished : 98
On the track : 1
Complete results :
Uproszczone :
Classification at splits: Start | 0.08km | 1.48km | 2.9km | 4.32km | 5.74km | 7.16km | 8.58km | Finish
Classifications acc. to categories: All | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | K18-29 | M18-39 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+
Classification by gross time. Unofficial results !!!
PlaceParticipantNumberClubCityNATCategoryMCatF/MDobieg
0.08km
Lap_1
1.48km
Lap_2
2.9km
Lap_3
4.32km
Lap_4
5.74km
Lap_5
7.16km
Lap_6
8.58km
Net
time
10km
GapPace
min/km
Pace
km/h
            
1SZYMAŃSKI Sylwester 81SZCZECINECCY BIEGACZESZCZECINEKM40-491M 100:00:1800:05:1700:10:1200:15:0900:20:0000:24:4900:29:3700:34:17.15 3:2517,5
2SZYMAŃSKI Łukasz 82MLUKS TRZEBIATÓW POBIEROWOM30-391M 200:00:1800:05:1700:10:1200:15:0900:20:0600:25:1000:30:1600:35:17.85+00:01:003:3117,0
3SIADAK Arkadiusz 73KOSZALINM40-492M 300:00:1800:05:2400:10:2900:15:3500:20:4300:25:5100:30:5200:35:45.35+00:01:283:3416,8
4LESYK Rafal 50KOCURYPARSĘCKOM30-392M 400:00:1800:05:1700:10:1200:15:1100:20:2400:25:4200:30:5400:36:12.50+00:01:553:3716,6
5MACKOJĆ Krzysztof 55EL-MACKOJĆKOŁOBRZEGM40-493M 500:00:1900:05:2900:10:4700:16:0700:21:2700:26:5000:32:1500:37:30.55+00:03:133:4516,0
6HOŁUB Kamil 30MLUKS TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM40-494M 600:00:1800:05:2700:10:5200:16:1700:21:4100:27:0400:32:2500:37:31.45+00:03:143:4516,0
7SZARŁATA Piotr 80KOŁOBRZEGM30-393M 700:00:2000:05:4100:11:1100:16:4300:22:1400:27:4100:33:0800:38:19.05+00:04:013:4915,7
8POŁUBIŃSKI Paweł 70KOCURYBORNE SULINOWOM40-495M 800:00:2000:05:4700:11:1100:16:4400:22:1400:27:4100:33:0400:38:19.25+00:04:023:4915,7
9KASZTELAN Ula 34TKKF KOSZALINKOSZALINK30-391K 100:00:1900:05:4100:11:1100:16:4300:22:1900:27:5800:33:3800:39:13.95+00:04:563:5515,3
10PICK Tomasz 67BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM50-591M 900:00:2200:05:5300:11:3000:17:0800:22:4900:28:3100:34:1000:39:22.65+00:05:053:5615,2
11BURDA Robert 11KOSPELKOSZALINM40-496M 1000:00:2000:05:5500:11:3100:17:1000:22:5200:28:3400:34:1600:39:31.90+00:05:143:5715,2
12ZWOLIŃSKI Jan 97TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM50-592M 1100:00:2000:05:5400:11:3000:17:0800:22:4800:28:3200:34:1600:39:40.10+00:05:223:5815,1
13SŁUPCZEWSKI Krzysztof 74SDROG KOSZALIN KOPARKAKOSZALIN.PLSIANÓWM40-497M 1200:00:2000:05:5200:11:2800:17:0800:22:4900:28:3200:34:1700:39:48.30+00:05:313:5815,1
14ZATOŃ Olga 96KOCURYŚWIDWINK30-392K 200:00:2200:05:5400:11:3100:17:1400:22:5900:28:3700:34:2200:40:05.00+00:05:474:0015,0
15KRYNICKA GRZYB Małgorzata 46MLUKS TRZEBIATÓW TRZEBIATÓWK30-393K 300:00:1900:05:5000:11:2900:17:1000:22:5400:28:4100:34:3200:40:05.10+00:05:474:0015,0
16KOZIEŁ Paweł 42KOCURYRĄBINOM40-498M 1300:00:2100:05:5400:11:3500:17:1900:23:0800:28:5600:34:4800:40:24.45+00:06:074:0214,9
17WESOŁOWSKI Marcin 89OBSESJA BIEGANIASZCZECINM30-394M 1400:00:2100:05:5400:11:3500:17:2400:23:1300:29:0200:34:5500:40:34.90+00:06:174:0314,8
18GAWEŁ Marcin 23BRAKKOSZALINM18-391M 1500:00:1900:05:2700:10:5600:16:4200:22:2900:28:2300:34:2800:40:37.10+00:06:194:0314,8
19SMAGOWSKI Wojciech 75OSP RĄBINORABINOM40-499M 1600:00:2400:05:5400:11:3300:17:1900:23:1000:29:0300:35:0200:40:57.10+00:06:394:0514,7
20BLOCH Radosław 5DOBROWOM18-392M 1700:00:3100:06:3400:12:3600:18:3900:24:3700:30:2900:36:1100:41:39.05+00:07:214:0914,4
21HISZCZYŃSKA Aleksandra 29CSSP KOSZALINKOSZALINK18-291K 400:00:2200:06:0500:11:5500:17:5700:24:0100:30:1000:36:1800:42:03.05+00:07:454:1214,3
22MOSZYŃSKI Jacek 60TKKF KOSZALINKOSZALINM50-593M 1800:00:2300:06:1800:12:1100:18:1200:24:1200:30:1500:36:1700:42:07.60+00:07:504:1214,2
23CYGAN Malgorzata 16KOCURYSZCZECINEKK30-394K 500:00:2200:06:0600:12:0000:18:0200:24:0600:30:1100:36:1600:42:18.65+00:08:014:1314,2
24MAZUR Tomasz 57I LO SZCZECINEKSZCZECINEKM40-4910M 1900:00:2400:06:2300:12:3000:18:3800:24:5100:30:5400:36:5200:42:31.70+00:08:144:1514,1
25KOZAK Grzegorz 41FPPKOSZALINM40-4911M 2000:00:2200:06:2300:12:3000:18:3800:24:5200:30:5900:37:0400:42:55.35+00:08:384:1714,0
26MAZIEC Beata 56BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINK30-395K 600:00:2200:06:1500:12:2700:18:3900:24:5200:30:5900:37:0500:43:06.35+00:08:494:1813,9
27BIERZANOWSKI Rafał 4SŁUPSKM40-4912M 2100:00:2800:06:3000:12:3400:18:4400:24:5300:31:0100:37:1400:43:17.95+00:09:004:1913,9
28MACIEJCZYK Mateusz 54POLANOWM30-395M 2200:00:2200:06:2400:12:3300:18:4400:24:5500:31:1800:37:3000:43:19.85+00:09:024:1913,9
29MITUNIEWICZ Adrian 59BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINIE NM30-396M 2300:00:2200:06:2300:12:3000:18:3900:24:5300:31:0500:37:2200:43:23.90+00:09:064:2013,8
30BUDZIŃSKI Paweł 10KĘPKA NA TRASIE/DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM40-4913M 2400:00:2500:06:3100:12:4300:18:5200:25:1200:31:3700:37:4600:43:34.35+00:09:174:2113,8
31NOWICKI Michał 61KB WYGANKOŁOBRZEGM30-397M 2500:00:2300:06:1600:12:2700:18:4000:24:5500:31:2000:37:3500:43:35.60+00:09:184:2113,8
32KUBIK Krystian 48MLUKS TRZEBIATÓW GRYFICEM18-393M 2600:00:1600:05:5500:12:0400:18:2000:24:4000:31:0000:37:2700:43:46.15+00:09:294:2213,7
33WEBER Paweł 88KOSZALINM30-398M 2700:00:2200:06:2300:12:3000:18:3900:24:5400:31:1600:37:4500:43:54.75+00:09:374:2313,7
34SEROWSKI Łukasz 72BIEGOLAS KOSZALINDRZEWIANYM30-399M 2800:00:2700:06:2900:12:3400:18:4800:25:0900:31:3400:38:0300:44:09.30+00:09:524:2413,6
35ADASZYNSKI Wiesław 1BIEGOLAS KOSZALINBOBOLICEM50-594M 2900:00:2600:06:2700:12:3200:18:4500:25:0700:31:3200:38:0300:44:10.55+00:09:534:2513,6
36BARUTOWICZ Grzegorz 3KOSZALINM40-4914M 3000:00:2500:06:3000:12:3300:18:4200:25:1000:31:3300:38:0300:44:18.60+00:10:014:2513,5
37CZERNIAK Gracjan 17KOSZALINM40-4915M 3100:00:3000:06:5400:13:1300:19:3800:25:5700:32:1600:38:3300:44:38.90+00:10:214:2713,4
38TROŚNIAK Piotr 83DZIESIĄTKA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM40-4916M 3200:00:2600:06:3100:12:4200:19:0200:25:2400:31:5300:38:2600:44:45.55+00:10:284:2813,4
39KRYNICKA Magdalena 45MLUKS TRZEBIATÓW TRZEBIATÓWK18-292K 700:00:2300:06:0600:12:1600:18:3900:25:0900:31:4700:38:2300:44:47.15+00:10:304:2813,4
40SUCHANOWSKI Zygmunt 77RESPECT LOTYŃLOTYŃM50-595M 3300:00:2100:06:2000:12:3700:19:0000:25:2800:31:5900:38:3400:44:58.20+00:10:414:2913,3
41DZIKOŃ Rafał 102KOŁOBRZEGM40-4917M 3400:00:3300:07:0500:13:3100:19:5200:26:1400:32:4400:39:1400:45:20.15+00:11:034:3213,2
42PAWŁOWSKI Grzegorz 64GAMMAXKOSZALINM40-4918M 3500:00:2800:06:3600:12:5900:19:3100:26:0400:32:3600:39:1000:45:23.90+00:11:064:3213,2
43PIEKUTOWSKI Artur 68NIEKŁONICEM40-4919M 3600:00:2300:06:2200:12:3600:18:5600:25:2700:32:0700:38:4800:45:32.35+00:11:154:3313,2
44IWANIEC Darek 31TKKF KOSZALINSIERAKOWOM40-4920M 3700:00:3000:07:0400:13:2700:19:5400:26:2100:32:5500:39:3600:45:41.55+00:11:244:3413,1
45DĄBROWSKA Alicja 20TKKF KOSZALINSIANÓWK50-591K 800:00:2500:06:5300:13:3100:20:0800:26:4300:33:1400:39:4000:45:48.55+00:11:314:3413,1
46SOCHACKA Marta 76KOŁOBRZEGK30-396K 900:00:2700:06:4700:13:2400:20:0400:26:4200:33:1400:39:4500:45:58.80+00:11:414:3513,1
47KRZEWIŃSKA Małgorzata 47TKKF KOSZALINKOSZALINK60+1K 1000:00:2600:06:5800:13:3200:20:1000:26:4500:33:1800:39:5000:46:19.40+00:12:024:3713,0
48WILKOWSKI Krzysztof 90FOR-REST-RUNKOSZALINM40-4921M 3800:00:2900:06:5000:13:2000:19:5600:26:3300:33:1300:39:5200:46:27.85+00:12:104:3812,9
49GLEWICZ Sylwia 25POMORSKIE WILKIKOSZALINK30-397K 1100:00:2500:06:3000:13:0800:19:5200:26:3900:33:2700:40:1600:46:38.30+00:12:214:3912,9
50CHUDZIK Zbigniew 13TKKF KOSZALINSTARE BIELICEM60-691M 3900:00:2600:07:0400:13:4200:20:2400:27:0500:33:4600:40:2900:46:50.35+00:12:334:4112,8
51CIECHAŃSKI Michał 14ZDARTE PODESZWYZAJĄCZKOWOM40-4922M 4000:00:3100:06:4900:13:1900:19:5600:26:3300:33:4300:40:4300:47:31.05+00:13:134:4512,6
52BUCZKO Katarzyna 9TRIPAKA PRZECHLEWOKOSZALINK18-293K 1200:00:2600:06:5000:13:2900:20:2000:27:1800:34:1600:40:5900:47:32.00+00:13:144:4512,6
53ŻYSZKIEWICZ Piotr 100ROZBIEGANA USTKAUSTKAM50-596M 4100:00:3200:07:2500:14:1400:21:0700:27:5500:34:4300:41:3000:47:57.35+00:13:404:4712,5
54ANTKOWIAK Sebastian 2DB - ACTIVEKOSZALINM40-4923M 4200:00:3200:07:0300:13:3200:20:1400:27:0700:34:0700:41:0800:48:04.10+00:13:464:4812,5
55MAZUR Mirosław 58KOSZALINM50-597M 4300:00:2700:07:0900:13:5700:20:5100:27:4300:34:3700:41:3300:48:18.35+00:14:014:4912,4
56BOGACKI Tomasz 7TKKF KOSZALINKOSZALINM60-692M 4400:00:2600:07:0900:13:5700:20:5100:27:4300:34:3700:41:3300:48:18.40+00:14:014:4912,4
57BRZEZIŃSKI Paweł 8KOSZALINM40-4924M 4500:00:2000:06:3800:13:1900:20:0800:27:0000:34:1100:41:2600:48:26.95+00:14:094:5012,4
58ŻMIJEWSKI Wojciech 98MJT SERWIS SPORT TEAMSŁUPSKM30-3910M 4600:00:3000:06:5000:13:3300:20:2500:27:2400:34:3900:41:5200:48:37.75+00:14:204:5112,3
59GIEDROWICZ Aleksandra 24KOSZALINK30-398K 1300:00:2900:06:4400:13:3400:20:3700:27:3600:34:4600:41:5700:48:45.05+00:14:274:5212,3
60MACIĄG Piotr 52HOMOSAPIEKOSZALINM40-4925M 4700:00:3300:07:0500:13:4400:20:3700:27:3700:34:4600:41:5600:48:53.70+00:14:364:5312,3
61KNEBLEWSKA Joanna 37KOSZALINK40-491K 1400:00:3000:06:5000:13:3400:20:2500:27:2400:34:3800:41:5200:48:58.00+00:14:404:5312,3
62MACIEJCZYK Alan 53BYTÓWM18-394M 4800:00:2400:06:4600:13:2100:20:2300:27:4000:34:4700:42:0000:49:00.55+00:14:434:5412,2
63DRULIK-HOŁUB Marta 21KOSZALINK40-492K 1500:00:3200:07:2200:14:0900:21:0700:28:0200:35:0400:42:0900:49:03.25+00:14:464:5412,2
64KUPCZAK Damian 49OSP SIANÓWSIANÓWM30-3911M 4900:00:3100:07:2000:14:1100:21:0800:28:1000:35:1600:42:2800:49:22.90+00:15:054:5612,2
65TWORSKA Magdalena 84OSP SIANÓWSIANÓWK18-294K 1600:00:3100:07:2100:14:1200:21:0800:28:1000:35:1600:42:2800:49:22.95+00:15:054:5612,2
66BURKIET Pawel 12KOSZALINM40-4926M 5000:00:2900:07:0600:13:4600:20:4200:27:4900:35:0100:42:1500:49:28.30+00:15:114:5612,1
67DANIELAK Tomasz 19STARE BIELICEM18-395M 5100:00:2700:07:1600:14:0300:20:5800:28:1400:35:3300:42:5200:49:42.30+00:15:254:5812,1
68PAJOR Tomasz 62HOMOSAPIEKOSZALINM40-4927M 5200:00:3200:07:0900:13:5300:20:5500:28:0600:35:3800:43:1200:50:31.30+00:16:145:0311,9
69CIEŚLAK Grzegorz 15KOŁOBRZEGM30-3912M 5300:00:3700:07:4300:14:5800:22:1700:29:3900:37:0000:44:1100:51:12.20+00:16:555:0711,7
70BOGACKA Lucyna 6TKKF KOSZALINKOSZALINK60+2K 1700:00:2800:07:3800:14:4600:21:5800:29:1400:36:3700:44:0100:51:14.50+00:16:575:0711,7
71RYBAK Daria 71RYBKA LUBI PŁYWAĆKOSZALINK40-493K 1800:00:3200:07:4300:14:5700:22:1500:29:3900:36:5900:44:2100:51:25.85+00:17:085:0811,7
72PAWŁOWSKA Magdalena 63GAMMAXMIELNOK40-494K 1900:00:3200:07:4300:14:5700:22:1500:29:3900:36:5900:44:2100:51:25.90+00:17:085:0811,7
73ZAŁUCKI Maciej 95ZEN SPORT TEAMKOSZALINM18-396M 5400:00:2700:07:3100:14:5300:22:1800:29:4600:37:0800:44:2800:51:33.70+00:17:165:0911,6
74MACIĄG Paweł 51HOMOSAPIESTARE BIELICEM40-4928M 5500:00:3200:07:1300:14:0400:21:1000:28:4600:36:3500:44:1700:51:38.05+00:17:205:0911,6
75KARASIEWICZ Robert 33KOSZALINM40-4929M 5600:00:3400:07:4000:14:5600:22:1000:29:3200:37:0400:44:2600:51:47.15+00:17:305:1011,6
76WYSOCKA Urszula 93SPORTOWE BIELICEKOSZALINK30-399K 2000:00:3500:07:4400:15:0500:22:2200:29:4600:37:1100:44:3700:52:05.60+00:17:485:1211,5
77URA Marcin 85MALTAŃSKAKOSZALINM40-4930M 5700:00:3400:07:4100:14:5800:22:2200:29:5500:37:2600:44:5900:52:26.95+00:18:095:1411,4
78KOZŁOWIECKI Waldemar 43TKKF KOSZALINKOSZALINM70+1M 5800:00:2500:07:4200:15:1800:22:3500:29:5500:37:2500:44:5900:52:27.70+00:18:105:1411,4
79WYSOCZAŃSKI Daniel 94ROZBIEGANA USTKAUSTKAM40-4931M 5900:00:3200:08:1200:15:4000:23:0400:30:3400:37:5900:45:3100:52:50.60+00:18:335:1711,4
80SWATOWSKI Łukasz 79KOSZALINM40-4932M 6000:00:4200:08:2900:16:2100:24:1300:31:4900:39:3000:46:5500:53:39.65+00:19:225:2111,2
81KOTNOWSKI Marcin 40MALTAŃSKAKOSZALINM40-4933M 6100:00:3400:07:4100:15:1400:23:0300:30:5800:38:4800:46:4200:54:10.40+00:19:535:2511,1
82KNEBLEWSKI Łukasz 38KOSZALINM40-4934M 6200:00:3300:08:0400:15:5000:23:3100:31:1600:39:1000:46:5600:54:12.00+00:19:545:2511,1
83KĘSIK Michał 35ZDARTE PODESZWYKOSZALINM40-4935M 6300:00:3700:08:0500:15:3700:23:1300:31:0400:39:0600:46:5600:54:12.05+00:19:545:2511,1
84GUTOWSKI Marek 26KOSZALINM40-4936M 6400:00:3400:08:0700:15:4300:23:3000:31:2700:39:2700:47:1200:54:41.40+00:20:245:2811,0
85JUSZCZAK Krzysztof 32KOSZALINM60-693M 6500:00:3000:07:4200:15:1900:22:5900:30:5500:38:5700:47:0200:54:58.50+00:20:415:2910,9
86DYBALSKI Krzysztof 22KOSZALINM40-4937M 6600:00:3700:08:0000:15:4200:23:2800:31:2000:39:2300:47:1900:55:03.95+00:20:465:3010,9
87PIETRZYK Rafał 69KLUB OLIMPIJCZYKA IM IRENY SZEWIŃSKIEJ W KALISZU POMORSKIMKALISZ POMORSKIM30-3913M 6700:00:3400:08:1900:16:0700:24:0600:31:5700:39:4600:47:4600:55:04.70+00:20:475:3010,9
88PEŁKA Iwona 65KOSZALINK50-592K 2100:00:3100:08:1300:16:0700:24:0600:31:5800:39:4900:47:4800:55:20.50+00:21:035:3210,8
89KOCZOROWSKA Małgorzata 39SKSG KORONA SZCZECINSZCZECINK50-593K 2200:00:2700:07:5300:15:4100:23:4300:31:5200:40:0300:48:0200:55:55.85+00:21:385:3510,7
90ŻYSZKIEWICZ Izabela 99ROZBIEGANA USTKAUSTKAK50-594K 2300:00:3200:08:3000:16:3200:24:2400:32:2100:40:2600:48:2900:56:22.45+00:22:055:3810,6
91KRUSZYNSKI Stanisław 44DARŁOWSKIECHARTY.KLUBMORSÓW DARŁOWOWARSZAWAM60-694M 6800:00:3400:08:2300:16:2300:24:4400:32:5200:41:0500:49:0700:57:13.45+00:22:565:4310,5
92MRÓZ Małgorzata 101ROSNOWOK30-3910K 2400:00:3500:08:1200:16:0700:24:1700:32:3900:41:1800:49:5300:58:22.10+00:24:045:5010,3
93SWATOWSKI Bartosz 78BERLINM40-4938M 6900:00:4200:09:1800:17:4800:26:1500:34:3300:42:5500:51:2200:58:26.20+00:24:095:5010,3
94PERSZKE Dawid 66KOSZALINM18-397M 7000:00:3200:07:2700:15:2400:24:2200:32:5900:42:0400:50:3100:58:43.80+00:24:265:5210,2
95HELLER Zdzisław 28HERBMARATONOW.PLKOSZALINM60-695M 7100:00:3700:08:2400:16:3200:24:5500:33:2200:41:5700:50:3000:59:06.65+00:24:495:5410,2
96CZYCZYN Angelika 18SZCZECINK30-3911K 2500:00:3600:08:1300:16:1400:25:0000:33:4100:42:1700:50:5100:59:17.60+00:25:005:5510,1
97WACHHOLZ Beata 86KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOK50-595K 2600:00:3100:08:1900:16:3100:24:5400:33:3200:42:1300:50:5600:59:35.15+00:25:185:5710,1
98WÓJCICKA Sylwia 91KOSZALINK30-3912K 2700:00:3800:09:1500:18:1300:27:2000:36:2600:45:5100:54:5401:04:07.65+00:29:506:249,4
99BARTNIK Marian 103TKKF KOSZALINKOSZALINM70+2M 7200:00:2300:14:2600:30:2400:47:0600:59:28+00:39:2810:215,8
Total 99 results.