XIX MIĘDZYNARODOWY BIEG WENEDÓW - 10 KM
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Gmina Miasto Koszalin
Data : 2021-10-10
Miejsce : Koszalin
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 103
Wystartowało : 99
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 98
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.08km | 1.48km | 2.9km | 4.32km | 5.74km | 7.16km | 8.58km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | K18-29 | M18-39 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDobieg
0.08km
Lap_1
1.48km
Lap_2
2.9km
Lap_3
4.32km
Lap_4
5.74km
Lap_5
7.16km
Lap_6
8.58km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1SZYMAŃSKI Sylwester 81SZCZECINECCY BIEGACZESZCZECINEKM40-491M 100:00:1800:05:1700:10:1200:15:0900:20:0000:24:4900:29:3700:34:17.15 3:2517,5
2SIADAK Arkadiusz 73KOSZALINM40-492M 300:00:1800:05:2400:10:2900:15:3500:20:4300:25:5100:30:5200:35:45.35+00:01:283:3416,8
3MACKOJĆ Krzysztof 55EL-MACKOJĆKOŁOBRZEGM40-493M 500:00:1900:05:2900:10:4700:16:0700:21:2700:26:5000:32:1500:37:30.55+00:03:133:4516,0
4HOŁUB Kamil 30MLUKS TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM40-494M 600:00:1800:05:2700:10:5200:16:1700:21:4100:27:0400:32:2500:37:31.45+00:03:143:4516,0
5POŁUBIŃSKI Paweł 70KOCURYBORNE SULINOWOM40-495M 800:00:2000:05:4700:11:1100:16:4400:22:1400:27:4100:33:0400:38:19.25+00:04:023:4915,7
6BURDA Robert 11KOSPELKOSZALINM40-496M 1000:00:2000:05:5500:11:3100:17:1000:22:5200:28:3400:34:1600:39:31.90+00:05:143:5715,2
7SŁUPCZEWSKI Krzysztof 74SDROG KOSZALIN KOPARKAKOSZALIN.PLSIANÓWM40-497M 1200:00:2000:05:5200:11:2800:17:0800:22:4900:28:3200:34:1700:39:48.30+00:05:313:5815,1
8KOZIEŁ Paweł 42KOCURYRĄBINOM40-498M 1300:00:2100:05:5400:11:3500:17:1900:23:0800:28:5600:34:4800:40:24.45+00:06:074:0214,9
9SMAGOWSKI Wojciech 75OSP RĄBINORABINOM40-499M 1600:00:2400:05:5400:11:3300:17:1900:23:1000:29:0300:35:0200:40:57.10+00:06:394:0514,7
10MAZUR Tomasz 57I LO SZCZECINEKSZCZECINEKM40-4910M 1900:00:2400:06:2300:12:3000:18:3800:24:5100:30:5400:36:5200:42:31.70+00:08:144:1514,1
11KOZAK Grzegorz 41FPPKOSZALINM40-4911M 2000:00:2200:06:2300:12:3000:18:3800:24:5200:30:5900:37:0400:42:55.35+00:08:384:1714,0
12BIERZANOWSKI Rafał 4SŁUPSKM40-4912M 2100:00:2800:06:3000:12:3400:18:4400:24:5300:31:0100:37:1400:43:17.95+00:09:004:1913,9
13BUDZIŃSKI Paweł 10KĘPKA NA TRASIE/DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM40-4913M 2400:00:2500:06:3100:12:4300:18:5200:25:1200:31:3700:37:4600:43:34.35+00:09:174:2113,8
14BARUTOWICZ Grzegorz 3KOSZALINM40-4914M 3000:00:2500:06:3000:12:3300:18:4200:25:1000:31:3300:38:0300:44:18.60+00:10:014:2513,5
15CZERNIAK Gracjan 17KOSZALINM40-4915M 3100:00:3000:06:5400:13:1300:19:3800:25:5700:32:1600:38:3300:44:38.90+00:10:214:2713,4
16TROŚNIAK Piotr 83DZIESIĄTKA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM40-4916M 3200:00:2600:06:3100:12:4200:19:0200:25:2400:31:5300:38:2600:44:45.55+00:10:284:2813,4
17DZIKOŃ Rafał 102KOŁOBRZEGM40-4917M 3400:00:3300:07:0500:13:3100:19:5200:26:1400:32:4400:39:1400:45:20.15+00:11:034:3213,2
18PAWŁOWSKI Grzegorz 64GAMMAXKOSZALINM40-4918M 3500:00:2800:06:3600:12:5900:19:3100:26:0400:32:3600:39:1000:45:23.90+00:11:064:3213,2
19PIEKUTOWSKI Artur 68NIEKŁONICEM40-4919M 3600:00:2300:06:2200:12:3600:18:5600:25:2700:32:0700:38:4800:45:32.35+00:11:154:3313,2
20IWANIEC Darek 31TKKF KOSZALINSIERAKOWOM40-4920M 3700:00:3000:07:0400:13:2700:19:5400:26:2100:32:5500:39:3600:45:41.55+00:11:244:3413,1
21WILKOWSKI Krzysztof 90FOR-REST-RUNKOSZALINM40-4921M 3800:00:2900:06:5000:13:2000:19:5600:26:3300:33:1300:39:5200:46:27.85+00:12:104:3812,9
22CIECHAŃSKI Michał 14ZDARTE PODESZWYZAJĄCZKOWOM40-4922M 4000:00:3100:06:4900:13:1900:19:5600:26:3300:33:4300:40:4300:47:31.05+00:13:134:4512,6
23ANTKOWIAK Sebastian 2DB - ACTIVEKOSZALINM40-4923M 4200:00:3200:07:0300:13:3200:20:1400:27:0700:34:0700:41:0800:48:04.10+00:13:464:4812,5
24BRZEZIŃSKI Paweł 8KOSZALINM40-4924M 4500:00:2000:06:3800:13:1900:20:0800:27:0000:34:1100:41:2600:48:26.95+00:14:094:5012,4
25MACIĄG Piotr 52HOMOSAPIEKOSZALINM40-4925M 4700:00:3300:07:0500:13:4400:20:3700:27:3700:34:4600:41:5600:48:53.70+00:14:364:5312,3
26BURKIET Pawel 12KOSZALINM40-4926M 5000:00:2900:07:0600:13:4600:20:4200:27:4900:35:0100:42:1500:49:28.30+00:15:114:5612,1
27PAJOR Tomasz 62HOMOSAPIEKOSZALINM40-4927M 5200:00:3200:07:0900:13:5300:20:5500:28:0600:35:3800:43:1200:50:31.30+00:16:145:0311,9
28MACIĄG Paweł 51HOMOSAPIESTARE BIELICEM40-4928M 5500:00:3200:07:1300:14:0400:21:1000:28:4600:36:3500:44:1700:51:38.05+00:17:205:0911,6
29KARASIEWICZ Robert 33KOSZALINM40-4929M 5600:00:3400:07:4000:14:5600:22:1000:29:3200:37:0400:44:2600:51:47.15+00:17:305:1011,6
30URA Marcin 85MALTAŃSKAKOSZALINM40-4930M 5700:00:3400:07:4100:14:5800:22:2200:29:5500:37:2600:44:5900:52:26.95+00:18:095:1411,4
31WYSOCZAŃSKI Daniel 94ROZBIEGANA USTKAUSTKAM40-4931M 5900:00:3200:08:1200:15:4000:23:0400:30:3400:37:5900:45:3100:52:50.60+00:18:335:1711,4
32SWATOWSKI Łukasz 79KOSZALINM40-4932M 6000:00:4200:08:2900:16:2100:24:1300:31:4900:39:3000:46:5500:53:39.65+00:19:225:2111,2
33KOTNOWSKI Marcin 40MALTAŃSKAKOSZALINM40-4933M 6100:00:3400:07:4100:15:1400:23:0300:30:5800:38:4800:46:4200:54:10.40+00:19:535:2511,1
34KNEBLEWSKI Łukasz 38KOSZALINM40-4934M 6200:00:3300:08:0400:15:5000:23:3100:31:1600:39:1000:46:5600:54:12.00+00:19:545:2511,1
35KĘSIK Michał 35ZDARTE PODESZWYKOSZALINM40-4935M 6300:00:3700:08:0500:15:3700:23:1300:31:0400:39:0600:46:5600:54:12.05+00:19:545:2511,1
36GUTOWSKI Marek 26KOSZALINM40-4936M 6400:00:3400:08:0700:15:4300:23:3000:31:2700:39:2700:47:1200:54:41.40+00:20:245:2811,0
37DYBALSKI Krzysztof 22KOSZALINM40-4937M 6600:00:3700:08:0000:15:4200:23:2800:31:2000:39:2300:47:1900:55:03.95+00:20:465:3010,9
38SWATOWSKI Bartosz 78BERLINM40-4938M 6900:00:4200:09:1800:17:4800:26:1500:34:3300:42:5500:51:2200:58:26.20+00:24:095:5010,3
Znaleziono 38 wynik(ów)