XV BIEG SYLWESTROWY
XV BIEG SYLWESTROWY
Organizator : Rowerowa Brzoza
Data : 2021-12-31
Miejsce : Brzoza
Dystans : 11 km
Zgłoszonych : 251
Wystartowało : 232
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 232
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | 9.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużynaKlubDrużyna 1Drużyna 2Czas startuSplit
4.9km
Split
9.4km
Czas
netto
9.5km
Czas
brutto
9.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1POLANSKI Tomasz 173BYDGOSZCZM-401M 3The RychtersEliud Kipchoge Team  00:00:0100:17:1100:35:0100:35:15.3000:35:16.60 3:4216,2
2ŚWIĄTKOWSKI Paweł 100TRZEMESZNOM-402M 4  00:00:0200:17:4300:35:4700:35:59.2500:36:01.25+00:00:443:4715,8
3KOWALCZYK Marek 270BYDGOSZCZM-403M 7Brzoza BiegaBrzoza Biega  00:00:0200:18:1700:36:3300:36:46.5500:36:48.80+00:01:323:5215,5
4RODZEWICZ Piotr 120ŁEKNOM-404M 8  00:00:0100:18:1700:36:5300:37:05.8500:37:07.45+00:01:503:5415,4
5SOBIERALSKI Rafał 153BRZOZA BYDGOSKAM-405M 13  00:00:0300:18:3300:37:5900:38:14.5000:38:17.60+00:03:014:0114,9
6GOŁATA Wojciech 233DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-406M 14Akademia Mistrzów SportuAkademia Mistrzów Sportu  00:00:0300:19:0200:38:3900:38:49.2500:38:52.50+00:03:354:0514,7
7KUBIAK Tomasz 222INOWROCŁAWM-407M 20TG SOKÓŁ GNIEWKOWOTG SOKÓŁ GNIEWKOWO  00:00:0000:19:3900:39:3400:39:47.6500:39:47.65+00:04:314:1114,3
8MAGDZIARZ Jakub 87PRZYŁĘKIM-408M 21Kancelaria HMM  00:00:0400:19:2700:39:3300:39:48.2000:39:52.55+00:04:354:1114,3
9JASTRZĘBSKI Krzysztof 77TORUŃM-409M 25  00:00:0700:20:2400:40:1200:40:25.2000:40:32.90+00:05:164:1514,1
10LEWANDOWSKI Tomasz 65BYDGOSZCZM-4010M 32  00:00:1000:20:3100:41:1200:41:25.9000:41:36.75+00:06:204:2113,8
11KWAPIŃSKI Damian 40BYDGOSZCZM-4011M 34TEAMOCHAL  00:00:0700:20:3400:41:3400:41:50.5500:41:58.25+00:06:414:2413,6
12STARZYŃSKI Piotr 27BYDGOSZCZM-4012M 35  00:00:0500:20:2300:41:4500:41:57.2500:42:02.25+00:06:454:2413,6
13WIĘCKOWSKI Dariusz 104BYDGOSZCZM-4013M 40Akademia Mistrzów SportuAMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu00:00:2200:21:1800:42:0500:42:20.6500:42:43.40+00:07:264:2713,5
14KUNZ Mieczysław 148TORUŃM-4014M 41AZS UMK Toruń  00:00:0500:20:5500:42:2600:42:40.3500:42:45.35+00:07:284:2913,4
15CISZEK Łukasz 122ŚWIECIEM-4015M 42  00:00:1400:21:0800:42:4800:43:06.1000:43:20.85+00:08:044:3213,2
16NAMIEŚNIK Krzysztof 71INOWROCŁAWM-4016M 44QszysieQeN  00:00:1200:21:3800:43:4700:44:04.1500:44:16.90+00:09:004:3812,9
17MARTYNOWICZ Michał 249BRZOZAM-4017M 46TRISPACE/TREK  00:00:0300:21:0400:44:0500:44:21.3000:44:24.55+00:09:074:4012,9
18MROTEK Michał 227KRUSZYN KRAJEŃSKIM-4018M 47Akademia Mistrzów SportuAkademia Mistrzów Sportu  00:00:0600:21:4800:44:0800:44:21.2500:44:27.40+00:09:104:4012,9
19ANDRZEJEWSKI Paweł 130NOWA WIEŚ WIELKAM-4019M 48  00:00:1500:22:2200:43:5900:44:11.5000:44:27.45+00:09:104:3912,9
20GILL Daniel 21BYDGOSZCZM-4020M 49LKS Ostromecko  00:00:0900:22:2600:44:0600:44:21.6000:44:30.80+00:09:144:4012,9
21BUZALSKI Robert 58BYDGOSZCZM-4021M 50Orange Polska  00:00:0400:20:4700:44:1800:44:37.0500:44:41.10+00:09:244:4112,8
22DROCIAK Michał 208BYDGOSZCZM-4022M 51Ogr Osowa Góra Runner  00:00:0700:22:1600:44:2500:44:41.9500:44:49.65+00:09:334:4212,8
23WIŚNIEWSKI Maciej 8886-100 ŚWIECIEM-4023M 52  00:00:1400:21:4600:44:2200:44:37.2500:44:52.10+00:09:354:4112,8
24KŁOSOWSKI Marcin 42BYDGOSZCZM-4024M 55Grupa Bankietowa Specjal  00:00:0700:22:2400:45:0700:45:25.0500:45:32.15+00:10:154:4612,6
25BARSZCZEWSKI Sebastian 141BYDGOSZCZM-4025M 56  00:00:0600:21:3800:45:2000:45:34.7000:45:41.05+00:10:244:4712,5
26MUSS Aleksander 237BYDGOSZCZM-4026M 57ACE OF SPADES  00:00:0500:20:3200:45:2800:45:45.3500:45:50.75+00:10:344:4812,5
27STACHOWICZ Wiesław 271BYDGOSZCZM-4027M 60Brzoza BiegaBrzoza Biega  00:00:0200:24:2700:45:4400:46:00.9500:46:03.50+00:10:464:5012,4
28WINIARSKI Grzegorz 113ŚWIECIEM-4028M 61The Runners Świecie  00:00:1200:22:5800:45:5100:46:09.4000:46:22.00+00:11:054:5112,4
29DRZEWIECKI Rafał 231NIEMCZM-4029M 63Akademia Mistrzów SportuAkademia Mistrzów Sportu  00:00:0800:22:3800:46:0800:46:24.7000:46:32.75+00:11:164:5312,3
30MORITZ Rafał 235BARCINM-4030M 65# Ślimaki Barcin  00:00:0000:23:3700:46:3300:46:49.7500:46:49.75+00:11:334:5512,2
31MICHALEWSKI Bartosz 193BYDGODZCZM-4031M 68LUCKY LUCK  00:00:1100:23:2000:46:3100:46:48.6500:46:59.90+00:11:434:5512,2
32BYRTEK Marcin 159BYDGOSZCZM-4032M 69  00:00:0700:22:2100:46:3500:46:58.0000:47:05.10+00:11:484:5612,1
33CZARNECKI Piotr 286M-4033M 71Brzoza Biega00:00:0900:22:2300:46:4800:47:02.2500:47:11.55+00:11:544:5712,1
34PAŚ Michał 74WYMYSŁOWOM-4034M 72Charty Szelejewo  00:00:1000:23:3900:46:4500:47:00.8500:47:11.75+00:11:554:5612,1
35SZYDŁOWSKI Arkadiusz 102JEZIORA WIELKIEM-4035M 74Tims Sport  00:00:0500:22:5400:47:0600:47:22.6500:47:28.60+00:12:124:5912,0
36STĘPIEŃ Tomasz 67JARUŻYNM-4036M 76Brzoza Brzoza  00:00:0800:22:3700:47:1100:47:29.2000:47:38.15+00:12:214:5912,0
37RÓŻYCKI Waldemar 253BYDGOSZCZM-4037M 77  00:00:2100:22:5800:47:0600:47:23.3500:47:45.15+00:12:284:5912,0
38GLIWKA Artur 111INOWROCŁAWM-4038M 781 BLWL  00:00:1200:21:4800:47:1800:47:36.5500:47:48.55+00:12:315:0012,0
39PILARSKI Radosław 184BRZOZAM-4039M 79Brzoza Biega  00:00:0500:22:4900:47:2600:47:44.4500:47:50.00+00:12:335:0111,9
40REPKA Marek 139BYDGOSZCZM-4040M 84Lupus TeamLupus Team  00:00:0700:23:1800:47:3900:47:55.2500:48:02.70+00:12:465:0211,9
41GACKOWSKI Krzysztof 196BYDGOSZCZM-4041M 85  00:00:0700:23:2400:47:3900:47:55.8000:48:02.90+00:12:465:0211,9
42KRUSZYNA Robert 205DZIEMIONNAM-4042M 86  00:00:1600:23:3800:47:3300:47:48.3500:48:05.25+00:12:485:0111,9
43GROTA Artur 116SOLEC KUJAWSKIM-4043M 87  00:00:0800:23:0300:48:0800:48:25.3000:48:34.20+00:13:175:0511,8
44LEWANDOWSKI Rafal 12187-100M-4044M 88SPC  00:00:1300:23:2000:48:1500:48:31.2000:48:45.00+00:13:285:0611,7
45WIDŹGOWSKI Przemysław 232BYDGOSZCZM-4045M 89  00:00:1200:24:0700:48:1800:48:32.2500:48:45.15+00:13:285:0611,7
46ŚWIĘCICKI Andrzej 64BYDGOSZCZM-4046M 90  00:00:1400:24:1200:48:2300:48:40.1500:48:54.30+00:13:375:0711,7
47OLSZEWSKI Rafał 200GNIEWKOWOM-4047M 95TG SOKÓŁ GNIEWKOWO  00:00:0600:24:2400:49:3500:49:50.4000:49:56.95+00:14:405:1411,4
48SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 180BYDGOSZCZM-4048M 96Bydgoskie ŻółwieBydgoskie Żółwie  00:00:1400:24:1200:49:2700:49:44.8500:49:58.95+00:14:425:1411,5
49UGOREK Mirek 204BYDGOSZCZM-4049M 99  00:00:0900:24:4400:49:3800:49:53.7000:50:03.55+00:14:465:1511,4
50WINKLEWSKI Krzysztof 72SOLEC KUJAWSKIM-4050M 103  00:00:0600:24:0900:50:1000:50:24.4000:50:31.20+00:15:145:1811,3
51ZAPARUCHA Mikołaj 288BYDGOSZCZM-4051M 10400:00:1500:24:4300:50:0700:50:23.2500:50:38.40+00:15:215:1811,3
52MROZIK Andrzej 234BYDGOSZCZM-4052M 117  00:00:2700:25:4200:51:3400:51:51.9500:52:19.25+00:17:025:2711,0
53ĆWIK Łukasz 259BYDGOSZCZM-4053M 119  00:00:0800:25:0700:52:1100:52:28.9000:52:37.35+00:17:205:3110,9
54GOLINOWSKI Dariusz 198KOBYLARNIAM-4054M 120  00:00:1800:25:4800:52:1800:52:38.9500:52:57.80+00:17:415:3210,8
55OSZUBSKI Kazimierz 254BYDGOSZCZM-4055M 121  00:00:1300:26:1400:52:5700:53:14.0000:53:27.20+00:18:105:3610,7
56CHROBAK Tomasz 291M-4056M 12500:00:1800:26:3000:52:5800:53:14.7500:53:33.45+00:18:165:3610,7
57SCHMIDT Marcin 52BIAŁE BŁOTAM-4057M 128  00:00:1000:26:0100:53:1600:53:35.0000:53:45.75+00:18:295:3810,6
58KRÓL Karol 250BYDGOSZCZM-4058M 129TKKF Kolejarz Bydgoszcz  00:00:0900:26:0400:53:2500:53:41.5000:53:51.10+00:18:345:3910,6
59JURSKI Robert 31BYDGOSZCZM-4059M 133  00:00:1000:25:5200:54:1600:54:37.3000:54:47.50+00:19:305:4410,4
60AUGUSTYNOWICZ Andrzej 262BYDGOSZCZM-4060M 136  00:00:1100:27:0100:54:5000:55:09.1000:55:20.55+00:20:035:4810,3
61RATAJ Maciej 8ŁOCHOWOM-4061M 137  00:00:1400:25:3700:55:0600:55:26.0000:55:40.55+00:20:235:5010,3
62TOCZKIEWICZ Piotr 68BRZOZAM-4062M 138  00:00:1600:27:2700:55:0600:55:24.3500:55:41.30+00:20:245:4910,3
63BASIŃSKI Paweł 178BYDGOSZCZM-4063M 140  00:00:2400:27:2000:55:2300:55:42.6500:56:07.35+00:20:505:5110,2
64RUDOL Sebastian 261PRĄDOCINM-4064M 145Rudolki  00:00:1200:29:1400:57:0900:57:27.9000:57:40.05+00:22:236:029,9
65KRYSZTOFIAK Robert 152BRZOZAM-4065M 146  00:00:1600:27:5200:57:1300:57:31.3000:57:47.75+00:22:316:039,9
66FABROWSKI Dawid 12BYDGOSZCZM-4066M 149TriTata/OCHALteam  00:00:2500:28:1300:58:0200:58:19.6000:58:45.50+00:23:286:089,8
67KOLMAJER Rafał 245BYDGOSZCZM-4067M 151TEAMOCHALTEAMOCHAL  00:00:1400:27:4200:58:1700:58:36.3500:58:51.30+00:23:346:109,7
68PÓŁGĘSEK Rafał 14SOLEC KUJAWSKIM-4068M 153  00:00:2200:28:5100:58:2300:58:45.7000:59:08.25+00:23:516:119,7
69BUTOWSKI Michał 258BYDGOSZCZM-4069M 157  00:00:1800:29:2501:00:3201:00:54.2501:01:12.35+00:25:556:249,4
70BARTOSZYŃSKI Marcin 219TORUŃM-4070M 158RAW-studio reklamy  00:00:2200:31:2701:00:3301:00:53.7501:01:16.45+00:25:596:249,4
71JULLY Arkadiusz 146BRZOZAM-4071M 159  00:00:2000:29:2501:00:3801:01:01.2001:01:21.80+00:26:056:259,3
72FERENS Paweł 89INOWROCŁAWM-4072M 160Solankowi BiegaczeSolankowi Biegacze  00:00:2500:30:0001:00:3601:00:59.0501:01:24.10+00:26:076:259,3
73SZCZĘSNY Arkadiusz 85BYDGOSZCZM-4073M 162Dynamo Skarpa  00:00:1700:29:3001:01:0101:01:23.4501:01:40.65+00:26:246:279,3
74GUŹDZIOŁ Jarek 10SOLEC KUJAWSKIM-4074M 165TBKM WILK Solec Kujawski  00:00:2500:31:2801:08:0401:08:26.5001:08:52.15+00:33:357:128,3
Znaleziono 74 wynik(ów)