XV BIEG SYLWESTROWY
XV BIEG SYLWESTROWY
Organizator : Rowerowa Brzoza
Data : 2021-12-31
Miejsce : Brzoza
Dystans : 11 km
Zgłoszonych : 251
Wystartowało : 232
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 232
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | 9.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużynaKlubDrużyna 1Drużyna 2Czas startuSplit
4.9km
Split
9.4km
Czas
netto
9.5km
Czas
brutto
9.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1NARTOWSKI Kamil 11TORUŃM-301M 1  00:00:0100:16:2100:33:2100:33:30.4000:33:32.00 3:3117,0
2PAWŁOWSKI Tomasz 109OLSZTYNM-201M 2  00:00:0100:16:4900:34:0400:34:15.4000:34:16.80+00:00:443:3616,6
3POLANSKI Tomasz 173BYDGOSZCZM-401M 3The RychtersEliud Kipchoge Team  00:00:0100:17:1100:35:0100:35:15.3000:35:16.60+00:01:443:4216,2
4ŚWIĄTKOWSKI Paweł 100TRZEMESZNOM-402M 4  00:00:0200:17:4300:35:4700:35:59.2500:36:01.25+00:02:293:4715,8
5TUCZYŃSKI Sylwester Leon 134BYDGOSZCZM-202M 5Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie  00:00:0200:17:4200:36:1100:36:25.3000:36:27.55+00:02:553:5015,7
6SAWIEŁAJC Jakub 66BYDGOSZCZM-203M 6TM Iron TeamTM Iron Team00:00:0200:17:5600:36:3100:36:42.5500:36:45.05+00:03:133:5115,5
7KOWALCZYK Marek 270BYDGOSZCZM-403M 7Brzoza BiegaBrzoza Biega  00:00:0200:18:1700:36:3300:36:46.5500:36:48.80+00:03:163:5215,5
8RODZEWICZ Piotr 120ŁEKNOM-404M 8  00:00:0100:18:1700:36:5300:37:05.8500:37:07.45+00:03:353:5415,4
9DONARSKI Franciszek 276BIAŁE BŁOTAM-11M 9N-Bike Academy Niemcz  00:00:0300:18:2700:37:1100:37:24.0500:37:27.65+00:03:553:5615,2
10MAĆKOWSKI Maciej 145BYDGOSZCZM-302M 10UpsBydgoszcz/TEAMOCHAL  00:00:0200:18:2800:37:4000:37:53.8500:37:56.40+00:04:243:5915,0
11LUTOWSKI Wojciech 129BYDGOSZCZM-303M 11  00:00:0000:18:4300:37:5100:38:05.2500:38:05.25+00:04:334:0015,0
12TELEJKO Łukasz 2KOBYLARNIAM-204M 12RUN BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZ  00:00:0400:19:0600:37:5300:38:06.9000:38:11.25+00:04:394:0015,0
13SOBIERALSKI Rafał 153BRZOZA BYDGOSKAM-405M 13  00:00:0300:18:3300:37:5900:38:14.5000:38:17.60+00:04:454:0114,9
14GOŁATA Wojciech 233DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-406M 14Akademia Mistrzów SportuAkademia Mistrzów Sportu  00:00:0300:19:0200:38:3900:38:49.2500:38:52.50+00:05:204:0514,7
15MENDEL Patryk 22BYDGOSZCZM-205M 15TM Iron TeamTM Iron Team00:00:0300:19:0900:38:3800:38:51.7000:38:54.95+00:05:224:0514,7
16CHRZĄSZCZ Bartosz 7PAKOŚĆM-206M 16  00:00:0200:18:4600:38:5100:39:05.3500:39:08.05+00:05:364:0614,6
17POZNAŃSKI Szymon 190BYDGOSZCZM-304M 17FORDON BIEGACZE  00:00:0800:19:0800:38:4900:39:03.4000:39:12.20+00:05:404:0614,6
18SKRZECZEWSKI Bartosz 140BYDGOSZCZM-305M 18  00:00:0000:19:1600:39:2200:39:36.9500:39:36.95+00:06:044:1014,4
19KRZYWDZIŃSKI Dominik 183SZUBINM-12M 19UKB Szubin  00:00:0800:19:2500:39:2200:39:37.9000:39:46.40+00:06:144:1014,4
20KUBIAK Tomasz 222INOWROCŁAWM-407M 20TG SOKÓŁ GNIEWKOWOTG SOKÓŁ GNIEWKOWO  00:00:0000:19:3900:39:3400:39:47.6500:39:47.65+00:06:154:1114,3
21MAGDZIARZ Jakub 87PRZYŁĘKIM-408M 21Kancelaria HMM  00:00:0400:19:2700:39:3300:39:48.2000:39:52.55+00:06:204:1114,3
22KARCZMARCZYK Mateusz 171BYDGOSZCZM-306M 22  00:00:0300:19:2500:39:5300:40:08.6500:40:12.40+00:06:404:1314,2
23REPCZYŃSKI Tomek 17BYDGOSZCZM-307M 23TRISPACE/TREK  00:00:0000:20:0100:40:1800:40:30.5000:40:30.50+00:06:584:1514,1
24DĄBROWSKI Paweł 147TORUŃM-207M 24atlasbiegow.pl  00:00:0300:19:5200:40:1500:40:28.3500:40:31.75+00:06:594:1514,1
25JASTRZĘBSKI Krzysztof 77TORUŃM-409M 25  00:00:0700:20:2400:40:1200:40:25.2000:40:32.90+00:07:004:1514,1
26KWAŚNIEWSKI Waldemar 151MROCZAM-501M 26  00:00:0400:19:2700:40:2500:40:39.9500:40:44.00+00:07:124:1614,0
27MACIŃSKI Waldemar 46BYDGOSZCZM-308M 27  00:00:0500:19:4300:40:3100:40:44.1500:40:50.00+00:07:184:1714,0
28KUBANEK Łukasz 37NIEMCZM-309M 28TEAMOCHAL  00:00:0600:20:3400:40:3100:40:44.3500:40:50.95+00:07:184:1714,0
29SAWICKI Marcin 115BYDGOSZCZM-3010M 29  00:00:0000:20:0500:40:3900:40:52.9500:40:52.95+00:07:204:1813,9
30SZLINGER Jakub 144TURM-3011M 30  00:00:0400:19:5600:40:4100:40:54.9500:40:59.30+00:07:274:1813,9
31RACZYŃSKI Krzysztof 76BYDGOSZCZM-601M 31Biegający Filozof Team  00:00:0300:20:1600:41:1500:41:31.0500:41:34.60+00:08:024:2213,7
32LEWANDOWSKI Tomasz 65BYDGOSZCZM-4010M 32  00:00:1000:20:3100:41:1200:41:25.9000:41:36.75+00:08:044:2113,8
33WŁODARSKI Przemysław 166BYDGOSZCZM-3012M 33Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA  00:00:0700:20:3200:41:3400:41:50.2500:41:58.15+00:08:264:2413,6
34KWAPIŃSKI Damian 40BYDGOSZCZM-4011M 34TEAMOCHAL  00:00:0700:20:3400:41:3400:41:50.5500:41:58.25+00:08:264:2413,6
35STARZYŃSKI Piotr 27BYDGOSZCZM-4012M 35  00:00:0500:20:2300:41:4500:41:57.2500:42:02.25+00:08:304:2413,6
36KALACZYŃSKI Miłosz 23BYDGOSZCZM-208M 36Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA00:00:0200:19:4500:41:5000:42:03.2000:42:06.15+00:08:344:2513,6
37CZUK Marek 106TORUŃM-602M 37  00:00:0200:20:3800:41:5100:42:05.8500:42:08.65+00:08:364:2513,5
38KRYSKE Mariusz 70BIAŁE BŁOTAM-3013M 38Spójnia Białe BłotaSpójnia Białe Błota  00:00:0300:20:3600:42:0600:42:19.8000:42:23.30+00:08:514:2713,5
39SZYSZKA Radosław 209BYDGOSZCZM-3014M 39  00:00:0400:20:3900:42:1200:42:28.4000:42:32.55+00:09:004:2813,4
40WIĘCKOWSKI Dariusz 104BYDGOSZCZM-4013M 40Akademia Mistrzów SportuAMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu00:00:2200:21:1800:42:0500:42:20.6500:42:43.40+00:09:114:2713,5
41KUNZ Mieczysław 148TORUŃM-4014M 41AZS UMK Toruń  00:00:0500:20:5500:42:2600:42:40.3500:42:45.35+00:09:134:2913,4
42CISZEK Łukasz 122ŚWIECIEM-4015M 42  00:00:1400:21:0800:42:4800:43:06.1000:43:20.85+00:09:484:3213,2
43GABARKIEWICZ Łukasz 187LIPKAM-3015M 43Angoal Tłumaczenia  00:00:0300:21:4600:43:4900:44:04.1500:44:07.75+00:10:354:3812,9
44NAMIEŚNIK Krzysztof 71INOWROCŁAWM-4016M 44QszysieQeN  00:00:1200:21:3800:43:4700:44:04.1500:44:16.90+00:10:444:3812,9
45KOSZOWSKI Rafał 255TRYSZCZYNM-502M 45TriTryszczynTeam  00:00:2100:21:4100:43:4200:43:56.3500:44:17.65+00:10:454:3713,0
46MARTYNOWICZ Michał 249BRZOZAM-4017M 46TRISPACE/TREK  00:00:0300:21:0400:44:0500:44:21.3000:44:24.55+00:10:524:4012,9
47MROTEK Michał 227KRUSZYN KRAJEŃSKIM-4018M 47Akademia Mistrzów SportuAkademia Mistrzów Sportu  00:00:0600:21:4800:44:0800:44:21.2500:44:27.40+00:10:554:4012,9
48ANDRZEJEWSKI Paweł 130NOWA WIEŚ WIELKAM-4019M 48  00:00:1500:22:2200:43:5900:44:11.5000:44:27.45+00:10:554:3912,9
49GILL Daniel 21BYDGOSZCZM-4020M 49LKS Ostromecko  00:00:0900:22:2600:44:0600:44:21.6000:44:30.80+00:10:584:4012,9
50BUZALSKI Robert 58BYDGOSZCZM-4021M 50Orange Polska  00:00:0400:20:4700:44:1800:44:37.0500:44:41.10+00:11:094:4112,8
51DROCIAK Michał 208BYDGOSZCZM-4022M 51Ogr Osowa Góra Runner  00:00:0700:22:1600:44:2500:44:41.9500:44:49.65+00:11:174:4212,8
52WIŚNIEWSKI Maciej 8886-100 ŚWIECIEM-4023M 52  00:00:1400:21:4600:44:2200:44:37.2500:44:52.10+00:11:204:4112,8
53JARNOT Oskar 133TORUŃM-3016M 53TMT  00:00:1300:21:2700:44:2600:44:42.1500:44:55.55+00:11:234:4212,8
54ZIÓŁKOWSKI Włodek 48BYDGOSZCZM-3017M 54nie zrzeszonyFORDON BIEGACZE  00:00:0600:22:2500:45:0700:45:25.4500:45:31.95+00:11:594:4612,6
55KŁOSOWSKI Marcin 42BYDGOSZCZM-4024M 55Grupa Bankietowa Specjal  00:00:0700:22:2400:45:0700:45:25.0500:45:32.15+00:12:004:4612,6
56BARSZCZEWSKI Sebastian 141BYDGOSZCZM-4025M 56  00:00:0600:21:3800:45:2000:45:34.7000:45:41.05+00:12:094:4712,5
57MUSS Aleksander 237BYDGOSZCZM-4026M 57ACE OF SPADES  00:00:0500:20:3200:45:2800:45:45.3500:45:50.75+00:12:184:4812,5
58GRALIK Jędrzej 132BYDGOSZCZM-209M 58Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie  00:00:1000:22:2900:45:2700:45:41.7000:45:52.60+00:12:204:4812,5
59SZULC Jacek 251BYDGOSZCZM-2010M 59  00:00:0000:21:5900:45:3700:45:53.2000:45:53.20+00:12:214:4912,4
60STACHOWICZ Wiesław 271BYDGOSZCZM-4027M 60Brzoza BiegaBrzoza Biega  00:00:0200:24:2700:45:4400:46:00.9500:46:03.50+00:12:314:5012,4
61WINIARSKI Grzegorz 113ŚWIECIEM-4028M 61The Runners Świecie  00:00:1200:22:5800:45:5100:46:09.4000:46:22.00+00:12:504:5112,4
62BARCZAK Piotr 162BIAŁE BŁOTAM-503M 62Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0500:22:4500:46:0800:46:26.4500:46:31.70+00:12:594:5312,3
63DRZEWIECKI Rafał 231NIEMCZM-4029M 63Akademia Mistrzów SportuAkademia Mistrzów Sportu  00:00:0800:22:3800:46:0800:46:24.7000:46:32.75+00:13:004:5312,3
64RENC Patryk 192BYDGOSZCZM-3018M 64Serce Tybetu  00:00:0000:22:2100:46:2400:46:40.9000:46:40.90+00:13:084:5412,2
65MORITZ Rafał 235BARCINM-4030M 65# Ślimaki Barcin  00:00:0000:23:3700:46:3300:46:49.7500:46:49.75+00:13:174:5512,2
66DADZIŃSKI Robert 292M-504M 6600:00:2600:23:1400:46:1100:46:25.5500:46:52.05+00:13:204:5312,3
67MONDRY Waldemar 188BYDGOSZCZM-505M 67  00:00:1200:23:1700:46:3100:46:44.0500:46:56.20+00:13:244:5512,2
68MICHALEWSKI Bartosz 193BYDGODZCZM-4031M 68LUCKY LUCK  00:00:1100:23:2000:46:3100:46:48.6500:46:59.90+00:13:274:5512,2
69BYRTEK Marcin 159BYDGOSZCZM-4032M 69  00:00:0700:22:2100:46:3500:46:58.0000:47:05.10+00:13:334:5612,1
70KAZUBOWSKI Jacek 35BIAŁE BŁOTAM-506M 70TriDarKo  00:00:0000:23:3300:46:5200:47:09.9500:47:09.95+00:13:374:5712,1
71CZARNECKI Piotr 286M-4033M 71Brzoza Biega00:00:0900:22:2300:46:4800:47:02.2500:47:11.55+00:13:394:5712,1
72PAŚ Michał 74WYMYSŁOWOM-4034M 72Charty Szelejewo  00:00:1000:23:3900:46:4500:47:00.8500:47:11.75+00:13:394:5612,1
73KRUSZYNA Adam 194BYDGOSZCZM-507M 73  00:00:0400:22:5600:47:0500:47:18.6500:47:22.65+00:13:504:5812,1
74SZYDŁOWSKI Arkadiusz 102JEZIORA WIELKIEM-4035M 74Tims Sport  00:00:0500:22:5400:47:0600:47:22.6500:47:28.60+00:13:564:5912,0
75WIŚNIEWSKI Mikołaj 285M-2011M 75Brzoza Biega00:00:1000:22:4900:47:0600:47:21.2000:47:31.35+00:13:594:5912,0
76STĘPIEŃ Tomasz 67JARUŻYNM-4036M 76Brzoza Brzoza  00:00:0800:22:3700:47:1100:47:29.2000:47:38.15+00:14:064:5912,0
77RÓŻYCKI Waldemar 253BYDGOSZCZM-4037M 77  00:00:2100:22:5800:47:0600:47:23.3500:47:45.15+00:14:134:5912,0
78GLIWKA Artur 111INOWROCŁAWM-4038M 781 BLWL  00:00:1200:21:4800:47:1800:47:36.5500:47:48.55+00:14:165:0012,0
79PILARSKI Radosław 184BRZOZAM-4039M 79Brzoza Biega  00:00:0500:22:4900:47:2600:47:44.4500:47:50.00+00:14:185:0111,9
80MAŁKOWSKI Iwo 268BYDGOSZCZM-3019M 80  00:00:0100:23:2600:47:3400:47:51.8000:47:53.70+00:14:215:0211,9
81MIAZGA Adam 217BRZOZAM-3020M 81  00:00:0800:22:4100:47:2700:47:45.6500:47:53.95+00:14:215:0111,9
82MICHNA Bartosz 128POZNAŃM-3021M 82  00:00:0200:23:2600:47:4000:47:58.2000:48:00.55+00:14:285:0211,9
83PIECZKA Marcin 36BYSŁAWM-3022M 83Antidotum  00:00:0100:23:2600:47:4200:47:59.6000:48:00.70+00:14:285:0311,9
84REPKA Marek 139BYDGOSZCZM-4040M 84Lupus TeamLupus Team  00:00:0700:23:1800:47:3900:47:55.2500:48:02.70+00:14:305:0211,9
85GACKOWSKI Krzysztof 196BYDGOSZCZM-4041M 85  00:00:0700:23:2400:47:3900:47:55.8000:48:02.90+00:14:305:0211,9
86KRUSZYNA Robert 205DZIEMIONNAM-4042M 86  00:00:1600:23:3800:47:3300:47:48.3500:48:05.25+00:14:335:0111,9
87GROTA Artur 116SOLEC KUJAWSKIM-4043M 87  00:00:0800:23:0300:48:0800:48:25.3000:48:34.20+00:15:025:0511,8
88LEWANDOWSKI Rafal 12187-100M-4044M 88SPC  00:00:1300:23:2000:48:1500:48:31.2000:48:45.00+00:15:135:0611,7
89WIDŹGOWSKI Przemysław 232BYDGOSZCZM-4045M 89  00:00:1200:24:0700:48:1800:48:32.2500:48:45.15+00:15:135:0611,7
90ŚWIĘCICKI Andrzej 64BYDGOSZCZM-4046M 90  00:00:1400:24:1200:48:2300:48:40.1500:48:54.30+00:15:225:0711,7
91PODKÓWKA Zbigniew 49BYDGOSZCZM-603M 91Podgórz Toruń  00:00:0600:23:3200:48:3200:48:48.4500:48:55.40+00:15:235:0811,7
92MAZERSKI Jarosław 260TORUŃM-3023M 92  00:00:0800:23:4700:48:3900:48:57.0500:49:05.55+00:15:335:0911,6
93ROHDE Piotr 91BYDGOSZCZM-13M 93Brzoza Biega  00:00:0400:23:3300:49:0200:49:17.6500:49:22.60+00:15:505:1111,6
94STEMPNIAK Krzysztof 112INOWROCŁAWM-508M 94  00:00:0900:24:1000:49:0100:49:19.6500:49:29.20+00:15:575:1111,6
95OLSZEWSKI Rafał 200GNIEWKOWOM-4047M 95TG SOKÓŁ GNIEWKOWO  00:00:0600:24:2400:49:3500:49:50.4000:49:56.95+00:16:245:1411,4
96SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 180BYDGOSZCZM-4048M 96Bydgoskie ŻółwieBydgoskie Żółwie  00:00:1400:24:1200:49:2700:49:44.8500:49:58.95+00:16:265:1411,5
97GÓRSKI Marian 127SOLEC KUJAWSKIM-604M 97  00:00:0400:24:2800:49:4200:49:57.5000:50:01.60+00:16:295:1511,4
98GRYCZKA Piotr 38BRZOZAM-509M 98  00:00:0900:24:1300:49:3900:49:53.7000:50:03.45+00:16:315:1511,4
99UGOREK Mirek 204BYDGOSZCZM-4049M 99  00:00:0900:24:4400:49:3800:49:53.7000:50:03.55+00:16:315:1511,4
100WIŚNIEWSKI Jakub 107BRZOZAM-2012M 100  00:00:1300:24:1500:49:3800:49:57.7500:50:10.95+00:16:385:1511,4
101WIŚNIEWSKI Leszek 108BRZOZAM-5010M 101  00:00:1300:24:1400:49:3800:49:57.2000:50:11.05+00:16:395:1511,4
102MAŚLIŃSKI Mirosław 210SZUBINM-5011M 102  00:00:0800:24:2800:49:5900:50:16.5000:50:24.65+00:16:525:1711,3
103WINKLEWSKI Krzysztof 72SOLEC KUJAWSKIM-4050M 103  00:00:0600:24:0900:50:1000:50:24.4000:50:31.20+00:16:595:1811,3
104ZAPARUCHA Mikołaj 288BYDGOSZCZM-4051M 10400:00:1500:24:4300:50:0700:50:23.2500:50:38.40+00:17:065:1811,3
105STRZAŁKA Robert 284BYDGOSZCZM-3024M 105MUKS Piętnastka  00:00:2400:25:0800:50:1500:50:34.7000:50:59.00+00:17:275:1911,3
106KOZIOŁ Łukasz 240BYDGOSZCZM-3025M 106  00:00:2000:24:3500:50:3200:50:48.5500:51:09.40+00:17:375:2011,2
107JAGODZIŃSKI Mateusz 60BYDGOSZCZM-3026M 107Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie  00:00:1100:25:2100:50:4000:50:59.2500:51:10.70+00:17:385:2211,2
108PODLASZEWSKI Jacek 215TORUŃM-5012M 108SPC  00:00:1400:24:5300:50:4100:50:57.2000:51:11.45+00:17:395:2111,2
109KWIATKOWSKI Piotr 30BYDGOSZCZM-3027M 109  00:00:0900:24:5900:50:4700:51:04.2500:51:13.85+00:17:415:2211,2
110PAWŁOWSKI Radosław 114ZIELONKAM-5013M 110  00:00:2600:25:2200:50:3300:50:49.0500:51:15.40+00:17:435:2011,2
111KRZYŻANOWSKI Robert 165ZAMOŚĆM-5014M 111  00:00:1300:24:1400:51:1400:51:33.1000:51:46.45+00:18:145:2511,1
112CHOLEWCZYNSKI Damian 236ŁABISZYNM-3028M 112  00:00:1400:25:0400:51:1700:51:37.7500:51:52.05+00:18:205:2611,0
113BRATEK Andrzej 44BYDGOSZCZM-605M 113TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz  00:00:0900:25:0300:51:2800:51:42.8500:51:52.15+00:18:205:2611,0
114GRUDA Mirosław 63OSIELSKOM-606M 114  00:00:0600:25:1000:51:3000:51:46.3000:51:52.35+00:18:205:2611,0
115NURKIEWICZ Jarosław 94BYDGOSZCZM-5015M 115Kung fu Pandy 3  00:00:1000:25:0600:51:4200:51:59.5000:52:10.10+00:18:385:2811,0
116TOMCZAK Zbigniew 73GNIEZNOM-607M 116Altom Gniezno  00:00:1800:25:4500:51:3900:51:57.7000:52:16.25+00:18:445:2811,0
117MROZIK Andrzej 234BYDGOSZCZM-4052M 117  00:00:2700:25:4200:51:3400:51:51.9500:52:19.25+00:18:475:2711,0
118PIWEK Adrian 281INOWROCŁAWM-2013M 118Solankowi BiegaczeSolankowi Biegacze  00:00:2300:24:5300:51:4500:52:01.4000:52:24.55+00:18:525:2811,0
119ĆWIK Łukasz 259BYDGOSZCZM-4053M 119  00:00:0800:25:0700:52:1100:52:28.9000:52:37.35+00:19:055:3110,9
120GOLINOWSKI Dariusz 198KOBYLARNIAM-4054M 120  00:00:1800:25:4800:52:1800:52:38.9500:52:57.80+00:19:255:3210,8
121OSZUBSKI Kazimierz 254BYDGOSZCZM-4055M 121  00:00:1300:26:1400:52:5700:53:14.0000:53:27.20+00:19:555:3610,7
122ANDRZEJEWSKI Ryszard 32BYDGOSZCZM-701M 122Żółtokrólewscy  00:00:0600:25:3700:53:0300:53:21.2000:53:27.25+00:19:555:3610,7
123KLOSKOWSKI Adam 93BYDGOSZCZM-3029M 123JW1515 Bydgoszcz  00:00:0900:26:1500:53:0300:53:21.0000:53:30.05+00:19:585:3610,7
124BRAŃKA Mateusz 279KATOWICEM-2014M 124  00:00:1800:26:2700:52:5800:53:14.2000:53:32.30+00:20:005:3610,7
125CHROBAK Tomasz 291M-4056M 12500:00:1800:26:3000:52:5800:53:14.7500:53:33.45+00:20:015:3610,7
126KOZAK Krzysztof 98BIAŁE BŁOTAM-3030M 126Niezżeszony  00:00:1200:26:0100:53:1000:53:27.0500:53:39.05+00:20:075:3710,7
127WIŚNIEWSKI Zbigniew 4OLIMPINM-5016M 127Brzoza Biega  00:00:0200:24:1400:53:2300:53:43.3000:53:45.30+00:20:135:3910,6
128SCHMIDT Marcin 52BIAŁE BŁOTAM-4057M 128  00:00:1000:26:0100:53:1600:53:35.0000:53:45.75+00:20:135:3810,6
129KRÓL Karol 250BYDGOSZCZM-4058M 129TKKF Kolejarz Bydgoszcz  00:00:0900:26:0400:53:2500:53:41.5000:53:51.10+00:20:195:3910,6
130DOMAN Janusz 25BRZOZAM-608M 130UKS Szabla Brzoza  00:00:0300:26:0500:53:4700:54:05.5000:54:09.20+00:20:375:4110,5
131SZARMACH Stanisław 123GRÓDEKM-609M 131Diabelskie Pioruny  00:00:0700:26:3100:53:5300:54:08.7000:54:16.10+00:20:445:4110,5
132LICA Krzysztof 155BYDGOSZCZM-5017M 132SISU-OWB rowertour.com  00:00:1700:25:1100:54:0800:54:29.0000:54:46.30+00:21:145:4410,5
133JURSKI Robert 31BYDGOSZCZM-4059M 133  00:00:1000:25:5200:54:1600:54:37.3000:54:47.50+00:21:155:4410,4
134PASZKIET Witold 90BYDGOSZCZM-6010M 134TKKF Kolejarz Bydgoszcz  00:00:1400:26:4600:54:2900:54:50.4000:55:04.40+00:21:325:4610,4
135ZUPA Wojciech 157BYDGOSZCZM-5018M 135SISU-OWB rowertour.comSISU-OWB rowertour.com  00:00:1600:26:3000:54:4500:55:00.3500:55:16.60+00:21:445:4710,4
136AUGUSTYNOWICZ Andrzej 262BYDGOSZCZM-4060M 136  00:00:1100:27:0100:54:5000:55:09.1000:55:20.55+00:21:485:4810,3
137RATAJ Maciej 8ŁOCHOWOM-4061M 137  00:00:1400:25:3700:55:0600:55:26.0000:55:40.55+00:22:085:5010,3
138TOCZKIEWICZ Piotr 68BRZOZAM-4062M 138  00:00:1600:27:2700:55:0600:55:24.3500:55:41.30+00:22:095:4910,3
139KALACZYŃSKI Grzegorz 34BYDGOSZCZM-5019M 139  00:00:1900:28:0400:55:2300:55:41.0500:56:01.00+00:22:295:5110,2
140BASIŃSKI Paweł 178BYDGOSZCZM-4063M 140  00:00:2400:27:2000:55:2300:55:42.6500:56:07.35+00:22:355:5110,2
141KONIEC Krzysztof 24WIĘCBORKM-5020M 141KrissbiegaKrissbiega  00:00:1200:27:0900:55:5000:56:09.3500:56:21.85+00:22:495:5410,2
142BAKOWSKI Dawid 79BYDGOSZCZM-3031M 142  00:00:1500:27:5600:56:2300:56:42.8500:56:58.10+00:23:265:5810,1
143MAŁKIŃSKI Józef 84BYDGOSZCZM-6011M 143  00:00:1600:27:5700:56:2200:56:44.9500:57:01.85+00:23:295:5810,0
144WIŚNIEWSKI Janusz 214TORUŃM-5021M 144  00:00:2100:27:1000:56:4000:56:57.8000:57:19.70+00:23:475:5910,0
145RUDOL Sebastian 261PRĄDOCINM-4064M 145Rudolki  00:00:1200:29:1400:57:0900:57:27.9000:57:40.05+00:24:086:029,9
146KRYSZTOFIAK Robert 152BRZOZAM-4065M 146  00:00:1600:27:5200:57:1300:57:31.3000:57:47.75+00:24:156:039,9
147ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 199JANIKOWOM-5022M 147  00:00:0600:27:5100:57:3200:57:49.6500:57:56.30+00:24:246:059,9
148BADOWSKI Krzysztof 168BYDGOSZCZM-5023M 148KSN ŁUCZNICZKA OCULUS BYDGOSZCZ  00:00:0700:29:1500:57:1300:57:53.3000:58:00.70+00:24:286:059,8
149FABROWSKI Dawid 12BYDGOSZCZM-4066M 149TriTata/OCHALteam  00:00:2500:28:1300:58:0200:58:19.6000:58:45.50+00:25:136:089,8
150NOWACZYK Zygmunt 105TRZEMESZNOM-5024M 150BOLT Trzemeszno  00:00:1900:27:2400:58:0500:58:27.3500:58:46.65+00:25:146:099,8
151KOLMAJER Rafał 245BYDGOSZCZM-4067M 151TEAMOCHALTEAMOCHAL  00:00:1400:27:4200:58:1700:58:36.3500:58:51.30+00:25:196:109,7
152NOWAKOWSKI Czeslaw 221WARSZAWAM-702M 152Ducla Academy Warszawa  00:00:1700:28:2500:58:1900:58:37.3500:58:54.85+00:25:226:109,7
153PÓŁGĘSEK Rafał 14SOLEC KUJAWSKIM-4068M 153  00:00:2200:28:5100:58:2300:58:45.7000:59:08.25+00:25:366:119,7
154DĘBSKI Jan 223SUCHARZEWO 6M-6012M 154Sołtys  00:00:1700:28:4900:58:3800:59:03.7500:59:21.55+00:25:496:129,7
155STRABEL Piotr 156BYDGOSZCZM-6013M 155  00:00:1300:29:2200:59:0400:59:23.1500:59:37.05+00:26:056:159,6
156LUDWINIAK Bogdan 86BYDGOSZCZM-5025M 156  00:00:1400:29:0400:59:1900:59:39.0500:59:53.80+00:26:216:169,6
157BUTOWSKI Michał 258BYDGOSZCZM-4069M 157  00:00:1800:29:2501:00:3201:00:54.2501:01:12.35+00:27:406:249,4
158BARTOSZYŃSKI Marcin 219TORUŃM-4070M 158RAW-studio reklamy  00:00:2200:31:2701:00:3301:00:53.7501:01:16.45+00:27:446:249,4
159JULLY Arkadiusz 146BRZOZAM-4071M 159  00:00:2000:29:2501:00:3801:01:01.2001:01:21.80+00:27:496:259,3
160FERENS Paweł 89INOWROCŁAWM-4072M 160Solankowi BiegaczeSolankowi Biegacze  00:00:2500:30:0001:00:3601:00:59.0501:01:24.10+00:27:526:259,3
161FURYK Karol 1PAKOŚĆM-3032M 161Solankowi BiegaczeSolankowi Biegacze  00:00:2400:30:0301:00:4501:01:07.2501:01:31.60+00:27:596:269,3
162SZCZĘSNY Arkadiusz 85BYDGOSZCZM-4073M 162Dynamo Skarpa  00:00:1700:29:3001:01:0101:01:23.4501:01:40.65+00:28:086:279,3
163WYKRZYKOWSKI Andrzej 185CHEŁMNOM-6014M 163  00:00:2000:30:4201:05:3901:06:03.6001:06:23.60+00:32:516:578,6
164LENC Janusz 13BYDGOSZCZM-6015M 164TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz  00:00:1600:32:2001:06:5601:07:18.2501:07:34.85+00:34:027:058,5
165GUŹDZIOŁ Jarek 10SOLEC KUJAWSKIM-4074M 165TBKM WILK Solec Kujawski  00:00:2500:31:2801:08:0401:08:26.5001:08:52.15+00:35:207:128,3
166WARSZAWSKI Przemysław 142BYDGOSZCZM-3033M 166  00:00:0800:33:4601:11:2701:11:48.8501:11:57.15+00:38:257:337,9
167KAPELIŃSKI Stanisław 51BYDGOSZCZM-5026M 167RODOS TeamRODOS Team  00:00:0000:34:2601:12:2801:12:51.7001:12:51.70+00:39:197:407,8
168WIESE Grzegorz 131KORONOWOM-6016M 168TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz  00:00:1400:34:4001:12:3601:12:53.4501:13:07.90+00:39:357:407,8
169PILECKI Gustaw 189BYDGOSZCZM-703M 169Brzoza Biega/Rowerowa Brzoza  00:00:1500:37:2801:17:4401:18:13.6001:18:28.75+00:44:568:147,3
170GOLA Grzegorz 117MARKOWOM-5027M 170TG SOKÓŁ GNIEWKOWO  00:00:1900:40:3401:24:3801:25:04.7501:25:24.40+00:51:528:576,7
171ANGIEL Władysław 41BYDGOSZCZM-704M 171TKKF Kolejarz Bydgoszcz  00:00:0200:41:5601:27:0001:27:33.9501:27:36.45+00:54:049:126,5
Znaleziono 171 wynik(ów)