Organizator : | Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Gmina Miasto Koszalin |
Data : | 2017-05-27 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 268 |
Wystartowało : | 241 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 236 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF 2km : | |
Lista nagrodzonych : | Podium |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 2km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WERNER Kamila | 311 | SZCZECINEK | K-30 | 00:00:02 | 00:07:58 | ||
2 | KONKEL Agnieszka | 178 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:05 | 00:08:00 | ||
3 | SZABLA Ewelina | 287 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:05 | 00:08:20 | ||
4 | FIŁONOWICZ Monika | 139 | SZCZECINEK | K-30 | 00:00:05 | 00:08:31 | ||
5 | PIĘTKO Joanna | 241 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | K-40 | 00:00:08 | 00:09:00 | |
6 | CHODOR Martyna | 331 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K-30 | 00:00:08 | 00:09:07 | |
7 | GRABOWSKA-LESISZ Aneta | 148 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:11 | 00:09:07 | ||
8 | BORKOWSKA-KOWALCZYK Daria | 111 | WOMENS FIGHT CLUB KOSZALIN,ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | K-30 | 00:00:05 | 00:09:09 | |
9 | KRZEWIŃSKA Małgorzata | 194 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K-50 | 00:00:09 | 00:09:09 | |
10 | MAKSYMOWICZ Kornelia | 209 | KOŁOBRZEG | K-30 | 00:00:03 | 00:09:10 | ||
11 | CHODOR Izabela | 332 | TKKF KOSZALIN | GORZEBĄDŹ | K-30 | 00:00:09 | 00:09:16 | |
12 | WYBRANIEC Karolina | 320 | SŁUPSK | K-18 | 00:00:07 | 00:09:18 | ||
13 | STERNKIKER Heike | 282 | SCHWEDTER HASEN | SCHWEDT | K-40 | 00:00:05 | 00:09:19 | |
14 | KOSECKA Katarzyna | 180 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | K-30 | 00:00:03 | 00:09:20 | |
15 | WOSZTYL Alicja | 319 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:10 | 00:09:25 | ||
16 | MALESZA-HOUSIN Joanna | 210 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | K-40 | 00:00:08 | 00:09:28 | |
17 | POLAK Monika | 247 | KOSZALIN | K-40 | 00:00:11 | 00:09:28 | ||
18 | ZIÓŁKOWSKA Małgorzata | 328 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:05 | 00:09:37 | ||
19 | HAŁAJKO Magdalena | 150 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:10 | 00:09:41 | ||
20 | HAŁKA Ola | 151 | KOSZALIN | K-18 | 00:00:06 | 00:09:51 | ||
21 | SZULC Anna | 289 | SCHWEDTER HASEN | SCHWEDT | K-30 | 00:00:05 | 00:10:02 | |
22 | PILŻYS Malwina | 243 | RECZ | K-30 | 00:00:10 | 00:10:02 | ||
23 | GRAJ Joanna | 149 | KOSZALIN | K-18 | 00:00:11 | 00:10:14 | ||
24 | POTRZEBOWSKA Agata | 248 | DEAF PZG | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:07 | 00:10:17 | |
25 | FLEŚMAN Eliza | 367 | DECATHLON KOSZALIN | POZNAŃ | K-18 | 00:00:04 | 00:10:19 | |
26 | PAWELEC Marta | 233 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:07 | 00:10:19 | ||
27 | DIAKOWICZ Magdalena | 129 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:07 | 00:10:19 | ||
28 | ŻMUDA Monika | 330 | CW FANZA KOŁOBRZEG | SARBIA/KOŁOBRZEG | K-40 | 00:00:13 | 00:10:26 | |
29 | KASPROWICZ Katarzyna | 347 | KL BAŁTYK KOSZALIN | KOSZALIN | K-18 | 00:00:13 | 00:10:30 | |
30 | TOMICKA Małgorzata | 301 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K-30 | 00:00:09 | 00:10:37 | |
31 | DACZKOWSKA Ewelina | 358 | KOSZALIN | K-18 | 00:00:12 | 00:10:39 | ||
32 | CYRKLEWICZ Weronika | 122 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:16 | 00:10:40 | ||
33 | SZULTKA Sylwia | 291 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:16 | 00:10:40 | ||
34 | PAWLAK Ewelina | 235 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:16 | 00:10:40 | ||
35 | UZNAŃSKA Agata | 305 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | K-50 | 00:00:12 | 00:10:41 | |
36 | LUPA Marene | 40 | SC SCHORFHEIDE | SCHORFHEIDE | K-40 | 00:00:11 | 00:10:43 | |
37 | BORYS Justyna | 340 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:10 | 00:10:48 | ||
38 | KACZMAREK Agnieszka | 336 | KOSZALIN | K-40 | 00:00:09 | 00:10:50 | ||
39 | MAZUREK Barbara | 216 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K-30 | 00:00:09 | 00:10:52 | |
40 | PIETRZAK Mariola | 242 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K-50 | 00:00:09 | 00:10:52 | |
41 | DĄBROWSKA Agnieszka | 339 | RUN DMB | KOSZALIN | K-30 | 00:00:13 | 00:10:53 | |
42 | GRABIŃSKA Emilia | 354 | SIANÓW | K-30 | 00:00:12 | 00:10:54 | ||
43 | URBAŃSKA Anetta | 304 | KOSZALIN | K-40 | 00:00:12 | 00:10:54 | ||
44 | PAWLIK Bożena | 236 | ŚWIDWIN | K-40 | 00:00:08 | 00:10:55 | ||
45 | KROCZYŃSKA Kinga | 192 | KOŁOBRZEG | K-30 | 00:00:07 | 00:11:04 | ||
46 | MALINOWSKA Agnieszka | 211 | CIOTECZKI.PL | KOSZALIN | K-30 | 00:00:14 | 00:11:04 | |
47 | RASZPLA Ilona | 256 | CIOTECZKI.PL | KOSZALIN | K-40 | 00:00:13 | 00:11:05 | |
48 | WIKTOROWICZ Małgorzata | 315 | CIOTECZKI.PL | KOSZALIN | K-40 | 00:00:13 | 00:11:05 | |
49 | MISIAK Marzena | 222 | CHAŁUPY | K-40 | 00:00:11 | 00:11:06 | ||
50 | SAJ Agnieszka | 268 | ŚWIDWIN | K-18 | 00:00:11 | 00:11:06 | ||
51 | MACIĄŻEK Renata | 206 | KOŁOBRZEG | K-30 | 00:00:14 | 00:11:06 | ||
52 | MALINOWSKA-BURDA Aleksandra | 212 | KOSZALIN | K-18 | 00:00:14 | 00:11:15 | ||
53 | PAWŁOWSKA Urszula | 237 | SKWIERZYNKA | K-30 | 00:00:18 | 00:11:34 | ||
54 | SEEWALD Agnieszka | 271 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:15 | 00:11:39 | ||
55 | PAŃCZYK Justyna | 232 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:15 | 00:11:39 | ||
56 | BORSUK Dorota | 113 | KOSZALIN | K-40 | 00:00:13 | 00:11:42 | ||
57 | STASZYŃSKA Marianna | 277 | BTC ORZEŁ BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | K-60 | 00:00:12 | 00:11:55 | |
58 | WENCŁAW-JUSZCZAK Marta | 309 | KOŁOBRZEG | K-40 | 00:00:12 | 00:12:03 | ||
59 | GARBACZ - ZATORSKA Milena | 142 | PSYCHOLOG-KG.PL | KOŁOBRZEG | K-40 | 00:00:12 | 00:12:03 | |
60 | GÓRNA Anna | 146 | FORMA ROSNOWO | ROSNOWO | K-40 | 00:00:07 | 00:12:04 | |
61 | MIĘCZEWSKA Agnieszka | 221 | SŁUPSK | K-18 | 00:00:08 | 00:12:11 | ||
62 | KRAWCZUK-KIEŁB Anna | 190 | ŻYJ Z ENERGIĄ | WIEKOWO | K-40 | 00:00:14 | 00:12:59 | |
63 | PEŁKA Iwona | 238 | KOSZALIN | K-40 | 00:00:15 | 00:13:28 |
Znaleziono 63 wynik(ów)