Organizator : | Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Gmina Miasto Koszalin |
Data : | 2017-05-27 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 268 |
Wystartowało : | 241 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 236 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF 2km : | |
Lista nagrodzonych : | Podium |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 2km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BEDNARZ Paweł | 104 | 13-TY FUN CLUB ASI CHMIEL :* | KOSZALIN-NACŁAW | M-30 | 00:00:02 | 00:06:38 | |
2 | BERG Thoralf | 105 | SCHWEDTER HASEN | SCHWEDT | M-40 | 00:00:02 | 00:06:56 | |
3 | POLAK Szymon | 246 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:02 | 00:06:59 | |
4 | ZABORSKI Ryszard | 321 | TKKF KOSZALIN ( ORKIESTRA WOJSKOWA KOSZALIN) | KOSZALIN | M-40 | 00:00:02 | 00:06:59 | |
5 | JAROSZ Wiesław | 163 | JW 1223/BLOG | KOSZALIN | M-40 | 00:00:03 | 00:07:02 | |
6 | SITOWSKI Marcin | 272 | FC RYSIEK | KOSZALIN | M-18 | 00:00:04 | 00:07:08 | |
7 | POHLMANN André | 245 | SCHWEDTER HASEN | SCHWEDT | M-30 | 00:00:03 | 00:07:09 | |
8 | RUDNIKOWSKI Maciej | 262 | BIEGUZDROWISKOWY.PL | DARŁOWO | M-40 | 00:00:03 | 00:07:12 | |
9 | ZELEK Jan | 325 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-50 | 00:00:04 | 00:07:21 | |
10 | STACHOWIAK Adrian | 276 | JW 3775 | KOŁOBRZEG | M-30 | 00:00:02 | 00:07:22 | |
11 | MOKSA Dariusz | 224 | SIANÓW | M-18 | 00:00:03 | 00:07:22 | ||
12 | BARTOSIŃSKI Bartłomiej | 365 | DECATHLON KOSZALIN | WARSZAWA | M-18 | 00:00:02 | 00:07:25 | |
13 | BURDA Robert | 117 | KOSPEL | KOSZALIN | M-40 | 00:00:03 | 00:07:26 | |
14 | GRZESIK Eugeniusz | 351 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-50 | 00:00:03 | 00:07:26 | |
15 | MARCINIAK Maciej | 213 | TKKF LUKS TECHNIK | POŁCZYN ZDRÓJ | M-30 | 00:00:02 | 00:07:31 | |
16 | ZATORSKI Zbigniew | 322 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M-30 | 00:00:05 | 00:07:33 | |
17 | KARCZ Artur | 171 | ORZEŁ MRZEŻYNO | MRZEŻYNO | M-30 | 00:00:05 | 00:07:34 | |
18 | BURMEISTER Burkhardt | 119 | SCHWEDTER HASEN | SCHWEDT | M-50 | 00:00:04 | 00:07:35 | |
19 | RYŚKIEWICZ Rafał | 267 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:02 | 00:07:36 | ||
20 | BARSCH Detlef | 102 | SCHWEDTER HASEN | SCHWEDT | M-50 | 00:00:04 | 00:07:36 | |
21 | STEGE Aleksander | 279 | SCHWEDTER HAUSEN | SCHWEDT | M-30 | 00:00:03 | 00:07:37 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
SZYMAŃSKI Łukasz | 292 | POBIEROWO | M-18 | DNF | 00:07:38 DNF | |||
23 | MORAWSKI Janusz | 346 | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:00:04 | 00:07:40 | ||
24 | BEMOWICZ Tomasz | 345 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:00:04 | 00:07:41 | |
25 | MATYJASEK Zbigniew | 215 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:03 | 00:07:43 | |
26 | BIEDRZYCKI Adam | 108 | CW FANZA KOŁOBRZEG | STARY BOREK/KOŁOBRZEG | M-30 | 00:00:04 | 00:07:45 | |
ROSZAK Bartosz | 368 | KOŁOBRZEG | M-18 | DNF | 00:07:46 DNF | |||
KOWALCZYK Marek | 369 | CHARZYNO | M-18 | DNF | 00:07:46 DNF | |||
29 | ROKOSZ Radosław | 260 | JW 1223 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:03 | 00:07:47 | |
30 | JAMNIAK Bartosz | 160 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M-30 | 00:00:04 | 00:07:48 | |
31 | RUTKOWSKI Ryszard | 265 | RUTKOWSKI TEAM | SIANÓW | M-50 | 00:00:04 | 00:07:50 | |
32 | GÓRNY Norbert | 147 | FORMA ROSNOWO | ROSNOWO | M-40 | 00:00:06 | 00:07:50 | |
33 | MELLER Paweł | 217 | KOSZALIN | M-50 | 00:00:04 | 00:07:54 | ||
34 | ZWOLIŃSKI Jan | 329 | TKKF KOSZALIN | WIERCISZEWO | M-40 | 00:00:03 | 00:07:55 | |
35 | ŚNIEŻKO Marcin | 334 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:06 | 00:07:55 | |
36 | SOBSTEL Krystian | 274 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:07 | 00:07:56 | ||
37 | UZNAŃSKI Ryszard | 306 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:00:02 | 00:07:57 | |
38 | KROCZYŃSKI Sławomir | 193 | KOŁOBRZEG | M-50 | 00:00:03 | 00:07:59 | ||
39 | CZAPLIŃSKI Jacek | 125 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:06 | 00:07:59 | ||
40 | STENDERA Maik | 280 | SCHWEDTER WASSERSPORT PCK E.V. | SCHWEDT | M-50 | 00:00:04 | 00:08:02 | |
41 | PROKOPIUK Jan | 251 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:03 | 00:08:03 | ||
42 | RAJNER Krzysztof | 254 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:07 | 00:08:05 | ||
43 | TCHÓRZEWSKI Marek | 297 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:05 | 00:08:07 | ||
44 | STEFANOWICZ Paweł | 338 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:10 | 00:08:13 | ||
45 | STRZELECKI Michał | 285 | PZSF | WARSZAWA | M-30 | 00:00:03 | 00:08:15 | |
46 | ŚWIETLIK Tomasz | 295 | KOSZALIN | M-50 | 00:00:02 | 00:08:16 | ||
47 | TOMCZAK Dominik | 300 | CSMW USTKA | SŁUPSK | M-40 | 00:00:06 | 00:08:20 | |
48 | ŁOPIŃSKI Piotr | 204 | DREZDENKO | M-30 | 00:00:05 | 00:08:21 | ||
49 | RACZYŃSKI Kazimierz | 253 | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KOSZALINIE | KOSZALIN | M-40 | 00:00:07 | 00:08:21 | |
GOŃKA Krzysztof | 144 | DECATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | M-18 | DNF | 00:08:22 DNF | ||
51 | CIUPA Marcin | 121 | H2DESIGN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:05 | 00:08:23 | |
52 | PĘKAŁA Piotr | 239 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:07 | 00:08:25 | |
53 | STĘPNIEWSKI Marcin | 283 | MARKOS RUNNING TEAM | SIEMIANICE | M-40 | 00:00:06 | 00:08:28 | |
54 | TOKARSKI Szymon | 299 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:16 | 00:08:28 | ||
55 | JASICZEK Darek | 165 | CSSP KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:10 | 00:08:29 | |
56 | BEDNARCZYK Wojciech | 103 | RYMAŃ | M-30 | 00:00:08 | 00:08:32 | ||
57 | IWANIEC Dariusz | 159 | TKKF KOSZALIN | SIERAKOWO | M-40 | 00:00:06 | 00:08:34 | |
58 | MODRZEJEWSKI Mateusz | 337 | KOCHAM ASIE | KOSZALIN | M-30 | 00:00:07 | 00:08:34 | |
59 | OLCZAK Dawid | 228 | ŁÓDŹ | M-18 | 00:00:09 | 00:08:34 | ||
60 | CHOŁUJ Jarek | 120 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:05 | 00:08:36 | |
61 | KOWALCZYK Mariusz | 184 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:06 | 00:08:37 | |
62 | RUTKOWSKI Artur | 266 | RUTKOWSKI TEAM | KOSZALIN | M-18 | 00:00:02 | 00:08:39 | |
63 | MISZCZYK Jan | 223 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-18 | 00:00:10 | 00:08:40 | |
64 | JAROSZEWSKI Daniel | 164 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:13 | 00:08:40 | |
65 | KAMYK Piotr | 357 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:06 | 00:08:44 | ||
66 | OTTO Michał | 231 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:06 | 00:08:45 | ||
67 | DUDZIAK Piotr | 131 | KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:05 | 00:08:47 | |
68 | KSZCZANOWICZ Jacek | 195 | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:00:11 | 00:08:48 | ||
69 | ŁABEJSZA Łukasz | 203 | WOJOWNICY WÓDY | KOSZALIN | M-30 | 00:00:14 | 00:08:48 | |
70 | MAJCHRZAK Łukasz | 207 | CPSP USTKA | USTKA | M-18 | 00:00:03 | 00:08:50 | |
71 | MICERSKI Tomasz | 218 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:07 | 00:08:50 | |
72 | WALCZAK Rafał | 307 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:08 | 00:08:50 | ||
73 | TARAŚ Jakub | 296 | RYMAŃ | M-18 | 00:00:09 | 00:08:50 | ||
74 | MAJCHRZAK Dariusz | 208 | CPSP USTKA | USTKA | M-50 | 00:00:03 | 00:08:51 | |
75 | PUŚCIAN Krzysztof | 252 | GIMNAZJUM W MANOWIE | MANOWO | M-40 | 00:00:04 | 00:08:52 | |
76 | NOWAK Adam | 227 | KOSZALIN | M-18 | 00:00:04 | 00:08:53 | ||
77 | TESKA Bartosz | 298 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:12 | 00:08:53 | |
78 | PIECHOTA Robert | 240 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:05 | 00:08:54 | ||
79 | JANKOWSKI Jakub | 161 | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:00:06 | 00:08:56 | ||
80 | DEMBICKI Daniel | 128 | NOWE BIELICE | M-40 | 00:00:08 | 00:08:57 | ||
81 | ZAWADA Andrzej | 323 | ZSP1 SŁUPSK | WODNICA | M-50 | 00:00:19 | 00:08:59 | |
82 | STRZELECKI Zbigniew | 286 | KORZYBSKIE REKINY | KORZYBIE | M-60 | 00:00:08 | 00:09:01 | |
83 | NIEMCZUK Darek | 364 | JAMNO | M-50 | 00:00:09 | 00:09:01 | ||
84 | KRAWCZYK Tomasz | 191 | BIESIEKIERZ | M-30 | 00:00:05 | 00:09:03 | ||
85 | LAMPKOWSKI Krzysztof | 349 | KOSZALIN | M-50 | 00:00:06 | 00:09:03 | ||
86 | MICHALCZYK Mariusz | 219 | JW 1223 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:10 | 00:09:03 | |
87 | BURKIET Marek | 118 | JW 1223 | ROSNOWO | M-40 | 00:00:10 | 00:09:03 | |
88 | GAWEŁ Zbigniew | 348 | SŁUPSK | SŁUPSK | M-60 | 00:00:07 | 00:09:04 | |
89 | KUKIEŁA Tomasz | 196 | WIELBICIELE KAROLINY I MATYLDY K. | KOSZALIN | M-30 | 00:00:11 | 00:09:04 | |
90 | RUSINEK Artur | 264 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:08 | 00:09:07 | ||
91 | ZDROWIECKI Artur | 324 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:10 | 00:09:07 | ||
92 | WICHER Krzysztof | 313 | ADWOKATURA | KOSZALIN | M-30 | 00:00:07 | 00:09:08 | |
93 | ROGALSKI Roberto | 333 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:08 | 00:09:08 | |
94 | STAWISZYŃSKI Jarosław | 278 | FORUM ROZWOJU KOSZALINA | KOSZALIN | M-30 | 00:00:11 | 00:09:09 | |
95 | GAJEK Artur | 141 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | M-40 | 00:00:09 | 00:09:10 | |
96 | HAMALA Marcin | 152 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:07 | 00:09:11 | ||
97 | KACZMAREK Łukasz | 168 | WOJOWNICY WÓDY | KOSZALIN | M-30 | 00:00:15 | 00:09:11 | |
98 | CZAPLICKI Paweł | 124 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:04 | 00:09:12 | |
99 | FAJGIER Tomasz | 135 | MANOWO | M-40 | 00:00:06 | 00:09:13 | ||
100 | RUDZIŃSKI Bronisław | 263 | KOSZALIN | M-60 | 00:00:09 | 00:09:13 | ||
101 | RASZPLA Radosław | 255 | BBL | KOSZALIN | M-40 | 00:00:10 | 00:09:14 | |
102 | ALABA Jerzy | 101 | KB10 BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M-50 | 00:00:10 | 00:09:15 | |
103 | OSOBNIAK Ryszard | 230 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-60 | 00:00:08 | 00:09:16 | |
104 | RETERSKI Damian | 258 | KOSZALIN | M-18 | 00:00:09 | 00:09:16 | ||
105 | BIL Adrian | 109 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:09 | 00:09:17 | ||
106 | RÓG Michał | 261 | JW 1223 | STARE BIELICE | M-30 | 00:00:08 | 00:09:18 | |
107 | KOWALCZYK Piotr | 183 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:09 | 00:09:18 | ||
108 | JANUSZEWSKI Jacek | 162 | 17 WOG KOSZALIN | KOSZALIN | M-50 | 00:00:10 | 00:09:18 | |
109 | WYGANOWSKI Andrzej | 344 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | M-70+ | 00:00:03 | 00:09:19 | |
110 | STERNKIKER Mario | 281 | SCHWEDTER HASEN | SCHWEDT | M-40 | 00:00:05 | 00:09:19 | |
111 | MIECZKOWSKI Michał | 220 | KTC KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M-50 | 00:00:06 | 00:09:19 | |
112 | KAMIŃSKI Tomasz | 170 | JW 1223 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:04 | 00:09:20 | |
113 | KAZIMIEROWICZ Radosław | 173 | VTT KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:11 | 00:09:22 | |
114 | CZERWIŃSKI Daniel | 126 | NIEZRZESZONY | KOSZALIN | M-30 | 00:00:11 | 00:09:24 | |
115 | KRASIŃSKI Witold | 187 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:08 | 00:09:25 | ||
116 | GREMBLEWSKI Dariusz | 356 | RYMAŃ | M-40 | 00:00:09 | 00:09:25 | ||
117 | BUBNOWICZ Sławomir | 327 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:10 | 00:09:27 | ||
118 | WILKOWSKI Krzysztof | 316 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:12 | 00:09:27 | ||
119 | SZYMAŃSKI Piotr | 293 | ROSNOWO | M-40 | 00:00:16 | 00:09:27 | ||
120 | TUCKI Marek | 303 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:16 | 00:09:29 | ||
121 | WOLAŃSKI Mariusz | 317 | KOŁOBRZEG | M-50 | 00:00:08 | 00:09:30 | ||
122 | KOMODA Mariusz | 177 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:05 | 00:09:32 | ||
123 | HRYCAJ Tomasz | 157 | KOŁOBRZEG | M-30 | 00:00:10 | 00:09:35 | ||
124 | WOŁOWIEC Przemek | 318 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:06 | 00:09:36 | ||
125 | KOWALSKI Roman | 185 | KOSPEL | KOSZALIN | M-30 | 00:00:10 | 00:09:37 | |
126 | JUSZCZAK Krzysztof | 166 | KOSZALIN | M-60 | 00:00:23 | 00:09:37 | ||
KOWALSKI Michał | 355 | NOWE BIELICE | M-18 | DNF | 00:09:37 DNF | |||
128 | BRZOSTKO Przemysław | 130 | BIAŁOGARD | M-30 | 00:00:11 | 00:09:39 | ||
129 | KOTLIŃSKI Krzysztof | 182 | GETRUCK | KOSZALIN | M-50 | 00:00:05 | 00:09:40 | |
130 | KARNICKI Zygmunt | 172 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-60 | 00:00:06 | 00:09:40 | |
131 | KOZŁOWIECKI Waldemar | 186 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-60 | 00:00:20 | 00:09:40 | |
132 | SZULTKA Mariusz | 290 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:17 | 00:09:48 | ||
133 | DZIĘBOWSKI Mariusz | 134 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:16 | 00:09:49 | ||
134 | RETERSKI Przemysław | 257 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:09 | 00:09:51 | ||
135 | KUPREWICZ Grzegorz | 198 | JW 1223 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:13 | 00:09:53 | |
136 | KOŁODZIEJ Jakub | 176 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:13 | 00:09:55 | ||
137 | BERNACKI Adam | 106 | EB BERNACKI | KOSZALIN | M-40 | 00:00:11 | 00:09:57 | |
138 | KUSZYŃSKI Dariusz | 197 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:16 | 00:09:57 | ||
139 | KACZMAREK Zbigniew | 169 | KOSZALIN | M-60 | 00:00:11 | 00:10:01 | ||
140 | SZUDY Stanisław | 288 | BIAŁOGARD | M-50 | 00:00:13 | 00:10:01 | ||
141 | BUDZIŃSKI Paweł | 116 | KONIKOWO | M-30 | 00:00:09 | 00:10:02 | ||
142 | BOŚ Grzegorz | 114 | SŁUPSK | M-30 | 00:00:12 | 00:10:04 | ||
143 | POTRZEBOWSKI Marek | 249 | DEAF PZG | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:07 | 00:10:07 | |
144 | SEEWALD Jan | 270 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:15 | 00:10:08 | ||
145 | MASTALERZ Konrad | 214 | DECATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | M-18 | 00:00:08 | 00:10:09 | |
146 | BINDAS Jakub | 359 | KOSZALIN | M-18 | 00:00:17 | 00:10:09 | ||
147 | KAZIMIERCZAK Leszek | 341 | CSSP KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:14 | 00:10:10 | |
148 | HOŁÓWKA Tomasz | 366 | DECATHLON KOSZALIN | GDAŃSK | M-18 | 00:00:04 | 00:10:19 | |
149 | MRUGALSKI Stanisław | 225 | MIASTKO | M-50 | 00:00:22 | 00:10:20 | ||
150 | GÓRA Roman | 145 | BRAK | KOSZALIN | M-50 | 00:00:11 | 00:10:22 | |
151 | BASIAK Krystian | 362 | M-30 | 00:00:12 | 00:10:24 | |||
151 | HRYCIÓW Paweł | 158 | BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M-30 | 00:00:11 | 00:10:25 | |
153 | WIERZBICKI Kacper | 353 | KOSZALIN | M-18 | 00:00:12 | 00:10:25 | ||
154 | LASKOWSKI Grzegorz | 199 | PARNOWO | M-30 | 00:00:15 | 00:10:26 | ||
155 | KURŁOWICZ Krzysztof | 350 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:06 | 00:10:27 | ||
156 | GRONOWSKI Cezary | 352 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:15 | 00:10:27 | ||
157 | BOROWIEC Mariusz | 112 | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:00:19 | 00:10:30 | ||
158 | KOSECKI Tomasz | 181 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:15 | 00:10:31 | ||
159 | ZIELIŃSKI Jarosław | 326 | BIAŁOGARD | M-40 | 00:00:10 | 00:10:32 | ||
160 | FALGOWSKI Paweł | 136 | BIAŁOGARD | M-30 | 00:00:13 | 00:10:37 | ||
161 | LUPA Erik | 202 | SC SCHORFHEIDE | SCHWEDT | M-40 | 00:00:11 | 00:10:43 | |
162 | WIĘCEK Sebastian | 314 | RYMAŃ | M-18 | 00:00:09 | 00:10:46 | ||
163 | RAPSIEWICZ Łukasz | 335 | ZWARTOWO | M-30 | 00:00:13 | 00:10:49 | ||
164 | BITTNER Łukasz | 110 | TEAM PAPRY 20 | BYTOM | M-40 | 00:00:13 | 00:10:49 | |
165 | PAULIŃSKI Jan | 363 | JAMNO | M-60 | 00:00:09 | 00:10:50 | ||
166 | SZARY Szymon | 132 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:09 | 00:10:51 | ||
167 | HELLER Zdzisław | 153 | NIEZRZESZONY | KOSZALIN | M-60 | 00:00:15 | 00:11:03 | |
168 | BRZEZIŃSKI Łukasz | 115 | BIAŁOGARD | M-18 | 00:00:15 | 00:11:12 | ||
169 | FILIPOWICZ Marian | 138 | NIEZRZESZONY | WROCŁAW | M-70+ | 00:00:11 | 00:11:16 | |
170 | FRASZKIEWICZ Jarosław | 140 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:14 | 00:11:16 | ||
171 | SZYSZKOWSKI Tomasz | 294 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:07 | 00:11:19 | |
172 | MACIĄŻEK Jarosław | 205 | KOŁOBRZEG | M-30 | 00:00:14 | 00:11:19 | ||
173 | TRZEŚNIEWSKI Zbigniew | 302 | KOSZALIN | M-50 | 00:00:14 | 00:11:23 | ||
174 | BIENIEK Daniel | 360 | BOBOLICE | M-18 | 00:00:17 | 00:11:27 | ||
175 | NAPIERAŁA Marcin | 226 | SKWIERZYNKA | M-30 | 00:00:17 | 00:11:35 | ||
176 | DYMEK Piotr | 361 | BOBOLICE | M-18 | 00:00:17 | 00:12:01 | ||
177 | ĆWIKLIŃSKI Jakub | 127 | SOSNOWIEC | M-40 | 00:00:09 | 00:21:36 | ||
178 | PRACOWITY Tomasz | 250 | BERLIN | M-30 | 00:00:08 |
Znaleziono 178 wynik(ów)