Organizator : | Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie |
Data : | 2023-05-20 |
Miejsce : | SŁAWNO |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 139 |
Wystartowało : | 121 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 118 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K OPEN | M OPEN | MKS Święc Sławno - K | Miasto Sławno - K | Powiat - K | MKS Święc Sławno - M | Miasto Sławno - M | Powiat - M | K 40-49 | M 40-49 | K 50-59 | M 50-59 | K 60+ | M 60+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Miasto | Powiat | MKS Święc | 3.33km | 6.6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BLASZCZYK Patryk | 3 | ŁKS JANTAR USTKA | SŁUPSK | M OPEN | 00:10:10 | 00:20:55 | ||||
2 | GARSKI Dawid | 15 | AML SŁUPSK | SŁUPSK | M OPEN | 00:10:20 | 00:21:19 | ||||
3 | POBŁOCKI Piotr | 82 | UKS EKONOMIK MARATONCZYK LĘBORK | LEBORK | M 50-59 | 00:11:29 | 00:22:58 | ||||
4 | BIELSKI Sebastian | 1 | PROJEKT1000UP | RUMIA | M OPEN | 00:11:49 | 00:23:48 | ||||
5 | BOHOMIAHKOVA Khrystyna | 4 | STAYER RUN CLUB | ODESA | K OPEN | 00:13:13 | 00:25:48 | ||||
6 | GUZOWSKI Dariusz | 20 | TALEX BORZYTUCHOM | CETYŃ | M 50-59 | 00:12:21 | 00:25:56 | ||||
7 | ISKRA Paweł | 26 | 7PRO SIÓDMIAK TEAM | ZIELENIEWO | M OPEN | 00:11:49 | 00:23:48 | ||||
8 | MISZKE Patryk | 62 | BIEGAJACY DIETETYK TEAM | WEJHEROWO | M OPEN | 00:12:33 | 00:25:20 | ||||
9 | PECHNIKOV Ruslan | 75 | STAYER RUN CLUB | ODESA | M OPEN | 00:10:09 | 00:20:55 | ||||
10 | POBLOCKA Bożena | 80 | UKS EKONOMIK MARATONCZYK LĘBORK | LEBORK | K 50-59 | 00:14:56 | 00:30:13 | ||||
11 | POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila | 81 | UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK | LĘBORK | K OPEN | 00:13:13 | 00:26:05 | ||||
12 | PYTLAK Michał | 88 | AML SŁUPSK /7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA | SIEMIANICE | M OPEN | 00:10:50 | 00:21:52 | ||||
13 | RUDNIK Krzysztof | 91 | SŁUPSK | M 40-49 | 00:11:50 | 00:23:51 | |||||
14 | POŁEĆ Arkadiusz | 84 | RUMIA | M OPEN | 00:10:55 | 00:22:15 | |||||
15 | RUDNIKOWSKI Maciej | 139 | DARŁOWSKIE CHARTY | DARŁOWO | M 40-49 | Tak | 00:12:18 | 00:24:50 | |||
16 | JEFIMCZYK Norbert | 28 | AML SŁUPSK | DAMNICA | M OPEN | 00:10:29 | 00:22:04 | ||||
17 | GAJEWSKI Andrzej | 14 | STOPA SŁUPSK | DAMNICA | M 40-49 | 00:14:07 | 00:28:33 | ||||
18 | GRAFF Norbert | 18 | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | WICKO | M 40-49 | 00:12:57 | 00:26:22 | ||||
19 | JABŁOŃSKI Tomasz | 27 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M 40-49 | Tak | Tak | 00:13:21 | 00:27:24 | ||
20 | LEŚNIEWSKI Daniel | 47 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M 40-49 | 00:13:45 | 00:27:47 | ||||
21 | PAKMUR Michal | 74 | SŁUPSK | M OPEN | 00:15:25 | 00:31:44 | |||||
22 | PICK Tomasz | 77 | BIEGOLAS KOSZALIN | KOSZALIN | M 50-59 | 00:13:17 | 00:26:49 | ||||
23 | ROSIAK Damian | 90 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | Miasto Sławno - M | Tak | Tak | 00:12:15 | 00:24:58 | ||
24 | SUCHANOWSKI Zygmunt | 98 | RESPECT LOTYŃ | LOTYŃ | M 50-59 | 00:14:52 | 00:30:38 | ||||
25 | TURCZYN Tomasz | 104 | SLAWNO.NASZEMIAST.PL | SŁAWNO | M 40-49 | 00:14:11 | 00:29:24 | ||||
26 | WALEŃSKI Michał | 106 | TKKF KOSZALIN | SIANÓW | M 40-49 | 00:13:26 | 00:26:59 | ||||
27 | WOJTKIEWICZ Mateusz | 117 | KB 'DZIESIĄTKA' BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M OPEN | 00:12:15 | 00:24:56 | ||||
28 | WILCZEWSKI Krzysztof | 109 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | Miasto Sławno - M | Tak | Tak | 00:12:36 | 00:25:34 | ||
29 | JÓŹWIK Adam | 29 | SŁAWNO | Miasto Sławno - M | Tak | Tak | 00:13:41 | 00:27:58 | |||
30 | WOŹNIAK Dariusz | 118 | WWW.LIMO300C.COM | SŁAWNO | M 50-59 | Tak | Tak | 00:19:41 | 00:42:13 | ||
31 | CHUDY Henryk | 9 | K SOLSZEWSKI I SYNOWIE | SŁAWSKO | M 60+ | Tak | 00:14:34 | 00:29:50 | |||
32 | DĄBROWSKA Alicja | 12 | TKKF KOSZALIN | SIANÓW | K 50-59 | 00:16:28 | 00:32:49 | ||||
33 | KOWALSKI Damian | 41 | KB SPOKO SŁAWNO | STARY KRAKOW | Powiat - M | Tak | 00:13:45 | 00:27:24 | |||
34 | KRYCZKA Stanisław | 43 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M 50-59 | 00:14:21 | 00:29:00 | ||||
35 | KWAŚNIAK Zdzisław | 45 | SŁUPSK | M 60+ | 00:17:04 | 00:34:28 | |||||
36 | MAZUR Emiliusz | 55 | DARŁOWO | M 40-49 | Tak | 00:14:48 | 00:29:50 | ||||
37 | MOSZYŃSKI Jacek | 63 | TKKF KOSZALIN | SIANÓW | M 50-59 | 00:16:11 | 00:32:50 | ||||
38 | WOJNIUSZ Kamila | 116 | DARŁOWSKIE CHARTY / FEIFER TEAM | DARŁOWO | Powiat - K | Tak | 00:15:32 | 00:31:48 | |||
39 | GOSTOMCZYK Krzysztof | 17 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M 40-49 | Tak | Tak | 00:15:59 | 00:33:04 | ||
40 | TKACZ-KRĄŻKO Ewa | 127 | SŁAWNO | Powiat - K | Tak | Tak | 00:20:40 | 00:42:19 | |||
41 | WANGO Anna | 128 | SŁAWNO | Powiat - K | Tak | Tak | 00:20:39 | 00:42:19 | |||
42 | MIKLASIŃSKA Klaudia | 133 | SŁAWNO | Powiat - K | Tak | Tak | |||||
43 | HANC Michał | 23 | HAJALE16 | SŁAWNO | Miasto Sławno - M | Tak | Tak | 00:17:56 | 00:37:10 | ||
44 | SZYMCZEWSKI Dariusz | 101 | SŁAWNO | M 50-59 | Tak | Tak | 00:17:25 | 00:35:15 | |||
45 | KLIMCZAK Agnieszka | 35 | BBL SŁUPSK | SIEMIANICE | K 50-59 | 00:16:35 | 00:33:32 | ||||
46 | KOZDRA Piotr | 42 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | Miasto Sławno - M | Tak | Tak | 00:13:56 | 00:28:30 | ||
47 | MAJ Agnieszka | 52 | SŁAWNO | K 40-49 | Tak | Tak | 00:18:07 | 00:36:54 | |||
48 | MAKARSKI Marcin | 54 | DARŁOWO | M 40-49 | Tak | 00:14:53 | 00:30:01 | ||||
49 | OSIŃSKI Wojciech | 72 | TEAM ZABIEGANEDNI | SŁUPSK | M OPEN | 00:12:28 | 00:25:12 | ||||
50 | STORTA Maciej | 95 | BOBROWICE | Powiat - M | Tak | 00:17:00 | 00:34:34 | ||||
51 | WISNIEWSKI Piotr | 112 | BIAŁOGARD | M 40-49 | 00:14:07 | 00:29:03 | |||||
52 | WOŹNIAK Joanna | 119 | MLUKS TRZEBIATÓW | TRZEBIATÓW | K 40-49 | 00:14:21 | 00:29:15 | ||||
53 | WÓJCICKI Grzegorz | 120 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWSKO | M 40-49 | Tak | 00:16:28 | 00:34:25 | |||
54 | JURA Krzysztof | 30 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M 50-59 | 00:14:23 | 00:28:59 | ||||
55 | LUDWIKOWSKA-STORTA Karolina | 49 | SŁAWNO | Powiat - K | Tak | Tak | 00:15:33 | 00:30:55 | |||
56 | ŻURAWIK Piotr | 125 | GK KĘPICE | KĘPICE | M 50-59 | 00:14:17 | 00:29:00 | ||||
57 | SZCZĘSNY Piotr | 136 | ŁEBSKI | ŁEBA | M 50-59 | 00:15:31 | 00:31:18 | ||||
58 | KACZMAREK Marta | 31 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | Powiat - K | Tak | Tak | 00:15:06 | 00:31:10 | ||
59 | CHRUSZCZ Mateusz | 8 | KB BRYZA POSTOMINO | RUSINOWO | Powiat - M | Tak | 00:14:17 | 00:29:14 | |||
60 | MAJEWSKA Dorota | 53 | BIAŁOGARD BIEGA/BIEGOLAS | REDLINO 20¸ 78-200 BIAŁOGARD | K 50-59 | 00:17:10 | 00:34:42 | ||||
61 | MISZKE Zygmunt | 61 | SKAZANI NA BIEGANIE | DARŻEWO | M 60+ | 00:16:49 | 00:33:51 | ||||
62 | OKOŁOTOWICZ Sebastian | 68 | SŁUPSK | M 40-49 | 00:14:42 | 00:30:06 | |||||
63 | PACHUTA Damian | 73 | WRZEŚNICA | Powiat - M | Tak | 00:18:18 | 00:38:22 | ||||
64 | SUCHANOWSKA Anna | 97 | RESPECT LOTYŃ | LOTYŃ | K 50-59 | 00:20:19 | 00:41:41 | ||||
65 | WEGNER Przemysław | 107 | USTKA | M 40-49 | 00:14:02 | 00:28:05 | |||||
66 | NACHYŁA Piotr | 65 | STOPA | SŁUPSK | M 50-59 | 00:16:00 | 00:32:47 | ||||
67 | RZECZKOWSKA Edyta | 92 | KB SPOKO SŁAWNO | SLAWNO | Powiat - K | Tak | Tak | 00:16:57 | 00:34:43 | ||
68 | MIKINKA Magdalena | 59 | SŁAWNO | Powiat - K | Tak | Tak | 00:18:48 | 00:37:51 | |||
69 | TELESIEWICZ Henryk | 102 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M 60+ | Tak | Tak | 00:18:52 | 00:41:47 | ||
70 | CHOŁUJ Artur | 135 | SŁAWNO | Miasto Sławno - M | Tak | Tak | |||||
71 | BIERZANOWSKI Rafał | 2 | SŁUPSK | M 40-49 | 00:14:24 | 00:28:39 | |||||
72 | KĘPKA Karolina | 34 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | K 40-49 | 00:18:41 | 00:37:29 | ||||
73 | PĘKAŁA Piotr | 76 | KOSZALIN | M 50-59 | 00:16:03 | 00:31:28 | |||||
74 | WĘGRZYN Wojciech | 108 | DARŁOWO | M 40-49 | Tak | 00:17:56 | 00:35:17 | ||||
75 | WINKOWSKI Andrzej | 110 | ŻELICE 16 | M 60+ | 00:16:20 | 00:32:53 | |||||
76 | ZARZYCKA Izabela | 123 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K 40-49 | 00:18:59 | 00:39:12 | ||||
77 | ORŁOWSKI Maciej | 141 | DARŁOWO | M OPEN | 00:16:22 | 00:32:43 | |||||
78 | ZAWISKA Anna | 124 | KOSZALIN | K OPEN | 00:17:22 | 00:36:23 | |||||
79 | HOPE Przemysław | 138 | KORONA SZCZECIN | CHOJNICE | M OPEN | 00:16:02 | 00:33:33 | ||||
80 | POPRAWSKI Adam | 85 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | Miasto Sławno - M | Tak | Tak | 00:16:23 | 00:32:47 | ||
81 | BOJARYN Marcin | 126 | JW 3411 ¸RADA MIEJSKA SŁAWNO | SŁAWNO | M 40-49 | Tak | Tak | 00:16:45 | 00:33:46 | ||
82 | KOWALCZYK Aleksandra | 40 | SŁAWNO | Powiat - K | Tak | Tak | 00:17:46 | 00:35:47 | |||
83 | MIKLASIŃSKA Karolina | 60 | SŁAWNO | K 40-49 | Tak | Tak | 00:19:22 | 00:41:08 | |||
84 | HAŁAS Tomasz | 22 | SŁAWNO | M 60+ | Tak | Tak | 00:18:44 | 00:37:38 | |||
85 | DRABKOWSKA Agnieszka | 13 | BIAŁOGARD | K 40-49 | 00:16:11 | 00:32:11 | |||||
86 | KANIOWSKI Jacek | 33 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | SŁAWNO | M 40-49 | Tak | Tak | 00:16:47 | 00:34:29 | ||
87 | KONKEL Joanna | 37 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | K 50-59 | Tak | Tak | Tak | 00:18:30 | 00:37:39 | |
88 | KONKEL Bonita | 38 | POZNAŃ | K OPEN | 00:16:29 | 00:32:57 | |||||
89 | KULCZYK Katarzyna | 44 | KB BRYZA POSTOMINO | SŁAWSKO | K 40-49 | Tak | 00:16:30 | 00:32:57 | |||
90 | LUDWIKOWSKI Marek | 50 | KB BRYZA POSTOMINO | DZIERŻĘCIN | M 40-49 | Tak | 00:16:30 | 00:32:57 | |||
91 | DĄBROWSKI Grzegorz | 11 | MNC NE | KOSZALIN | M 50-59 | 00:16:35 | 00:33:29 | ||||
92 | KAMELSKI Piotr | 32 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M 50-59 | Tak | Tak | 00:18:20 | 00:36:24 | ||
93 | WILCZEWSKI Mariusz | 131 | KB SPOKO SLAWNO | SŁAWSKO | M OPEN | 00:16:06 | 00:31:36 | ||||
94 | BUTOWICZ Adam | 7 | SZCZECINEK | M 60+ | 00:17:27 | 00:35:37 | |||||
95 | HELLER Zdzisław | 24 | HERBMARATONOW.PL | KOSZALIN | M 60+ | 00:19:46 | 00:40:15 | ||||
96 | STOPNICKI Ignacy | 94 | TUPOT USTKA | USTKA | M 60+ | 00:22:47 | 00:47:51 | ||||
97 | STANIASZEK Bogusław | 140 | TUPOT USTKA | GŁOBINO | M 60+ | 00:21:55 | 00:43:01 | ||||
98 | LACHOWICZ Joanna | 46 | SŁAWNO | K 40-49 | Tak | Tak | 00:18:13 | 00:37:18 | |||
99 | MROZEK Krzysztof | 64 | SŁAWNO | Miasto Sławno - M | Tak | Tak | 00:17:20 | 00:34:59 | |||
100 | NOREK Ryszard | 67 | SŁAWNO | M 60+ | Tak | Tak | 00:18:19 | 00:37:08 | |||
101 | CISZEWSKI Krzysztof | 10 | BIEG Z CHRYSTUSEM | BYTOM | M 60+ | 00:16:53 | 00:33:48 | ||||
102 | HADRYŚ Bartosz | 21 | KWASOWO | Powiat - M | Tak | 00:15:43 | 00:31:00 | ||||
103 | WITKOWSKI Krzysztof | 115 | MKS ŚWIĘC SŁAWNO | SŁAWNO | M 60+ | Tak | Tak | Tak | 00:20:33 | 00:39:48 | |
104 | LEŚNIEWSKI Bartosz | 48 | JW 3411 | SŁAWNO | Miasto Sławno - M | Tak | Tak | 00:17:18 | 00:35:13 | ||
105 | POCZĄTEK Mikołaj | 83 | RUMIA | M OPEN | 00:17:26 | 00:35:15 | |||||
106 | OSESEK Marta | 71 | SŁAWNO | K 40-49 | Tak | Tak | 00:18:12 | 00:37:18 | |||
107 | MICKIEWICZ VEL MICKUS Grzegorz | 57 | SŁAWNO | Miasto Sławno - M | Tak | Tak | 00:17:33 | 00:35:50 | |||
108 | WITKOWSKI Dawid | 114 | KB SPOKO SLAWNO | SLAWNO | Miasto Sławno - M | Tak | Tak | 00:16:18 | 00:32:16 | ||
109 | KONECKI Dariusz | 36 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M 50-59 | Tak | Tak | 00:16:21 | 00:32:15 | ||
110 | TOMCZYK Mateusz | 103 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | Miasto Sławno - M | Tak | Tak | 00:16:21 | 00:32:15 | ||
111 | WROBLEWSKI Jerzy | 121 | PARKRUN SZCZECINEK | SZCZECINEK | M 60+ | 00:20:54 | 00:42:41 | ||||
112 | NARBUT Szymon | 66 | SŁUPSK | M OPEN | 00:17:12 | 00:34:59 | |||||
113 | BUKOWSKI Bartosz | 129 | SŁAWNO | Miasto Sławno - M | Tak | Tak | 00:18:34 | 00:39:23 | |||
114 | JĘDRUSZCZAK Izabela | 130 | SŁAWNO | K 40-49 | Tak | Tak | 00:18:14 | 00:36:56 | |||
115 | ORDAK Iwona | 69 | STARY JAROSŁAW | K 40-49 | Tak | Tak | 00:19:40 | 00:40:11 | |||
116 | BAJTEK Przemysław | 105 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M 40-49 | Tak | Tak | 00:16:42 | 00:36:34 | ||
117 | BONISŁAWSKI Jarosław | 5 | ROCK&ROLL | KARWICE | M 40-49 | Tak | 00:17:10 | 00:35:32 | |||
118 | MICHALAK Wojciech | 56 | MKS ŚWIĘC | SŁAWNO | M 50-59 | Tak | Tak | Tak | 00:27:07 | 00:58:33 | |
119 | PITUS Radosław | 132 | PITUS MEBLE | SŁAWNO | M 40-49 | Tak | Tak | 00:17:35 | 00:36:39 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||||
GUZOWSKI Denis | 19 | TALEX BORYSŁAW BORZYTUCHOM/PRAWIE JAK HERMES | SŁUPSK | M OPEN | 00:11:37 DNF | DNF | |||||
DQ | CZAJA Andrzej | 137 | UKS EKONOMIK MARATONCZYK LĘBORK | M 60+ | 00:13:43 DQ | 00:27:29 DQ |
Znaleziono 121 wynik(ów)