Organizator : | LKS Ostromecko |
Data : | 2015-10-11 |
Miejsce : | Ostromecko |
Dystans : | 7,5 km |
Zgłoszonych : | 238 |
Wystartowało : | 215 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 215 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K16 | M16 | Mieszkańcy gminy ogólna | Mieszkańcy gminy kobiety | kobiety open | Mieszkańcy gminy mężczyźni | K19 | M19 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | Czas netto 7.5km | Czas brutto 7.5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOTŁOWSKI Bartosz | 206 | LKS Ostromecko | OSTROMECKO | M20 | 2 | M 4 | 00:00:00 | 00:22:27.60 | 00:22:27.60 | 2:59 | 20 (100%) | ||
2 | DANIELSEN Vegard | 226 | AZS CM UMK | BYDGOSZCZ | M20 | 3 | M 5 | 00:00:00 | 00:23:02.80 | 00:23:02.80 | +00:00:35 (2.5%) | 3:04 | 19.5 (97.5%) | |
3 | BUŚ Szymon | 69 | LKS Ostromecko | OSTROMECKO | M20 | 8 | M 11 | 00:00:00 | 00:25:58.50 | 00:25:58.50 | +00:03:30 (13.5%) | 3:27 | 17.3 (86.5%) | |
4 | ŚLIWIŃSKI Łukasz | 1 | BOGMAR OSTROMECKO | OSTROMECKO | M30 | 5 | M 13 | 00:00:00 | 00:27:26.80 | 00:27:26.80 | +00:04:59 (18.2%) | 3:39 | 16.4 (82.0%) | |
5 | RETECKI Krzysztof | 10 | OSTROMECKO | M40 | 1 | M 14 | 00:00:00 | 00:27:26.90 | 00:27:26.90 | +00:04:59 (18.2%) | 3:39 | 16.4 (82.0%) | ||
6 | ŁATA Marcin | 224 | AZS CM UMK | KRAKÓW | M20 | 9 | M 18 | 00:00:00 | 00:27:55.60 | 00:27:55.60 | +00:05:28 (19.6%) | 3:43 | 16.1 (80.5%) | |
7 | ŚMIGLEWSKI Aleksander | 52 | lks Ostromecko | OSTROMECKO | M19 | 1 | M 30 | 00:00:00 | 00:29:51.50 | 00:29:51.50 | +00:07:23 (24.8%) | 3:58 | 15.1 (75.5%) | |
8 | HALINIAK Filip | 41 | BRAK | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M16 | 1 | M 32 | 00:00:00 | 00:30:00.30 | 00:30:00.30 | +00:07:32 (25.1%) | 4:00 | 15 (75.0%) | |
9 | PIETRZAK Tadeusz | 210 | Tkkf Orzeł Bydgoszcz | OSTROMECKO | M60 | 1 | M 33 | 00:00:00 | 00:30:01.30 | 00:30:01.30 | +00:07:33 (25.2%) | 4:00 | 15 (75.0%) | |
10 | URBAŃSKI Andrzej | 158 | OSTROMECKO | M40 | 7 | M 34 | 00:00:00 | 00:30:02.65 | 00:30:02.65 | +00:07:35 (25.2%) | 4:00 | 15 (75.0%) | ||
11 | KUŚMIEREK Michał | 25 | GZIN | M20 | 13 | M 39 | 00:00:00 | 00:30:53.45 | 00:30:53.45 | +00:08:25 (27.3%) | 4:07 | 14.6 (73.0%) | ||
12 | SOBOCIŃSKI Mateusz | 211 | Bodmar | OSTROMECKO | M20 | 14 | M 40 | 00:00:00 | 00:31:03.25 | 00:31:03.25 | +00:08:35 (27.7%) | 4:08 | 14.5 (72.5%) | |
13 | LEBA Rafał | 18 | niezrzeszony | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M30 | 14 | M 44 | 00:00:00 | 00:31:14.80 | 00:31:14.80 | +00:08:47 (28.1%) | 4:09 | 14.4 (72.0%) | |
14 | LIPOWSKI Jakub | 29 | LKS Dąbrowa Chełmińska | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M16 | 2 | M 49 | 00:00:00 | 00:31:31.60 | 00:31:31.60 | +00:09:04 (28.8%) | 4:12 | 14.3 (71.5%) | |
15 | KOCINIEWSKI Jacek | 84 | LKS Janowo | JANOWO | M40 | 9 | M 52 | 00:00:00 | 00:31:53.20 | 00:31:53.20 | +00:09:25 (29.6%) | 4:15 | 14.1 (70.5%) | |
16 | KOCINIEWSKI Dariusz | 78 | LKS Janowo | JANOWO | M40 | 10 | M 53 | 00:00:00 | 00:31:53.60 | 00:31:53.60 | +00:09:26 (29.6%) | 4:15 | 14.1 (70.5%) | |
17 | KRUSZEWSKI Tadeusz | 173 | niezrzeszony | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M30 | 19 | M 55 | 00:00:00 | 00:32:01.45 | 00:32:01.45 | +00:09:33 (29.9%) | 4:16 | 14.1 (70.5%) | |
18 | KOHUTEK Artur | 174 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | 13 | M 63 | 00:00:00 | 00:32:45.15 | 00:32:45.15 | +00:10:17 (31.4%) | 4:22 | 13.7 (68.5%) | ||
19 | KOCINIEWSKI Bartłomiej | 80 | LKS Janowo | JANOWO | M20 | 17 | M 64 | 00:00:00 | 00:32:49.00 | 00:32:49.00 | +00:10:21 (31.6%) | 4:22 | 13.7 (68.5%) | |
20 | SZYDŁO Sławomir | 102 | MMPJ TEAM | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | 14 | M 65 | 00:00:00 | 00:32:55.95 | 00:32:55.95 | +00:10:28 (31.8%) | 4:23 | 13.7 (68.5%) | |
21 | SYROCKI Michał | 91 | WAŁDOWO KRÓLEWSKIE | M20 | 18 | M 66 | 00:00:00 | 00:32:57.60 | 00:32:57.60 | +00:10:30 (31.9%) | 4:23 | 13.7 (68.5%) | ||
22 | ŁATA Maria | 225 | AZS CM UMK | KRAKÓW | K20 | 5 | K 10 | 00:00:00 | 00:33:09.55 | 00:33:09.55 | +00:10:41 (32.3%) | 4:25 | 13.6 (68.0%) | |
23 | KRZYWDZIŃSKI Dominik | 227 | UKB Szubin | SZUBIN | M16 | 3 | M 74 | 00:00:00 | 00:33:19.30 | 00:33:19.30 | +00:10:51 (32.6%) | 4:26 | 13.5 (67.5%) | |
24 | JAROCKA Beata | 13 | Niezrzeszona | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K30 | 7 | K 12 | 00:00:00 | 00:33:28.05 | 00:33:28.05 | +00:11:00 (32.9%) | 4:27 | 13.4 (67.0%) | |
25 | KOCINIEWSKI Franciszek | 79 | LKS Janowo | JANOWO | M16 | 4 | M 76 | 00:00:00 | 00:33:34.30 | 00:33:34.30 | +00:11:06 (33.1%) | 4:28 | 13.4 (67.0%) | |
26 | FAFIK Cezary | 207 | LKS Ostromecko | OSTROMECKO | M40 | 16 | M 77 | 00:00:00 | 00:33:42.50 | 00:33:42.50 | +00:11:14 (33.4%) | 4:29 | 13.4 (67.0%) | |
27 | CHMURA Krzysztof | 147 | NOWY DWÓR | M40 | 18 | M 80 | 00:00:00 | 00:33:55.00 | 00:33:55.00 | +00:11:27 (33.8%) | 4:31 | 13.3 (66.5%) | ||
28 | SZTUBECKI Jacek | 16 | OSTROMECKO | M40 | 19 | M 83 | 00:00:00 | 00:34:02.70 | 00:34:02.70 | +00:11:35 (34.0%) | 4:32 | 13.2 (66.0%) | ||
29 | RUTKOWSKI Tomasz | 138 | LKS Ostromecko | STRZYŻAWA | M40 | 22 | M 87 | 00:00:00 | 00:34:30.45 | 00:34:30.45 | +00:12:02 (34.9%) | 4:36 | 13 (65.0%) | |
30 | KUZIOŁA Łukasz | 117 | OSTROMECKO | M30 | 29 | M 93 | 00:00:00 | 00:35:03.15 | 00:35:03.15 | +00:12:35 (35.9%) | 4:40 | 12.8 (64.0%) | ||
31 | SOSIŃSKA Izabela | 14 | niezrzeszona | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K30 | 9 | K 18 | 00:00:00 | 00:35:06.85 | 00:35:06.85 | +00:12:39 (36.0%) | 4:40 | 12.8 (64.0%) | |
32 | RZEMEK Sławomir | 103 | ERZET | GZIN | M30 | 32 | M 101 | 00:00:00 | 00:35:36.45 | 00:35:36.45 | +00:13:08 (36.9%) | 4:44 | 12.6 (63.0%) | |
33 | BANACH Grzegorz | 34 | WAŁDOWO KRÓLEWSKIE | M50 | 9 | M 102 | 00:00:00 | 00:35:37.00 | 00:35:37.00 | +00:13:09 (36.9%) | 4:44 | 12.6 (63.0%) | ||
34 | BŁAŻEJCZYK Łukasz | 93 | OSTROMECKO | M30 | 33 | M 103 | 00:00:00 | 00:35:46.85 | 00:35:46.85 | +00:13:19 (37.2%) | 4:46 | 12.6 (63.0%) | ||
35 | KOCINIEWSKI Marcin | 76 | LKS Janowo | CZARŻE | M30 | 34 | M 104 | 00:00:00 | 00:35:49.00 | 00:35:49.00 | +00:13:21 (37.3%) | 4:46 | 12.6 (63.0%) | |
36 | SKIBIŃSKI Jarosław | 223 | Kopanino | ZŁOTORIA | M40 | 25 | M 105 | 00:00:00 | 00:35:49.75 | 00:35:49.75 | +00:13:22 (37.3%) | 4:46 | 12.6 (63.0%) | |
37 | KOCINIEWSKI Jakub | 85 | LKS Janowo | JANOWO | M16 | 6 | M 106 | 00:00:00 | 00:35:55.45 | 00:35:55.45 | +00:13:27 (37.5%) | 4:47 | 12.5 (62.5%) | |
38 | HALINIAK Dominik | 38 | Brak | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M19 | 3 | M 117 | 00:00:00 | 00:36:56.30 | 00:36:56.30 | +00:14:28 (39.2%) | 4:55 | 12.2 (61.0%) | |
39 | STARSZAK Paweł | 127 | DĄBROWACHEŁMIŃSKA | M30 | 40 | M 119 | 00:00:00 | 00:37:10.40 | 00:37:10.40 | +00:14:42 (39.6%) | 4:57 | 12.1 (60.5%) | ||
40 | KRYŚ Jacek | 128 | NOWY DWÓR | M50 | 10 | M 121 | 00:00:00 | 00:37:14.90 | 00:37:14.90 | +00:14:47 (39.7%) | 4:57 | 12.1 (60.5%) | ||
41 | HALINIAK Bartosz | 40 | BRAK | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M19 | 4 | M 123 | 00:00:00 | 00:37:21.70 | 00:37:21.70 | +00:14:54 (39.9%) | 4:58 | 12 (60.0%) | |
42 | BAGROWSKI Marek | 19 | niezrzeszony ratownik medyczy | JANOWO | M50 | 11 | M 130 | 00:00:00 | 00:38:03.95 | 00:38:03.95 | +00:15:36 (41.0%) | 5:04 | 11.8 (59.0%) | |
43 | PAŁCZYŃSKA Beata | 55 | BOLUMIN | K20 | 8 | K 26 | 00:00:00 | 00:38:44.40 | 00:38:44.40 | +00:16:16 (42.0%) | 5:09 | 11.6 (58.0%) | ||
44 | MROZEK Rafał | 81 | CZARŻE | M40 | 32 | M 140 | 00:00:00 | 00:39:08.25 | 00:39:08.25 | +00:16:40 (42.6%) | 5:13 | 11.5 (57.5%) | ||
45 | HALINIAK Jakub | 42 | BRAK | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M16 | 7 | M 141 | 00:00:00 | 00:39:09.90 | 00:39:09.90 | +00:16:42 (42.7%) | 5:13 | 11.5 (57.5%) | |
46 | HALINIAK Andrzej | 37 | Brak | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M50 | 13 | M 142 | 00:00:00 | 00:39:10.00 | 00:39:10.00 | +00:16:42 (42.7%) | 5:13 | 11.5 (57.5%) | |
47 | KOSIEDOWSKI Miłosz | 123 | OSTROMECKO | M20 | 28 | M 149 | 00:00:00 | 00:40:07.15 | 00:40:07.15 | +00:17:39 (44.0%) | 5:20 | 11.2 (56.0%) | ||
48 | STĘPIEŃ Bogdan | 9 | NOWY DWÓR | M30 | 54 | M 151 | 00:00:00 | 00:41:03.65 | 00:41:03.65 | +00:18:36 (45.3%) | 5:28 | 11 (55.0%) | ||
49 | KARBOWNIK Marcin | 229 | LKS Ostromecko | OSTROMECKO | M20 | 29 | M 152 | 00:00:00 | 00:41:03.70 | 00:41:03.70 | +00:18:36 (45.3%) | 5:28 | 11 (55.0%) | |
50 | CZYŻAK Joanna | 56 | RUN Bydgoszcz | NOWY DWÓR | K40 | 5 | K 32 | 00:00:00 | 00:41:39.40 | 00:41:39.40 | +00:19:11 (46.1%) | 5:33 | 10.8 (54.0%) | |
51 | SOSIŃSKI Paweł | 67 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M30 | 59 | M 157 | 00:00:00 | 00:42:15.80 | 00:42:15.80 | +00:19:48 (46.9%) | 5:38 | 10.7 (53.5%) | ||
52 | KARBOWNIK Mateusz | 89 | Bogmar Ostromecko | OSTROMECKO | M20 | 30 | M 160 | 00:00:00 | 00:42:27.25 | 00:42:27.25 | +00:19:59 (47.1%) | 5:39 | 10.6 (53.0%) | |
53 | LUBOWIECKA Julia | 204 | OSTROMECKO | K16 | 1 | K 34 | 00:00:00 | 00:42:41.80 | 00:42:41.80 | +00:20:14 (47.4%) | 5:41 | 10.5 (52.5%) | ||
54 | KUZIOŁA Sylwia | 203 | OSTROMECKO | K30 | 17 | K 35 | 00:00:00 | 00:42:57.35 | 00:42:57.35 | +00:20:29 (47.7%) | 5:43 | 10.5 (52.5%) | ||
55 | ZAWADZKA Małgorzata | 126 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K30 | 18 | K 36 | 00:00:00 | 00:43:05.70 | 00:43:05.70 | +00:20:38 (47.9%) | 5:44 | 10.4 (52.0%) | ||
56 | BUŚ Jagoda | 36 | OSTROMECKO | K20 | 13 | K 43 | 00:00:00 | 00:45:50.65 | 00:45:50.65 | +00:23:23 (51.0%) | 6:06 | 9.8 (49.0%) | ||
57 | BULIŃSKA Zuzanna | 11 | STRZYŻAWA | K40 | 7 | K 44 | 00:00:00 | 00:46:42.75 | 00:46:42.75 | +00:24:15 (51.9%) | 6:13 | 9.6 (48.0%) |
Znaleziono 57 wynik(ów)