XXXI BIEG ZAŚLUBIN KOŁOBRZEG 15 KM
Organizator : Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin"
Data : 2017-03-12
Miejsce : Kołobrzeg
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 960
Wystartowało : 877
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 876
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Generalna
Powiat
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | 10km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuBike5_All
6km
Bike10_All
10km
Czas
netto
15km
Czas
brutto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ŻARNOWSKA Katarzyna 884PIŁAK401K 1900:00:2700:27:0700:47:5101:11:30.6501:11:57.95 4:4612,6
2OTOKA Kasia 538MONIA TEAMSZCZECINK402K 2300:00:2000:26:4700:47:5901:12:11.0501:12:31.85+00:00:404:4812,5
3LITWINOWICZ Beata 905KOŁOBRZEGK403K 3200:00:3800:27:3700:49:1201:13:44.3501:14:23.15+00:02:134:5512,2
4GARSKA Joanna 187ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK404K 3300:00:1400:27:3900:49:2401:13:59.6501:14:14.45+00:02:294:5612,2
5SZCZERBA Beata 734BEZA TEAMŚWINOUJŚCIEK405K 3900:00:5900:28:2100:50:0101:14:47.3501:15:46.60+00:03:164:5912,0
6SAPIKOWSKA Magdalena 662ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWK406K 4100:00:1600:27:3800:49:2201:14:56.1001:15:12.85+00:03:254:5912,0
7KACHNOWICZ-BUKAŁA Izabela 295ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWK407K 4600:00:1700:28:2000:50:5801:16:05.4001:16:22.55+00:04:345:0411,8
8BUKOWIECKA-ANDRYSIAK Małgorzata 80KOŁOBRZEGK408K 4700:00:1900:27:5600:50:4101:16:06.3501:16:25.75+00:04:355:0411,8
9MĘDEL Marta 478TKKF KOSZALINKOSZALINK409K 4900:00:1700:28:2500:51:0001:16:22.2001:16:39.55+00:04:515:0511,8
10HŁYWA Beata 248KB WYGANKOŁOBRZEGK4010K 5900:00:2600:30:0200:53:4801:18:14.3001:18:40.55+00:06:435:1211,5
11NOWAK-IGNACAK Monika 510BIAŁOGARDK4011K 7600:00:3500:30:2600:53:5801:20:36.4001:21:11.55+00:09:055:2211,2
12MACIOSZEK Agnieszka 455KARLINOK4012K 8100:00:3700:29:0800:54:0501:21:08.8501:21:46.20+00:09:385:2411,1
13PIÓRO Ewa 573KOŁOBRZEGK4013K 8700:00:4000:30:5400:55:3901:22:23.9501:23:04.25+00:10:535:2910,9
14KORNIOWSKA Ewelina 353KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK4014K 9000:00:5600:31:2800:56:1301:23:03.4501:23:59.70+00:11:325:3210,8
15KLEINSZMID Marta 334OSP BIAŁY BÓRBIAŁY BÓRK4015K 9100:00:2000:30:2200:54:4301:23:13.3001:23:34.10+00:11:425:3210,8
16RZĄDKOWSKA Maria 652USTKAK4016K 9200:00:2100:30:2500:54:5001:23:23.0001:23:44.00+00:11:525:3310,8
17WALCZAK Agnieszka 797TKKF KOSZALINKOSZALINK4017K 10300:00:1600:29:2100:54:5801:24:42.6501:24:59.10+00:13:125:3810,6
18STRZELCZYK Wioletta 721PIŁAK4018K 11000:00:1100:30:3800:56:5001:25:30.5001:25:41.50+00:13:595:4210,5
19MACKOWICZ Aneta 457REHABILITACJA WOMP SZCZECINSZCZECINK4019K 11300:00:3300:31:3700:57:0801:25:55.6001:26:28.65+00:14:245:4310,5
20JABŁOŃSKA Katarzyna 264TYCHOWOK4020K 11500:00:4000:31:1400:57:4201:26:10.4001:26:50.80+00:14:395:4410,4
21PELC Marzena 557RUN GRYF GRYFICEGRYFICEK4021K 11800:00:4400:32:0400:58:0401:26:24.6501:27:08.85+00:14:545:4510,4
22SZELEŹNIAK Monika 741RUMIAK4022K 12000:00:4600:31:3400:57:3501:26:50.0501:27:36.95+00:15:195:4710,4
23JEDLECKA Magdalena 288LUB WYBIERZ Z LISTYSŁUPSKK4023K 12100:00:5000:32:5200:58:5001:26:52.4501:27:43.20+00:15:215:4710,4
24ELBIŃSKA-KRAWCZUK Monika 171ŚWINOUJŚCIEK4024K 12500:00:5200:32:4300:59:0501:27:51.1501:28:43.60+00:16:205:5110,2
25GRZELAK Karina 225KOSZALINK4025K 13100:00:3700:32:5001:00:1401:29:20.9001:29:58.20+00:17:505:5710,1
26GRZESIUK Anna 228SZCZECINK4026K 13200:00:5000:33:5901:00:3201:29:22.7001:30:13.00+00:17:525:5710,1
27LIPERTOWICZ Adrianna 436RUNGRYF GRYFICEGRYFICEK4027K 13400:01:0200:32:2100:59:2801:29:33.5501:30:36.25+00:18:025:5810,0
28SIOŁA Danuta 671GRA RUNNERSGRYFICEK4028K 13600:00:4200:30:4800:57:5801:29:52.1001:30:34.10+00:18:215:5910,0
29DOMAŃSKA Katarzyna 149KOŁOBRZEGK4029K 14100:00:5500:32:5901:00:0801:30:18.4001:31:13.70+00:18:476:0110,0
30RZOŃCA Izabela 655ŚWINOUJŚCIEK4030K 14600:00:5900:33:1901:00:2801:31:17.7501:32:17.30+00:19:476:059,9
31KUBIK Monika 391GŁADYSZEWOK4031K 14900:01:0100:34:1401:01:0701:31:26.3001:32:27.80+00:19:556:059,8
32STYGAR Ewa 723KOŁOBRZEGK4032K 15200:00:3600:33:1301:01:0101:31:40.6501:32:16.85+00:20:106:069,8
33BEDNARZ Katarzyna 38KOŁOBRZEGK4033K 15400:00:4100:33:2001:01:1901:31:56.7001:32:38.40+00:20:266:079,8
34CHOŚCIŃSKA Agnieszka 99HAIRBOXTORUŃK4034K 17000:00:3400:34:2401:02:3901:34:41.5001:35:15.95+00:23:106:189,5
35MASZEROWSKA Marta 472POZNANIANKAKOŁOBRZEGK4035K 17100:00:5000:35:1401:03:5701:34:43.8501:35:34.65+00:23:136:189,5
36ODWROT-LEGAWIEC Barbara 5153:33 TEAMSZAMOTUŁYK4036K 18000:00:4000:35:2201:04:2101:36:51.2001:37:31.35+00:25:206:279,3
37MACIEJEWSKA Anna 906POZNAŃK4037K 18300:00:4200:34:3701:04:1401:37:22.0001:38:04.10+00:25:516:299,2
38JÓŹWICKA Aneta 291SZCZECINK4038K 18400:00:3100:35:0101:04:5401:37:26.9001:37:58.80+00:25:566:299,2
39SKOWROŃSKA Anna 677KOBYLNICAK4039K 19800:00:2300:37:2301:08:0601:43:38.8501:44:02.75+00:32:086:548,7
40KLESZCZ Bożena 335PIŁAK4040K 20100:00:5100:36:1501:08:5401:43:59.5501:44:50.90+00:32:286:558,7
41WENCŁAW-JUSZCZAK Marta 912KOŁOBRZEGK4041K 20500:01:0100:37:0801:10:1301:46:33.6001:47:35.05+00:35:027:068,4
42MORAWSKA Monika 491KOŁOBRZEGK4042K 21200:01:0500:43:5501:45:0302:13:57.7002:15:02.80+01:02:278:556,7
Znaleziono 42 wynik(ów)