XXXI BIEG ZAŚLUBIN KOŁOBRZEG 15 KM
Organizator : Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin"
Data : 2017-03-12
Miejsce : Kołobrzeg
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 960
Wystartowało : 877
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 876
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Generalna
Powiat
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | 10km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuBike5_All
6km
Bike10_All
10km
Czas
netto
15km
Czas
brutto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1WASILEWSKI Marek 804LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPIŁAM401M 1100:00:0300:20:5900:35:5600:53:47.2000:53:50.55 3:3516,7
2POLAK Szymon 585ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM402M 1600:00:0400:21:4000:37:1400:55:42.3000:55:47.10+00:01:553:4216,2
3BŁASZCZYK Zbigniew 896SZCZECINEKM403M 2100:00:0900:21:2300:37:1600:56:19.2000:56:28.20+00:02:323:4516,0
4PANASIUK Siergiei 930SK KOVEL LKB RudNIKKOVELM404M 2300:00:0300:22:1700:38:2500:56:38.7500:56:42.30+00:02:513:4615,9
5GESS Mariusz 197GWIK SP. Z O.O.GOLENIÓWM405M 2800:00:0500:22:1400:38:0500:56:55.3500:57:00.35+00:03:083:4715,8
6RUTKOWSKI Jan 647GKS KASZUBI LUZINOLUZINOM406M 2900:00:0900:22:2500:38:1900:56:57.9500:57:07.05+00:03:103:4715,8
7ŻMUDA Tomasz 887CW FANZA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEG/SARBIAM407M 3300:00:0400:22:1500:38:1600:57:17.2500:57:22.15+00:03:303:4915,7
8PIECYK Robert 915BT KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM408M 4800:00:0500:22:2800:39:2000:59:04.2000:59:09.30+00:05:173:5615,2
9GARSKI Kryspin 188ŚWIAT PŁYTEK/SEXYRUNNERSBYTÓWM409M 4900:00:0700:23:0400:39:4000:59:07.5500:59:14.85+00:05:203:5615,2
10BURDA Robert 85KOSPELKOSZALINM4010M 5000:00:0900:23:0600:39:5900:59:11.6000:59:20.60+00:05:243:5615,2
11WITKIEWICZ Eryk 828BIAŁOGARDM4011M 5400:00:0400:22:1400:38:2500:59:25.1500:59:30.10+00:05:373:5715,1
12GŁUSZCZAK Kazimierz 204TEAM KOPEĆŚWINOUJŚCIEM4012M 5500:00:0400:22:2000:39:3000:59:42.7500:59:47.40+00:05:553:5815,1
13RUDNIKOWSKI Maciej 639BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOM4013M 5800:00:1200:22:5100:40:1501:00:03.2501:00:15.65+00:06:164:0015,0
14KALETA Sebastian 305CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINM4014M 6400:00:0800:23:2800:40:3401:00:22.1001:00:30.35+00:06:344:0114,9
15KISZ Przemysław 332SZCZECINM4015M 6500:00:0800:23:2600:40:4301:00:29.9001:00:37.95+00:06:424:0114,9
16PAJDOSZ Rafał 542KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM4016M 6600:00:0800:23:3300:40:3901:00:37.0501:00:46.00+00:06:494:0214,8
17TOMASZEWSKI Dawid 773SZWLA STARGARDSZCZECINM4017M 6700:00:0800:23:2700:40:3701:00:45.0001:00:53.90+00:06:574:0314,8
18OSTASZEWSKI Paweł 535GOLENIÓWM4018M 7500:00:1700:23:4600:41:1601:01:15.0001:01:32.40+00:07:274:0514,7
19LUBIŃSKI Paweł 440KORALEN TEAMKOŁOBRZEGM4019M 7800:00:0300:22:5100:40:3401:01:25.4501:01:29.35+00:07:384:0514,7
20BIŃCZAK Tomasz 49OWSB.PLGDAŃSKM4020M 8000:00:0600:23:5300:41:2701:01:30.9001:01:37.85+00:07:434:0614,6
21FIAŁKA Maciej 176LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAJEZIORKIM4021M 8100:00:0600:23:3600:41:1601:01:33.6501:01:40.30+00:07:464:0614,6
22ANTOSIK Grzegorz 16KB BRYZA POSTOMINO/JW 1223MASŁOWICEM4022M 8800:00:0600:23:4500:41:3301:02:06.0001:02:12.85+00:08:184:0814,5
23BARCZAK Rafał 26KPP ZŁOTÓWZŁOTÓWM4023M 8900:00:1600:23:5400:41:4601:02:08.5001:02:25.25+00:08:214:0814,5
24PAKULSKI Marcin 543KOSZALINM4024M 9300:00:4900:24:2700:42:0101:02:22.7001:03:12.30+00:08:354:0914,4
25RYŚKIEWICZ Rafał 651AZS PWSZ KOSZALINKOSZALINM4025M 9900:00:0700:23:0400:41:0901:02:43.3001:02:50.30+00:08:564:1014,4
26KONARSKI Bartosz 346ERAKAWY RUNNERSSZCZECINM4026M 10400:00:2700:24:2300:42:3201:03:06.1001:03:33.45+00:09:184:1214,3
27GRABSZTUNOWICZ Robert 214TT SZCZECINSZCZECINM4027M 10900:00:1400:25:3600:43:5401:03:22.9001:03:37.15+00:09:354:1314,2
28JAROSZEWICZ Grzegorz 280PARKRUN SZCZECINPOLICEM4028M 11400:00:0900:24:1000:42:1801:03:40.7001:03:49.90+00:09:534:1414,1
29STEFANOWICZ Paweł 714ORLEN RUNNING TEAMKOSZALINM4029M 11500:00:2900:24:2700:43:0701:03:47.0501:04:17.00+00:09:594:1514,1
30SZLEGIER Dariusz 745BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM4030M 12200:00:0600:24:2100:43:0201:04:07.9501:04:14.65+00:10:204:1614,0
31SURDACKI Piotr 727MONIA TEAMGRYFINOM4031M 12900:00:2000:24:4000:43:1901:04:33.7001:04:54.25+00:10:464:1813,9
32SOBCZYK Łukasz 686KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM4032M 13000:00:0600:23:5500:42:3501:04:39.9501:04:45.95+00:10:524:1813,9
33PRYK Rafał 596ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4033M 13600:00:1800:25:0000:43:4601:04:52.6501:05:11.35+00:11:054:1913,9
34RACZYŃSKI Kazimierz 604Linux magazine team KOSZALINM4034M 14000:00:1600:24:3500:43:1701:05:06.0001:05:22.30+00:11:184:2013,8
35KASPEROWICZ Dariusz 316SZCZECINM4035M 14100:00:1600:23:5000:42:3201:05:15.0501:05:32.00+00:11:274:2113,8
36LASEK Bartosz 417RAZ SZCZECINSZCZECINM4036M 14800:00:2600:25:0500:43:4601:05:30.1001:05:56.35+00:11:424:2213,7
37PASZKIEWICZ Grzegorz 551SZCZECINM4037M 15100:00:1100:25:2100:44:2501:05:31.2501:05:42.25+00:11:444:2213,7
38KRÓL Zbigniew 381KB POŁCZYN-ZDRÓJPOŁCZYN ZDRÓJM4038M 15400:00:2500:25:3100:44:2701:05:40.8001:06:06.75+00:11:534:2213,7
39MARCINIAK Robert 467SZCZECINM4039M 15700:00:0600:24:5200:43:5501:05:42.7001:05:48.90+00:11:554:2213,7
40BIAŁKOWSKI Marcin 41HOSSA TEAMGDYNIAM4040M 15800:00:3100:25:1800:44:1401:05:43.8501:06:15.50+00:11:564:2213,7
41OLESZCZAK Robert 521KP PSP GRYFICEGRYFICEM4041M 15900:00:0600:24:0400:43:1501:05:50.6001:05:57.55+00:12:034:2313,7
42WYSZKOWSKI Marcin 859KB WYGANKOŁOBRZEGM4042M 16300:00:1900:24:4700:44:0201:06:04.6001:06:24.45+00:12:174:2413,6
43ŚLIWA Marek 933Nutrilite teamPRZECŁAWM4043M 17000:00:0900:25:2400:44:2701:06:20.1001:06:29.80+00:12:324:2513,6
44HODERNY Adam 253AT-AKTYWNY TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM4044M 17300:00:3100:24:2900:43:3501:06:41.1001:07:12.25+00:12:534:2613,5
45BARTOSZUK Adam 30BT KołobrzegKOŁOBRZEGM4045M 18400:00:0500:25:1000:45:0501:07:14.0501:07:19.95+00:13:264:2813,4
46MAZUR Emiliusz 474ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOM4046M 18800:00:0600:24:0200:43:0701:07:19.9501:07:26.25+00:13:324:2913,4
47KSZCZANOWICZ Jacek 389KOŁOBRZEGM4047M 19100:00:4300:26:0400:45:2401:07:33.2001:08:16.60+00:13:464:3013,3
48KRAKOWIAK Sławomir 374KOSZALINM4048M 19700:00:1600:25:4400:45:3101:07:47.8001:08:04.55+00:14:004:3113,3
49AUGUSTYNIAK Grzegorz 18KB WYGANKOŁOBRZEGM4049M 19800:00:2700:25:5500:45:4301:07:48.1501:08:15.25+00:14:004:3113,3
50CHOŁUJ Jarek 96ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM4050M 20100:00:2300:26:2700:45:5501:08:00.3001:08:23.55+00:14:134:3213,2
51PIECHOWSKI Krzysztof 565LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPIŁAM4051M 20300:00:0700:25:2200:45:0501:08:01.1001:08:08.70+00:14:134:3213,2
52KURAS Mariusz 407OSTRÓDAM4052M 21500:00:1300:25:2100:45:0801:08:26.4501:08:39.70+00:14:394:3313,2
53KUSZ Radosław 412KRÓLICZKI W PLECAKUPIŁAM4053M 21800:00:1200:25:4800:45:5401:08:29.1501:08:41.15+00:14:414:3313,1
54TWARÓG Eugeniusz 785TEAM COLBERGKOŁOBRZEGM4054M 22100:00:5200:26:5100:46:4101:08:39.2501:09:31.55+00:14:524:3413,1
55HARŁUKOWICZ Krzysztof 242SZCZECINM4055M 23000:00:0800:26:4600:47:4301:09:07.0001:09:15.55+00:15:194:3613,0
56CIUPA Marcin 114H2DESIGNKOSZALINM4056M 23100:00:1600:25:1700:45:3801:09:12.0001:09:28.75+00:15:244:3613,0
57MIEDZIANOWSKI Mariusz 486MARIUSZ MIEDZIANOWSKIGOLENIÓWM4057M 23600:00:2200:27:1600:47:1201:09:17.2001:09:39.80+00:15:304:3713,0
58BUCZKOWSKI Jacek 768BREMKOŁOBRZEGM4058M 24000:00:0900:26:0100:46:4301:09:24.3001:09:33.80+00:15:374:3713,0
59DUCHOWSKI Robert 156100% EKIPA GRYFINOGRYFINOM4059M 24400:00:4900:26:3700:46:3901:09:28.9001:10:18.05+00:15:414:3713,0
60TROCKI Robert 777KOŁOBRZEGM4060M 24500:00:3100:26:3700:46:3701:09:29.0501:10:01.00+00:15:414:3812,9
61SKRZOS Tomasz 679WARSZAWAM4061M 24800:00:2000:25:2100:45:3501:09:33.6501:09:54.15+00:15:464:3812,9
62RUMISTRZEWICZ Artur 642ŚWINOUJŚCIEM4062M 25600:00:2000:27:0100:47:3001:10:09.1501:10:29.15+00:16:214:4012,8
63PITUŁA Waldemar 575GORZÓW WLKP.M4063M 25700:00:1100:25:2900:45:4101:10:09.7501:10:21.20+00:16:224:4012,8
64SZYMAŃSKI Piotr 758ROSNOWOM4064M 25900:00:4700:27:1200:47:3701:10:12.4501:10:59.85+00:16:254:4012,8
65WYSZCZELSKI Paweł 858HQ MNCNESTARGARDM4065M 26500:00:2400:26:4900:47:3601:10:39.6501:11:04.35+00:16:524:4212,7
66STĘPIŃSKI Mirosław 715RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM4066M 26700:00:4000:26:3200:47:1301:10:45.4501:11:25.85+00:16:584:4312,7
67PLEWA Piotr 5774RUN TEAM PIŁAPIŁAM4067M 26800:00:1300:26:2500:47:1801:10:47.1001:11:00.15+00:16:594:4312,7
68BRZEZICKI Marcin 70WOLINM4068M 27500:00:1200:27:2200:48:3301:11:04.8501:11:17.15+00:17:174:4412,7
69TALAREK Robert 769SZCZECINM4069M 27800:00:3500:27:1900:48:0801:11:17.7001:11:52.95+00:17:304:4512,6
70WEREMIJ Sławek 809ŚWINOUJŚCIEM4070M 28200:00:1800:26:5400:47:4101:11:22.8501:11:41.05+00:17:354:4512,6
71RAMA Janusz 609KOŁOBRZEGM4071M 29100:00:3600:26:3100:47:1301:11:38.3501:12:14.90+00:17:514:4612,6
72BOJKOWSKI Janusz 56KB BRYZA POSTOMINOJEZIERZANYM4072M 29300:00:4300:27:5000:48:4001:11:40.8001:12:23.90+00:17:534:4612,6
73SROKA Robert 706TRZEBIATÓWM4073M 31000:00:3200:27:3500:48:4801:12:07.2501:12:40.20+00:18:204:4812,5
74HOC Dariusz 252KOŁOBRZEGM4074M 31800:00:1200:26:5100:48:2101:12:24.3001:12:36.95+00:18:374:4912,4
75CIBORSKI Sławomir 916KOŁOBRZEGM4075M 32700:00:2100:27:2200:48:3901:12:43.3001:13:04.45+00:18:564:5012,4
76BARCZYKOWSKI Grzegorz 27POZNAŃM4076M 33000:00:3200:27:5300:49:1601:12:54.1501:13:26.15+00:19:064:5112,3
77TADROWSKI Tomasz 767INOWROCŁAWM4077M 33500:00:3000:27:3500:49:1601:12:59.6001:13:30.35+00:19:124:5212,3
78SPYCHAŁA Maciej 705WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIM4078M 34000:00:4600:27:4100:49:0801:13:14.8501:14:01.70+00:19:274:5312,3
79GRZESIUK Rafał 229SZCZECINM4079M 34100:00:4900:28:3100:50:2501:13:15.6501:14:05.10+00:19:284:5312,3
80IWANIEC Dariusz 261TKKF KOSZALINSIERAKOWOM4080M 34200:00:3700:27:5100:49:2601:13:18.2001:13:56.10+00:19:314:5312,3
81KLOSKOWSKI Dariusz 338NIGHT RUNNERSSŁUPSKM4081M 34500:00:1700:27:1500:49:0501:13:23.1001:13:40.65+00:19:354:5312,3
82SIENICKI Piotr 668OPIUMKOSZALINM4082M 35000:00:3600:27:3000:48:3501:13:38.7501:14:15.55+00:19:514:5412,2
83KARTOSZ Mariusz 315RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM4083M 35100:00:4000:26:5300:48:3201:13:41.1001:14:21.20+00:19:534:5412,2
84MĘDEL Cezary 479KOSZALINM4084M 35300:00:1700:27:4900:49:3401:13:46.5501:14:03.65+00:19:594:5512,2
85CIESZYŃSKI Mariusz 113BEAUTY-STUDIO LĘBORKLĘBORKM4085M 35600:00:2900:27:5700:49:3701:13:53.3501:14:22.60+00:20:064:5512,2
86JAKUBOWSKI Mieczysław 270KOŁOBRZEG BIEGAZIELENIEWOM4086M 36200:00:3200:28:4000:50:4301:14:04.2501:14:36.90+00:20:174:5612,2
87PUŚCIAN Krzysztof 601GIMNAZJUM W MANOWIEMANOWOM4087M 36400:00:4500:27:5100:49:4001:14:05.5501:14:51.45+00:20:184:5612,1
88JABŁOŃSKI Arkadiusz 267TYCHOWOM4088M 37500:00:4000:27:4500:49:2401:14:30.1001:15:10.40+00:20:424:5812,1
89CZAPLICKI Paweł 119TKKF KOSZALINKOSZALINM4089M 37800:00:0600:27:4700:50:0001:14:38.7501:14:45.05+00:20:514:5812,1
90MICERSKI Tomasz 481TKKF KOSZALINKOSZALINM4090M 38900:00:3800:27:5500:50:0101:14:50.5001:15:28.50+00:21:034:5912,0
91KUŁAKOWSKI Dawid 404TKKF KOSZALINKOSZALINM4091M 39300:00:3700:27:5600:50:0101:15:00.5501:15:37.75+00:21:135:0012,0
92ŚLUBOWSKI Dariusz 763SZCZECINM4092M 39500:00:4700:28:5900:50:4801:15:07.2001:15:54.75+00:21:205:0012,0
93MAJCHRZAK Paweł 936KB POŁCZYN-ZDRÓJPOŁCZYN ZDRÓJM4093M 39800:01:0200:28:5900:51:1001:15:11.6001:16:13.85+00:21:245:0012,0
94WRZESZCZ Piotr 855SZCZECINM4094M 40000:00:5400:27:2800:49:3601:15:20.8501:16:15.80+00:21:335:0111,9
95GAWRYSIAK Przemysław 193WŁODARKAM4095M 40100:00:4800:28:5400:51:0901:15:21.7001:16:10.60+00:21:345:0111,9
96BURDA Cezary 84PIŁAM4096M 40700:00:2000:28:1900:50:3501:15:33.3501:15:53.55+00:21:465:0211,9
97SZARYŃSKI Adam 731IRONMANMIĘDZYZDROJEM4097M 41400:00:0800:26:4600:48:4501:15:48.9001:15:56.90+00:22:015:0311,9
98GAZARKIEWICZ Michał 194MOTOINTEGRATOR RUNNING TEAMRUMIAM4098M 41900:00:2500:29:0100:51:0601:16:11.0501:16:36.15+00:22:235:0411,8
99DEBERNY Mariusz 138RESKOM4099M 42300:00:3400:27:2600:50:2701:16:30.0501:17:04.45+00:22:425:0611,8
100KWIATKOWSKI Grzegorz 414DOWÓDZTWO 12SDZSZCZECINM40100M 42900:00:3500:26:2900:49:3801:16:46.7001:17:22.15+00:22:595:0711,7
101PRYCIŃSKI Krzysztof 595SUCHY LASM40101M 43700:00:4800:29:3100:52:4701:17:26.4001:18:14.75+00:23:395:0911,6
102DEREŃ Grzegorz 143KB.SPRINT.ŚWIDWINŚWIDWINM40102M 45200:00:5200:29:3600:52:5301:18:20.0501:19:12.85+00:24:325:1311,5
103CYNARSKI Marek 118GAZOWNIK TEAMJEZIORKIM40103M 45400:00:5000:29:3000:52:3501:18:32.8001:19:22.80+00:24:455:1411,5
104ŚWIERZKO Artur 765GORZÓW WLKP.M40104M 46100:00:1100:28:1600:52:0501:19:13.0001:19:24.10+00:25:255:1611,4
105CHODYNIECKI Krzysztof 94SZCZECINM40105M 46700:00:4700:30:0600:53:4201:19:33.2501:20:21.00+00:25:465:1811,3
106DANOWSKI Maciej 129FITNESS CLUB FORMABIAŁOGARDM40106M 46800:00:4200:30:0100:53:5401:19:35.8001:20:18.15+00:25:485:1811,3
107BĄCZYK Adam 34MONIA TEAMSZCZECINM40107M 46900:00:4600:29:3300:52:4901:19:36.1001:20:22.65+00:25:485:1811,3
108HANULA Piotr 239BŁĘKITNYPATROL WWFDARŁOWOM40108M 47300:00:2100:29:4500:54:2301:19:42.6001:20:04.20+00:25:555:1811,3
109MAJCHRZAK Paweł 458SUNDAYBIKERS KARLINO TEAMKARLINOM40109M 47400:00:4200:29:4900:53:5301:19:43.9501:20:25.95+00:25:565:1811,3
110ZASTAWA Adam 866KLINISKA WIELKIEM40110M 47900:00:4700:29:5800:53:2801:19:50.6001:20:37.80+00:26:035:1911,3
111SAK Piotr 660KOŁOBRZEGM40111M 48100:00:2600:30:0200:53:4801:19:57.2001:20:24.10+00:26:105:1911,3
112ZIELNIK Daniel 872CZŁUCHÓWM40112M 48200:00:5400:30:0700:54:0401:20:00.5501:20:55.35+00:26:135:2011,2
113AKIER Tomasz 10NIEZRZESZONYKOŁOBRZEGM40113M 48500:00:2900:28:0600:52:0901:20:09.9501:20:39.65+00:26:225:2011,2
114ŻYWOT Norbert 890KOŁOBRZEGM40114M 49100:00:5700:29:3600:53:1401:20:26.7001:21:23.80+00:26:395:2111,2
115DRABARZ Michał 151ZAWADZKIEGO SZCZECINSZCZECINM40115M 49400:00:3300:30:2900:55:1301:20:49.4501:21:23.05+00:27:025:2311,1
116KOZŁOWSKI Maciej 369AT-AKTYWNY TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM40116M 49700:00:1700:30:3700:54:4001:20:57.8001:21:15.25+00:27:105:2311,1
117GRABOWSKI Grzegorz 213GDYNIAM40117M 50400:00:4000:29:3800:53:4201:21:21.9001:22:02.50+00:27:345:2511,1
118JASIŃSKI Jarosław 285KOŁOBRZEGM40118M 50900:00:5900:30:1400:54:1601:21:36.3001:22:36.00+00:27:495:2611,0
119ADAMCZYK Piotr 5ŚWINOUJŚCIEM40119M 51000:00:3800:30:0900:54:3101:21:36.8001:22:15.35+00:27:495:2611,0
120POTERALSKI Radosław 590JOGGING ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM40120M 52300:00:4200:30:0000:54:2201:22:40.7001:23:23.30+00:28:535:3010,9
121KRÓL Marcin 380MORZYCZYNM40121M 52900:00:4200:29:3000:54:2101:23:18.0501:24:00.65+00:29:305:3310,8
122CHOŚCIŃSKI Piotr 100HAIRBOXTORUŃM40122M 53000:00:3400:31:5700:56:1701:23:23.8501:23:58.35+00:29:365:3310,8
123MIĄSEK Ryszard 480MANOWOM40123M 53900:00:5600:31:0600:55:4301:23:46.3501:24:43.20+00:29:595:3510,7
124DUDZIAK Piotr 160KOSZALINKOSZALINM40124M 54300:00:2400:29:3500:54:2001:24:00.9501:24:25.15+00:30:135:3610,7
125KACPRZAK Seweryn 296GOLENIÓWM40125M 54400:00:5400:31:4000:56:5101:24:06.8501:25:01.70+00:30:195:3610,7
126DIDŁUCH Jacek 144KOŁOBRZEG BIEGA MARATON TEAMKARŚCINOM40126M 54500:00:5400:28:5300:54:3401:24:08.6501:25:03.05+00:30:215:3610,7
127NIERYCHLEWSKI Maciej 932BEZRZECZEM40127M 55000:00:1000:30:5500:56:5001:24:36.7501:24:47.05+00:30:495:3810,6
128DOMAŃSKI Adam 150KOŁOBRZEGM40128M 55300:00:5500:32:0100:57:3601:24:47.9001:25:43.30+00:31:005:3910,6
129BARSZCZEWSKI Sabastian 961BP WWFMIELENKOM40129M 55700:00:1900:29:4600:54:4301:25:15.8001:25:35.45+00:31:285:4110,6
130MŁYNAREK Piotr 490WYSTĘPM40130M 55900:00:5900:31:4500:57:2701:25:27.5501:26:27.25+00:31:405:4110,5
131RUCZKO Sławomir 637USAA RUCZKOGDYNIAM40131M 56200:00:1600:30:2000:55:5101:25:38.3001:25:54.95+00:31:515:4210,5
132HAWRYLAK Piotr 921ZIELENIEWOM40132M 56800:00:4500:31:3500:57:4701:26:20.5001:27:05.75+00:32:335:4510,4
133MAŁETKA Piotr 902TEAM COLBERGKOŁOBRZEGM40133M 57700:00:4000:31:5300:57:5601:27:35.8001:28:16.15+00:33:485:5010,3
134WOŹNIAK Jacek 127KOŁOBRZEGM40134M 58700:00:0600:32:1000:59:2101:29:41.6001:29:47.80+00:35:545:5810,0
135KACZOR Piotr 300GWIEZDNA FLOTA MASZEWOMASZEWOM40135M 59000:00:2900:32:5601:00:3801:29:56.9001:30:26.70+00:36:095:5910,0
136GARGULIŃSKI Andrzej 186NOWOGARDM40136M 59200:00:5100:32:4100:59:3401:30:01.5501:30:53.20+00:36:146:0010,0
137REMPLAKOWSKI Krzysztof 622WE RUNROSNOWOM40137M 59500:00:2100:32:0700:59:3301:30:20.6501:30:42.55+00:36:336:0110,0
138PAVLIUTKIN Aleksandr 553KOŁOBRZEGM40138M 60000:00:3300:32:4701:00:3901:30:50.2501:31:23.95+00:37:036:039,9
139BARYLSKI Grzegorz 31WITNICAM40139M 60100:00:3500:31:4400:59:0001:30:53.0501:31:28.70+00:37:056:039,9
140MALINOWSKI Mariusz 463GORZÓW WLKP.M40140M 60200:00:5900:33:0401:00:1001:30:57.1501:31:56.65+00:37:096:039,9
141UTRAJCZAK Daniel 792POZNAŃM40141M 60300:00:5800:33:1401:01:0101:31:06.4501:32:05.25+00:37:196:049,9
142KAMIŃSKI Andrzej 308NAKIELSKI KLUB BIEGACZANAKŁO NAD NOTECIĄM40142M 60900:00:5800:34:1801:01:1701:31:46.5001:32:45.20+00:37:596:079,8
143RZYDUCH Piotr 656RWT W BYDGOSZCZYSUCHATÓWKAM40143M 61200:00:4000:33:1601:01:0501:32:10.7001:32:51.55+00:38:236:089,8
144SKWARK Krzysztof 681SZCZECINM40144M 61700:00:3300:31:5600:59:2401:32:39.4501:33:13.35+00:38:526:109,7
145BRYNDZA Piotr 66KOŁOBRZEGM40145M 61900:00:4900:32:3101:02:0101:33:08.7001:33:58.00+00:39:216:129,7
146RZESZOTARSKI Jacek 907KOŁOBRZEGM40146M 62000:00:5800:34:3401:03:1201:33:26.5001:34:24.75+00:39:396:139,6
147DEPTA Paweł 141KOŁOBRZEGM40147M 62100:00:5800:34:3401:03:1201:33:26.5501:34:24.75+00:39:396:139,6
148ŻABCZAK Jakub 883POZNANIANKAKOŁOBRZEGM40148M 62800:00:5100:35:1301:03:5601:34:43.8501:35:34.90+00:40:566:189,5
149TUDRUJ Andrzej 784SŁUPSKM40149M 64400:00:2000:32:3001:02:4601:39:13.3501:39:33.75+00:45:266:369,1
150KULA Szymon 401GDYNIAM40150M 65100:00:4300:36:1601:07:2601:42:05.6501:42:49.50+00:48:186:488,8
151KLESZCZ Adam 336PIŁAM40151M 65400:00:5100:36:1401:08:4601:44:00.3501:44:51.95+00:50:136:568,7
Znaleziono 151 wynik(ów)