Organizator : | Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin";Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu |
Data : | 2018-03-11 |
Miejsce : | Kołobrzeg |
Dystans : | 15 km |
Zgłoszonych : | 690 |
Wystartowało : | 608 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 600 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-OPEN | K-OPEN-Powiat | M-OPEN | M-OPEN-Powiat | WP | D | K+M | G-K | P-K | G-M | P-M | N | K16 | K16-Powiat | M16 | M16-Powiat | K20 | K20-Powiat | M20 | M20-Powiat | K30-Powiat | M30-Powiat | K30 | M30 | K35 | M35 | K40-Powiat | M40-Powiat | K40 | M40 | K45 | M45 | K50-Powiat | M50-Powiat | K50 | M50 | K55 | M55 | K60-Powiat | M60-Powiat | K60 | M60 | K65 | M65 | K70 | M70-Powiat | M70 | M75 | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Bike_All 0.698km | Spike_All 7.151km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RUTKOWSKA Joanna | 491 | GKS KASZUBI LUZINO | LUZINO | K40 | 00:02:45 | 00:29:01 | |
2 | DUDZIŃSKA Maja | 115 | DOBRA | K40 | 00:02:55 | 00:29:50 | ||
3 | WITKIEWICZ Magda | 616 | BIAŁOGARD | K40 | 00:02:57 | 00:29:53 | ||
4 | FIŁONOWICZ Monika | 131 | SZCZECINEK | K40 | 00:02:59 | 00:31:40 | ||
5 | LITWINOWICZ Renata | 329 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | K40 | 00:03:20 | 00:33:22 | |
6 | OTOKA Kasia | 411 | SZCZECIN | K40 | 00:03:11 | 00:34:02 | ||
7 | CIESZYŃSKA Marta | 82 | BEAUTY STUDIO LĘBORK | LĘBORK | K40 | 00:03:31 | 00:36:44 | |
8 | KACHNOWICZ-BUKAŁA Izabela | 223 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | K40 | 00:03:30 | 00:36:59 | |
9 | BIELEWICZ Anna | 37 | STOPA SŁUPSK | LUBUŃ | K40 | 00:03:26 | 00:37:07 | |
10 | KORNIOWSKA Ewelina | 688 | KOŁOBRZEG MARATON TEAM | KOŁOBRZEG | K40 | 00:03:44 | 00:37:54 | |
11 | PRUSS Kasia | 451 | WKURW_TEAM | SZCZECIN | K40 | 00:03:51 | 00:38:25 | |
12 | KĘPKA Karolina | 247 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | K40 | 00:03:49 | 00:38:27 | |
13 | CHORĄŻEWSKA Andżelika | 75 | GOLENIÓW | K40 | 00:03:42 | 00:38:38 | ||
14 | NOWAK-IGNACAK Monika | 391 | BIAŁOGARD | K40 | 00:03:39 | 00:38:55 | ||
15 | ŚLIWIŃSKA Małgorzata | 572 | KPW ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | K40 | 00:03:52 | 00:39:31 | |
16 | ZAROBIAK Katarzyna | 632 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | K40 | 00:03:48 | 00:39:40 | |
17 | MĄCZKOWSKA Wioletta | 364 | JATRENUJE | REDA | K40 | 00:04:01 | 00:39:55 | |
18 | REPKA Anna | 471 | LUPUS TEAM | BYDGOSZCZ | K40 | 00:03:51 | 00:40:23 | |
19 | KUJAWA Ewelina | 298 | NOWOGARD | K40 | 00:03:49 | 00:40:35 | ||
20 | ŻMUDA Monika | 645 | CW FANZA KOŁOBRZEG | SARBIA KOŁOBRZEG | K40 | 00:03:53 | 00:40:36 | |
21 | KUREK Aneta | 309 | MANOWO | K40 | 00:03:56 | 00:40:44 | ||
22 | GRZELAK Karina | 174 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | K40 | 00:03:55 | 00:40:55 | |
23 | STRZELCZYK Wioletta | 539 | PIŁA | K40 | 00:04:02 | 00:42:15 | ||
24 | STASIAK Sylwia | 528 | BRAK | SZCZECIN | K40 | 00:03:55 | 00:42:42 | |
25 | KUBIK Monika | 294 | DOLASZEWO | K40 | 00:04:05 | 00:42:50 | ||
26 | KACZMAREK Agnieszka | 685 | KOSZALIN | K40 | 00:03:45 | 00:43:06 | ||
27 | GARBACZ-ZATORSKA Milena | 141 | GRZYBOWO | K40 | 00:03:58 | 00:43:07 | ||
28 | MACIOSZEK Agnieszka | 347 | KARLINO | K40 | 00:04:06 | 00:43:36 | ||
29 | DOMAŃSKA Katarzyna | 108 | KOŁOBRZEG | K40 | 00:04:07 | 00:43:39 | ||
30 | BEDNARZ Katarzyna | 29 | KOŁOBRZEG | K40 | 00:04:13 | 00:44:00 | ||
31 | KRANZMANN-ŻELEPIEŃ Anna | 285 | PRZECŁAW | K40 | 00:03:51 | 00:45:30 | ||
32 | PELC Marzena | 424 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | K40 | 00:04:02 | 00:45:56 | |
33 | STRYCZEWSKA Barbara | 537 | KOŁOBRZEG | K40 | 00:04:05 | 00:46:25 | ||
34 | MORAWSKA Monika | 379 | KOŁOBRZEG | K40 | 00:04:09 | 00:47:06 | ||
35 | SZYMAŃSKA Irmina | 678 | WRONKI | K40 | 00:04:16 | 00:47:40 | ||
36 | KOZŁOWSKA Kinga | 281 | KOŁOBRZEG | K40 | 00:04:11 | 00:47:47 | ||
37 | LEWANDOWSKA Izabela | 322 | SZCZECIN | K40 | 00:04:13 | 00:49:27 |
Znaleziono 37 wynik(ów)