Organizator : | Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin";Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu |
Data : | 2018-03-11 |
Miejsce : | Kołobrzeg |
Dystans : | 15 km |
Zgłoszonych : | 690 |
Wystartowało : | 608 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 600 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-OPEN | K-OPEN-Powiat | M-OPEN | M-OPEN-Powiat | WP | D | K+M | G-K | P-K | G-M | P-M | N | K16 | K16-Powiat | M16 | M16-Powiat | K20 | K20-Powiat | M20 | M20-Powiat | K30-Powiat | M30-Powiat | K30 | M30 | K35 | M35 | K40-Powiat | M40-Powiat | K40 | M40 | K45 | M45 | K50-Powiat | M50-Powiat | K50 | M50 | K55 | M55 | K60-Powiat | M60-Powiat | K60 | M60 | K65 | M65 | K70 | M70-Powiat | M70 | M75 | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Bike_All 0.698km | Spike_All 7.151km | Bike_All 7.849km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Niesklasyfikowani | |||||||||
DNC | GŁOGOWSKI Adam | 155 | ATC-CARGO TEAM | GDYNIA | M20 | 00:02:17 | 00:10:27 | 00:12:53 | |
2 | ZWIĄZEK Paweł | 642 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | M30 | 00:02:24 | 00:26:12 | 00:28:45 | |
3 | PAWLIŃSKI Piotr | 421 | GRUPA AZOTY POLICE | POLICE | M30 | 00:02:28 | 00:26:15 | 00:28:48 | |
4 | PRENDECKI Rafał | 447 | WAŁCZ | M35 | 00:02:30 | 00:26:19 | 00:28:56 | ||
5 | POLAK Szymon | 440 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40 | 00:02:32 | 00:26:20 | 00:28:58 | |
6 | BRAUN Grzegorz | 46 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | M20 | 00:02:22 | 00:26:31 | 00:29:06 | |
7 | ORZECHOWSKI Kamil | 405 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M30 | 00:02:36 | 00:26:42 | 00:29:20 | |
8 | FIDO Adam | 128 | 36DROP | KOŁOBRZEG | M40 | 00:02:32 | 00:26:44 | 00:29:22 | |
9 | KARCZ Artur | 235 | DRUŻYNA SZPIKU | MRZEŻYNO | M35 | 00:02:31 | 00:26:44 | 00:29:22 | |
10 | RYCAK Bartosz | 494 | 5 PUŁK INŻYNIERYJNY | POLICE | M20 | 00:02:33 | 00:26:44 | 00:29:22 | |
11 | HELAK Karol | 187 | K B AKTYWNI KRZYŻ WLKP | KRZYŻ WIELKOPOLSKI | M45 | 00:02:36 | 00:26:53 | 00:29:33 | |
12 | KALETKA Damian | 229 | TRZCIANKA | M30 | 00:02:35 | 00:26:51 | 00:29:33 | ||
13 | NOWAK Daniel | 389 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M35 | 00:02:26 | 00:26:56 | 00:29:35 | |
14 | SIADAK Arkadiusz | 505 | KOSZALIN | M35 | 00:02:35 | 00:27:05 | 00:29:50 | ||
15 | TERLIKOWSKI Grzegorz | 577 | STARGARD | M30 | 00:02:38 | 00:27:13 | 00:29:55 | ||
16 | BIENKOWSKI Rafał | 668 | KOŁOBRZEG/KĄDDZIELNO | M45 | 00:02:35 | 00:27:14 | 00:29:59 | ||
17 | NAGLACKI Grzegorz | 385 | MLUKS TRZEBIATÓW | SZCZECIN | M45 | 00:02:33 | 00:27:15 | 00:30:00 | |
18 | WOJTKIEWICZ Mateusz | 680 | KB 10 BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M20 | 00:02:42 | 00:27:17 | 00:30:02 | |
19 | KUBIAK Piotr | 293 | PRECON POLSKA-JASTROWIE | JASTROWIE | M35 | 00:02:39 | 00:27:25 | 00:30:07 | |
20 | BUDZIAK Zbigniew | 55 | BENOBUDZIAK.PL | GRYFICE | M45 | 00:02:33 | 00:27:23 | 00:30:12 | |
21 | RUDNIKOWSKI Maciej | 488 | BIEGUZDROWISKOWY.PL | DARŁOWO | M40 | 00:02:36 | 00:27:25 | 00:30:14 | |
22 | RUTKOWSKI Jan | 492 | GKS KASZUBI LUZINO | LUZINO | M40 | 00:02:39 | 00:27:33 | 00:30:18 | |
23 | SZOPIŃSKI Tomasz | 559 | KB BRYZA POSTOMINO | DARŁOWO | M35 | 00:02:45 | 00:27:35 | 00:30:19 | |
24 | ŁAZOWSKI Marcin | 339 | POGOŃ SZCZECIN | SZCZECIN | M35 | 00:02:45 | 00:27:40 | 00:30:25 | |
25 | ULDYNOWICZ Łukasz | 591 | MLUKS MOKASYN PŁOTY | GRYFICE | M35 | 00:02:39 | 00:27:39 | 00:30:27 | |
26 | SZYMAŃSKI Łukasz | 568 | SKS POBIEROWO | POBIEROWO | M20 | 00:02:32 | 00:27:43 | 00:30:30 | |
27 | ŻMUDA Tomasz | 644 | CW FANZA KOŁOBRZEG | SARBIA KOŁOBRZEG | M40 | 00:02:37 | 00:27:47 | 00:30:37 | |
28 | KOTARSKI Wiesław | 273 | GRUPA AZOTY POLICE | POLICE | M60 | 00:02:38 | 00:27:48 | 00:30:37 | |
29 | GŁÓW Tomasz | 159 | KREISEL RUNNING TEAM | SZAMOTUŁY | M45 | 00:02:38 | 00:27:52 | 00:30:41 | |
30 | KUBISZ Mateusz | 296 | KOŁOBRZEG MARATON TEAM | KOŁOBRZEG | M30 | 00:02:39 | 00:27:53 | 00:30:42 | |
31 | GARBACZ Krzysztof | 140 | GOLENIÓW | M45 | 00:02:41 | 00:27:58 | 00:30:51 | ||
32 | WITKIEWICZ Eryk | 615 | BIAŁOGARD | M40 | 00:02:40 | 00:28:11 | 00:30:57 | ||
33 | CZOSNOWSKI Krzysztof | 91 | KB HERMES GRYFINO | GRYFINO | M40 | 00:02:43 | 00:28:12 | 00:31:00 | |
34 | GOLIŃSKI Łukasz | 161 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M35 | 00:02:44 | 00:28:14 | 00:31:06 | |
35 | OBOLIK Mirosław | 393 | RYMAŃ | M55 | 00:02:47 | 00:28:14 | 00:31:06 | ||
36 | SAPIKOWSKI Mariusz | 502 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M40 | 00:02:40 | 00:28:18 | 00:31:10 | |
37 | KONARSKI Bartosz | 260 | ERAKAWY RUNNERS | SZCZECIN | M40 | 00:02:43 | 00:28:22 | 00:31:10 | |
38 | KOPCEWICZ Robert | 262 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M50 | 00:02:40 | 00:28:20 | 00:31:12 | |
39 | GROCHOWALSKI Rafał | 170 | 21 BLT/K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M40 | 00:02:46 | 00:28:23 | 00:31:13 | |
40 | ANTONOWICZ Wojciech | 11 | SZCZECIN | M50 | 00:02:40 | 00:28:23 | 00:31:15 | ||
41 | BURDA Robert | 62 | KOSPEL | KOSZALIN | M40 | 00:02:44 | 00:28:24 | 00:31:16 | |
42 | FIAŁKA Maciej | 127 | LOKATOR PIŁA | JEZIORKI | M40 | 00:02:42 | 00:28:29 | 00:31:22 | |
43 | KIESZKOWSKI Adam | 250 | TRI RZEŹNIA | SZCZECIN | M30 | 00:02:43 | 00:28:26 | 00:31:22 | |
44 | PISKORZ Szymon | 431 | KP PSP GRYFICE | RYMAŃ | M30 | 00:02:41 | 00:28:34 | 00:31:25 | |
45 | ELIASZ Wiktor | 123 | KMKL SZTORM KOŁOBRZEG | USTRONIE MORSKIE | M16 | 00:02:36 | 00:28:33 | 00:31:27 | |
46 | BARTKOWIAK Janusz | 25 | K.B. MENTOR | POŁCZYN-ZDRÓJ | M20 | 00:02:41 | 00:28:37 | 00:31:29 | |
47 | PRĘDKI Grzegorz | 448 | KB BRYZA POSTOMINO | DARŁOWO | M30 | 00:02:45 | 00:28:43 | 00:31:33 | |
48 | KOLEBUK Marek | 255 | MG | TRZCIANKA | M55 | 00:02:36 | 00:28:38 | 00:31:34 | |
49 | PIECYK Robert | 429 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:02:43 | 00:28:45 | 00:31:41 | ||
50 | BIEDRZYCKI Andrzej | 33 | OSP STARY BOREK | STARY BOREK | M60 | 00:02:44 | 00:28:46 | 00:31:43 | |
51 | CENTKA Jakub | 69 | TEAM ŚWIĘTA | ŚWIĘTA | M20 | 00:02:41 | 00:28:50 | 00:31:49 | |
52 | RATAJCZAK Janusz | 468 | KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP | DRAWSKO | M55 | 00:02:45 | 00:28:50 | 00:31:52 | |
53 | BAJGERT Robert | 15 | KOŁOBRZEG | M45 | 00:02:44 | 00:28:54 | 00:31:53 | ||
54 | CZAPLIŃSKI Jacek | 690 | TAGER KOSZALIN | KOSZALIN | M35 | 00:02:44 | 00:29:01 | 00:31:56 | |
55 | CENTKA Michał | 67 | TEAM ŚWIĘTA | ŚWIĘTA | M40 | 00:02:39 | 00:28:59 | 00:31:56 | |
56 | BIEDRZYCKI Krzysztof | 31 | KOŁOBRZEG | M45 | 00:02:45 | 00:29:02 | 00:32:03 | ||
57 | KRAWCZYK Mateusz | 287 | AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICY ZDRÓJ | KRYNICA ZDRÓJ | M20 | 00:02:48 | 00:29:11 | 00:32:07 | |
58 | ANDREJCZUK Piotr | 7 | KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP | KRZYŻ WIELKOPOLSKI | M35 | 00:02:46 | 00:29:12 | 00:32:08 | |
59 | HARASIMOWICZ Sławek | 184 | DĘBNOTEAM | GOLENIÓW | M40 | 00:02:40 | 00:29:03 | 00:32:09 | |
60 | KOWALSKI Cezary | 277 | PARKRUN SZCZECIN | SZCZECIN | M50 | 00:02:45 | 00:29:12 | 00:32:11 | |
61 | PRENDECKI Marcin | 446 | WAŁCZ | M40 | 00:02:58 | 00:29:34 | 00:32:24 | ||
62 | ZWOLIŃSKI Jan | 643 | TKKF KOSZALIN | WIERCISZEWO | M50 | 00:02:52 | 00:29:38 | 00:32:32 | |
63 | KOŚCIELNIAK Robert | 271 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50 | 00:02:52 | 00:29:49 | 00:32:45 | |
64 | PŁOŃSKI Jakub | 435 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | STARGARD | M35 | 00:02:48 | 00:29:53 | 00:32:50 | |
65 | POTASZNIK Artur | 444 | MARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M45 | 00:02:47 | 00:29:47 | 00:32:52 | |
66 | SOBCZYK Łukasz | 516 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M40 | 00:02:52 | 00:29:53 | 00:32:53 | |
67 | STACHOWICZ Wiesław | 672 | BRZOZA BIEGA | BRZOZA | M45 | 00:03:07 | 00:30:49 | 00:32:58 | |
68 | ANTOSIK Grzegorz | 12 | KB BRYZA POSTOMINO | MASŁOWICE | M40 | 00:02:54 | 00:30:08 | 00:33:04 | |
69 | MORGIEWICZ Piotr | 380 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | M50 | 00:02:48 | 00:30:04 | 00:33:04 | |
70 | GŁOĆKO Wojciech | 153 | SZCZECIN | M40 | 00:02:41 | 00:30:06 | 00:33:07 | ||
71 | PLUTA Grzegorz | 433 | KB HERMES GRYFINO | NOWE CZARNOWO | M55 | 00:02:48 | 00:30:06 | 00:33:14 | |
72 | TOMALIK Karol | 662 | KAROLMAN | KOSZALIN | M40 | 00:02:56 | 00:30:14 | 00:33:15 | |
73 | PROŚNIEWSKI Mirosław | 450 | RUNGRYF GRYFICE | PRZYBIERNÓWKO | M35 | 00:02:48 | 00:30:18 | 00:33:21 | |
74 | CHUDY Henryk | 79 | KS OLSZEWSKI I SYNOWIE | SŁAWSKO | M60 | 00:02:53 | 00:30:17 | 00:33:27 | |
75 | TROŚNIAK Piotr | 683 | KB 10 BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M45 | 00:02:59 | 00:30:20 | 00:33:30 | |
76 | KIERZNOWSKI Andrzej | 249 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | M60 | 00:02:50 | 00:30:28 | 00:33:32 | |
77 | PRYK Rafał | 456 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M40 | 00:02:52 | 00:30:31 | 00:33:36 | |
78 | PAKULSKI Marcin | 413 | KOSZALIN | M40 | 00:03:12 | 00:30:37 | 00:33:40 | ||
79 | GIERLACH Jacek | 152 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M20 | 00:02:57 | 00:30:35 | 00:33:43 | |
80 | STEFANOWICZ Paweł | 530 | ORLEN RUNNING TEAM | KOSZALIN | M40 | 00:02:56 | 00:30:37 | 00:33:48 | |
81 | MICHALSKI Janusz | 370 | ŚWINOUJŚCIE | M50 | 00:03:04 | 00:30:44 | 00:33:48 | ||
82 | ROMANOWSKI Dariusz | 478 | KPW ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M35 | 00:03:05 | 00:30:45 | 00:33:49 | |
83 | LEŚNIEWSKI Konrad | 321 | KB BRYZA POSTOMINO | POSTOMINO | M20 | 00:02:54 | 00:30:41 | 00:33:52 | |
84 | PIŁCZYŃSKI Zbigniew | 663 | SŁUPSK | M55 | 00:02:53 | 00:30:45 | 00:33:54 | ||
85 | BARAŃSKI Bogusław | 21 | MLUKS TRZEBIATÓW | TRZEBIATÓW | M60 | 00:02:45 | 00:30:48 | 00:33:57 | |
86 | ZAWADZKI Damian | 635 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | M35 | 00:02:59 | 00:30:54 | 00:33:57 | |
87 | WYSZKOWSKI Marcin | 629 | KOŁOBRZEG MARATON TEAM | KOŁOBRZEG | M45 | 00:02:59 | 00:30:56 | 00:33:57 | |
88 | SZCZUPACZYŃSKI Arkadiusz | 551 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | M55 | 00:02:44 | 00:30:55 | 00:34:02 | |
89 | BARANOWSKI Piotr | 19 | SKWIERZYNKA | M40 | 00:03:01 | 00:30:58 | 00:34:02 | ||
90 | MARTYNOWICZ Tobiasz | 359 | GRABOWO | GRABOWO | M30 | 00:02:58 | 00:30:37 | 00:34:03 | |
91 | BEMOWICZ Tomasz | 479 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | M45 | 00:02:58 | 00:30:53 | 00:34:04 | |
92 | DURKOWSKI Dawid | 116 | TATO BIEGA | SZCZECIN | M30 | 00:03:09 | 00:31:05 | 00:34:04 | |
93 | SOWIŃSKI Saturnin | 521 | 1.SLT | ŚWIDWIN | M50 | 00:03:00 | 00:30:57 | 00:34:05 | |
94 | KOSAKOWSKI Marian | 266 | MARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M60 | 00:02:56 | 00:31:01 | 00:34:08 | |
95 | SAMBOR Krzysztof | 501 | STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO | STARA ŁUBIANKA | M30 | 00:02:52 | 00:30:57 | 00:34:08 | |
96 | PUCHAŁA Sławomir | 459 | BLUE TEAM PIŁA | PIŁA | M45 | 00:02:53 | 00:30:57 | 00:34:08 | |
97 | MICKIEWICZ Adam | 658 | JW 3937 | MRZEŻYNO | M30 | 00:03:09 | 00:31:01 | 00:34:11 | |
98 | JAROCHOWICZ Norbert | 210 | NOWOGARD | M45 | 00:02:52 | 00:30:52 | 00:34:13 | ||
99 | IWANOWSKI Rafał | 199 | AT AKTYWNY TRZEBIATÓW | TRZEBIATÓW | M35 | 00:03:00 | 00:31:04 | 00:34:14 | |
100 | ŚLIWA Marek | 571 | NUTRILITE TEAM | PRZECŁAW | M45 | 00:02:53 | 00:31:01 | 00:34:16 | |
101 | CHOMONT Rafał | 74 | GOLENIÓW | M40 | 00:03:03 | 00:31:18 | 00:34:25 | ||
102 | PLATA Tadeusz | 432 | MARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M65 | 00:02:54 | 00:31:16 | 00:34:27 | |
103 | ANDRYSKOWSKI Zdzisław | 682 | KOLARZ-POL | LĘBORK | M45 | 00:02:46 | 00:31:16 | 00:34:32 | |
104 | SZMYTKOWSKI Bartosz | 558 | ŁÓDŹ | M30 | 00:03:06 | 00:31:27 | 00:34:33 | ||
105 | SOBKOWIAK Robert | 518 | ŚWINOUJŚCIE | M50 | 00:03:02 | 00:31:18 | 00:34:33 | ||
106 | KULIŃSKI Bogdan | 306 | GŁOGÓW DRUŻYNA SZPIKU KGHM | GŁOGÓW | M55 | 00:02:59 | 00:31:17 | 00:34:34 | |
107 | ZEMBIK Grzegorz | 637 | KB HERMES GRYFINO | GRYFINO | M50 | 00:02:59 | 00:31:27 | 00:34:35 | |
108 | PŁAŻALSKI Łukasz | 434 | HUSARIA RACE TEAM GRYFICE | BROJCE | M35 | 00:02:53 | 00:31:25 | 00:34:38 | |
109 | MICHAŁOWSKI Jan | 371 | KB HERMES GRYFINO | GRYFINO | M55 | 00:03:04 | 00:31:33 | 00:34:41 | |
110 | DYMEK Paweł | 120 | KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP | KRZYŻ WIELKOPOLSKI | M35 | 00:02:59 | 00:31:28 | 00:34:43 | |
111 | MACKOJĆ Krzysztof | 348 | KOŁOBRZEG | M45 | 00:02:51 | 00:31:27 | 00:34:44 | ||
112 | TWARÓG Eugeniusz | 585 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:02:59 | 00:31:32 | 00:34:46 | ||
113 | ŁOWICKI Bartosz | 341 | PRUSZCZ BIEGA | PRUSZCZ GDAŃSKI | M20 | 00:02:52 | 00:31:30 | 00:34:48 | |
114 | FILAROWSKI Stefan | 129 | GRUPA NURKÓW INŻYNIERII | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:04 | 00:31:37 | 00:34:51 | |
115 | SZYMANOWICZ Łukasz | 565 | MRZEŻYNO | M40 | 00:03:04 | 00:31:34 | 00:34:51 | ||
116 | OLESZCZAK Robert | 399 | KP PSP GRYFICE | GRYFICE | M40 | 00:03:13 | 00:31:42 | 00:34:51 | |
117 | KASPEROWICZ Dariusz | 239 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | M40 | 00:03:10 | 00:31:38 | 00:34:51 | |
118 | BULIKOWSKI Tomasz | 59 | SZCZECIN | M35 | 00:03:08 | 00:31:49 | 00:34:56 | ||
119 | WARDYN Jarek | 600 | SZCZECIN | M40 | 00:02:58 | 00:31:52 | 00:34:57 | ||
120 | RUSIECKI Henryk | 490 | HERMES GRYFINO | SZCZECIN | M65 | 00:02:58 | 00:31:50 | 00:34:58 | |
121 | JANKIEWICZ Tomasz | 204 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M40 | 00:02:48 | 00:31:45 | 00:35:00 | |
122 | SZCZYGIELSKI Radosław | 552 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:00 | 00:31:46 | 00:35:01 | ||
123 | KOSIŃSKI Mateusz | 269 | DRUŻYNA SZPIKU | SZCZECIN | M20 | 00:03:05 | 00:31:55 | 00:35:02 | |
124 | ODWROT Hubert | 394 | 3:33 TEAM | TRZCIANKA | M45 | 00:03:07 | 00:31:52 | 00:35:04 | |
125 | BZDAWKA Rafał | 66 | KPW ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M40 | 00:03:07 | 00:32:02 | 00:35:06 | |
126 | OSTROWSKI Marian | 410 | SENIOR 54 | ZŁOCIENIEC | M60 | 00:03:07 | 00:31:53 | 00:35:09 | |
127 | SURDACKI Piotr | 545 | GRYFINO | M40 | 00:02:59 | 00:31:55 | 00:35:10 | ||
128 | STACHOWIAK Ryszard | 524 | BIAŁOGARD | M65 | 00:03:16 | 00:31:58 | 00:35:19 | ||
129 | BIELECKI Andrzej | 36 | 3:33 TEAM | TRZCIANKA | M45 | 00:03:05 | 00:32:06 | 00:35:20 | |
130 | CZEKIERDA Bartosz | 89 | GMINA DYGOWO | ŁYKOWO | M20 | 00:02:35 | 00:31:56 | 00:35:21 | |
131 | POLAŃSKI Dariusz | 441 | ORZEŁ MRZEŻYNO | MRZEŻYNO | M50 | 00:02:53 | 00:32:01 | 00:35:23 | |
132 | HAŁY Dorian | 656 | KOŁOBRZEG | M16 | 00:03:04 | 00:32:08 | 00:35:25 | ||
133 | UKRAIŃSKI Sławomir | 590 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M50 | 00:03:02 | 00:32:09 | 00:35:31 | |
134 | MICHALAK Jacek | 368 | SZCZECIN | M55 | 00:03:01 | 00:32:10 | 00:35:31 | ||
135 | ZAWADZKI Adrian | 681 | REGA TRZEBIATÓW | TRZEBIATÓW | M20 | 00:02:31 | 00:32:26 | 00:35:37 | |
136 | POLGUJ Piotr | 442 | PARKRUN MKL SZCZECINEK | SZCZECINEK | M70 | 00:03:04 | 00:32:15 | 00:35:38 | |
137 | GIEDRYS Wojtek | 149 | 3:33 TEAM | TRZCIANKA | M45 | 00:03:02 | 00:32:15 | 00:35:38 | |
138 | KAZIMIERSKI Piotr | 241 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:01 | 00:32:11 | 00:35:42 | ||
139 | KAŹMIERCZAK Robert | 624 | KOŁOBRZEG/NIEKANIN | M45 | 00:03:08 | 00:32:30 | 00:35:45 | ||
140 | LEWANDOWSKI Piotr | 324 | SKB DZIK | POLICE | M35 | 00:03:10 | 00:32:22 | 00:35:45 | |
141 | FRYDRYCH Wojciech | 133 | KOŁOBRZEG MARATON TEAM | GRZYBOWO | M30 | 00:03:05 | 00:32:34 | 00:35:46 | |
142 | DUDA Andrzej | 114 | KOŁOBRZEG | M50 | 00:02:46 | 00:32:24 | 00:35:48 | ||
143 | BEDNARCZYK Tomasz | 28 | TRZCIANKA | M30 | 00:03:14 | 00:32:35 | 00:35:48 | ||
144 | LANGE Damian | 316 | 12 WOLIŃSKI DYWIZJON TRAŁOWCÓW | ŚWINOUJŚCIE | M30 | 00:03:01 | 00:32:16 | 00:35:49 | |
145 | ŻMUDA Jarosław | 646 | CW FANZA KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:01 | 00:32:30 | 00:35:50 | |
146 | AUGUSTYNIAK Grzegorz | 14 | PAN | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:09 | 00:32:33 | 00:35:50 | |
147 | OLESZCZAK Piotr | 400 | OSP GRYFICE | GRYFICE | M16 | 00:03:27 | 00:32:44 | 00:35:53 | |
148 | BULIKOWSKI Paweł | 60 | SZCZECIN | M45 | 00:03:14 | 00:32:38 | 00:35:55 | ||
149 | LANGIEWICZ Jacek | 317 | MKJ POLICE | POLICE | M60 | 00:03:16 | 00:32:39 | 00:35:57 | |
150 | KUKIEŁA Tomasz | 299 | ROZBIEGANA KUKIEŁKA | KOSZALIN | M35 | 00:03:18 | 00:32:45 | 00:35:57 | |
151 | MALINOWSKI Zbigniew | 356 | KOŁOBRZEG MORZEM SPORTÓW | KOŁOBRZEG | M60 | 00:03:11 | 00:32:46 | 00:35:58 | |
152 | SZYDŁOWSKI Witold | 564 | LIPKA | M55 | 00:03:01 | 00:32:40 | 00:36:00 | ||
153 | BRATUŚ Andrzej | 45 | EUROTRUCK S.C. | NOWA SÓL | M40 | 00:03:08 | 00:32:40 | 00:36:00 | |
154 | KWINTAL Janek | 313 | KRĘPSKO | M45 | 00:03:14 | 00:32:44 | 00:36:02 | ||
155 | SKAŁECKI Robert | 511 | PARKRUN ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M45 | 00:03:17 | 00:32:47 | 00:36:03 | |
156 | LIPIŃSKI Krzysztof | 327 | KB MANIAC POZNAŃ | KOZIEGŁOWY | M55 | 00:03:24 | 00:32:49 | 00:36:04 | |
157 | PODKOWA Piotr | 438 | STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO | STARA ŁUBIANKA | M40 | 00:03:00 | 00:32:40 | 00:36:08 | |
158 | TALAREK Robert | 575 | KRZEWINKOWA | SZCZECIN | M40 | 00:03:07 | 00:32:41 | 00:36:09 | |
159 | WILKOWSKI Krzysztof | 614 | L | KOSZALIN | M35 | 00:03:03 | 00:32:49 | 00:36:15 | |
160 | CHRZANOWSKI Mariusz | 669 | KOŁOBRZEG | M50 | 00:03:13 | 00:32:58 | 00:36:16 | ||
161 | WĘDZIŃSKI Maciej | 607 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | M40 | 00:03:05 | 00:32:50 | 00:36:18 | |
162 | MALICKI Grzegorz | 354 | SCYZORYK | NOWY KAZANÓW | M45 | 00:03:19 | 00:32:57 | 00:36:19 | |
163 | JONKO Wojciech | 217 | BIAŁOGARD | M65 | 00:03:09 | 00:32:59 | 00:36:31 | ||
164 | BRZÓSKA Eugeniusz | 52 | KB HERMES GRYFINO | GRYFINO | M55 | 00:03:08 | 00:33:12 | 00:36:36 | |
165 | PROKOPOWICZ Marcin | 449 | 3:33 TEAM | JASTROWIE | M35 | 00:03:11 | 00:33:19 | 00:36:38 | |
166 | TRZECIAK Dariusz | 584 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:13 | 00:33:17 | 00:36:39 | |
167 | GROCHOWSKI Krzysztof | 171 | MASZEWO | M30 | 00:03:14 | 00:33:12 | 00:36:40 | ||
168 | TAMAS Mateusz | 576 | GRZYBOWO | M20 | 00:03:21 | 00:33:22 | 00:36:40 | ||
169 | TOWSTOKORY Marek | 579 | ZŁOTÓW | M40 | 00:02:58 | 00:33:15 | 00:36:42 | ||
170 | CYBULSKI Robert | 86 | HAMER MIASTKO | MIASTKO | M45 | 00:03:13 | 00:33:26 | 00:36:45 | |
171 | HOPPE Bronisław | 196 | JW 3937 | CZAPLICE | M35 | 00:03:24 | 00:33:25 | 00:36:49 | |
172 | BUCZKOWSKI Jacek | 54 | 8BREM | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:06 | 00:33:27 | 00:36:54 | |
173 | KOŁTUNIAK Hubert | 259 | GOLENIÓW | M40 | 00:03:19 | 00:33:39 | 00:36:55 | ||
174 | STAŃCZYK Sławomir | 527 | STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM | STARGARD | M30 | 00:03:23 | 00:33:44 | 00:37:01 | |
175 | PĘKAŁA Piotr | 427 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M45 | 00:03:22 | 00:33:45 | 00:37:06 | |
176 | PETA Andrzej | 426 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M45 | 00:03:13 | 00:33:42 | 00:37:07 | |
177 | OTTO Michał | 666 | BONIN | M30 | 00:03:04 | 00:33:44 | 00:37:17 | ||
178 | PRZYBYSZ Michał | 457 | MASZEWO | M30 | 00:03:04 | 00:33:50 | 00:37:17 | ||
179 | AUGUSTYNIAK Jakub | 13 | GRABOWO | GRABOWO | M20 | 00:03:28 | 00:33:53 | 00:37:18 | |
180 | UZNAŃSKI Ryszard | 596 | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:04 | 00:33:47 | 00:37:20 | ||
181 | MAJCHRZAK Paweł | 349 | KARLINO BIEGAJ | KARLINO | M40 | 00:02:53 | 00:34:03 | 00:37:24 | |
182 | SZCZEPAŃSKI Zbigniew | 549 | MACIEJUNIO | SULĘCIN | M60 | 00:03:07 | 00:33:53 | 00:37:27 | |
183 | STĘPA Bartosz | 531 | DRUŻYNA SZPIKU | POZNAŃ | M20 | 00:03:22 | 00:33:55 | 00:37:27 | |
184 | CIEPŁUCHA Marcin | 81 | SZCZECINBUKOWE | SZCZECIN | M40 | 00:03:18 | 00:34:01 | 00:37:27 | |
185 | KALETKA Dariusz | 228 | KALETKA TEAM | TRZCIANKA | M55 | 00:03:21 | 00:34:07 | 00:37:33 | |
186 | MEISSNER Bogusław | 365 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M55 | 00:03:20 | 00:34:06 | 00:37:37 | |
187 | DOMAGAŁA Sławomir | 107 | KORYUKAN ŚWIDWIN | BRZEŻNO | M40 | 00:03:19 | 00:34:06 | 00:37:37 | |
188 | SZYPOSZYŃSKI Kamil | 570 | MECENAS I PRZYJACIELE | ŚWIDWIN | M40 | 00:03:21 | 00:34:07 | 00:37:39 | |
189 | MIECZKOWSKI Michał | 674 | KTC KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M55 | 00:03:23 | 00:34:16 | 00:37:42 | |
190 | NADOLNY Przemysław | 384 | INTER-COPY SZCZECIN | SZCZECIN | M40 | 00:03:24 | 00:34:23 | 00:37:45 | |
191 | SZOTA Robert | 560 | SMT SZCZECIN | SZCZECIN | M30 | 00:03:16 | 00:34:28 | 00:37:47 | |
192 | DYBUS Thomas Henri | 119 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | HELGOLAND | M45 | 00:04:01 | 00:34:35 | 00:37:49 | |
193 | ADAMOWICZ Daniel | 4 | KB PIONIER SZCZECIN | SZCZECIN | M30 | 00:03:18 | 00:34:21 | 00:37:50 | |
194 | HOC Dariusz | 193 | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:17 | 00:34:23 | 00:37:52 | ||
195 | WALERIAŃCZYK Roman | 599 | GMINA KOŁOBRZEG | GRZYBOWO | M50 | 00:03:11 | 00:34:16 | 00:37:52 | |
196 | STRUŚ Artur | 536 | KB BRYZA POSTOMINO | WRZEŚNICA | M50 | 00:03:20 | 00:34:23 | 00:37:53 | |
197 | CZERWIŃSKI Marcin | 90 | GRABOWO | GRABOWO | M20 | 00:03:15 | 00:34:09 | 00:37:53 | |
198 | DADEŁO Robert | 93 | GOLENIÓW | M45 | 00:03:22 | 00:34:27 | 00:37:53 | ||
199 | GUZIKIEWICZ Mirosław | 177 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M45 | 00:03:25 | 00:34:41 | 00:37:55 | |
200 | TADROWSKI Tomasz | 574 | INOWROCŁAW | M45 | 00:03:25 | 00:34:33 | 00:37:57 | ||
201 | KARCZEWSKI Krzysztof | 236 | PG SPORTOWA PACZKA | TRZEBIATÓW | M55 | 00:03:21 | 00:34:33 | 00:37:57 | |
202 | RUDNIK Tomasz | 487 | MIASTKO | M35 | 00:03:20 | 00:34:27 | 00:37:58 | ||
203 | ROJEK Michał | 476 | TRZYGŁOW | M35 | 00:03:24 | 00:34:37 | 00:37:59 | ||
204 | DARONIN Pavlo | 95 | GOLENIÓW | M35 | 00:03:31 | 00:34:46 | 00:38:00 | ||
205 | ROGOWSKI Krystian | 475 | SKRZYWIENI GOŚCIE | SZCZECIN | M16 | 00:02:57 | 00:34:30 | 00:38:04 | |
206 | WOLSKI Tomasz | 623 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | M45 | 00:03:20 | 00:34:24 | 00:38:04 | |
207 | RÓŻYCKI Edward | 485 | MUKS TORNADO | SZCZECIN | M65 | 00:03:28 | 00:34:40 | 00:38:05 | |
208 | MAŁKIŃSKI Józef | 358 | RWT W BYDGOSZCZY | BYDGOSZCZ | M60 | 00:03:31 | 00:34:40 | 00:38:07 | |
209 | TROCKI Robert | 580 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:08 | 00:34:41 | 00:38:09 | ||
210 | BANAŚ Adam | 18 | KOŁOBRZEG | M35 | 00:03:16 | 00:34:40 | 00:38:11 | ||
211 | GAWEŁ Zbigniew | 143 | MIASTO SŁUPSK | SŁUPSK | M60 | 00:03:23 | 00:34:43 | 00:38:12 | |
212 | KOSIOR Piotr | 270 | KOSZALIN | M45 | 00:03:13 | 00:34:34 | 00:38:16 | ||
213 | GERKE Mateusz | 148 | DŹWIRZYNO | M20 | 00:03:29 | 00:34:53 | 00:38:17 | ||
214 | OPALIŃSKI Stanisław | 403 | KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUN | KOŁOBRZEG | M60 | 00:03:06 | 00:34:47 | 00:38:18 | |
215 | DROŹDZIŃSKI Konrad | 113 | SZCZECIN | M35 | 00:03:25 | 00:34:47 | 00:38:19 | ||
216 | CYNARSKI Marek | 87 | JEZIORKI | M40 | 00:03:29 | 00:34:57 | 00:38:20 | ||
217 | KUKIEŁKA Wojciech | 300 | KOŁOBRZEG/OBROTY | M35 | 00:03:59 | 00:34:58 | 00:38:20 | ||
218 | ŻYWOT Norbert | 651 | KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUN | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:09 | 00:34:46 | 00:38:22 | |
219 | ANDRYSKOWSKI Marek | 8 | STOWARZYSZENIE 42,2 LĘBORK | LĘBORK | M50 | 00:03:19 | 00:34:54 | 00:38:22 | |
220 | POMORYNKO Krzysztof | 443 | KOŁOBRZEG | M35 | 00:03:24 | 00:34:59 | 00:38:23 | ||
221 | CHORĄŻEWSKI Sebastian | 76 | GOLENIÓW | M40 | 00:03:11 | 00:34:58 | 00:38:28 | ||
222 | SOSIN Tomasz | 520 | SZWLA | STARGARD | M55 | 00:03:33 | 00:34:58 | 00:38:29 | |
223 | ANIOŁA Dominik | 10 | SZCZECIN | M35 | 00:03:23 | 00:34:57 | 00:38:33 | ||
224 | JĘDRZEJAK Maciej | 216 | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M40 | 00:03:20 | 00:35:02 | 00:38:34 | |
225 | CIESZYŃSKI Marcin | 84 | LĘBORK | M35 | 00:03:27 | 00:35:10 | 00:38:35 | ||
226 | HERMAN Paweł | 189 | MLUKS TRZEBIATÓW | MRZEŻYNO | M40 | 00:03:28 | 00:35:14 | 00:38:40 | |
227 | GRYGORUK Cezary | 173 | SZCZECIN | M50 | 00:03:29 | 00:35:14 | 00:38:43 | ||
228 | WYGANOWSKI Andrzej | 628 | K.B.WYGAN | KOŁOBRZEG | M70 | 00:03:27 | 00:35:17 | 00:38:45 | |
229 | GUZIKIEWICZ Marcin | 178 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M40 | 00:03:33 | 00:35:13 | 00:38:46 | |
230 | CHMIELEWSKI Kamil | 73 | GRABOWO | ŁOBEZ | M20 | 00:03:42 | 00:35:19 | 00:38:47 | |
231 | STOJECKI Bartosz | 532 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M40 | 00:03:34 | 00:35:14 | 00:38:47 | |
232 | MAJDZIŃSKI Paweł | 350 | GRABOWO | GRABOWO | M20 | 00:03:40 | 00:35:20 | 00:38:48 | |
233 | KRZESIŃSKI Michał | 292 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:30 | 00:35:07 | 00:38:48 | ||
234 | ROMANIUK Wojciech | 477 | NIEZRZESZONY | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:31 | 00:35:21 | 00:38:50 | |
235 | ROGOWSKI Robert | 474 | SKRZYWIENI GOŚCIE | SZCZECIN | M45 | 00:03:28 | 00:35:23 | 00:38:53 | |
236 | ŻUKOWSKI Cezary | 648 | MIGAWKOWE.PL / ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M35 | 00:03:20 | 00:35:27 | 00:39:00 | |
237 | LUBERAŃSKI Patryk | 333 | GRABOWO | GRABOWO | M20 | 00:03:25 | 00:35:31 | 00:39:00 | |
238 | CEBULAK Dariusz | 686 | AT AKTYWNY TRZEBIATÓW | TRZEBIATÓW | M40 | 00:03:26 | 00:35:29 | 00:39:05 | |
239 | PYTLARZ Waldemar | 463 | PIŁA | M55 | 00:03:38 | 00:35:39 | 00:39:06 | ||
240 | SERWADCZAK Piotr | 504 | P+E | BRZEG | M45 | 00:03:12 | 00:35:25 | 00:39:07 | |
241 | LIZAKOWSKI Piotr | 331 | NYHA IV SZCZECIN | SZCZECIN | M40 | 00:03:26 | 00:35:27 | 00:39:07 | |
242 | PENDRAK Kamil | 425 | STARGARD | M30 | 00:03:30 | 00:35:40 | 00:39:09 | ||
243 | WILKLISZ Wojciech | 613 | SZCZECIN | M45 | 00:03:15 | 00:35:27 | 00:39:10 | ||
244 | KUSZ Radosław | 311 | KRÓLICZKI W PLECAKU | PIŁA | M40 | 00:03:12 | 00:35:30 | 00:39:10 | |
245 | LITZBARSKI Marek | 330 | DUDYCZ RUN | PUCK | M50 | 00:03:31 | 00:35:44 | 00:39:16 | |
246 | CIESZYŃSKI Mariusz | 83 | BEAUTY STUDIO LĘBORK | LĘBORK | M40 | 00:03:31 | 00:35:40 | 00:39:16 | |
247 | PRUSZANOW Marcin | 452 | KB HERMES GRYFINO | GRYFINO | M40 | 00:03:32 | 00:35:53 | 00:39:18 | |
248 | OKOŃ Stanisław | 397 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | M50 | 00:03:32 | 00:35:42 | 00:39:21 | |
249 | SZUBERT Marcin | 563 | KOŁOBRZEG BIEGA | USTRONIE MORSKIE | M40 | 00:03:45 | 00:35:55 | 00:39:22 | |
250 | GĄSIOREK Tomasz | 671 | BRZOZA BIEGA | BRZOZA | M55 | 00:03:36 | 00:35:47 | 00:39:25 | |
251 | NOWICKI Tomasz | 661 | SZWLA | STARGARD | M50 | 00:03:26 | 00:35:47 | 00:39:25 | |
252 | WIELGAT Łukasz | 609 | KB BRYZA POSTOMINO | PIEŃKOWO | M30 | 00:03:42 | 00:35:48 | 00:39:30 | |
253 | TROJANOWICZ Wiesław | 581 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:49 | 00:35:47 | 00:39:32 | ||
254 | JAWORSKI Robert | 212 | KB BRYZA POSTOMINO | POSTOMINO | M40 | 00:03:39 | 00:35:54 | 00:39:41 | |
255 | HASS Artur | 186 | E-FIZJO TEAM | PIŁA | M35 | 00:03:25 | 00:36:10 | 00:39:44 | |
256 | BUZAŁA Walenty | 64 | STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO | SZCZECINEK | M55 | 00:03:30 | 00:35:22 | 00:39:51 | |
257 | STOLARCZYK Maciej | 533 | GDAŃSK | M45 | 00:03:49 | 00:36:15 | 00:39:52 | ||
258 | REPKA Marek | 470 | LUPUS TEAM | BYDGOSZCZ | M45 | 00:03:28 | 00:36:11 | 00:39:54 | |
259 | FURMAN Tomasz | 134 | WARSZAWA | M50 | 00:03:20 | 00:36:12 | 00:39:55 | ||
260 | SZCZYGIELSKI Michał | 553 | KOŁOBRZEG MARATON TEAM | KOŁOBRZEG | M35 | 00:03:28 | 00:36:16 | 00:39:56 | |
261 | KOWALCZYK Mariusz | 276 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40 | 00:03:24 | 00:35:59 | 00:39:56 | |
262 | ZABROCKI Karol | 630 | ŚWINOUJŚCIE | M35 | 00:03:24 | 00:36:23 | 00:39:57 | ||
263 | LEWANDOWSKI Jacek | 325 | STARY BOREK | M40 | 00:03:38 | 00:36:21 | 00:39:58 | ||
264 | BARTOSZUK Adam | 26 | MORSY KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:26 | 00:36:24 | 00:39:58 | |
265 | ŻURKOWSKI Tomasz | 650 | BIEGAM Z ŻONĄ | MYŚLIBÓRZ | M50 | 00:03:27 | 00:36:21 | 00:40:04 | |
266 | MYSZYŃSKI Paweł | 382 | GOŚCINO | M35 | 00:03:26 | 00:36:21 | 00:40:04 | ||
267 | KRASIŃSKI Witold | 286 | JW 1223 | KOSZALIN | M45 | 00:03:21 | 00:36:10 | 00:40:05 | |
268 | DZIKOWSKI Karol | 122 | SZCZECIN | M30 | 00:03:25 | 00:36:24 | 00:40:06 | ||
269 | KONOPIŃSKI Leszek | 261 | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M60 | 00:03:30 | 00:36:20 | 00:40:06 | |
270 | OLSZYK Tadeusz | 401 | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M60 | 00:03:30 | 00:36:38 | 00:40:14 | |
271 | DIDŁUCH Jacek | 103 | KOŁOBRZEG BIEGA MARATON TEAM | KARŚCINO | M40 | 00:03:14 | 00:36:34 | 00:40:17 | |
272 | CIBORSKI Sławomir | 80 | NIEZRZESZONY | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:36 | 00:36:38 | 00:40:18 | |
273 | ORYSIAK Tomek | 404 | ŁOBEZ | ŁOBEZ | M30 | 00:03:37 | 00:36:46 | 00:40:21 | |
274 | DURMAN Sławomir | 117 | STARGARD | M30 | 00:03:24 | 00:36:34 | 00:40:22 | ||
275 | SZCZYGIEŁ Paweł | 554 | STARGARD | M30 | 00:03:24 | 00:36:34 | 00:40:22 | ||
276 | SIKORSKI Adam | 508 | SIKORROWO | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:20 | 00:36:25 | 00:40:22 | |
277 | FABICH Adrian | 124 | USB/ BALTIC SEALS | USTKA | M30 | 00:03:30 | 00:36:45 | 00:40:27 | |
278 | BUJANOWSKI Grzegorz | 58 | STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO | STARA ŁUBIANKA | M40 | 00:03:32 | 00:36:37 | 00:40:27 | |
279 | KULIK Sebastian | 304 | GRABOWO | ŁOBEZ | M35 | 00:03:23 | 00:36:26 | 00:40:29 | |
280 | MARZEC Łukasz | 360 | KOSZALIN | M35 | 00:03:39 | 00:36:51 | 00:40:29 | ||
281 | SZELIGA Paweł | 555 | KPP KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:42 | 00:36:56 | 00:40:29 | |
282 | JABŁOŃSKI Andrzej | 200 | NIEZRZESZONY | CZARNE | M45 | 00:03:46 | 00:36:49 | 00:40:32 | |
283 | RAŚ Ryszard Marek | 467 | EKO-WOD-KAN | SIANOŻĘTY | M65 | 00:03:13 | 00:36:44 | 00:40:34 | |
284 | PAWELEC Artur | 419 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M45 | 00:03:31 | 00:37:00 | 00:40:39 | |
285 | GRZELAK Sebastian | 175 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M55 | 00:03:33 | 00:37:01 | 00:40:40 | |
286 | HRYCAJ Tomasz | 197 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:35 | 00:36:59 | 00:40:45 | ||
287 | MOCZYŃSKI Leszek | 378 | BIEGAM DLA BYDGOSZCZY | BYDGOSZCZ | M65 | 00:03:39 | 00:36:59 | 00:40:45 | |
288 | ŁUCZEJKO Sławomir | 342 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | M50 | 00:03:37 | 00:37:06 | 00:40:49 | |
289 | DUSZYŃSKI Kamil | 118 | GRABOWO | GRABOWO | M20 | 00:03:26 | 00:36:53 | 00:40:51 | |
290 | NACHYŁA Piotr | 383 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M45 | 00:03:47 | 00:37:10 | 00:40:54 | |
291 | DOMAŃSKI Adam | 109 | JW 3775 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:40 | 00:37:10 | 00:40:54 | |
292 | GODOŃ Piotr | 160 | GRABOWO | ŁOBEZ | M30 | 00:03:41 | 00:36:59 | 00:40:57 | |
293 | MAZUREK Ryszard | 362 | SŁUPSK | M60 | 00:03:49 | 00:37:14 | 00:40:57 | ||
294 | ADRYAN Adam | 5 | CKB SŁUPSK | SŁUPSK | M40 | 00:03:26 | 00:37:07 | 00:40:58 | |
295 | ORZEŁ Jacek | 406 | DYGOWO | M45 | 00:03:31 | 00:37:12 | 00:40:59 | ||
296 | BRZEZIŃSKI Krzysztof | 51 | ZŁOTÓW | M45 | 00:03:41 | 00:37:25 | 00:41:09 | ||
297 | KACZMARCZYK Stanisław | 225 | SZWLA | STARGARD | M60 | 00:03:38 | 00:37:39 | 00:41:26 | |
298 | LENARTOWICZ Stanisław | 319 | STARA ŁUBIANKA | M55 | 00:03:46 | 00:37:51 | 00:41:36 | ||
299 | JANKOWIAK Marek | 205 | KOŁOBRZEG | M35 | 00:03:57 | 00:38:01 | 00:41:37 | ||
300 | KOŁECKI Tomasz | 257 | POZNAŃ | M35 | 00:03:57 | 00:38:00 | 00:41:37 | ||
301 | NIERYCHLEWSKI Maciej | 388 | BEZRZECZE TEAM | BEZRZECZE | M40 | 00:03:36 | 00:37:54 | 00:41:38 | |
302 | DAWIDOWSKI Michał | 96 | KP PSP KAMIEŃ POMORSKI/ENDORFINA NOWOGARD | NOWOGARD | M40 | 00:03:31 | 00:37:58 | 00:41:39 | |
303 | BARAŃSKI Grzegorz | 20 | SAR-BSR KOŁOBRZEG KMT | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:56 | 00:37:58 | 00:41:40 | |
304 | TWOROGAL Robert | 586 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:57 | 00:37:59 | 00:41:42 | ||
305 | ZIELIŃSKI Grzegorz | 638 | BIEGAM DLA PRZYJEMNOŚCI | STARE BIELICE | M65 | 00:03:46 | 00:38:04 | 00:41:53 | |
306 | STACHOWSKI Andrzej | 525 | SZCZECIN | M50 | 00:03:37 | 00:38:09 | 00:41:54 | ||
307 | KOZŁOWSKI Witold | 283 | WARSZAWA | M35 | 00:03:40 | 00:38:35 | 00:42:04 | ||
308 | ZIENCINA Marcin | 640 | KOŁOBRZEG | M35 | 00:03:46 | 00:38:10 | 00:42:04 | ||
309 | JĘDRUSZAK Marek | 215 | KOŁOBRZEG | M60 | 00:03:43 | 00:38:07 | 00:42:06 | ||
310 | HOFMAN Paweł | 195 | WROCŁAW | M30 | 00:03:45 | 00:38:45 | 00:42:07 | ||
311 | BERENT Robert | 30 | TUPOT USTKA | USTKA | M50 | 00:03:51 | 00:38:35 | 00:42:18 | |
312 | SUJAK Włodzimierz | 543 | MARECKI VS EQUATOR | ZAŁOM | M60 | 00:04:04 | 00:38:35 | 00:42:20 | |
313 | BUDZIŃSKI Paweł | 57 | DRUŻYNA SZPIKU | KONIKOWO | M35 | 00:03:38 | 00:38:37 | 00:42:24 | |
314 | DRACZYŃSKI Zygmunt | 112 | TRUCHT ŁOBEZ | ŁOBEZ | M70 | 00:03:44 | 00:38:30 | 00:42:26 | |
315 | KĘDZIERSKI Dawid | 700 | KOSTRZYŃ N/ODRĄ | M16 | 00:03:58 | 00:38:45 | 00:42:29 | ||
316 | KOWALCZYK Piotr | 275 | KOSZALIN | M35 | 00:03:27 | 00:38:29 | 00:42:32 | ||
317 | KĘDZIERSKI Krzysztof | 245 | SMT SZCZECIN | TANOWO | M50 | 00:03:42 | 00:38:33 | 00:42:32 | |
318 | KIEŁKOWSKI Przemysław | 248 | KOŁOBRZEG MARATON TEAM | KOŁOBRZEG | M35 | 00:03:48 | 00:38:44 | 00:42:33 | |
319 | KĘDZIORA Patryk | 246 | GRABOWO | GRABOWO | M20 | 00:03:52 | 00:38:59 | 00:42:38 | |
320 | ROSA Sebastian | 483 | SZCZYTNO | M20 | 00:03:43 | 00:38:42 | 00:42:38 | ||
321 | BANAŚ Marcin | 664 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | M40 | 00:03:43 | 00:38:36 | 00:42:45 | |
322 | PASIKOWSKI Piotr | 415 | BALTICUS | KOŁOBRZEG | M50 | 00:03:26 | 00:38:41 | 00:42:47 | |
323 | BIEDRZYCKI Dawid | 34 | KOŁOBRZEG | M20 | 00:03:30 | 00:38:54 | 00:42:49 | ||
324 | SOWA Krzysztof | 654 | SZCZECIN | M30 | 00:03:34 | 00:38:59 | 00:42:53 | ||
325 | SIELICKI Mateusz | 506 | GORAWINO | M20 | 00:03:46 | 00:39:11 | 00:42:53 | ||
326 | GAJEWSKI Przemysław | 677 | POLICE | M40 | 00:03:49 | 00:39:04 | 00:42:53 | ||
327 | PEDA Leszek | 423 | POLICE | POLICE | M65 | 00:03:42 | 00:39:00 | 00:42:56 | |
328 | MALICKI Krzysztof | 353 | AKTYWNI Z CUKRZYCĄ | TRZEBIATÓW | M40 | 00:03:58 | 00:39:14 | 00:43:08 | |
329 | ŁAZARCZYK Wacław Bogdan | 338 | KOŁOBRZEG | M65 | 00:03:55 | 00:39:23 | 00:43:11 | ||
330 | KISIELIŃSKI Igor | 251 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50 | 00:03:45 | 00:39:02 | 00:43:13 | |
331 | GŁOWACKI Adrian | 158 | MAGIKKOMPUTEROWY | ŚWINOUJŚCIE | M30 | 00:03:54 | 00:39:24 | 00:43:17 | |
332 | BIELAK Wojciech | 35 | UKS EKONOM KOŁOBRZEG | USTRONIE MORSKIE | M16 | 00:03:38 | 00:38:36 | 00:43:17 | |
333 | WRÓBLEWSKI Jarosław | 627 | RAZ SZCZECIN | SZCZECIN | M45 | 00:03:46 | 00:39:23 | 00:43:20 | |
334 | PRYCIŃSKI Krzysztof | 455 | SUCHY LAS | M40 | 00:03:34 | 00:39:28 | 00:43:22 | ||
335 | OPACZYK Paweł | 402 | PRESTO TRAVEL | POZNAŃ | M60 | 00:03:52 | 00:39:32 | 00:43:28 | |
336 | RUCIŃSKI Marcin | 486 | ŚWINOUJŚCIE | M35 | 00:03:53 | 00:39:31 | 00:43:29 | ||
337 | ŁYSOŃ Piotr | 345 | STARGARD | M20 | 00:03:46 | 00:39:45 | 00:43:32 | ||
338 | RUTKOWSKI Lucjan | 493 | ARCAN TEAM | TRZCIANKA | M55 | 00:04:01 | 00:39:44 | 00:43:32 | |
339 | WOLAŃSKI Mariusz | 622 | KOŁOBRZEG | M50 | 00:04:00 | 00:39:44 | 00:43:35 | ||
340 | OSSES Wojciech | 408 | KUNA KOWANÓWKO | OBORNIKI ROŻNOWO | M35 | 00:03:50 | 00:39:39 | 00:43:36 | |
341 | RZEPKA Bartosz | 497 | KUNA KOWANÓWKO | OBORNIKI | M35 | 00:03:51 | 00:39:40 | 00:43:37 | |
342 | KOWALSKI Zbigniew | 278 | STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO | STARA ŁUBIANKA | M55 | 00:03:36 | 00:39:30 | 00:43:38 | |
343 | ZAROBIAK Piotr | 633 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | M35 | 00:03:46 | 00:39:39 | 00:43:38 | |
344 | KOZŁOWSKI Maciej | 282 | TRZEBIATÓW | M40 | 00:03:47 | 00:39:35 | 00:43:39 | ||
345 | KAZIMIERSKI Marek | 242 | GRZYBOWO | M30 | 00:03:27 | 00:39:24 | 00:43:42 | ||
346 | GŁOWACKI Kamil | 157 | GRABOWO | ŁOBEZ | M20 | 00:03:41 | 00:39:30 | 00:43:43 | |
347 | DENISIUK Krzysztof | 101 | SZCZECIN | SZCZECIN | M60 | 00:03:47 | 00:39:49 | 00:43:46 | |
348 | ŚWIERCZ Dariusz | 573 | WAŁECKA ŚCIEMA | WAŁCZ | M50 | 00:03:37 | 00:39:44 | 00:43:52 | |
349 | RZESZOTARSKI Jacek | 498 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | KOŁOBRZEG-BUDZISTOWO | M40 | 00:03:57 | 00:37:58 | 00:43:52 | |
350 | MICHALSKI Adam | 653 | GRZYBOWO | M35 | 00:03:36 | 00:39:46 | 00:43:54 | ||
351 | WITKOWSKI Andrzej | 617 | GORZÓW WLKP. | M50 | 00:03:54 | 00:39:39 | 00:43:58 | ||
352 | PŁUSKA Tadeusz | 436 | DRAWSKO POMORSKIE | M65 | 00:03:31 | 00:39:58 | 00:44:02 | ||
353 | MIELEWCZYK Radosław | 372 | GRABOWO | ŁOBEZ | M20 | 00:03:54 | 00:39:57 | 00:44:02 | |
354 | LAJTER Jerzy | 314 | 4RUN TEAM PIŁA | PIŁA | M65 | 00:03:55 | 00:39:55 | 00:44:03 | |
355 | SZŁAPKA Dariusz | 557 | ŚWINOUJŚCIE | M50 | 00:03:55 | 00:40:18 | 00:44:20 | ||
356 | MAKOWSKI Dariusz | 351 | KB HERMES GRYFINO | CHOJNA | M50 | 00:04:03 | 00:40:21 | 00:44:21 | |
357 | DOBEK Tomasz | 104 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:58 | 00:40:23 | 00:44:22 | ||
358 | SKWARK Krzysztof | 514 | SZCZECIN | M40 | 00:03:55 | 00:40:25 | 00:44:34 | ||
359 | SZYNKOWSKI Krzysztof | 569 | BULK-CARGO PORT SZCZECIN | SZCZECIN | M45 | 00:03:55 | 00:40:35 | 00:44:34 | |
360 | OLEJNIK Janusz | 398 | TRZEBIATÓW | M50 | 00:03:52 | 00:40:32 | 00:44:35 | ||
361 | HOFMAN Mateusz | 194 | MONAR GRABOWO | ŁOBEZ | M20 | 00:03:44 | 00:39:28 | 00:44:37 | |
362 | RONIJ Łukasz | 482 | ANDREW'S TEAM | KOŁOBRZEG | M35 | 00:04:06 | 00:41:13 | 00:44:38 | |
363 | HAŁAS Tomasz | 181 | SŁAWNO | M55 | 00:04:01 | 00:40:40 | 00:44:39 | ||
364 | PASTERNAK Wojciech | 416 | SZCZECIN | M40 | 00:04:03 | 00:40:40 | 00:44:42 | ||
365 | WŁODARCZYK Józef | 618 | SZURAM SOBIE | KOSZALIN | M60 | 00:04:05 | 00:40:46 | 00:44:44 | |
366 | LEWANDOWSKI Mirosław | 323 | GOLENIÓW | GOLENIÓW | M55 | 00:04:06 | 00:40:40 | 00:44:50 | |
367 | GRABOWSKI Marek | 167 | ZŁOTÓW | M50 | 00:03:45 | 00:40:42 | 00:44:51 | ||
368 | PUŚCIAN Krzysztof | 460 | SP W MANOWIE | MANOWO | M40 | 00:03:55 | 00:40:43 | 00:44:51 | |
369 | DZIEKOŃSKI Jacek | 121 | KONSTANCIN JEZIORNA | M60 | 00:03:53 | 00:40:49 | 00:44:52 | ||
370 | GRABOWICZ Jerzy | 164 | TUPOT USTKA | USTKA | M70 | 00:04:02 | 00:40:36 | 00:44:53 | |
371 | DANOWSKI Maciej | 94 | FITNES CLUB FORMA | BIAŁOGARD | M40 | 00:03:49 | 00:40:38 | 00:44:54 | |
372 | JANISZEWSKI Mieczysław | 203 | BULK-CARGO PORT SZCZECIN | SZCZECIN | M55 | 00:03:58 | 00:40:46 | 00:44:56 | |
373 | ADAMCZYK Piotr | 3 | ŚWINOUJŚCIE | M40 | 00:04:04 | 00:40:54 | 00:44:57 | ||
374 | SZCZERBA Łukasz | 550 | GRZYBOWO | M30 | 00:04:17 | 00:41:02 | 00:44:59 | ||
375 | PRYCA Adam | 453 | POMORSKI DYWIZJON STRAŻY GRANICZNEJ ŚWINOUJŚCIE | USTKA | M35 | 00:04:06 | 00:41:05 | 00:44:59 | |
376 | DOMAŃSKI Dominik | 110 | WARSZAWA | M35 | 00:03:48 | 00:40:49 | 00:45:03 | ||
377 | MŁODZIEJEWSKI Krzysztof | 375 | KOŁOBRZEG/DRZONOWO | M45 | 00:03:42 | 00:40:36 | 00:45:05 | ||
378 | ROZMUS Tomasz | 484 | SZCZECIN | M30 | 00:03:50 | 00:40:55 | 00:45:07 | ||
379 | SKORUPA Edward | 512 | SZCZECINEK | M55 | 00:04:00 | 00:41:03 | 00:45:13 | ||
380 | JOŃCZYK Tadeusz | 218 | SAM SOBIE BIEGAM :) | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:50 | 00:40:57 | 00:45:14 | |
381 | GAŁECKI Jacek | 138 | KARLINO BIEGAJ | KARLINO | M50 | 00:03:42 | 00:41:11 | 00:45:16 | |
382 | WENCŁAWSKI Michał | 606 | DECATHLON SŁUPSK | SŁUPSK | M20 | 00:03:51 | 00:40:57 | 00:45:16 | |
383 | KULAWIŃSKI Marek | 302 | KOŁOBRZEG | M45 | 00:04:09 | 00:41:18 | 00:45:16 | ||
384 | GAZARKIEWICZ Antoni | 147 | BHMW_GDYNIA | GDAŃSK | M65 | 00:04:00 | 00:41:09 | 00:45:19 | |
385 | POKORNY Edward | 439 | TUPOT USTKA | USTKA | M70 | 00:03:57 | 00:41:09 | 00:45:20 | |
386 | BUDZICH Marcin | 56 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:57 | 00:41:19 | 00:45:22 | ||
387 | SPYCHAŁA Maciej | 523 | WRONIECKI KLUB BIEGACZA | WRONKI | M40 | 00:04:04 | 00:41:28 | 00:45:26 | |
388 | KAŁUŻYNSKI Piotr | 230 | WRONIECKI KLUB BIEGACZA | WRONKI | M50 | 00:04:05 | 00:41:30 | 00:45:27 | |
389 | DĄBROWSKI Wiktor | 98 | PAŃSTWO DĄBREK | SZCZECIN | M20 | 00:04:02 | 00:41:24 | 00:45:30 | |
390 | KOŁODZIEJSKI Wojtek | 258 | SZCZECIN | M35 | 00:03:59 | 00:41:22 | 00:45:32 | ||
391 | SZYMAŃSKI Artur | 567 | BS FAMILY TEAM | CHOCIWEL | M40 | 00:03:59 | 00:41:22 | 00:45:32 | |
392 | KLUCZYŃSKI Mariusz | 252 | BIAŁOGARD | M30 | 00:03:52 | 00:41:24 | 00:45:38 | ||
393 | HANĆ Ryszard | 182 | SZCZECIN | M50 | 00:03:48 | 00:41:26 | 00:45:41 | ||
394 | HNAT Rafał | 190 | KP PSP WAŁCZ | WAŁCZ | M45 | 00:03:56 | 00:42:48 | 00:45:48 | |
395 | REMBARZ Piotr | 469 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:49 | 00:41:23 | 00:45:49 | ||
396 | URLICKI Lech | 593 | KB SPOCENI NOWA SÓL | NOWA SÓL | M65 | 00:03:50 | 00:41:37 | 00:45:53 | |
397 | WIELGOSZ Leszek | 610 | KB SPOCENI NOWA SÓL | NOWA SÓL | M55 | 00:03:51 | 00:41:37 | 00:45:53 | |
398 | GAWĘDA Emil | 144 | GMINA DARŁOWO | STARY JAROSŁAW | M30 | 00:03:58 | 00:42:01 | 00:46:01 | |
399 | ZIEMKIEWICZ Jarek | 639 | UKS RUNNING TEAM | LUBIN | M40 | 00:03:51 | 00:41:59 | 00:46:05 | |
400 | SPIESZYŃSKI Michał | 522 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:55 | 00:41:40 | 00:46:07 | ||
401 | ŁYSOŃ Andrzej | 344 | STARGARD | M35 | 00:03:47 | 00:41:54 | 00:46:15 | ||
402 | KUBISIAK Damian | 295 | WOLIN | M35 | 00:03:54 | 00:42:24 | 00:46:18 | ||
403 | ZDANOWICZ Marek | 636 | SAVE THE RING | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:37 | 00:42:01 | 00:46:19 | |
404 | GARGULIŃSKI Andrzej | 142 | NOWOGARD | M40 | 00:04:03 | 00:42:02 | 00:46:20 | ||
405 | KACZMAREK Zenon | 226 | MORSY KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M70 | 00:04:05 | 00:42:05 | 00:46:28 | |
406 | DEPTA Paweł | 102 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:04:08 | 00:42:25 | 00:46:30 | ||
407 | ADAMCZYK Arkadiusz | 1 | BLUE TEAM PIŁA | PIŁA | M50 | 00:04:00 | 00:42:32 | 00:46:48 | |
408 | PIĄTEK Mateusz | 428 | 13. DYWIZJON TRAŁOWCÓW GDYNIA | GDYNIA | M30 | 00:03:49 | 00:42:41 | 00:46:56 | |
409 | TYKA Edward | 587 | NIESTOWARZYSZONY | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M75 | 00:04:08 | 00:42:32 | 00:47:00 | |
410 | GAŁUSZKA Marcin | 139 | FINISZ MORĄG | MORĄG | M40 | 00:03:55 | 00:42:28 | 00:47:01 | |
411 | KACZOR Piotr | 227 | GWIEZDNA FLOTA MASZEWO | MASZEWO | M40 | 00:03:59 | 00:42:49 | 00:47:03 | |
412 | WASIAK Sylwester | 601 | GWIEZDNA FLOTA MASZEWO | MASZEWO | M35 | 00:03:58 | 00:42:48 | 00:47:04 | |
413 | SERKIS Piotr | 503 | ŁOBEZ | ŁOBEZ | M30 | 00:04:09 | 00:42:42 | 00:47:06 | |
414 | SIWEK Piotr | 510 | GWIEZDNA FLOTA MASZEWO | MASZEWO | M35 | 00:03:56 | 00:42:47 | 00:47:10 | |
415 | ROMAŃSKI Maciej | 480 | TATACOWYMIATA | KOŁOBRZEG | M30 | 00:04:09 | 00:43:05 | 00:47:26 | |
416 | SŁOMSKI Zenon | 515 | KORZYBSKIE REKINY | KORZYBIE | M70 | 00:03:51 | 00:42:58 | 00:47:28 | |
417 | BRYNDZA Piotr | 49 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:04:05 | 00:43:16 | 00:47:34 | ||
418 | BONEW Marcin | 665 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:43 | 00:43:07 | 00:47:40 | ||
419 | SIENICKI Piotr | 507 | FOR-REST-RUN TEAM | KOSZALIN | M40 | 00:03:46 | 00:43:07 | 00:47:52 | |
420 | MAŁECKI Artur | 357 | STARGARD | M40 | 00:04:13 | 00:44:07 | 00:48:20 | ||
421 | WOŹNIAK Jacek | 657 | KOŁOBRZEG | M45 | 00:04:10 | 00:44:14 | 00:48:37 | ||
422 | GAWLIŃSKI Marcin | 145 | BLUE TEAM PIŁA | PIŁA | M35 | 00:04:05 | 00:44:21 | 00:48:43 | |
423 | LOBA Jerzy | 332 | LUKS BAŁTYK DZIWNÓW | DZIWNÓW | M70 | 00:04:17 | 00:44:28 | 00:48:54 | |
424 | BYKOWSKI Bogdan | 65 | BRACTWO BIEGACZY Z-GORA | STARY KISIELIN | M65 | 00:04:07 | 00:44:22 | 00:49:00 | |
425 | WIESIOŁEK Grzegorz | 612 | WARSZAWA | M45 | 00:03:41 | 00:44:46 | 00:49:06 | ||
426 | PAWLIUTKIN Aleksandr | 422 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:04:05 | 00:44:40 | 00:49:13 | ||
427 | KOŚKA Marek | 272 | PRECON POLSKA-JASTROWIE | WAŁCZ | M30 | 00:04:20 | 00:45:24 | 00:49:40 | |
428 | RZYDUCH Piotr | 499 | SUCHATÓWKA | M40 | 00:04:03 | 00:45:27 | 00:49:51 | ||
429 | SKRZYPCZAK Bogusław | 652 | KOSZALIN | M40 | 00:04:32 | 00:45:40 | 00:49:52 | ||
430 | HELLER Zdzisław | 188 | NIEZRZESZONY | KOSZALIN | M60 | 00:03:55 | 00:45:25 | 00:50:03 | |
431 | ZAKRZEWSKI Tadeusz | 675 | DARGOCICE | M65 | 00:04:00 | 00:45:12 | 00:50:08 | ||
432 | BARSZCZAK Tomasz | 23 | KOŁOBRZEG BIEGA | DŹWIRZYNO | M20 | 00:04:26 | 00:46:07 | 00:50:30 | |
433 | SCHMIDT Dariusz | 670 | KOŁOBRZEG | M50 | 00:04:12 | 00:46:36 | 00:51:04 | ||
434 | RUDZIŃSKI Jacek | 489 | KB HERMES GRYFINO | GRYFINO | M45 | 00:03:10 | 00:48:12 | 00:51:11 | |
435 | JAROSZ Artur | 211 | SZCZECIN | M35 | 00:03:51 | 00:46:30 | 00:51:14 | ||
436 | BIERNACKI Rene | 38 | POLANICA-ZDROJ | M70 | 00:04:22 | 00:46:43 | 00:51:25 | ||
437 | FOLTYNOWICZ Bernard | 132 | MARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M70 | 00:04:16 | 00:46:48 | 00:51:31 | |
438 | JANKOWSKI Remigiusz | 207 | KOŁOBRZEG | M35 | 00:04:03 | 00:47:00 | 00:52:17 | ||
439 | WIELIŃSKI Krzysztof | 611 | KB HERMES GRYFINO | GRYFINO | M65 | 00:04:22 | 00:47:57 | 00:52:40 | |
440 | ŁOPIŃSKI Aleksy | 340 | 4RUN TEAM PIŁA | PIŁA | M70 | 00:04:44 | 00:47:17 | 00:52:52 | |
441 | KRYSA Krzysztof | 291 | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:52 | 00:48:12 | 00:53:22 | ||
442 | USZPOLEWICZ Patryk | 594 | BEZRZECZE | M35 | 00:04:40 | 00:49:14 | 00:54:09 | ||
443 | ADAMCZYK Mirosław | 2 | PIŁA | M45 | 00:04:40 | 00:49:15 | 00:54:10 | ||
444 | JAŃCZUK Stanisław | 209 | NOCNE WILKI | GOLENIÓW | M50 | 00:04:14 | 00:49:38 | 00:54:11 | |
445 | KĘDZIERSKI Jarosław | 699 | KOSTRZYŃ N/ODRĄ | M45 | 00:04:09 | 00:49:36 | 00:55:05 | ||
446 | RAMA Janusz | 465 | KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUN | KOŁOBRZEG | M45 | 00:04:41 | 00:52:05 | 00:57:05 | |
447 | JURCZAK Jarosław | 219 | GOLENIÓW | M60 | 00:04:28 | 00:52:12 | 00:57:38 | ||
448 | KOPCEWICZ Henryk | 263 | GOLENIÓW | M65 | 00:04:43 | 00:52:22 | 00:57:38 | ||
449 | KOŁAKOWSKI Dariusz | 256 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M45 | 00:03:53 | 00:53:31 | 00:58:00 | |
450 | ANGIEL Władysław | 9 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M80+ | 00:04:36 | 00:53:11 | 00:58:22 | |
451 | KABACIŃSKI Bronisław | 47 | TUPOT USTKA | USTKA | M70 | 00:04:49 | 00:53:32 | 00:58:38 | |
452 | WOŹNIAK Piotr | 667 | KOŁOBRZEG | M55 | 00:03:48 | 00:56:54 | 01:00:05 | ||
453 | SZCZEBLEWSKI Józef | 547 | MANOWO | M60 | 00:04:07 | 00:55:03 | 01:00:38 | ||
454 | STRUSKI Stanisław | 535 | NIEZRZESZONY | ZIELONA GÓRA | M70 | 00:04:36 | 00:55:31 | 01:00:46 | |
455 | MŁYNAREK Piotr | 376 | NAKŁO/WYSTĘP | M40 | 00:05:10 | 00:59:14 | 01:05:01 | ||
456 | KAMIŃSKI Andrzej | 232 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M40 | 00:05:11 | 00:59:15 | 01:05:02 | ||
457 | BARTNIK Marian | 676 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M80+ | 00:05:49 | 01:08:58 | 01:16:03 | |
458 | BIZUNOWICZ Krystian | 39 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M40 | 02:09:59 | |||
459 | RADAWIEC Kamil | 464 | SZCZECIN | M40 | 00:02:49 | 00:28:51 | |||
460 | SKOWRONSKI Bogdan | 513 | SZWLA | STARGARD | M55 | ||||
461 | DEJNEKO Tomasz | 100 | POLSKA | M40 | 00:03:40 | 00:40:11 |
Znaleziono 461 wynik(ów)