Organizator : | Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin";Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu |
Data : | 2018-03-11 |
Miejsce : | Kołobrzeg |
Dystans : | 15 km |
Zgłoszonych : | 690 |
Wystartowało : | 608 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 600 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-OPEN | K-OPEN-Powiat | M-OPEN | M-OPEN-Powiat | WP | D | K+M | G-K | P-K | G-M | P-M | N | K16 | K16-Powiat | M16 | M16-Powiat | K20 | K20-Powiat | M20 | M20-Powiat | K30-Powiat | M30-Powiat | K30 | M30 | K35 | M35 | K40-Powiat | M40-Powiat | K40 | M40 | K45 | M45 | K50-Powiat | M50-Powiat | K50 | M50 | K55 | M55 | K60-Powiat | M60-Powiat | K60 | M60 | K65 | M65 | K70 | M70-Powiat | M70 | M75 | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Bike_All 0.698km | Spike_All 7.151km | Bike_All 7.849km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZWIĄZEK Paweł | 642 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | M30 | 00:02:24 | 00:26:12 | 00:28:45 | |
2 | PAWLIŃSKI Piotr | 421 | GRUPA AZOTY POLICE | POLICE | M30 | 00:02:28 | 00:26:15 | 00:28:48 | |
3 | ORZECHOWSKI Kamil | 405 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M30 | 00:02:36 | 00:26:42 | 00:29:20 | |
4 | KALETKA Damian | 229 | TRZCIANKA | M30 | 00:02:35 | 00:26:51 | 00:29:33 | ||
5 | TERLIKOWSKI Grzegorz | 577 | STARGARD | M30 | 00:02:38 | 00:27:13 | 00:29:55 | ||
6 | KUBISZ Mateusz | 296 | KOŁOBRZEG MARATON TEAM | KOŁOBRZEG | M30 | 00:02:39 | 00:27:53 | 00:30:42 | |
7 | KIESZKOWSKI Adam | 250 | TRI RZEŹNIA | SZCZECIN | M30 | 00:02:43 | 00:28:26 | 00:31:22 | |
8 | PISKORZ Szymon | 431 | KP PSP GRYFICE | RYMAŃ | M30 | 00:02:41 | 00:28:34 | 00:31:25 | |
9 | PRĘDKI Grzegorz | 448 | KB BRYZA POSTOMINO | DARŁOWO | M30 | 00:02:45 | 00:28:43 | 00:31:33 | |
10 | MARTYNOWICZ Tobiasz | 359 | GRABOWO | GRABOWO | M30 | 00:02:58 | 00:30:37 | 00:34:03 | |
11 | DURKOWSKI Dawid | 116 | TATO BIEGA | SZCZECIN | M30 | 00:03:09 | 00:31:05 | 00:34:04 | |
12 | SAMBOR Krzysztof | 501 | STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO | STARA ŁUBIANKA | M30 | 00:02:52 | 00:30:57 | 00:34:08 | |
13 | MICKIEWICZ Adam | 658 | JW 3937 | MRZEŻYNO | M30 | 00:03:09 | 00:31:01 | 00:34:11 | |
14 | SZMYTKOWSKI Bartosz | 558 | ŁÓDŹ | M30 | 00:03:06 | 00:31:27 | 00:34:33 | ||
15 | SZCZYGIELSKI Radosław | 552 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:00 | 00:31:46 | 00:35:01 | ||
16 | KAZIMIERSKI Piotr | 241 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:01 | 00:32:11 | 00:35:42 | ||
17 | FRYDRYCH Wojciech | 133 | KOŁOBRZEG MARATON TEAM | GRZYBOWO | M30 | 00:03:05 | 00:32:34 | 00:35:46 | |
18 | BEDNARCZYK Tomasz | 28 | TRZCIANKA | M30 | 00:03:14 | 00:32:35 | 00:35:48 | ||
19 | LANGE Damian | 316 | 12 WOLIŃSKI DYWIZJON TRAŁOWCÓW | ŚWINOUJŚCIE | M30 | 00:03:01 | 00:32:16 | 00:35:49 | |
20 | GROCHOWSKI Krzysztof | 171 | MASZEWO | M30 | 00:03:14 | 00:33:12 | 00:36:40 | ||
21 | STAŃCZYK Sławomir | 527 | STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM | STARGARD | M30 | 00:03:23 | 00:33:44 | 00:37:01 | |
22 | OTTO Michał | 666 | BONIN | M30 | 00:03:04 | 00:33:44 | 00:37:17 | ||
23 | PRZYBYSZ Michał | 457 | MASZEWO | M30 | 00:03:04 | 00:33:50 | 00:37:17 | ||
24 | SZOTA Robert | 560 | SMT SZCZECIN | SZCZECIN | M30 | 00:03:16 | 00:34:28 | 00:37:47 | |
25 | ADAMOWICZ Daniel | 4 | KB PIONIER SZCZECIN | SZCZECIN | M30 | 00:03:18 | 00:34:21 | 00:37:50 | |
26 | KRZESIŃSKI Michał | 292 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:30 | 00:35:07 | 00:38:48 | ||
27 | PENDRAK Kamil | 425 | STARGARD | M30 | 00:03:30 | 00:35:40 | 00:39:09 | ||
28 | WIELGAT Łukasz | 609 | KB BRYZA POSTOMINO | PIEŃKOWO | M30 | 00:03:42 | 00:35:48 | 00:39:30 | |
29 | DZIKOWSKI Karol | 122 | SZCZECIN | M30 | 00:03:25 | 00:36:24 | 00:40:06 | ||
30 | ORYSIAK Tomek | 404 | ŁOBEZ | ŁOBEZ | M30 | 00:03:37 | 00:36:46 | 00:40:21 | |
31 | DURMAN Sławomir | 117 | STARGARD | M30 | 00:03:24 | 00:36:34 | 00:40:22 | ||
32 | SZCZYGIEŁ Paweł | 554 | STARGARD | M30 | 00:03:24 | 00:36:34 | 00:40:22 | ||
33 | SIKORSKI Adam | 508 | SIKORROWO | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:20 | 00:36:25 | 00:40:22 | |
34 | FABICH Adrian | 124 | USB/ BALTIC SEALS | USTKA | M30 | 00:03:30 | 00:36:45 | 00:40:27 | |
35 | HRYCAJ Tomasz | 197 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:35 | 00:36:59 | 00:40:45 | ||
36 | GODOŃ Piotr | 160 | GRABOWO | ŁOBEZ | M30 | 00:03:41 | 00:36:59 | 00:40:57 | |
37 | HOFMAN Paweł | 195 | WROCŁAW | M30 | 00:03:45 | 00:38:45 | 00:42:07 | ||
38 | SOWA Krzysztof | 654 | SZCZECIN | M30 | 00:03:34 | 00:38:59 | 00:42:53 | ||
39 | GŁOWACKI Adrian | 158 | MAGIKKOMPUTEROWY | ŚWINOUJŚCIE | M30 | 00:03:54 | 00:39:24 | 00:43:17 | |
40 | KAZIMIERSKI Marek | 242 | GRZYBOWO | M30 | 00:03:27 | 00:39:24 | 00:43:42 | ||
41 | DOBEK Tomasz | 104 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:58 | 00:40:23 | 00:44:22 | ||
42 | SZCZERBA Łukasz | 550 | GRZYBOWO | M30 | 00:04:17 | 00:41:02 | 00:44:59 | ||
43 | ROZMUS Tomasz | 484 | SZCZECIN | M30 | 00:03:50 | 00:40:55 | 00:45:07 | ||
44 | BUDZICH Marcin | 56 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:57 | 00:41:19 | 00:45:22 | ||
45 | KLUCZYŃSKI Mariusz | 252 | BIAŁOGARD | M30 | 00:03:52 | 00:41:24 | 00:45:38 | ||
46 | REMBARZ Piotr | 469 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:49 | 00:41:23 | 00:45:49 | ||
47 | GAWĘDA Emil | 144 | GMINA DARŁOWO | STARY JAROSŁAW | M30 | 00:03:58 | 00:42:01 | 00:46:01 | |
48 | SPIESZYŃSKI Michał | 522 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:55 | 00:41:40 | 00:46:07 | ||
49 | PIĄTEK Mateusz | 428 | 13. DYWIZJON TRAŁOWCÓW GDYNIA | GDYNIA | M30 | 00:03:49 | 00:42:41 | 00:46:56 | |
50 | SERKIS Piotr | 503 | ŁOBEZ | ŁOBEZ | M30 | 00:04:09 | 00:42:42 | 00:47:06 | |
51 | ROMAŃSKI Maciej | 480 | TATACOWYMIATA | KOŁOBRZEG | M30 | 00:04:09 | 00:43:05 | 00:47:26 | |
52 | KOŚKA Marek | 272 | PRECON POLSKA-JASTROWIE | WAŁCZ | M30 | 00:04:20 | 00:45:24 | 00:49:40 |
Znaleziono 52 wynik(ów)