Organizator : | Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin";Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu |
Data : | 2018-03-11 |
Miejsce : | Kołobrzeg |
Dystans : | 15 km |
Zgłoszonych : | 690 |
Wystartowało : | 608 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 600 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-OPEN | K-OPEN-Powiat | M-OPEN | M-OPEN-Powiat | WP | D | K+M | G-K | P-K | G-M | P-M | N | K16 | K16-Powiat | M16 | M16-Powiat | K20 | K20-Powiat | M20 | M20-Powiat | K30-Powiat | M30-Powiat | K30 | M30 | K35 | M35 | K40-Powiat | M40-Powiat | K40 | M40 | K45 | M45 | K50-Powiat | M50-Powiat | K50 | M50 | K55 | M55 | K60-Powiat | M60-Powiat | K60 | M60 | K65 | M65 | K70 | M70-Powiat | M70 | M75 | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Bike_All 0.698km | Spike_All 7.151km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | POLAK Szymon | 440 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40 | 00:02:32 | 00:26:20 | |
2 | FIDO Adam | 128 | 36DROP | KOŁOBRZEG | M40 | 00:02:32 | 00:26:44 | |
3 | RUDNIKOWSKI Maciej | 488 | BIEGUZDROWISKOWY.PL | DARŁOWO | M40 | 00:02:36 | 00:27:25 | |
4 | RUTKOWSKI Jan | 492 | GKS KASZUBI LUZINO | LUZINO | M40 | 00:02:39 | 00:27:33 | |
5 | ŻMUDA Tomasz | 644 | CW FANZA KOŁOBRZEG | SARBIA KOŁOBRZEG | M40 | 00:02:37 | 00:27:47 | |
6 | WITKIEWICZ Eryk | 615 | BIAŁOGARD | M40 | 00:02:40 | 00:28:11 | ||
7 | CZOSNOWSKI Krzysztof | 91 | KB HERMES GRYFINO | GRYFINO | M40 | 00:02:43 | 00:28:12 | |
8 | SAPIKOWSKI Mariusz | 502 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M40 | 00:02:40 | 00:28:18 | |
9 | KONARSKI Bartosz | 260 | ERAKAWY RUNNERS | SZCZECIN | M40 | 00:02:43 | 00:28:22 | |
10 | GROCHOWALSKI Rafał | 170 | 21 BLT/K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M40 | 00:02:46 | 00:28:23 | |
11 | BURDA Robert | 62 | KOSPEL | KOSZALIN | M40 | 00:02:44 | 00:28:24 | |
12 | FIAŁKA Maciej | 127 | LOKATOR PIŁA | JEZIORKI | M40 | 00:02:42 | 00:28:29 | |
13 | PIECYK Robert | 429 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:02:43 | 00:28:45 | ||
14 | RADAWIEC Kamil | 464 | SZCZECIN | M40 | 00:02:49 | 00:28:51 | ||
15 | CENTKA Michał | 67 | TEAM ŚWIĘTA | ŚWIĘTA | M40 | 00:02:39 | 00:28:59 | |
16 | HARASIMOWICZ Sławek | 184 | DĘBNOTEAM | GOLENIÓW | M40 | 00:02:40 | 00:29:03 | |
17 | PRENDECKI Marcin | 446 | WAŁCZ | M40 | 00:02:58 | 00:29:34 | ||
18 | SOBCZYK Łukasz | 516 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M40 | 00:02:52 | 00:29:53 | |
19 | GŁOĆKO Wojciech | 153 | SZCZECIN | M40 | 00:02:41 | 00:30:06 | ||
20 | ANTOSIK Grzegorz | 12 | KB BRYZA POSTOMINO | MASŁOWICE | M40 | 00:02:54 | 00:30:08 | |
21 | TOMALIK Karol | 662 | KAROLMAN | KOSZALIN | M40 | 00:02:56 | 00:30:14 | |
22 | PRYK Rafał | 456 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M40 | 00:02:52 | 00:30:31 | |
23 | STEFANOWICZ Paweł | 530 | ORLEN RUNNING TEAM | KOSZALIN | M40 | 00:02:56 | 00:30:37 | |
24 | PAKULSKI Marcin | 413 | KOSZALIN | M40 | 00:03:12 | 00:30:37 | ||
25 | BARANOWSKI Piotr | 19 | SKWIERZYNKA | M40 | 00:03:01 | 00:30:58 | ||
26 | CHOMONT Rafał | 74 | GOLENIÓW | M40 | 00:03:03 | 00:31:18 | ||
27 | TWARÓG Eugeniusz | 585 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:02:59 | 00:31:32 | ||
28 | SZYMANOWICZ Łukasz | 565 | MRZEŻYNO | M40 | 00:03:04 | 00:31:34 | ||
29 | KASPEROWICZ Dariusz | 239 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | M40 | 00:03:10 | 00:31:38 | |
30 | OLESZCZAK Robert | 399 | KP PSP GRYFICE | GRYFICE | M40 | 00:03:13 | 00:31:42 | |
31 | JANKIEWICZ Tomasz | 204 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M40 | 00:02:48 | 00:31:45 | |
32 | WARDYN Jarek | 600 | SZCZECIN | M40 | 00:02:58 | 00:31:52 | ||
33 | SURDACKI Piotr | 545 | GRYFINO | M40 | 00:02:59 | 00:31:55 | ||
34 | BZDAWKA Rafał | 66 | KPW ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M40 | 00:03:07 | 00:32:02 | |
35 | ŻMUDA Jarosław | 646 | CW FANZA KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:01 | 00:32:30 | |
36 | AUGUSTYNIAK Grzegorz | 14 | PAN | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:09 | 00:32:33 | |
37 | PODKOWA Piotr | 438 | STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO | STARA ŁUBIANKA | M40 | 00:03:00 | 00:32:40 | |
38 | BRATUŚ Andrzej | 45 | EUROTRUCK S.C. | NOWA SÓL | M40 | 00:03:08 | 00:32:40 | |
39 | TALAREK Robert | 575 | KRZEWINKOWA | SZCZECIN | M40 | 00:03:07 | 00:32:41 | |
40 | WĘDZIŃSKI Maciej | 607 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | M40 | 00:03:05 | 00:32:50 | |
41 | TOWSTOKORY Marek | 579 | ZŁOTÓW | M40 | 00:02:58 | 00:33:15 | ||
42 | KOŁTUNIAK Hubert | 259 | GOLENIÓW | M40 | 00:03:19 | 00:33:39 | ||
43 | CIEPŁUCHA Marcin | 81 | SZCZECINBUKOWE | SZCZECIN | M40 | 00:03:18 | 00:34:01 | |
44 | MAJCHRZAK Paweł | 349 | KARLINO BIEGAJ | KARLINO | M40 | 00:02:53 | 00:34:03 | |
45 | DOMAGAŁA Sławomir | 107 | KORYUKAN ŚWIDWIN | BRZEŻNO | M40 | 00:03:19 | 00:34:06 | |
46 | SZYPOSZYŃSKI Kamil | 570 | MECENAS I PRZYJACIELE | ŚWIDWIN | M40 | 00:03:21 | 00:34:07 | |
47 | NADOLNY Przemysław | 384 | INTER-COPY SZCZECIN | SZCZECIN | M40 | 00:03:24 | 00:34:23 | |
48 | TROCKI Robert | 580 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:08 | 00:34:41 | ||
49 | ŻYWOT Norbert | 651 | KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUN | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:09 | 00:34:46 | |
50 | CYNARSKI Marek | 87 | JEZIORKI | M40 | 00:03:29 | 00:34:57 | ||
51 | CHORĄŻEWSKI Sebastian | 76 | GOLENIÓW | M40 | 00:03:11 | 00:34:58 | ||
52 | JĘDRZEJAK Maciej | 216 | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M40 | 00:03:20 | 00:35:02 | |
53 | GUZIKIEWICZ Marcin | 178 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M40 | 00:03:33 | 00:35:13 | |
54 | HERMAN Paweł | 189 | MLUKS TRZEBIATÓW | MRZEŻYNO | M40 | 00:03:28 | 00:35:14 | |
55 | STOJECKI Bartosz | 532 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M40 | 00:03:34 | 00:35:14 | |
56 | LIZAKOWSKI Piotr | 331 | NYHA IV SZCZECIN | SZCZECIN | M40 | 00:03:26 | 00:35:27 | |
57 | CEBULAK Dariusz | 686 | AT AKTYWNY TRZEBIATÓW | TRZEBIATÓW | M40 | 00:03:26 | 00:35:29 | |
58 | KUSZ Radosław | 311 | KRÓLICZKI W PLECAKU | PIŁA | M40 | 00:03:12 | 00:35:30 | |
59 | CIESZYŃSKI Mariusz | 83 | BEAUTY STUDIO LĘBORK | LĘBORK | M40 | 00:03:31 | 00:35:40 | |
60 | TROJANOWICZ Wiesław | 581 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:49 | 00:35:47 | ||
61 | PRUSZANOW Marcin | 452 | KB HERMES GRYFINO | GRYFINO | M40 | 00:03:32 | 00:35:53 | |
62 | JAWORSKI Robert | 212 | KB BRYZA POSTOMINO | POSTOMINO | M40 | 00:03:39 | 00:35:54 | |
63 | SZUBERT Marcin | 563 | KOŁOBRZEG BIEGA | USTRONIE MORSKIE | M40 | 00:03:45 | 00:35:55 | |
64 | KOWALCZYK Mariusz | 276 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40 | 00:03:24 | 00:35:59 | |
65 | LEWANDOWSKI Jacek | 325 | STARY BOREK | M40 | 00:03:38 | 00:36:21 | ||
66 | BARTOSZUK Adam | 26 | MORSY KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:26 | 00:36:24 | |
67 | DIDŁUCH Jacek | 103 | KOŁOBRZEG BIEGA MARATON TEAM | KARŚCINO | M40 | 00:03:14 | 00:36:34 | |
68 | BUJANOWSKI Grzegorz | 58 | STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO | STARA ŁUBIANKA | M40 | 00:03:32 | 00:36:37 | |
69 | CIBORSKI Sławomir | 80 | NIEZRZESZONY | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:36 | 00:36:38 | |
70 | ADRYAN Adam | 5 | CKB SŁUPSK | SŁUPSK | M40 | 00:03:26 | 00:37:07 | |
71 | DOMAŃSKI Adam | 109 | JW 3775 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:40 | 00:37:10 | |
72 | NIERYCHLEWSKI Maciej | 388 | BEZRZECZE TEAM | BEZRZECZE | M40 | 00:03:36 | 00:37:54 | |
73 | DAWIDOWSKI Michał | 96 | KP PSP KAMIEŃ POMORSKI/ENDORFINA NOWOGARD | NOWOGARD | M40 | 00:03:31 | 00:37:58 | |
74 | RZESZOTARSKI Jacek | 498 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | KOŁOBRZEG-BUDZISTOWO | M40 | 00:03:57 | 00:37:58 | |
75 | TWOROGAL Robert | 586 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:57 | 00:37:59 | ||
76 | BANAŚ Marcin | 664 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | M40 | 00:03:43 | 00:38:36 | |
77 | GAJEWSKI Przemysław | 677 | POLICE | M40 | 00:03:49 | 00:39:04 | ||
78 | MALICKI Krzysztof | 353 | AKTYWNI Z CUKRZYCĄ | TRZEBIATÓW | M40 | 00:03:58 | 00:39:14 | |
79 | PRYCIŃSKI Krzysztof | 455 | SUCHY LAS | M40 | 00:03:34 | 00:39:28 | ||
80 | KOZŁOWSKI Maciej | 282 | TRZEBIATÓW | M40 | 00:03:47 | 00:39:35 | ||
81 | DEJNEKO Tomasz | 100 | POLSKA | M40 | 00:03:40 | 00:40:11 | ||
82 | SKWARK Krzysztof | 514 | SZCZECIN | M40 | 00:03:55 | 00:40:25 | ||
83 | DANOWSKI Maciej | 94 | FITNES CLUB FORMA | BIAŁOGARD | M40 | 00:03:49 | 00:40:38 | |
84 | PASTERNAK Wojciech | 416 | SZCZECIN | M40 | 00:04:03 | 00:40:40 | ||
85 | PUŚCIAN Krzysztof | 460 | SP W MANOWIE | MANOWO | M40 | 00:03:55 | 00:40:43 | |
86 | ADAMCZYK Piotr | 3 | ŚWINOUJŚCIE | M40 | 00:04:04 | 00:40:54 | ||
87 | SZYMAŃSKI Artur | 567 | BS FAMILY TEAM | CHOCIWEL | M40 | 00:03:59 | 00:41:22 | |
88 | SPYCHAŁA Maciej | 523 | WRONIECKI KLUB BIEGACZA | WRONKI | M40 | 00:04:04 | 00:41:28 | |
89 | ZIEMKIEWICZ Jarek | 639 | UKS RUNNING TEAM | LUBIN | M40 | 00:03:51 | 00:41:59 | |
90 | GARGULIŃSKI Andrzej | 142 | NOWOGARD | M40 | 00:04:03 | 00:42:02 | ||
91 | DEPTA Paweł | 102 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:04:08 | 00:42:25 | ||
92 | GAŁUSZKA Marcin | 139 | FINISZ MORĄG | MORĄG | M40 | 00:03:55 | 00:42:28 | |
93 | KACZOR Piotr | 227 | GWIEZDNA FLOTA MASZEWO | MASZEWO | M40 | 00:03:59 | 00:42:49 | |
94 | BONEW Marcin | 665 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:43 | 00:43:07 | ||
95 | SIENICKI Piotr | 507 | FOR-REST-RUN TEAM | KOSZALIN | M40 | 00:03:46 | 00:43:07 | |
96 | BRYNDZA Piotr | 49 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:04:05 | 00:43:16 | ||
97 | MAŁECKI Artur | 357 | STARGARD | M40 | 00:04:13 | 00:44:07 | ||
98 | PAWLIUTKIN Aleksandr | 422 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:04:05 | 00:44:40 | ||
99 | RZYDUCH Piotr | 499 | SUCHATÓWKA | M40 | 00:04:03 | 00:45:27 | ||
100 | SKRZYPCZAK Bogusław | 652 | KOSZALIN | M40 | 00:04:32 | 00:45:40 | ||
101 | MŁYNAREK Piotr | 376 | NAKŁO/WYSTĘP | M40 | 00:05:10 | 00:59:14 | ||
102 | KAMIŃSKI Andrzej | 232 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M40 | 00:05:11 | 00:59:15 | ||
103 | BIZUNOWICZ Krystian | 39 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M40 | 02:09:59 |
Znaleziono 103 wynik(ów)