Organizator : | Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin";Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu |
Data : | 2018-03-11 |
Miejsce : | Kołobrzeg |
Dystans : | 15 km |
Zgłoszonych : | 690 |
Wystartowało : | 608 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 600 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-OPEN | K-OPEN-Powiat | M-OPEN | M-OPEN-Powiat | WP | D | K+M | G-K | P-K | G-M | P-M | N | K16 | K16-Powiat | M16 | M16-Powiat | K20 | K20-Powiat | M20 | M20-Powiat | K30-Powiat | M30-Powiat | K30 | M30 | K35 | M35 | K40-Powiat | M40-Powiat | K40 | M40 | K45 | M45 | K50-Powiat | M50-Powiat | K50 | M50 | K55 | M55 | K60-Powiat | M60-Powiat | K60 | M60 | K65 | M65 | K70 | M70-Powiat | M70 | M75 | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Bike_All 0.698km | Spike_All 7.151km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HELAK Karol | 187 | K B AKTYWNI KRZYŻ WLKP | KRZYŻ WIELKOPOLSKI | M45 | 00:02:36 | 00:26:53 | |
2 | BIENKOWSKI Rafał | 668 | KOŁOBRZEG/KĄDDZIELNO | M45 | 00:02:35 | 00:27:14 | ||
3 | NAGLACKI Grzegorz | 385 | MLUKS TRZEBIATÓW | SZCZECIN | M45 | 00:02:33 | 00:27:15 | |
4 | BUDZIAK Zbigniew | 55 | BENOBUDZIAK.PL | GRYFICE | M45 | 00:02:33 | 00:27:23 | |
5 | GŁÓW Tomasz | 159 | KREISEL RUNNING TEAM | SZAMOTUŁY | M45 | 00:02:38 | 00:27:52 | |
6 | GARBACZ Krzysztof | 140 | GOLENIÓW | M45 | 00:02:41 | 00:27:58 | ||
7 | BAJGERT Robert | 15 | KOŁOBRZEG | M45 | 00:02:44 | 00:28:54 | ||
8 | BIEDRZYCKI Krzysztof | 31 | KOŁOBRZEG | M45 | 00:02:45 | 00:29:02 | ||
9 | POTASZNIK Artur | 444 | MARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M45 | 00:02:47 | 00:29:47 | |
10 | TROŚNIAK Piotr | 683 | KB 10 BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M45 | 00:02:59 | 00:30:20 | |
11 | STACHOWICZ Wiesław | 672 | BRZOZA BIEGA | BRZOZA | M45 | 00:03:07 | 00:30:49 | |
12 | JAROCHOWICZ Norbert | 210 | NOWOGARD | M45 | 00:02:52 | 00:30:52 | ||
13 | BEMOWICZ Tomasz | 479 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | M45 | 00:02:58 | 00:30:53 | |
14 | WYSZKOWSKI Marcin | 629 | KOŁOBRZEG MARATON TEAM | KOŁOBRZEG | M45 | 00:02:59 | 00:30:56 | |
15 | PUCHAŁA Sławomir | 459 | BLUE TEAM PIŁA | PIŁA | M45 | 00:02:53 | 00:30:57 | |
16 | ŚLIWA Marek | 571 | NUTRILITE TEAM | PRZECŁAW | M45 | 00:02:53 | 00:31:01 | |
17 | ANDRYSKOWSKI Zdzisław | 682 | KOLARZ-POL | LĘBORK | M45 | 00:02:46 | 00:31:16 | |
18 | MACKOJĆ Krzysztof | 348 | KOŁOBRZEG | M45 | 00:02:51 | 00:31:27 | ||
19 | FILAROWSKI Stefan | 129 | GRUPA NURKÓW INŻYNIERII | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:04 | 00:31:37 | |
20 | ODWROT Hubert | 394 | 3:33 TEAM | TRZCIANKA | M45 | 00:03:07 | 00:31:52 | |
21 | BIELECKI Andrzej | 36 | 3:33 TEAM | TRZCIANKA | M45 | 00:03:05 | 00:32:06 | |
22 | GIEDRYS Wojtek | 149 | 3:33 TEAM | TRZCIANKA | M45 | 00:03:02 | 00:32:15 | |
23 | KAŹMIERCZAK Robert | 624 | KOŁOBRZEG/NIEKANIN | M45 | 00:03:08 | 00:32:30 | ||
24 | BULIKOWSKI Paweł | 60 | SZCZECIN | M45 | 00:03:14 | 00:32:38 | ||
25 | KWINTAL Janek | 313 | KRĘPSKO | M45 | 00:03:14 | 00:32:44 | ||
26 | SKAŁECKI Robert | 511 | PARKRUN ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M45 | 00:03:17 | 00:32:47 | |
27 | MALICKI Grzegorz | 354 | SCYZORYK | NOWY KAZANÓW | M45 | 00:03:19 | 00:32:57 | |
28 | TRZECIAK Dariusz | 584 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:13 | 00:33:17 | |
29 | CYBULSKI Robert | 86 | HAMER MIASTKO | MIASTKO | M45 | 00:03:13 | 00:33:26 | |
30 | BUCZKOWSKI Jacek | 54 | 8BREM | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:06 | 00:33:27 | |
31 | PETA Andrzej | 426 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M45 | 00:03:13 | 00:33:42 | |
32 | PĘKAŁA Piotr | 427 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M45 | 00:03:22 | 00:33:45 | |
33 | UZNAŃSKI Ryszard | 596 | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:04 | 00:33:47 | ||
34 | HOC Dariusz | 193 | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:17 | 00:34:23 | ||
35 | WOLSKI Tomasz | 623 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | M45 | 00:03:20 | 00:34:24 | |
36 | DADEŁO Robert | 93 | GOLENIÓW | M45 | 00:03:22 | 00:34:27 | ||
37 | TADROWSKI Tomasz | 574 | INOWROCŁAW | M45 | 00:03:25 | 00:34:33 | ||
38 | KOSIOR Piotr | 270 | KOSZALIN | M45 | 00:03:13 | 00:34:34 | ||
39 | DYBUS Thomas Henri | 119 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | HELGOLAND | M45 | 00:04:01 | 00:34:35 | |
40 | GUZIKIEWICZ Mirosław | 177 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M45 | 00:03:25 | 00:34:41 | |
41 | ROMANIUK Wojciech | 477 | NIEZRZESZONY | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:31 | 00:35:21 | |
42 | ROGOWSKI Robert | 474 | SKRZYWIENI GOŚCIE | SZCZECIN | M45 | 00:03:28 | 00:35:23 | |
43 | SERWADCZAK Piotr | 504 | P+E | BRZEG | M45 | 00:03:12 | 00:35:25 | |
44 | WILKLISZ Wojciech | 613 | SZCZECIN | M45 | 00:03:15 | 00:35:27 | ||
45 | KRASIŃSKI Witold | 286 | JW 1223 | KOSZALIN | M45 | 00:03:21 | 00:36:10 | |
46 | REPKA Marek | 470 | LUPUS TEAM | BYDGOSZCZ | M45 | 00:03:28 | 00:36:11 | |
47 | STOLARCZYK Maciej | 533 | GDAŃSK | M45 | 00:03:49 | 00:36:15 | ||
48 | JABŁOŃSKI Andrzej | 200 | NIEZRZESZONY | CZARNE | M45 | 00:03:46 | 00:36:49 | |
49 | SZELIGA Paweł | 555 | KPP KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:42 | 00:36:56 | |
50 | PAWELEC Artur | 419 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M45 | 00:03:31 | 00:37:00 | |
51 | NACHYŁA Piotr | 383 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M45 | 00:03:47 | 00:37:10 | |
52 | ORZEŁ Jacek | 406 | DYGOWO | M45 | 00:03:31 | 00:37:12 | ||
53 | BRZEZIŃSKI Krzysztof | 51 | ZŁOTÓW | M45 | 00:03:41 | 00:37:25 | ||
54 | BARAŃSKI Grzegorz | 20 | SAR-BSR KOŁOBRZEG KMT | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:56 | 00:37:58 | |
55 | WRÓBLEWSKI Jarosław | 627 | RAZ SZCZECIN | SZCZECIN | M45 | 00:03:46 | 00:39:23 | |
56 | SZYNKOWSKI Krzysztof | 569 | BULK-CARGO PORT SZCZECIN | SZCZECIN | M45 | 00:03:55 | 00:40:35 | |
57 | MŁODZIEJEWSKI Krzysztof | 375 | KOŁOBRZEG/DRZONOWO | M45 | 00:03:42 | 00:40:36 | ||
58 | JOŃCZYK Tadeusz | 218 | SAM SOBIE BIEGAM :) | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:50 | 00:40:57 | |
59 | KULAWIŃSKI Marek | 302 | KOŁOBRZEG | M45 | 00:04:09 | 00:41:18 | ||
60 | ZDANOWICZ Marek | 636 | SAVE THE RING | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:37 | 00:42:01 | |
61 | HNAT Rafał | 190 | KP PSP WAŁCZ | WAŁCZ | M45 | 00:03:56 | 00:42:48 | |
62 | WOŹNIAK Jacek | 657 | KOŁOBRZEG | M45 | 00:04:10 | 00:44:14 | ||
63 | WIESIOŁEK Grzegorz | 612 | WARSZAWA | M45 | 00:03:41 | 00:44:46 | ||
64 | KRYSA Krzysztof | 291 | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:52 | 00:48:12 | ||
65 | RUDZIŃSKI Jacek | 489 | KB HERMES GRYFINO | GRYFINO | M45 | 00:03:10 | 00:48:12 | |
66 | ADAMCZYK Mirosław | 2 | PIŁA | M45 | 00:04:40 | 00:49:15 | ||
67 | KĘDZIERSKI Jarosław | 699 | KOSTRZYŃ N/ODRĄ | M45 | 00:04:09 | 00:49:36 | ||
68 | RAMA Janusz | 465 | KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUN | KOŁOBRZEG | M45 | 00:04:41 | 00:52:05 | |
69 | KOŁAKOWSKI Dariusz | 256 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M45 | 00:03:53 | 00:53:31 |
Znaleziono 69 wynik(ów)