Organizator : | Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin";Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu |
Data : | 2018-03-11 |
Miejsce : | Kołobrzeg |
Dystans : | 15 km |
Zgłoszonych : | 690 |
Wystartowało : | 608 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 600 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-OPEN | K-OPEN-Powiat | M-OPEN | M-OPEN-Powiat | WP | D | K+M | G-K | P-K | G-M | P-M | N | K16 | K16-Powiat | M16 | M16-Powiat | K20 | K20-Powiat | M20 | M20-Powiat | K30-Powiat | M30-Powiat | K30 | M30 | K35 | M35 | K40-Powiat | M40-Powiat | K40 | M40 | K45 | M45 | K50-Powiat | M50-Powiat | K50 | M50 | K55 | M55 | K60-Powiat | M60-Powiat | K60 | M60 | K65 | M65 | K70 | M70-Powiat | M70 | M75 | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Bike_All 0.698km | Spike_All 7.151km | Bike_All 7.849km | Spike_All 14.303km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RUSIECKI Henryk | 490 | HERMES GRYFINO | SZCZECIN | M65 | 00:02:58 | 00:31:50 | 00:34:58 | 01:03:42 | |
2 | PLATA Tadeusz | 432 | MARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M65 | 00:02:54 | 00:31:16 | 00:34:27 | 01:04:01 | |
3 | STACHOWIAK Ryszard | 524 | BIAŁOGARD | M65 | 00:03:16 | 00:31:58 | 00:35:19 | 01:06:47 | ||
4 | RÓŻYCKI Edward | 485 | MUKS TORNADO | SZCZECIN | M65 | 00:03:28 | 00:34:40 | 00:38:05 | 01:09:05 | |
5 | JONKO Wojciech | 217 | BIAŁOGARD | M65 | 00:03:09 | 00:32:59 | 00:36:31 | 01:09:42 | ||
6 | RAŚ Ryszard Marek | 467 | EKO-WOD-KAN | SIANOŻĘTY | M65 | 00:03:13 | 00:36:44 | 00:40:34 | 01:15:51 | |
7 | MOCZYŃSKI Leszek | 378 | BIEGAM DLA BYDGOSZCZY | BYDGOSZCZ | M65 | 00:03:39 | 00:36:59 | 00:40:45 | 01:16:54 | |
8 | ŁAZARCZYK Wacław Bogdan | 338 | KOŁOBRZEG | M65 | 00:03:55 | 00:39:23 | 00:43:11 | 01:18:06 | ||
9 | ZIELIŃSKI Grzegorz | 638 | BIEGAM DLA PRZYJEMNOŚCI | STARE BIELICE | M65 | 00:03:46 | 00:38:04 | 00:41:53 | 01:18:08 | |
10 | PEDA Leszek | 423 | POLICE | POLICE | M65 | 00:03:42 | 00:39:00 | 00:42:56 | 01:22:21 | |
11 | LAJTER Jerzy | 314 | 4RUN TEAM PIŁA | PIŁA | M65 | 00:03:55 | 00:39:55 | 00:44:03 | 01:22:22 | |
12 | GAZARKIEWICZ Antoni | 147 | BHMW_GDYNIA | GDAŃSK | M65 | 00:04:00 | 00:41:09 | 00:45:19 | 01:24:16 | |
13 | URLICKI Lech | 593 | KB SPOCENI NOWA SÓL | NOWA SÓL | M65 | 00:03:50 | 00:41:37 | 00:45:53 | 01:27:17 | |
14 | PŁUSKA Tadeusz | 436 | DRAWSKO POMORSKIE | M65 | 00:03:31 | 00:39:58 | 00:44:02 | 01:27:59 | ||
15 | BYKOWSKI Bogdan | 65 | BRACTWO BIEGACZY Z-GORA | STARY KISIELIN | M65 | 00:04:07 | 00:44:22 | 00:49:00 | 01:35:35 | |
16 | ZAKRZEWSKI Tadeusz | 675 | DARGOCICE | M65 | 00:04:00 | 00:45:12 | 00:50:08 | 01:40:38 | ||
17 | WIELIŃSKI Krzysztof | 611 | KB HERMES GRYFINO | GRYFINO | M65 | 00:04:22 | 00:47:57 | 00:52:40 | 01:41:33 | |
18 | KOPCEWICZ Henryk | 263 | GOLENIÓW | M65 | 00:04:43 | 00:52:22 | 00:57:38 | 01:50:47 |
Znaleziono 18 wynik(ów)