Organizator : | Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin";Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu |
Data : | 2018-03-11 |
Miejsce : | Kołobrzeg |
Dystans : | 15 km |
Zgłoszonych : | 690 |
Wystartowało : | 608 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 600 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-OPEN | K-OPEN-Powiat | M-OPEN | M-OPEN-Powiat | WP | D | K+M | G-K | P-K | G-M | P-M | N | K16 | K16-Powiat | M16 | M16-Powiat | K20 | K20-Powiat | M20 | M20-Powiat | K30-Powiat | M30-Powiat | K30 | M30 | K35 | M35 | K40-Powiat | M40-Powiat | K40 | M40 | K45 | M45 | K50-Powiat | M50-Powiat | K50 | M50 | K55 | M55 | K60-Powiat | M60-Powiat | K60 | M60 | K65 | M65 | K70 | M70-Powiat | M70 | M75 | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Bike_All 0.698km | Spike_All 7.151km | Bike_All 7.849km | Spike_All 14.303km | Czas netto 15km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FIDO Adam | 128 | 36DROP | KOŁOBRZEG | M40 | 1 | M 5 | 00:02:32 | 00:26:44 | 00:29:22 | 00:53:20 | 00:55:42.25 | 3:42 | 16.2 (100%) | ||
2 | RYCAK Bartosz | 494 | 5 PUŁK INŻYNIERYJNY | POLICE | M20 | 2 | M 8 | 00:02:33 | 00:26:44 | 00:29:22 | 00:53:27 | 00:56:00.95 | +00:00:18 (0.6%) | 3:44 | 16.1 (99.4%) | |
3 | TERLIKOWSKI Grzegorz | 577 | STARGARD | M30 | 4 | M 12 | 00:02:38 | 00:27:13 | 00:29:55 | 00:55:01 | 00:57:29.05 | +00:01:46 (3.1%) | 3:49 | 15.7 (96.9%) | ||
4 | SZOPIŃSKI Tomasz | 559 | KB BRYZA POSTOMINO | DARŁOWO | M35 | 5 | M 16 | 00:02:45 | 00:27:35 | 00:30:19 | 00:55:32 | 00:58:02.70 | +00:02:20 (4.0%) | 3:52 | 15.5 (95.7%) | |
5 | GROCHOWALSKI Rafał | 170 | 21 BLT/K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M40 | 9 | M 34 | 00:02:46 | 00:28:23 | 00:31:13 | 00:57:22 | 01:00:07.65 | +00:04:25 (7.4%) | 4:00 | 15 (92.6%) | |
6 | PISKORZ Szymon | 431 | KP PSP GRYFICE | RYMAŃ | M30 | 6 | M 43 | 00:02:41 | 00:28:34 | 00:31:25 | 00:58:14 | 01:00:51.95 | +00:05:09 (8.5%) | 4:03 | 14.8 (91.4%) | |
7 | PIECYK Robert | 429 | KOŁOBRZEG | M40 | 13 | M 45 | 00:02:43 | 00:28:45 | 00:31:41 | 00:58:25 | 01:01:14.75 | +00:05:32 (9.0%) | 4:05 | 14.7 (90.7%) | ||
8 | STACHOWICZ Wiesław | 672 | BRZOZA BIEGA | BRZOZA | M45 | 8 | M 56 | 00:03:07 | 00:30:49 | 00:32:58 | 01:00:01 | 01:02:30.55 | +00:06:48 (10.9%) | 4:10 | 14.4 (88.9%) | |
9 | ANTOSIK Grzegorz | 12 | KB BRYZA POSTOMINO | MASŁOWICE | M40 | 16 | M 65 | 00:02:54 | 00:30:08 | 00:33:04 | 01:01:16 | 01:04:04.10 | +00:08:21 (13.1%) | 4:16 | 14 (86.4%) | |
10 | ROMANOWSKI Dariusz | 478 | KPW ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M35 | 14 | M 77 | 00:03:05 | 00:30:45 | 00:33:49 | 01:02:23 | 01:05:23.75 | +00:09:41 (14.8%) | 4:21 | 13.8 (85.2%) | |
11 | BZDAWKA Rafał | 66 | KPW ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M40 | 25 | M 84 | 00:03:07 | 00:32:02 | 00:35:06 | 01:02:59 | 01:05:55.35 | +00:10:13 (15.5%) | 4:23 | 13.7 (84.6%) | |
12 | MICKIEWICZ Adam | 658 | JW 3937 | MRZEŻYNO | M30 | 10 | M 87 | 00:03:09 | 00:31:01 | 00:34:11 | 01:03:12 | 01:06:02.75 | +00:10:20 (15.7%) | 4:24 | 13.6 (84.0%) | |
13 | SOWIŃSKI Saturnin | 521 | 1.SLT | ŚWIDWIN | M50 | 8 | M 88 | 00:03:00 | 00:30:57 | 00:34:05 | 01:03:14 | 01:06:17.80 | +00:10:35 (16.0%) | 4:25 | 13.6 (84.0%) | |
14 | OLESZCZAK Robert | 399 | KP PSP GRYFICE | GRYFICE | M40 | 29 | M 109 | 00:03:13 | 00:31:42 | 00:34:51 | 01:04:42 | 01:07:51.70 | +00:12:09 (17.9%) | 4:31 | 13.3 (82.1%) | |
15 | FILAROWSKI Stefan | 129 | GRUPA NURKÓW INŻYNIERII | KOŁOBRZEG | M45 | 17 | M 114 | 00:03:04 | 00:31:37 | 00:34:51 | 01:04:56 | 01:08:09.75 | +00:12:27 (18.3%) | 4:32 | 13.2 (81.5%) | |
16 | OLESZCZAK Piotr | 400 | OSP GRYFICE | GRYFICE | M16 | 2 | M 155 | 00:03:27 | 00:32:44 | 00:35:53 | 01:07:37 | 01:10:59.35 | +00:15:17 (21.5%) | 4:43 | 12.7 (78.4%) | |
17 | HOPPE Bronisław | 196 | JW 3937 | CZAPLICE | M35 | 25 | M 164 | 00:03:24 | 00:33:25 | 00:36:49 | 01:08:54 | 01:12:00.85 | +00:16:18 (22.6%) | 4:48 | 12.5 (77.2%) | |
18 | BUCZKOWSKI Jacek | 54 | 8BREM | KOŁOBRZEG | M45 | 30 | M 169 | 00:03:06 | 00:33:27 | 00:36:54 | 01:09:18 | 01:12:12.95 | +00:16:30 (22.9%) | 4:48 | 12.5 (77.2%) | |
19 | KUŹMIŃSKA Maryla | 673 | BRZOZA BIEGA | BRZOZA | K35 | 4 | K 12 | 00:03:25 | 00:34:10 | 00:37:35 | 01:09:03 | 01:12:23.75 | +00:16:41 (23.1%) | 4:49 | 12.4 (76.5%) | |
20 | WĘDZIŃSKI Maciej | 607 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | M40 | 41 | M 172 | 00:03:05 | 00:32:50 | 00:36:18 | 01:09:07 | 01:12:29.85 | +00:16:47 (23.2%) | 4:50 | 12.4 (76.5%) | |
21 | SKAŁECKI Robert | 511 | PARKRUN ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M45 | 32 | M 176 | 00:03:17 | 00:32:47 | 00:36:03 | 01:09:29 | 01:12:43.95 | +00:17:01 (23.4%) | 4:50 | 12.4 (76.5%) | |
22 | PRZYBYSZ Michał | 457 | MASZEWO | M30 | 20 | M 180 | 00:03:04 | 00:33:50 | 00:37:17 | 01:09:44 | 01:13:05.20 | +00:17:22 (23.8%) | 4:52 | 12.3 (75.9%) | ||
23 | POMORYNKO Krzysztof | 443 | KOŁOBRZEG | M35 | 29 | M 200 | 00:03:24 | 00:34:59 | 00:38:23 | 01:10:41 | 01:13:55.90 | +00:18:13 (24.7%) | 4:55 | 12.2 (75.3%) | ||
24 | LANGE Damian | 316 | 12 WOLIŃSKI DYWIZJON TRAŁOWCÓW | ŚWINOUJŚCIE | M30 | 23 | M 206 | 00:03:01 | 00:32:16 | 00:35:49 | 01:10:48 | 01:14:19.45 | +00:18:37 (25.1%) | 4:57 | 12.1 (74.7%) | |
25 | MEISSNER Bogusław | 365 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M55 | 18 | M 210 | 00:03:20 | 00:34:06 | 00:37:37 | 01:11:01 | 01:14:35.10 | +00:18:52 (25.3%) | 4:58 | 12.1 (74.7%) | |
26 | BARTOSZUK Adam | 26 | MORSY KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M40 | 47 | M 216 | 00:03:26 | 00:36:24 | 00:39:58 | 01:11:54 | 01:14:54.50 | +00:19:12 (25.6%) | 4:59 | 12 (74.1%) | |
27 | CHORĄŻEWSKI Sebastian | 76 | GOLENIÓW | M40 | 48 | M 217 | 00:03:11 | 00:34:58 | 00:38:28 | 01:11:48 | 01:15:01.75 | +00:19:19 (25.8%) | 5:00 | 12 (74.1%) | ||
28 | SZELIGA Paweł | 555 | KPP KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M45 | 40 | M 224 | 00:03:42 | 00:36:56 | 00:40:29 | 01:12:34 | 01:15:45.25 | +00:20:03 (26.5%) | 5:03 | 11.9 (73.5%) | |
29 | JĘDRZEJAK Maciej | 216 | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M40 | 52 | M 225 | 00:03:20 | 00:35:02 | 00:38:34 | 01:12:15 | 01:15:48.95 | +00:20:06 (26.5%) | 5:03 | 11.9 (73.5%) | |
30 | ŻYWOT Norbert | 651 | KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUN | KOŁOBRZEG | M40 | 55 | M 230 | 00:03:09 | 00:34:46 | 00:38:22 | 01:12:28 | 01:15:59.40 | +00:20:17 (26.7%) | 5:04 | 11.8 (72.8%) | |
31 | DURMAN Sławomir | 117 | STARGARD | M30 | 25 | M 234 | 00:03:24 | 00:36:34 | 00:40:22 | 01:13:14 | 01:16:26.20 | +00:20:43 (27.1%) | 5:05 | 11.8 (72.8%) | ||
32 | ZABROCKI Karol | 630 | ŚWINOUJŚCIE | M35 | 34 | M 247 | 00:03:24 | 00:36:23 | 00:39:57 | 01:13:55 | 01:17:27.45 | +00:21:45 (28.1%) | 5:09 | 11.6 (71.6%) | ||
33 | DOMAŃSKI Adam | 109 | JW 3775 | KOŁOBRZEG | M40 | 64 | M 262 | 00:03:40 | 00:37:10 | 00:40:54 | 01:15:31 | 01:18:48.80 | +00:23:06 (29.3%) | 5:15 | 11.4 (70.4%) | |
34 | SERWADCZAK Piotr | 504 | P+E | BRZEG | M45 | 48 | M 267 | 00:03:12 | 00:35:25 | 00:39:07 | 01:15:23 | 01:19:05.50 | +00:23:23 (29.6%) | 5:16 | 11.4 (70.4%) | |
35 | ŁYSOŃ Piotr | 345 | STARGARD | M20 | 22 | M 277 | 00:03:46 | 00:39:45 | 00:43:32 | 01:16:27 | 01:19:27.95 | +00:23:45 (29.9%) | 5:17 | 11.3 (69.8%) | ||
36 | DAWIDOWSKI Michał | 96 | KP PSP KAMIEŃ POMORSKI/ENDORFINA NOWOGARD | NOWOGARD | M40 | 72 | M 291 | 00:03:31 | 00:37:58 | 00:41:39 | 01:17:12 | 01:20:42.35 | +00:25:00 (31.0%) | 5:22 | 11.2 (69.1%) | |
37 | BARRA Marzena | 22 | 8 FOW | ŚWINOUJŚCIE | K20 | 4 | K 46 | 00:03:53 | 00:39:31 | 00:43:29 | 01:19:06 | 01:22:33.40 | +00:26:51 (32.5%) | 5:30 | 10.9 (67.3%) | |
38 | RUCIŃSKI Marcin | 486 | ŚWINOUJŚCIE | M35 | 45 | M 306 | 00:03:53 | 00:39:31 | 00:43:29 | 01:19:06 | 01:22:33.80 | +00:26:51 (32.5%) | 5:30 | 10.9 (67.3%) | ||
39 | SIELICKI Mateusz | 506 | GORAWINO | M20 | 24 | M 309 | 00:03:46 | 00:39:11 | 00:42:53 | 01:19:36 | 01:23:14.30 | +00:27:32 (33.1%) | 5:32 | 10.8 (66.7%) | ||
40 | JANUSZEWSKA Anna | 208 | USTRONIE MORSKIE | K35 | 19 | K 56 | 00:03:18 | 00:39:06 | 00:43:00 | 01:20:29 | 01:24:09.20 | +00:28:26 (33.8%) | 5:36 | 10.7 (66.0%) | ||
41 | KRASIŃSKI Witold | 286 | JW 1223 | KOSZALIN | M45 | 53 | M 323 | 00:03:21 | 00:36:10 | 00:40:05 | 01:20:10 | 01:24:19.30 | +00:28:37 (33.9%) | 5:37 | 10.7 (66.0%) | |
42 | BUDZIŃSKI Paweł | 57 | DRUŻYNA SZPIKU | KONIKOWO | M35 | 49 | M 326 | 00:03:38 | 00:38:37 | 00:42:24 | 01:20:41 | 01:24:28.90 | +00:28:46 (34.1%) | 5:37 | 10.7 (66.0%) | |
43 | PRYCA Adam | 453 | POMORSKI DYWIZJON STRAŻY GRANICZNEJ ŚWINOUJŚCIE | USTKA | M35 | 50 | M 332 | 00:04:06 | 00:41:05 | 00:44:59 | 01:21:34 | 01:24:49.80 | +00:29:07 (34.3%) | 5:39 | 10.6 (65.4%) | |
44 | WRÓBLEWSKI Jarosław | 627 | RAZ SZCZECIN | SZCZECIN | M45 | 54 | M 335 | 00:03:46 | 00:39:23 | 00:43:20 | 01:21:11 | 01:25:01.70 | +00:29:19 (34.5%) | 5:40 | 10.6 (65.4%) | |
45 | GŁOWACKI Adrian | 158 | MAGIKKOMPUTEROWY | ŚWINOUJŚCIE | M30 | 37 | M 338 | 00:03:54 | 00:39:24 | 00:43:17 | 01:21:18 | 01:25:19.80 | +00:29:37 (34.7%) | 5:41 | 10.5 (64.8%) | |
46 | ŚLIWIŃSKA Małgorzata | 572 | KPW ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | K40 | 15 | K 62 | 00:03:52 | 00:39:31 | 00:43:29 | 01:21:43 | 01:25:23.00 | +00:29:40 (34.8%) | 5:41 | 10.5 (64.8%) | |
47 | KRZESIŃSKI Michał | 292 | KOŁOBRZEG | M30 | 41 | M 345 | 00:03:30 | 00:35:07 | 00:38:48 | 01:21:15 | 01:25:48.90 | +00:30:06 (35.1%) | 5:43 | 10.5 (64.8%) | ||
48 | DĄBROWSKI Wiktor | 98 | PAŃSTWO DĄBREK | SZCZECIN | M20 | 30 | M 350 | 00:04:02 | 00:41:24 | 00:45:30 | 01:22:37 | 01:26:25.85 | +00:30:43 (35.6%) | 5:45 | 10.4 (64.2%) | |
49 | ZAROBIAK Katarzyna | 632 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | K40 | 18 | K 72 | 00:03:48 | 00:39:40 | 00:43:39 | 01:22:46 | 01:26:54.90 | +00:31:12 (35.9%) | 5:47 | 10.4 (64.2%) | |
50 | ŚWIERCZ Dariusz | 573 | WAŁECKA ŚCIEMA | WAŁCZ | M50 | 35 | M 358 | 00:03:37 | 00:39:44 | 00:43:52 | 01:23:13 | 01:27:41.95 | +00:31:59 (36.5%) | 5:50 | 10.3 (63.6%) | |
51 | WASIAK Sylwester | 601 | GWIEZDNA FLOTA MASZEWO | MASZEWO | M35 | 57 | M 384 | 00:03:58 | 00:42:48 | 00:47:04 | 01:26:02 | 01:30:01.40 | +00:34:19 (38.1%) | 6:00 | 10 (61.7%) | |
52 | KUBISIAK Damian | 295 | WOLIN | M35 | 58 | M 385 | 00:03:54 | 00:42:24 | 00:46:18 | 01:25:54 | 01:30:02.45 | +00:34:20 (38.1%) | 6:00 | 10 (61.7%) | ||
53 | HNAT Rafał | 190 | KP PSP WAŁCZ | WAŁCZ | M45 | 59 | M 388 | 00:03:56 | 00:42:48 | 00:45:48 | 01:25:48 | 01:30:45.35 | +00:35:03 (38.6%) | 6:03 | 9.9 (61.1%) | |
54 | MŁODZIEJEWSKI Krzysztof | 375 | KOŁOBRZEG/DRZONOWO | M45 | 61 | M 401 | 00:03:42 | 00:40:36 | 00:45:05 | 01:28:34 | 01:32:42.85 | +00:37:00 (39.9%) | 6:10 | 9.7 (59.9%) | ||
55 | PIĄTEK Mateusz | 428 | 13. DYWIZJON TRAŁOWCÓW GDYNIA | GDYNIA | M30 | 47 | M 409 | 00:03:49 | 00:42:41 | 00:46:56 | 01:30:25 | 01:34:22.60 | +00:38:40 (41.0%) | 6:17 | 9.5 (58.6%) | |
56 | GAWLIŃSKI Marcin | 145 | BLUE TEAM PIŁA | PIŁA | M35 | 61 | M 415 | 00:04:05 | 00:44:21 | 00:48:43 | 01:31:39 | 01:35:48.80 | +00:40:06 (41.9%) | 6:23 | 9.4 (58.0%) | |
57 | KOŁAKOWSKI Dariusz | 256 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M45 | 63 | M 419 | 00:03:53 | 00:53:31 | 00:58:00 | 01:34:08 | 01:38:04.80 | +00:42:22 (43.2%) | 6:32 | 9.2 (56.8%) | |
58 | LEWANDOWSKA Izabela | 322 | SZCZECIN | K40 | 35 | K 137 | 00:04:13 | 00:49:27 | 00:54:08 | 01:39:50 | 01:44:20.65 | +00:48:38 (46.6%) | 6:57 | 8.6 (53.1%) | ||
59 | RAMA Janusz | 465 | KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUN | KOŁOBRZEG | M45 | 67 | M 443 | 00:04:41 | 00:52:05 | 00:57:05 | 01:47:57 | 01:53:14.05 | +00:57:31 (50.8%) | 7:32 | 7.9 (48.8%) | |
60 | ANGIEL Władysław | 9 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M80+ | 1 | M 444 | 00:04:36 | 00:53:11 | 00:58:22 | 01:48:05 | 01:53:21.75 | +00:57:39 (50.9%) | 7:33 | 7.9 (48.8%) |
Znaleziono 60 wynik(ów)