Organizator : | Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin";Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu |
Data : | 2018-03-11 |
Miejsce : | Kołobrzeg |
Dystans : | 15 km |
Zgłoszonych : | 690 |
Wystartowało : | 608 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 600 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-OPEN | K-OPEN-Powiat | M-OPEN | M-OPEN-Powiat | WP | D | K+M | G-K | P-K | G-M | P-M | N | K16 | K16-Powiat | M16 | M16-Powiat | K20 | K20-Powiat | M20 | M20-Powiat | K30-Powiat | M30-Powiat | K30 | M30 | K35 | M35 | K40-Powiat | M40-Powiat | K40 | M40 | K45 | M45 | K50-Powiat | M50-Powiat | K50 | M50 | K55 | M55 | K60-Powiat | M60-Powiat | K60 | M60 | K65 | M65 | K70 | M70-Powiat | M70 | M75 | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Bike_All 0.698km | Spike_All 7.151km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FIDO Adam | 128 | 36DROP | KOŁOBRZEG | M40 | 00:02:32 | 00:26:44 | |
2 | RYCAK Bartosz | 494 | 5 PUŁK INŻYNIERYJNY | POLICE | M20 | 00:02:33 | 00:26:44 | |
3 | TERLIKOWSKI Grzegorz | 577 | STARGARD | M30 | 00:02:38 | 00:27:13 | ||
4 | SZOPIŃSKI Tomasz | 559 | KB BRYZA POSTOMINO | DARŁOWO | M35 | 00:02:45 | 00:27:35 | |
5 | GROCHOWALSKI Rafał | 170 | 21 BLT/K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M40 | 00:02:46 | 00:28:23 | |
6 | PISKORZ Szymon | 431 | KP PSP GRYFICE | RYMAŃ | M30 | 00:02:41 | 00:28:34 | |
7 | PIECYK Robert | 429 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:02:43 | 00:28:45 | ||
8 | ANTOSIK Grzegorz | 12 | KB BRYZA POSTOMINO | MASŁOWICE | M40 | 00:02:54 | 00:30:08 | |
9 | ROMANOWSKI Dariusz | 478 | KPW ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M35 | 00:03:05 | 00:30:45 | |
10 | STACHOWICZ Wiesław | 672 | BRZOZA BIEGA | BRZOZA | M45 | 00:03:07 | 00:30:49 | |
11 | SOWIŃSKI Saturnin | 521 | 1.SLT | ŚWIDWIN | M50 | 00:03:00 | 00:30:57 | |
12 | MICKIEWICZ Adam | 658 | JW 3937 | MRZEŻYNO | M30 | 00:03:09 | 00:31:01 | |
13 | FILAROWSKI Stefan | 129 | GRUPA NURKÓW INŻYNIERII | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:04 | 00:31:37 | |
14 | OLESZCZAK Robert | 399 | KP PSP GRYFICE | GRYFICE | M40 | 00:03:13 | 00:31:42 | |
15 | BZDAWKA Rafał | 66 | KPW ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M40 | 00:03:07 | 00:32:02 | |
16 | LANGE Damian | 316 | 12 WOLIŃSKI DYWIZJON TRAŁOWCÓW | ŚWINOUJŚCIE | M30 | 00:03:01 | 00:32:16 | |
17 | OLESZCZAK Piotr | 400 | OSP GRYFICE | GRYFICE | M16 | 00:03:27 | 00:32:44 | |
18 | SKAŁECKI Robert | 511 | PARKRUN ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M45 | 00:03:17 | 00:32:47 | |
19 | WĘDZIŃSKI Maciej | 607 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | M40 | 00:03:05 | 00:32:50 | |
20 | HOPPE Bronisław | 196 | JW 3937 | CZAPLICE | M35 | 00:03:24 | 00:33:25 | |
21 | BUCZKOWSKI Jacek | 54 | 8BREM | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:06 | 00:33:27 | |
22 | PRZYBYSZ Michał | 457 | MASZEWO | M30 | 00:03:04 | 00:33:50 | ||
23 | MEISSNER Bogusław | 365 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M55 | 00:03:20 | 00:34:06 | |
24 | KUŹMIŃSKA Maryla | 673 | BRZOZA BIEGA | BRZOZA | K35 | 00:03:25 | 00:34:10 | |
25 | ŻYWOT Norbert | 651 | KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUN | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:09 | 00:34:46 | |
26 | CHORĄŻEWSKI Sebastian | 76 | GOLENIÓW | M40 | 00:03:11 | 00:34:58 | ||
27 | POMORYNKO Krzysztof | 443 | KOŁOBRZEG | M35 | 00:03:24 | 00:34:59 | ||
28 | JĘDRZEJAK Maciej | 216 | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M40 | 00:03:20 | 00:35:02 | |
29 | KRZESIŃSKI Michał | 292 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:30 | 00:35:07 | ||
30 | SERWADCZAK Piotr | 504 | P+E | BRZEG | M45 | 00:03:12 | 00:35:25 | |
31 | KRASIŃSKI Witold | 286 | JW 1223 | KOSZALIN | M45 | 00:03:21 | 00:36:10 | |
32 | ZABROCKI Karol | 630 | ŚWINOUJŚCIE | M35 | 00:03:24 | 00:36:23 | ||
33 | BARTOSZUK Adam | 26 | MORSY KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:26 | 00:36:24 | |
34 | DURMAN Sławomir | 117 | STARGARD | M30 | 00:03:24 | 00:36:34 | ||
35 | SZELIGA Paweł | 555 | KPP KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:42 | 00:36:56 | |
36 | DOMAŃSKI Adam | 109 | JW 3775 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:40 | 00:37:10 | |
37 | DAWIDOWSKI Michał | 96 | KP PSP KAMIEŃ POMORSKI/ENDORFINA NOWOGARD | NOWOGARD | M40 | 00:03:31 | 00:37:58 | |
38 | BUDZIŃSKI Paweł | 57 | DRUŻYNA SZPIKU | KONIKOWO | M35 | 00:03:38 | 00:38:37 | |
39 | JANUSZEWSKA Anna | 208 | USTRONIE MORSKIE | K35 | 00:03:18 | 00:39:06 | ||
40 | SIELICKI Mateusz | 506 | GORAWINO | M20 | 00:03:46 | 00:39:11 | ||
41 | WRÓBLEWSKI Jarosław | 627 | RAZ SZCZECIN | SZCZECIN | M45 | 00:03:46 | 00:39:23 | |
42 | GŁOWACKI Adrian | 158 | MAGIKKOMPUTEROWY | ŚWINOUJŚCIE | M30 | 00:03:54 | 00:39:24 | |
43 | RUCIŃSKI Marcin | 486 | ŚWINOUJŚCIE | M35 | 00:03:53 | 00:39:31 | ||
44 | BARRA Marzena | 22 | 8 FOW | ŚWINOUJŚCIE | K20 | 00:03:53 | 00:39:31 | |
45 | ŚLIWIŃSKA Małgorzata | 572 | KPW ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | K40 | 00:03:52 | 00:39:31 | |
46 | ZAROBIAK Katarzyna | 632 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | K40 | 00:03:48 | 00:39:40 | |
47 | ŚWIERCZ Dariusz | 573 | WAŁECKA ŚCIEMA | WAŁCZ | M50 | 00:03:37 | 00:39:44 | |
48 | ŁYSOŃ Piotr | 345 | STARGARD | M20 | 00:03:46 | 00:39:45 | ||
49 | MŁODZIEJEWSKI Krzysztof | 375 | KOŁOBRZEG/DRZONOWO | M45 | 00:03:42 | 00:40:36 | ||
50 | PRYCA Adam | 453 | POMORSKI DYWIZJON STRAŻY GRANICZNEJ ŚWINOUJŚCIE | USTKA | M35 | 00:04:06 | 00:41:05 | |
51 | DĄBROWSKI Wiktor | 98 | PAŃSTWO DĄBREK | SZCZECIN | M20 | 00:04:02 | 00:41:24 | |
52 | KUBISIAK Damian | 295 | WOLIN | M35 | 00:03:54 | 00:42:24 | ||
53 | PIĄTEK Mateusz | 428 | 13. DYWIZJON TRAŁOWCÓW GDYNIA | GDYNIA | M30 | 00:03:49 | 00:42:41 | |
54 | WASIAK Sylwester | 601 | GWIEZDNA FLOTA MASZEWO | MASZEWO | M35 | 00:03:58 | 00:42:48 | |
55 | HNAT Rafał | 190 | KP PSP WAŁCZ | WAŁCZ | M45 | 00:03:56 | 00:42:48 | |
56 | GAWLIŃSKI Marcin | 145 | BLUE TEAM PIŁA | PIŁA | M35 | 00:04:05 | 00:44:21 | |
57 | LEWANDOWSKA Izabela | 322 | SZCZECIN | K40 | 00:04:13 | 00:49:27 | ||
58 | RAMA Janusz | 465 | KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUN | KOŁOBRZEG | M45 | 00:04:41 | 00:52:05 | |
59 | ANGIEL Władysław | 9 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M80+ | 00:04:36 | 00:53:11 | |
60 | KOŁAKOWSKI Dariusz | 256 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M45 | 00:03:53 | 00:53:31 |
Znaleziono 60 wynik(ów)