Organizator : | Ludowy Klub Sportowy Ostromecko |
Data : | 2020-10-04 |
Miejsce : | Dąbrowa - Ostromecko |
Dystans : | 7.5 km |
Zgłoszonych : | 335 |
Wystartowało : | 267 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 267 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Mieszkańcy Gminy | K Open | M Open | Klasyfikacja małżeństw | Drużynowa Kobiety | Mieszkanka Gminy Dąbrowa Chełmińska | Drużynowa Mężczyźni | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | K16 | M16 | K17-19 | M17-19 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70 | K80 | M80
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ANDERSOHN Paweł | 1 | BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
2 | BARANOWSKA-TRZASKO Aleksandra | 10 | TOPO ATHLETIC/KUJAWSCY RUNNERS | GDYNIA | K40 | 00:00:00 | ||
3 | KALISZEWSKI Wojciech | 100 | 3KR | BIAŁE BŁOTA | M30 | 00:00:00 | ||
4 | KAMIŃSKA Teresa | 101 | KB LECH RYPIN | MIESIĄCZKOWO | K40 | 00:00:00 | ||
5 | KAMIŃSKI Tomasz | 102 | KS PERUN | KOWALEWO POMORSKIE | M30 | 00:00:00 | ||
6 | KAPSA Dawid | 103 | ONLY GLASS | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
7 | KARBOWNIK Marcin | 104 | LKS OSTROMECKO | OSTROMECKO | M20 | Tak | 00:00:00 | |
8 | KARNOWSKI Sebastian | 105 | CZEMLEWO | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
9 | KARWASZ Paulina | 106 | CHMIELARZ TEAM | LUBIEWO | K20 | 00:00:00 | ||
10 | KAWALEC Marcin | 107 | LKS OSTROMECKO | OSTROMECKO | M20 | Tak | 00:00:00 | |
11 | KŁOPOTEK Patryk | 108 | WRB / UMB | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
12 | KOCINIEWSKA Wiktoria | 109 | LKS JANOWO | JANOWO | K16 | Tak | 00:00:00 | |
13 | BARSZCZ Tomasz | 11 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |||
14 | KOCINIEWSKI Łukasz | 110 | JANOWO | M17-19 | Tak | 00:00:00 | ||
15 | KOCINIEWSKI Bartłomiej | 112 | LKS JANOWO | JANOWO | M30 | Tak | 00:00:00 | |
16 | KOCINIEWSKI Marcin | 113 | LKS JANOWO | CZARŻE | M30 | Tak | 00:00:00 | |
17 | KOCINIEWSKI Wojciech | 114 | JANOWO | M16 | Tak | 00:00:00 | ||
18 | KOCINIEWSKI Franciszek | 115 | LKS JANOWO | JANOWO | M20 | Tak | 00:00:00 | |
19 | KOCINIEWSKI Dariusz | 116 | LKS JANOWO | JANOWO | M50 | Tak | 00:00:00 | |
20 | KOCINIEWSKI Jacek | 117 | LKS JANOWO | JANOWO | M40 | Tak | 00:00:00 | |
21 | KOHUTEK Artur | 118 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
22 | KOHUTEK Violetta | 119 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K40 | Tak | 00:00:00 | ||
23 | BARTOS Ligia | 12 | WTORKOWY TRENING | GRUDZIĄDZ | K40 | 00:00:00 | ||
24 | KOHUTEK Martyna | 120 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K17-19 | Tak | 00:00:00 | ||
25 | KOPIEC Mateusz | 121 | REPTOWO | M20 | Tak | 00:00:00 | ||
26 | KOSIEDOWSKI Bartek | 124 | OSTROMECKO | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
27 | KOTŁOWSKI Bartosz | 125 | LKS OSTROMECKO | OSTROMECKO | M20 | Tak | 00:00:00 | |
28 | KOTŁOWSKI Przemysław | 126 | MKS SP 63 BYDGOSZCZ | CIELE | M40 | 00:00:00 | ||
29 | KOWALSKA Angelika | 127 | TRISPACE TREK | PRZYŁĘKI | K30 | 00:00:00 | ||
30 | KOWALSKI Wiktor | 128 | OSTROMECKO | M16 | Tak | 00:00:00 | ||
31 | KOWALSKI Krzysztof | 129 | OCELOTY KRUSZYN KRAJENSKI | KRUSZYN KRAJEŃSKI | M40 | 00:00:00 | ||
32 | BARTOS Arkadiusz | 13 | PGB SPORTOWA PACZKA | GRUDZIĄDZ | M50 | 00:00:00 | ||
33 | KOWALSKI Jacek | 130 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
34 | KRASKA Maria | 132 | WAŁDOWO KRÓLEWSKIE | K20 | Tak | 00:00:00 | ||
35 | KREŃSKI Tomasz | 133 | TEAMOCHAL | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
36 | KRÓL Karol | 134 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
37 | KRUBER Karolina | 135 | TEAMOCHAL | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | ||
38 | KRUCZKOWSKI Piotr | 136 | KRYSPORT TEAM | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | ||
39 | BĄCZKOWSKI Wojciech | 14 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |||
40 | KRZYSZTOSZEK Krzysztof | 140 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |||
41 | KRZYWDZIŃSKI Dominik | 141 | UKB SZUBIN | SZUBIN | M17-19 | 00:00:00 | ||
42 | KUBANEK Łukasz | 142 | TEAMOCHAL | NIEMCZ | M30 | 00:00:00 | ||
43 | KUK Bartełomiej | 147 | OSTROMECKO | M17-19 | Tak | 00:00:00 | ||
44 | KUNZ Mieczysław | 149 | UMK TORUŃ | TORUŃ | M40 | 00:00:00 | ||
45 | BĄK Oskar | 15 | MĄKOWARSKO | M30 | 00:00:00 | |||
46 | WAKUŁA KUNZ Wanda | 150 | TORUŃ | K40 | 00:00:00 | |||
47 | KURBIEL-SYROCKA Aleksandra | 151 | OSTROŁĘKA | K30 | 00:00:00 | |||
48 | KURDYNOWSKA Magdalena | 152 | OSP DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K30 | Tak | 00:00:00 | |
49 | KURDYNOWSKI Arkadiusz | 153 | OSP DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | Tak | 00:00:00 | |
50 | KWIATKOWSKA Małgorzata | 156 | RUNMORS | ZŁAWIEŚ WIELKA | K40 | 00:00:00 | ||
51 | LENC Janusz | 157 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M60 | 00:00:00 | ||
52 | LEWANDOWSKA Malgorzata | 159 | LIPIE | K50 | 00:00:00 | |||
53 | ŁADNIAK Bernadeta | 164 | RUNMORS | CZARNOWO | K30 | 00:00:00 | ||
54 | ŁADNIAK Dariusz | 165 | RUNMORS | CZARNOWO | M40 | 00:00:00 | ||
55 | ŁAPNIEWSKI Stefan | 166 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
56 | ŁUCZAK Paweł | 167 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | ||
57 | ŁUCZAK Anna | 168 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | ||
58 | MAĆKOWSKI Maciej | 169 | UPSBYDGOSZCZ/TEAMOCHAL | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
59 | BEREBECKI Roman | 17 | KB LECH RYPIN | RYPIN | M60 | 00:00:00 | ||
60 | MAIK Daria | 170 | LUKS START NAKŁO | MROCZA | K20 | 00:00:00 | ||
61 | MAJEWSKA Barbara | 171 | PIEŃ | K30 | Tak | 00:00:00 | ||
62 | MALCZEWSKA Mirka | 172 | BYDGOSZCZ | K60 | 00:00:00 | |||
63 | MANDOSIK Jerzy | 173 | TEAMOCHAL | GRUDZIĄDZ | M60 | 00:00:00 | ||
64 | MANDOSIK Bernadeta | 174 | TEAMOCHAL | GRUDZIĄDZ | K60 | 00:00:00 | ||
65 | MARCZYKOWSKA Patrycja | 175 | ŁOBŻENICA | K30 | 00:00:00 | |||
66 | MAZERSKI Jarosław | 178 | TORUŃ | M30 | 00:00:00 | |||
67 | BERENDA Damian | 18 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
68 | MELLER Wojciech | 180 | STRZYŻAWA | M50 | Tak | 00:00:00 | ||
69 | MENDEL Patryk | 181 | SLKB, REBELIA TRIATHLON TEAM | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:00 | ||
70 | MICHALIK Joanna | 182 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | |||
71 | MICKIEWICZ Jan | 183 | PARKRUN GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M60 | 00:00:00 | ||
72 | MIRUS Arkadiusz | 184 | LA FAMILIA | CZEMLEWO | M20 | Tak | 00:00:00 | |
73 | MROTEK Marcin | 185 | OSTROMECKO | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
74 | MUSZYŃSKA Izabela | 187 | - | BUKOWIEC | K50 | 00:00:00 | ||
75 | MUSZYŃSKI Adam | 188 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |||
76 | NAGORZYSKA Sylwia | 189 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | |||
77 | BERNACKI Dominik | 19 | CZARNOWO | M40 | 00:00:00 | |||
78 | NAGORZYSKI Arek | 190 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |||
79 | NEUMANN Andrzej | 191 | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | |||
80 | NIEDBALSKI Grzegorz | 192 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M60 | 00:00:00 | ||
81 | NIEZGÓDKA Mateusz | 193 | BYDGOSZCZ | M16 | 00:00:00 | |||
82 | NOWAK Waldemar | 194 | TRI-AMATOR | BIAŁE BŁOTA | M50 | 00:00:00 | ||
83 | NOWICKI Marek | 196 | ZAPALENIE PŁUC | FORDON | M40 | 00:00:00 | ||
84 | NUNZEK Agnieszka | 197 | #ZOLTOKROLEWSCY | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | ||
85 | OCHAL Pawel | 198 | TEAMOCHAL | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
86 | OLSZEWSKI Adam | 199 | KB LECH RYPIN | RYPIN | M50 | 00:00:00 | ||
87 | ANDERSOHN Marcel | 2 | BYDGOSZCZ | M16 | 00:00:00 | |||
88 | PACZKOWSKA Joanna | 201 | TRISPACE/TREK | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | ||
89 | PANKANIN Martyna | 203 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K16 | Tak | 00:00:00 | ||
90 | PANKANIN Agata | 204 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K17-19 | Tak | 00:00:00 | ||
91 | PAWŁOWSKI Tomasz | 205 | ZIELONKA | M20 | 00:00:00 | |||
92 | PERLIK Grzegorz | 206 | KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO PROFIT | BYDGOSZCZ | M60 | 00:00:00 | ||
93 | PIONTEK Elżbieta | 207 | BYDGOSZCZ | K60 | 00:00:00 | |||
94 | BIELEC Wojciech | 21 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |||
95 | POLAKOWSKI Tomasz | 210 | RUNMORS | CICHORADZ | M30 | 00:00:00 | ||
96 | POLIWKA Urszula | 211 | DABROWA CHELMINSKA | K40 | Tak | 00:00:00 | ||
97 | POTRZEBOWSKA Agata | 212 | DEAF I #B3K | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | ||
98 | POTRZEBOWSKI Marek | 213 | DEAF | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
99 | PRĄDZYŃSKI Marcin | 215 | AMS | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
100 | PREUSS Daniel | 216 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
101 | PUCHACZ Marcin | 218 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |||
102 | RACZYŃSKI Krzysztof | 219 | BIEGAJĄCY FILOZOF TEAM | BYDGOSZCZ | M60 | 00:00:00 | ||
103 | BIELEC Michał | 22 | PAN | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
104 | RETECKI Krzysztof | 220 | LKS BOGMAR/ GINTER EKOTECHNIKA/ PRESTO | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 | |
105 | ROBACZEWSKA Lidia | 221 | ZŁOTNIKI KUJAWSKIE | K40 | 00:00:00 | |||
106 | ROBACZEWSKI Artur | 222 | ZŁOTNIKI KUJAWSKIE | M40 | 00:00:00 | |||
107 | ROGOZIŃSKA Karolina | 223 | RUNMORS | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | ||
108 | ROSIAK Jarosław | 224 | 3KR | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | ||
109 | ROSZAK Zbigniew | 225 | WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE | GNIEWKOWO | M30 | 00:00:00 | ||
110 | RUCHLEWICZ Natalia | 226 | SZTUM | K20 | 00:00:00 | |||
111 | RUTKOWSKI Szymon | 227 | STRZYŻAWA | M16 | Tak | 00:00:00 | ||
112 | RUTKOWSKI Tomasz | 228 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
113 | RUTKOWSKI Sebastian | 229 | STRZYŻAWA | M16 | Tak | 00:00:00 | ||
114 | RYMER Jakub | 230 | KOTŁOWSKI RUN TEAM | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
115 | RZEMEK Sławomir | 231 | GZINI@K | GZIN | M40 | Tak | 00:00:00 | |
116 | SADAJ Krzysztof | 232 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |||
117 | SALWA Justyna | 233 | POLKRYS TEAM | ROŻNO-PARCELE | K30 | 00:00:00 | ||
118 | SIUDZIŃSKA Anna | 236 | TORUŃ | K40 | 00:00:00 | |||
119 | SKARBEK Marek | 237 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | ||
120 | SKIBA Łukasz | 238 | AZS POLITECHNIKA OPOLSKA | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
121 | SKONIECZNA Marlena | 239 | NESSI TEAM | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | ||
122 | BIEŃKOWSKI Tomasz | 24 | BYDGOSZCZ | M70 | 00:00:00 | |||
123 | SKONIECZNY Marcin | 240 | NESSI TEAM | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
124 | SMARZ Karol | 241 | OSP DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M30 | Tak | 00:00:00 | |
125 | SOBOCIŃSKI Mateusz | 245 | OSTROMECKO | M20 | Tak | 00:00:00 | ||
126 | SOSIŃSKA Izabela | 247 | GZIN | K30 | Tak | 00:00:00 | ||
127 | SOSIŃSKI Paweł | 248 | GZIN | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
128 | STANISZEWSKA Aleksandra | 249 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | |||
129 | STARSZAK Paweł | 250 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
130 | SZABŁOWSKA Beata | 256 | OSTROMECKO | K40 | Tak | 00:00:00 | ||
131 | SZADKOWSKA Anna | 257 | INOWROCŁAW | K60 | 00:00:00 | |||
132 | SZATKOWSKI Józef | 258 | MORSY Z GRUDZIĄDZA | GRUDZIĄDZ | M60 | 00:00:00 | ||
133 | STAWICKI Paweł | 251 | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
134 | STEJUK Aleksandra | 252 | AMS TRIATHLON | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | ||
135 | STĘPIEŃ Agnieszka | 253 | OSTROMECKO | K30 | Tak | 00:00:00 | ||
136 | SUSAŁA Jakub | 254 | GZIN DOLNY | M17-19 | Tak | 00:00:00 | ||
137 | SZENK Marta | 260 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | |||
138 | SYROCKI Michał | 255 | WAŁDOWO KRÓLEWSKIE | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
139 | SZEWS Marek | 261 | AMS BYDGOSZCZ | KORONOWO | M40 | 00:00:00 | ||
140 | SZTEJKA Jolanta | 262 | PGB SPORTOWA PACZKA | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | ||
141 | SZTUBECKA Małgorzata | 263 | OSTROMECKO | K40 | Tak | 00:00:00 | ||
142 | SZTUBECKI Jacek | 264 | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
143 | SZYDŁO Sławomir | 267 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
144 | SZYDŁO Mariusz | 268 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M17-19 | Tak | 00:00:00 | ||
145 | SZYDŁO Adam | 269 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M17-19 | Tak | 00:00:00 | ||
146 | BŁAŻEJCZYK Łukasz | 27 | OSTROMECKO | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
147 | SZYMCZAK Mateusz | 270 | OSTROMECKO | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
148 | ŚLIWIŃSKA Malwina | 271 | OSTROMECKO | K30 | 00:00:00 | |||
149 | ŚLIWIŃSKI Łukasz | 272 | LKS BOGMAR OSTROMECKO | OSTROMECKO | M30 | Tak | 00:00:00 | |
150 | ŚLIWIŃSKI Piotr | 273 | GZIN | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
151 | ŚLIWIŃSKI Mariusz | 274 | CZEMLEWO | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
152 | ŚLIWIŃSKI Mariusz | 275 | GRONOWO | M40 | 00:00:00 | |||
153 | ŚPICA Dorota | 276 | BBL | BYDGOSZCZ | K50 | 00:00:00 | ||
154 | ŚRUTKOWSKI Sylwester | 277 | SZTUM | M20 | 00:00:00 | |||
155 | TACZKOWSKI Jarosław | 278 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
156 | TARGOWSKA Małgorzata | 279 | AZS UTP BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | ||
157 | BOHDANOWICZ Patrycja | 28 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | |||
158 | TARGOWSKI Marcin | 280 | MKS SP 63 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
159 | TEWS Marzena | 281 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | |||
160 | TKACZUK Jolanta | 282 | CHRZĄSTOWO | K50 | 00:00:00 | |||
161 | TOMCZYK Agata | 283 | SLA POLONIA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | ||
162 | TRUDNOWSKI Janusz | 284 | RUN PASJA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M70 | 00:00:00 | ||
163 | TUROWSKA Patrycja | 285 | MĄKOWARSKO | K30 | 00:00:00 | |||
164 | URBAŃSKA Aneta | 287 | OSTROMECKO | K40 | Tak | 00:00:00 | ||
165 | URBAŃSKA Lea | 288 | WKS ZAWISZA | OSTROMECKO | K16 | Tak | 00:00:00 | |
166 | URBAŃSKI Szymon | 289 | OSTROMECKO | M17-19 | Tak | 00:00:00 | ||
167 | BORZYSZKOWSKI Grzegorz | 29 | STARY FORDON | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
168 | URBAŃSKI Andrzej | 290 | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
169 | URBAŃSKI Daniel | 291 | PGB SPORTOWA PACZKA | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
170 | WARCZAK Katarzyna | 292 | TEAMOCHAL | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | ||
171 | WARCZAK Piotr | 293 | TEAMOCHAL | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
172 | WASIELEWSKA Daria | 294 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | |||
173 | WASILEWSKA Martyna | 295 | AMS BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | ||
174 | WASILEWSKA-MICHALAK Agata | 296 | AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU | OSÓWIEC | K30 | 00:00:00 | ||
175 | WESTFALEWSKI Tomasz | 297 | LKS BOGMAR OSTROMECKO | OSTROMECKO | M20 | Tak | 00:00:00 | |
176 | WĘGRZYNOWSKI Sławomir | 299 | KABEL TEAM BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | ||
177 | BRATEK Andrzej | 30 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M60 | 00:00:00 | ||
178 | WILK Oliwia | 302 | GZIN DOLNY | K16 | Tak | 00:00:00 | ||
179 | WILK Krzysztof | 303 | BOLUMINEK | M70 | Tak | 00:00:00 | ||
180 | WIŚNIEWSKA Lucyna | 304 | TRISPACE/TREK | BYDGOSZCZ | K50 | 00:00:00 | ||
181 | WIŚNIEWSKI Krzysztof | 305 | TRISPACE/TREK | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | ||
182 | WŁADYSŁAW Angiel | 306 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M80 | 00:00:00 | ||
183 | WOJTYSIAK Dorota | 308 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | |||
184 | ZABROCKI Adam | 309 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
185 | BRĄŻKIEWICZ Rafał | 31 | BIKE FORDON | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
186 | ZAKURZEWSKI Arkadiusz | 310 | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | |||
187 | ZDROJEWSKI Paweł | 311 | START TEAM | WĄBRZEŹNO | M40 | 00:00:00 | ||
188 | ZMUDA Aleksandra | 313 | GZIN DOLNY | K40 | Tak | 00:00:00 | ||
189 | ZUŻYDŁO Mirosław | 314 | LA FAMILIA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M30 | Tak | 00:00:00 | |
190 | ŻÓŁTEK Jerzy | 316 | OSP DĄBROWA CHEŁMINSKA | DĄBROWA CHEŁMINSKA | M40 | Tak | 00:00:00 | |
191 | KARBOWNIK Mateusz | 317 | OSTROMECKO | M16 | Tak | 00:00:00 | ||
192 | GILEŻEROWSKI Jan | 320 | JANOWO | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
193 | GRZEGORZEWSKI Juliusz | 321 | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:00 | |||
194 | MUZIEWICZ Wiktor | 322 | BYDGOSZCZ | M16 | 00:00:00 | |||
195 | BARTKIEWICZ Krzysztof | 323 | TORUŃ | M40 | 00:00:00 | |||
196 | KRUCZKOWSKA Magdalena | 324 | K40 | 00:00:00 | ||||
197 | BRVCKI Dominik | 325 | OSTROMECKO | M16 | Tak | 00:00:00 | ||
198 | KUNICKI Michał | 326 | ŁOCHOWO | M16 | 00:00:00 | |||
199 | KUNICKA Weronika | 327 | ŁOCHOWO | K16 | 00:00:00 | |||
200 | KAZIMIROWA Olga | 329 | K40 | 00:00:00 | ||||
201 | BUDNIK Bartosz | 33 | INOWROCŁAW | M17-19 | 00:00:00 | |||
202 | KAZIMIROW Aleksander | 330 | KALISZ | M30 | 00:00:00 | |||
203 | STANKIEWICZ Jacek | 331 | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:00 | |||
204 | BŁAŻEJAK Krzysztofa | 332 | RUN PASJA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | ||
205 | WOŹNIAKOWSKA Agata | 333 | RUN PASJA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | ||
206 | ŁAZ Kamil | 334 | RUN PASJA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
207 | KALISZ Andrzej | 335 | CHEŁMŻA | M50 | 00:00:00 | |||
208 | KOWALCZYK Robert | 336 | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
209 | STEJUK Jan | 337 | BYDGOSZCZ | M16 | 00:00:00 | |||
210 | LEWANDOWSKI Jacek | 338 | M40 | 00:00:00 | ||||
211 | BUGALSKI Wojciech | 34 | AMS TRIATHLON | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
212 | BULIŃSKI Jędrzej | 35 | STRZYŻAWA | M20 | Tak | 00:00:00 | ||
213 | BUSSE Piotr | 36 | PGB SPORTOWA PACZKA | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
214 | BUTRYN Nikodem | 37 | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | |||
215 | BYTYŃ Tadeusz | 38 | ŁUBIANKA | M30 | 00:00:00 | |||
216 | CABAJ Agata | 39 | BYDGOSZCZ | K20 | 00:00:00 | |||
217 | ANDRZEJEWSKI Ryszard | 4 | ŻÓŁTOKRÓLEWSCY | BYDGOSZCZ | M70 | 00:00:00 | ||
218 | CHOJNICKI Damian | 42 | GKS FABIANKI | GŁOGOWO | M20 | 00:00:00 | ||
219 | CHRZANOWSKA Cecylia | 43 | AKTYWNE LISEWO | LISEWO | K60 | 00:00:00 | ||
220 | CIEŚLICKI Krzysztof | 44 | SISU TEAM | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
221 | DĄBROWSKI Paweł | 48 | AZS UMK TORUŃ | TORUŃ | M20 | 00:00:00 | ||
222 | DĄBROWSKI Leszek | 49 | START TEAM WĄBRZEŹNO | PŁYWACZEWO | M40 | 00:00:00 | ||
223 | AUGUSTYNIAK Piotr | 5 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
224 | DĘBIEC Andrzej | 50 | NIEMCZ | M30 | 00:00:00 | |||
225 | DĘBSKI Jan | 51 | SOŁTYS | SUCHARZEWO 6 | M60 | 00:00:00 | ||
226 | DROŻDŻ Małgorzata | 53 | AMS TRIATHLON | SADKI | K40 | 00:00:00 | ||
227 | DUDEK-GALANT Anna | 54 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K20 | Tak | 00:00:00 | ||
228 | DURKA Jakub | 55 | STRZYŻAWA | M16 | Tak | 00:00:00 | ||
229 | DUTKOWSKI Tomek | 56 | LUBAWKA | M30 | 00:00:00 | |||
230 | DYCZKO Adam | 57 | BRĄCHNOWO | M50 | 00:00:00 | |||
231 | DYCZKO Alicja | 58 | BRĄCHNOWO | K17-19 | 00:00:00 | |||
232 | DZIEDZIC Agnieszka | 59 | UNISŁAW | K30 | 00:00:00 | |||
233 | AWIŻEŃ Antoni | 6 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M70 | 00:00:00 | ||
234 | FALKOWSKI Ireneusz | 61 | BYDGOSZCZ | M60 | 00:00:00 | |||
235 | FILIPSKA Paulina | 62 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | |||
236 | GANDZIAROWSKA Anna | 64 | OTOWICE | K30 | Tak | 00:00:00 | ||
237 | GERKA Krzysztof | 65 | KB LECH RYPIN | RYPIN | M60 | 00:00:00 | ||
238 | GILL Daniel | 66 | LKS BOGMAR OSTROMECKO | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
239 | GINTER Szymon | 67 | OTOWICE | M20 | Tak | 00:00:00 | ||
240 | GLUGLA Mariusz | 68 | ŚWIECIE | M40 | 00:00:00 | |||
241 | GOLA Grzegorz | 69 | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | MARKOWO | M40 | 00:00:00 | ||
242 | BAGROWSKI Marek | 7 | UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGA | JANOWO /K/ DABROWY CHELMINSKIEJ | M50 | Tak | 00:00:00 | |
243 | GOŁATA Agnieszka | 70 | WILCZA WATAHA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K30 | Tak | 00:00:00 | |
244 | GOŁATA Wojciech | 71 | WILCZA WATAHA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | Tak | 00:00:00 | |
245 | GOŁATA Julia | 72 | WILCZA WATAHA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K16 | Tak | 00:00:00 | |
246 | GREŃ Sebastian | 76 | KSN ŁUCZNICZKA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M20 | Tak | 00:00:00 | |
247 | GRUBA Jacek | 77 | TRISPACE/TREK | BRZOZA | M60 | 00:00:00 | ||
248 | GRUBICH Arkadiusz | 78 | NIEMCZ | M40 | 00:00:00 | |||
249 | BAJOREK Piotr | 8 | NIEZRZESZONY | BRODNICA | M60 | 00:00:00 | ||
250 | HALAREWICZ Artur | 81 | GZIN | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
250 | HALAREWICZ Joanna | 82 | GZIN | K40 | Tak | 00:00:00 | ||
252 | HALINIAK Andrzej | 84 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M50 | Tak | 00:00:00 | ||
253 | HALINIAK Jakub | 85 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M16 | Tak | 00:00:00 | ||
254 | HALINIAK Darek | 86 | BRAK | ORZELEK | M20 | 00:00:00 | ||
255 | HALINIAK Filip | 87 | - | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M20 | Tak | 00:00:00 | |
256 | HERMELIN Wojciech | 88 | KOTŁOWSKI RUN TEAM | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
257 | HOŁTYN Patryk | 89 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
258 | BANDOCH Mariusz | 9 | SOLEC KUJAWSKI | M40 | 00:00:00 | |||
259 | JAGIEŁA Jarosław | 90 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
260 | JANKOWSKI Dawid | 91 | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
261 | JAROCKA Beata | 92 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K40 | Tak | 00:00:00 | ||
262 | JASIŃSKI Sylwester | 93 | WKB MARATONCZYK WŁOCŁAWEK | LIPNO | M20 | 00:00:00 | ||
263 | JĘDRZEJEWSKI Dawid | 95 | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:00 | |||
264 | KADOW Ryszard | 98 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
265 | KALISZEWSKI Sławomir | 99 | 3KR | BIAŁE BŁOTA | M30 | 00:00:00 | ||
266 | GOŁEMBIEWSKI Marek | 73 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
267 | GÓRSKA Milena | 74 | OSTROMECKO | K30 | Tak | 00:00:00 |
Znaleziono 267 wynik(ów)