Organiser : | Ludowy Klub Sportowy Ostromecko |
Date : | 2020-10-04 |
Place : | Dąbrowa - Ostromecko |
Distance : | 7.5 km |
Registered : | 335 |
Started : | 267 |
Not finished : | 0 |
Finished : | 267 |
On the track : | 0 |
Classifications acc. to categories:
All | Mieszkańcy Gminy | K Open | M Open | Klasyfikacja małżeństw | Drużynowa Kobiety | Mieszkanka Gminy Dąbrowa Chełmińska | Drużynowa Mężczyźni | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | K16 | M16 | K17-19 | M17-19 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70 | K80 | M80
Classification by
gross time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | MCat | F/M | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | Start time | Penalty/ bonus | Net time 7.5km | Clock time 7.5km | Różnica w czasie | Pace min/km | Pace km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAIK Daria | 170 | LUKS START NAKŁO | MROCZA | K20 | 1 | K 1 | 00:00:00 | 00:27:23.00 | 00:27:23.00 | 3:39 | 16.4 (100%) | ||||
2 | SZENK Marta | 260 | BYDGOSZCZ | K40 | 1 | K 2 | 00:00:00 | 00:27:46.00 | 00:27:46.00 | +00:00:23 (1.4%) | 3:42 | 16.2 (98.8%) | ||||
3 | BARANOWSKA-TRZASKO Aleksandra | 10 | TOPO ATHLETIC/KUJAWSCY RUNNERS | GDYNIA | K40 | 2 | K 3 | 00:00:00 | 00:28:08.85 | 00:28:08.85 | +00:00:45 (2.7%) | 3:45 | 16 (97.6%) | |||
4 | KAZIMIROWA Olga | 329 | K40 | 3 | K 4 | 00:00:00 | 00:29:43.00 | 00:29:43.00 | +00:02:20 (7.9%) | 3:57 | 15.1 (92.1%) | |||||
5 | RUCHLEWICZ Natalia | 226 | SZTUM | K20 | 2 | K 5 | 00:00:00 | 00:29:58.30 | 00:29:58.30 | +00:02:35 (8.6%) | 3:59 | 15 (91.5%) | ||||
6 | WOŹNIAKOWSKA Agata | 333 | RUN PASJA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K30 | 1 | K 6 | 00:00:00 | 00:30:54.00 | 00:30:54.00 | +00:03:31 (11.4%) | 4:07 | 14.6 (89.0%) | |||
7 | KOWALSKA Angelika | 127 | TRISPACE TREK | PRZYŁĘKI | K30 | 2 | K 7 | 00:00:00 | 00:31:02.80 | 00:31:02.80 | +00:03:39 (11.8%) | 4:08 | 14.5 (88.4%) | |||
8 | KAMIŃSKA Teresa | 101 | KB LECH RYPIN | MIESIĄCZKOWO | K40 | 4 | K 8 | 00:00:00 | 00:31:43.55 | 00:31:43.55 | +00:04:20 (13.7%) | 4:13 | 14.2 (86.6%) | |||
9 | KUNICKA Weronika | 327 | ŁOCHOWO | K16 | 1 | K 9 | 00:00:00 | 00:31:59.15 | 00:31:59.15 | +00:04:36 (14.4%) | 4:15 | 14.1 (86.0%) | ||||
10 | TOMCZYK Agata | 283 | SLA POLONIA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K30 | 3 | K 10 | 00:00:00 | 00:32:17.15 | 00:32:17.15 | +00:04:54 (15.2%) | 4:18 | 13.9 (84.8%) | |||
11 | BOHDANOWICZ Patrycja | 28 | BYDGOSZCZ | K30 | 4 | K 11 | 00:00:00 | 00:33:06.60 | 00:33:06.60 | +00:05:43 (17.3%) | 4:24 | 13.6 (82.9%) | ||||
12 | KARWASZ Paulina | 106 | CHMIELARZ TEAM | LUBIEWO | K20 | 3 | K 12 | 00:00:00 | 00:33:10.90 | 00:33:10.90 | +00:05:47 (17.5%) | 4:25 | 13.6 (82.9%) | |||
13 | MICHALIK Joanna | 182 | BYDGOSZCZ | K30 | 5 | K 13 | 00:00:00 | 00:33:14.95 | 00:33:14.95 | +00:05:51 (17.6%) | 4:25 | 13.5 (82.3%) | ||||
14 | KRUCZKOWSKA Magdalena | 324 | K40 | 5 | K 14 | 00:00:00 | 00:33:22.40 | 00:33:22.40 | +00:05:59 (17.9%) | 4:26 | 13.5 (82.3%) | |||||
15 | JAROCKA Beata | 92 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K40 | 6 | K 15 | Tak | 00:00:00 | 00:33:23.95 | 00:33:23.95 | +00:06:00 (18.0%) | 4:27 | 13.5 (82.3%) | |||
16 | WASILEWSKA Martyna | 295 | AMS BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K30 | 6 | K 16 | 00:00:00 | 00:33:55.60 | 00:33:55.60 | +00:06:32 (19.3%) | 4:31 | 13.3 (81.1%) | |||
17 | BŁAŻEJAK Krzysztofa | 332 | RUN PASJA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K40 | 7 | K 17 | 00:00:00 | 00:34:29.05 | 00:34:29.05 | +00:07:06 (20.6%) | 4:35 | 13 (79.3%) | |||
18 | DROŻDŻ Małgorzata | 53 | AMS TRIATHLON | SADKI | K40 | 8 | K 18 | 00:00:00 | 00:34:46.15 | 00:34:46.15 | +00:07:23 (21.2%) | 4:38 | 12.9 (78.7%) | |||
19 | KRASKA Maria | 132 | WAŁDOWO KRÓLEWSKIE | K20 | 4 | K 19 | Tak | 00:00:00 | 00:34:47.05 | 00:34:47.05 | +00:07:24 (21.3%) | 4:38 | 12.9 (78.7%) | |||
20 | SALWA Justyna | 233 | POLKRYS TEAM | ROŻNO-PARCELE | K30 | 7 | K 20 | 00:00:00 | 00:34:50.10 | 00:34:50.10 | +00:07:27 (21.4%) | 4:38 | 12.9 (78.7%) | |||
21 | KRUBER Karolina | 135 | TEAMOCHAL | BYDGOSZCZ | K30 | 8 | K 21 | 00:00:00 | 00:35:03.25 | 00:35:03.25 | +00:07:40 (21.9%) | 4:40 | 12.8 (78.0%) | |||
22 | WARCZAK Katarzyna | 292 | TEAMOCHAL | BYDGOSZCZ | K40 | 9 | K 22 | 00:00:00 | 00:35:05.75 | 00:35:05.75 | +00:07:42 (22.0%) | 4:40 | 12.8 (78.0%) | |||
23 | WASILEWSKA-MICHALAK Agata | 296 | AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU | OSÓWIEC | K30 | 9 | K 23 | 00:00:00 | 00:35:36.65 | 00:35:36.65 | +00:08:13 (23.1%) | 4:44 | 12.6 (76.8%) | |||
24 | GANDZIAROWSKA Anna | 64 | OTOWICE | K30 | 10 | K 24 | Tak | 00:00:00 | 00:35:39.65 | 00:35:39.65 | +00:08:16 (23.2%) | 4:45 | 12.6 (76.8%) | |||
25 | CABAJ Agata | 39 | BYDGOSZCZ | K20 | 5 | K 25 | 00:00:00 | 00:36:38.95 | 00:36:38.95 | +00:09:15 (25.3%) | 4:53 | 12.3 (75.0%) | ||||
26 | MARCZYKOWSKA Patrycja | 175 | ŁOBŻENICA | K30 | 11 | K 26 | 00:00:00 | 00:36:39.75 | 00:36:39.75 | +00:09:16 (25.3%) | 4:53 | 12.3 (75.0%) | ||||
27 | BARTOS Ligia | 12 | WTORKOWY TRENING | GRUDZIĄDZ | K40 | 10 | K 27 | 00:00:00 | 00:37:12.80 | 00:37:12.80 | +00:09:49 (26.4%) | 4:57 | 12.1 (73.8%) | |||
28 | SOSIŃSKA Izabela | 247 | GZIN | K30 | 12 | K 28 | Tak | 00:00:00 | 00:37:18.30 | 00:37:18.30 | +00:09:55 (26.6%) | 4:58 | 12.1 (73.8%) | |||
29 | FILIPSKA Paulina | 62 | BYDGOSZCZ | K30 | 13 | K 29 | 00:00:00 | 00:37:52.50 | 00:37:52.50 | +00:10:29 (27.7%) | 5:02 | 11.9 (72.6%) | ||||
30 | NAGORZYSKA Sylwia | 189 | BYDGOSZCZ | K30 | 14 | K 30 | 00:00:00 | 00:37:58.75 | 00:37:58.75 | +00:10:35 (27.9%) | 5:03 | 11.9 (72.6%) | ||||
31 | WAKUŁA KUNZ Wanda | 150 | TORUŃ | K40 | 11 | K 31 | 00:00:00 | 00:38:12.20 | 00:38:12.20 | +00:10:49 (28.3%) | 5:05 | 11.8 (72.0%) | ||||
32 | TARGOWSKA Małgorzata | 279 | AZS UTP BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K30 | 15 | K 32 | 00:00:00 | 00:38:22.25 | 00:38:22.25 | +00:10:59 (28.6%) | 5:06 | 11.7 (71.3%) | |||
33 | TKACZUK Jolanta | 282 | CHRZĄSTOWO | K50 | 1 | K 33 | 00:00:00 | 00:38:25.25 | 00:38:25.25 | +00:11:02 (28.7%) | 5:07 | 11.7 (71.3%) | ||||
34 | POTRZEBOWSKA Agata | 212 | DEAF I #B3K | BYDGOSZCZ | K30 | 16 | K 34 | 00:00:00 | 00:38:28.55 | 00:38:28.55 | +00:11:05 (28.8%) | 5:07 | 11.7 (71.3%) | |||
35 | LEWANDOWSKA Malgorzata | 159 | LIPIE | K50 | 2 | K 35 | 00:00:00 | 00:38:34.95 | 00:38:34.95 | +00:11:11 (29.0%) | 5:08 | 11.7 (71.3%) | ||||
36 | DYCZKO Alicja | 58 | BRĄCHNOWO | K17-19 | 1 | K 36 | 00:00:00 | 00:38:38.00 | 00:38:38.00 | +00:11:15 (29.1%) | 5:09 | 11.6 (70.7%) | ||||
37 | SKONIECZNA Marlena | 239 | NESSI TEAM | BYDGOSZCZ | K40 | 12 | K 37 | 00:00:00 | 00:38:42.80 | 00:38:42.80 | +00:11:19 (29.3%) | 5:09 | 11.6 (70.7%) | |||
38 | STEJUK Aleksandra | 252 | AMS TRIATHLON | BYDGOSZCZ | K40 | 13 | K 38 | 00:00:00 | 00:39:08.50 | 00:39:08.50 | +00:11:45 (30.0%) | 5:13 | 11.5 (70.1%) | |||
39 | URBAŃSKA Lea | 288 | WKS ZAWISZA | OSTROMECKO | K16 | 2 | K 39 | Tak | 00:00:00 | 00:39:31.00 | 00:39:31.00 | +00:12:08 (30.7%) | 5:16 | 11.4 (69.5%) | ||
40 | SIUDZIŃSKA Anna | 236 | TORUŃ | K40 | 14 | K 40 | 00:00:00 | 00:39:32.45 | 00:39:32.45 | +00:12:09 (30.7%) | 5:16 | 11.4 (69.5%) | ||||
41 | ROBACZEWSKA Lidia | 221 | ZŁOTNIKI KUJAWSKIE | K40 | 15 | K 41 | 00:00:00 | 00:39:52.30 | 00:39:52.30 | +00:12:29 (31.3%) | 5:18 | 11.3 (68.9%) | ||||
42 | PANKANIN Martyna | 203 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K16 | 3 | K 42 | Tak | 00:00:00 | 00:40:04.95 | 00:40:04.95 | +00:12:41 (31.7%) | 5:20 | 11.2 (68.3%) | |||
43 | WILK Oliwia | 302 | GZIN DOLNY | K16 | 4 | K 43 | Tak | 00:00:00 | 00:40:23.40 | 00:40:23.40 | +00:13:00 (32.2%) | 5:23 | 11.1 (67.7%) | |||
44 | TUROWSKA Patrycja | 285 | MĄKOWARSKO | K30 | 17 | K 44 | 00:00:00 | 00:40:24.00 | 00:40:24.00 | +00:13:01 (32.2%) | 5:23 | 11.1 (67.7%) | ||||
45 | SZADKOWSKA Anna | 257 | INOWROCŁAW | K60 | 1 | K 45 | 00:00:00 | 00:40:36.15 | 00:40:36.15 | +00:13:13 (32.6%) | 5:24 | 11.1 (67.7%) | ||||
46 | PIONTEK Elżbieta | 207 | BYDGOSZCZ | K60 | 2 | K 46 | 00:00:00 | 00:40:48.65 | 00:40:48.65 | +00:13:25 (32.9%) | 5:26 | 11 (67.1%) | ||||
47 | ROGOZIŃSKA Karolina | 223 | RUNMORS | BYDGOSZCZ | K30 | 18 | K 47 | 00:00:00 | 00:40:52.15 | 00:40:52.15 | +00:13:29 (33.0%) | 5:26 | 11 (67.1%) | |||
48 | DZIEDZIC Agnieszka | 59 | UNISŁAW | K30 | 19 | K 48 | 00:00:00 | 00:40:56.50 | 00:40:56.50 | +00:13:33 (33.1%) | 5:27 | 11 (67.1%) | ||||
49 | DUDEK-GALANT Anna | 54 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K20 | 6 | K 49 | Tak | 00:00:00 | 00:41:20.85 | 00:41:20.85 | +00:13:57 (33.8%) | 5:30 | 10.9 (66.5%) | |||
50 | SZTEJKA Jolanta | 262 | PGB SPORTOWA PACZKA | BYDGOSZCZ | K40 | 16 | K 50 | 00:00:00 | 00:41:21.00 | 00:41:21.00 | +00:13:58 (33.8%) | 5:30 | 10.9 (66.5%) | |||
51 | KOHUTEK Martyna | 120 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K17-19 | 2 | K 51 | Tak | 00:00:00 | 00:41:47.90 | 00:41:47.90 | +00:14:24 (34.5%) | 5:34 | 10.8 (65.9%) | |||
52 | CHRZANOWSKA Cecylia | 43 | AKTYWNE LISEWO | LISEWO | K60 | 3 | K 52 | 00:00:00 | 00:41:50.20 | 00:41:50.20 | +00:14:27 (34.5%) | 5:34 | 10.8 (65.9%) | |||
53 | KWIATKOWSKA Małgorzata | 156 | RUNMORS | ZŁAWIEŚ WIELKA | K40 | 17 | K 53 | 00:00:00 | 00:41:50.85 | 00:41:50.85 | +00:14:27 (34.6%) | 5:34 | 10.8 (65.9%) | |||
54 | PANKANIN Agata | 204 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K17-19 | 3 | K 54 | Tak | 00:00:00 | 00:42:06.90 | 00:42:06.90 | +00:14:43 (35.0%) | 5:36 | 10.7 (65.2%) | |||
55 | GOŁATA Julia | 72 | WILCZA WATAHA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K16 | 5 | K 55 | Tak | 00:00:00 | 00:42:11.75 | 00:42:11.75 | +00:14:48 (35.1%) | 5:37 | 10.7 (65.2%) | ||
56 | PACZKOWSKA Joanna | 201 | TRISPACE/TREK | BYDGOSZCZ | K30 | 20 | K 56 | 00:00:00 | 00:42:15.15 | 00:42:15.15 | +00:14:52 (35.2%) | 5:38 | 10.7 (65.2%) | |||
57 | GOŁATA Agnieszka | 70 | WILCZA WATAHA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K30 | 21 | K 57 | Tak | 00:00:00 | 00:42:20.10 | 00:42:20.10 | +00:14:57 (35.3%) | 5:38 | 10.6 (64.6%) | ||
58 | ŁUCZAK Anna | 168 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K40 | 18 | K 58 | 00:00:00 | 00:42:21.50 | 00:42:21.50 | +00:14:58 (35.4%) | 5:38 | 10.6 (64.6%) | |||
59 | WOJTYSIAK Dorota | 308 | BYDGOSZCZ | K30 | 22 | K 59 | 00:00:00 | 00:43:05.85 | 00:43:05.85 | +00:15:42 (36.5%) | 5:44 | 10.4 (63.4%) | ||||
60 | MANDOSIK Bernadeta | 174 | TEAMOCHAL | GRUDZIĄDZ | K60 | 4 | K 60 | 00:00:00 | 00:43:16.85 | 00:43:16.85 | +00:15:53 (36.7%) | 5:46 | 10.4 (63.4%) | |||
61 | POLIWKA Urszula | 211 | DABROWA CHELMINSKA | K40 | 19 | K 61 | Tak | 00:00:00 | 00:43:34.15 | 00:43:34.15 | +00:16:11 (37.1%) | 5:48 | 10.3 (62.8%) | |||
62 | URBAŃSKA Aneta | 287 | OSTROMECKO | K40 | 20 | K 62 | Tak | 00:00:00 | 00:43:53.15 | 00:43:53.15 | +00:16:30 (37.6%) | 5:51 | 10.3 (62.8%) | |||
63 | WASIELEWSKA Daria | 294 | BYDGOSZCZ | K40 | 21 | K 63 | 00:00:00 | 00:44:28.85 | 00:44:28.85 | +00:17:05 (38.4%) | 5:55 | 10.1 (61.6%) | ||||
64 | ŚPICA Dorota | 276 | BBL | BYDGOSZCZ | K50 | 3 | K 64 | 00:00:00 | 00:44:32.75 | 00:44:32.75 | +00:17:09 (38.5%) | 5:56 | 10.1 (61.6%) | |||
65 | WIŚNIEWSKA Lucyna | 304 | TRISPACE/TREK | BYDGOSZCZ | K50 | 4 | K 65 | 00:00:00 | 00:44:43.25 | 00:44:43.25 | +00:17:20 (38.8%) | 5:57 | 10.1 (61.6%) | |||
66 | KOCINIEWSKA Wiktoria | 109 | LKS JANOWO | JANOWO | K16 | 6 | K 66 | Tak | 00:00:00 | 00:44:53.05 | 00:44:53.05 | +00:17:30 (39.0%) | 5:59 | 10 (61.0%) | ||
67 | MUSZYŃSKA Izabela | 187 | - | BUKOWIEC | K50 | 5 | K 67 | 00:00:00 | 00:45:21.65 | 00:45:21.65 | +00:17:58 (39.6%) | 6:02 | 9.9 (60.4%) | |||
68 | STĘPIEŃ Agnieszka | 253 | OSTROMECKO | K30 | 23 | K 68 | Tak | 00:00:00 | 00:45:39.85 | 00:45:39.85 | +00:18:16 (40.0%) | 6:05 | 9.9 (60.4%) | |||
69 | ZMUDA Aleksandra | 313 | GZIN DOLNY | K40 | 22 | K 69 | Tak | 00:00:00 | 00:45:56.60 | 00:45:56.60 | +00:18:33 (40.4%) | 6:07 | 9.8 (59.8%) | |||
70 | GÓRSKA Milena | 74 | OSTROMECKO | K30 | 24 | K 70 | Tak | 00:00:00 | 00:45:57.25 | 00:45:57.25 | +00:18:34 (40.4%) | 6:07 | 9.8 (59.8%) | |||
71 | MAJEWSKA Barbara | 171 | PIEŃ | K30 | 25 | K 71 | Tak | 00:00:00 | 00:45:57.35 | 00:45:57.35 | +00:18:34 (40.4%) | 6:07 | 9.8 (59.8%) | |||
72 | ŚLIWIŃSKA Malwina | 271 | OSTROMECKO | K30 | 26 | K 72 | 00:00:00 | 00:46:15.25 | 00:46:15.25 | +00:18:52 (40.8%) | 6:10 | 9.7 (59.1%) | ||||
73 | KURDYNOWSKA Magdalena | 152 | OSP DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K30 | 27 | K 73 | Tak | 00:00:00 | 00:46:29.45 | 00:46:29.45 | +00:19:06 (41.1%) | 6:11 | 9.7 (59.1%) | ||
74 | NUNZEK Agnieszka | 197 | #ZOLTOKROLEWSCY | BYDGOSZCZ | K40 | 23 | K 74 | 00:00:00 | 00:46:44.95 | 00:46:44.95 | +00:19:21 (41.4%) | 6:13 | 9.6 (58.5%) | |||
75 | HALAREWICZ Joanna | 82 | GZIN | K40 | 24 | K 75 | Tak | 00:00:00 | 00:47:34.70 | 00:47:34.70 | +00:20:11 (42.4%) | 6:20 | 9.5 (57.9%) | |||
76 | TEWS Marzena | 281 | BYDGOSZCZ | K40 | 25 | K 76 | 00:00:00 | 00:48:05.15 | 00:48:05.15 | +00:20:42 (43.1%) | 6:24 | 9.4 (57.3%) | ||||
77 | KOHUTEK Violetta | 119 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K40 | 26 | K 77 | Tak | 00:00:00 | 00:48:54.55 | 00:48:54.55 | +00:21:31 (44.0%) | 6:31 | 9.2 (56.1%) | |||
78 | SZTUBECKA Małgorzata | 263 | OSTROMECKO | K40 | 27 | K 78 | Tak | 00:00:00 | 00:49:02.65 | 00:49:02.65 | +00:21:39 (44.2%) | 6:32 | 9.2 (56.1%) | |||
79 | SZABŁOWSKA Beata | 256 | OSTROMECKO | K40 | 28 | K 79 | Tak | 00:00:00 | 00:49:02.95 | 00:49:02.95 | +00:21:39 (44.2%) | 6:32 | 9.2 (56.1%) | |||
80 | MALCZEWSKA Mirka | 172 | BYDGOSZCZ | K60 | 5 | K 80 | 00:00:00 | 00:49:37.50 | 00:49:37.50 | +00:22:14 (44.8%) | 6:36 | 9.1 (55.5%) | ||||
81 | STANISZEWSKA Aleksandra | 249 | BYDGOSZCZ | K30 | 28 | K 81 | 00:00:00 | 00:50:00.00 | 00:50:00.00 | +00:22:37 (45.2%) | 6:40 | 9 (54.9%) | ||||
82 | ŁADNIAK Bernadeta | 164 | RUNMORS | CZARNOWO | K30 | 29 | K 82 | 00:00:00 | 00:52:08.35 | 00:52:08.35 | +00:24:45 (47.5%) | 6:57 | 8.6 (52.4%) | |||
83 | KURBIEL-SYROCKA Aleksandra | 151 | OSTROŁĘKA | K30 | 30 | K 83 | 00:00:00 | 00:15:00 | 01:04:34.00 | 01:04:34.00 | +00:37:11 (57.6%) | 6:36 | 9.1 (55.5%) |
Total 83 results.