Organizator : | Ludowy Klub Sportowy Ostromecko |
Data : | 2020-10-04 |
Miejsce : | Dąbrowa - Ostromecko |
Dystans : | 7.5 km |
Zgłoszonych : | 335 |
Wystartowało : | 267 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 267 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Mieszkańcy Gminy | K Open | M Open | Klasyfikacja małżeństw | Drużynowa Kobiety | Mieszkanka Gminy Dąbrowa Chełmińska | Drużynowa Mężczyźni | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | K16 | M16 | K17-19 | M17-19 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70 | K80 | M80
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | Czas startu | Kara/ bonifikata | Czas netto 7.5km | Czas brutto 7.5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOŹNIAKOWSKA Agata | 333 | RUN PASJA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K30 | 1 | K 6 | 00:00:00 | 00:30:54.00 | 00:30:54.00 | 4:07 | 14.6 (100%) | ||||
2 | KOWALSKA Angelika | 127 | TRISPACE TREK | PRZYŁĘKI | K30 | 2 | K 7 | 00:00:00 | 00:31:02.80 | 00:31:02.80 | +00:00:08 (0.5%) | 4:08 | 14.5 (99.3%) | |||
3 | TOMCZYK Agata | 283 | SLA POLONIA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K30 | 3 | K 10 | 00:00:00 | 00:32:17.15 | 00:32:17.15 | +00:01:23 (4.3%) | 4:18 | 13.9 (95.2%) | |||
4 | BOHDANOWICZ Patrycja | 28 | BYDGOSZCZ | K30 | 4 | K 11 | 00:00:00 | 00:33:06.60 | 00:33:06.60 | +00:02:12 (6.7%) | 4:24 | 13.6 (93.2%) | ||||
5 | MICHALIK Joanna | 182 | BYDGOSZCZ | K30 | 5 | K 13 | 00:00:00 | 00:33:14.95 | 00:33:14.95 | +00:02:20 (7.1%) | 4:25 | 13.5 (92.5%) | ||||
6 | WASILEWSKA Martyna | 295 | AMS BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K30 | 6 | K 16 | 00:00:00 | 00:33:55.60 | 00:33:55.60 | +00:03:01 (8.9%) | 4:31 | 13.3 (91.1%) | |||
7 | SALWA Justyna | 233 | POLKRYS TEAM | ROŻNO-PARCELE | K30 | 7 | K 20 | 00:00:00 | 00:34:50.10 | 00:34:50.10 | +00:03:56 (11.3%) | 4:38 | 12.9 (88.4%) | |||
8 | KRUBER Karolina | 135 | TEAMOCHAL | BYDGOSZCZ | K30 | 8 | K 21 | 00:00:00 | 00:35:03.25 | 00:35:03.25 | +00:04:09 (11.9%) | 4:40 | 12.8 (87.7%) | |||
9 | WASILEWSKA-MICHALAK Agata | 296 | AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU | OSÓWIEC | K30 | 9 | K 23 | 00:00:00 | 00:35:36.65 | 00:35:36.65 | +00:04:42 (13.2%) | 4:44 | 12.6 (86.3%) | |||
10 | GANDZIAROWSKA Anna | 64 | OTOWICE | K30 | 10 | K 24 | Tak | 00:00:00 | 00:35:39.65 | 00:35:39.65 | +00:04:45 (13.4%) | 4:45 | 12.6 (86.3%) | |||
11 | MARCZYKOWSKA Patrycja | 175 | ŁOBŻENICA | K30 | 11 | K 26 | 00:00:00 | 00:36:39.75 | 00:36:39.75 | +00:05:45 (15.7%) | 4:53 | 12.3 (84.2%) | ||||
12 | SOSIŃSKA Izabela | 247 | GZIN | K30 | 12 | K 28 | Tak | 00:00:00 | 00:37:18.30 | 00:37:18.30 | +00:06:24 (17.2%) | 4:58 | 12.1 (82.9%) | |||
13 | FILIPSKA Paulina | 62 | BYDGOSZCZ | K30 | 13 | K 29 | 00:00:00 | 00:37:52.50 | 00:37:52.50 | +00:06:58 (18.4%) | 5:02 | 11.9 (81.5%) | ||||
14 | NAGORZYSKA Sylwia | 189 | BYDGOSZCZ | K30 | 14 | K 30 | 00:00:00 | 00:37:58.75 | 00:37:58.75 | +00:07:04 (18.6%) | 5:03 | 11.9 (81.5%) | ||||
15 | TARGOWSKA Małgorzata | 279 | AZS UTP BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K30 | 15 | K 32 | 00:00:00 | 00:38:22.25 | 00:38:22.25 | +00:07:28 (19.5%) | 5:06 | 11.7 (80.1%) | |||
16 | POTRZEBOWSKA Agata | 212 | DEAF I #B3K | BYDGOSZCZ | K30 | 16 | K 34 | 00:00:00 | 00:38:28.55 | 00:38:28.55 | +00:07:34 (19.7%) | 5:07 | 11.7 (80.1%) | |||
17 | TUROWSKA Patrycja | 285 | MĄKOWARSKO | K30 | 17 | K 44 | 00:00:00 | 00:40:24.00 | 00:40:24.00 | +00:09:30 (23.5%) | 5:23 | 11.1 (76.0%) | ||||
18 | ROGOZIŃSKA Karolina | 223 | RUNMORS | BYDGOSZCZ | K30 | 18 | K 47 | 00:00:00 | 00:40:52.15 | 00:40:52.15 | +00:09:58 (24.4%) | 5:26 | 11 (75.3%) | |||
19 | DZIEDZIC Agnieszka | 59 | UNISŁAW | K30 | 19 | K 48 | 00:00:00 | 00:40:56.50 | 00:40:56.50 | +00:10:02 (24.5%) | 5:27 | 11 (75.3%) | ||||
20 | PACZKOWSKA Joanna | 201 | TRISPACE/TREK | BYDGOSZCZ | K30 | 20 | K 56 | 00:00:00 | 00:42:15.15 | 00:42:15.15 | +00:11:21 (26.9%) | 5:38 | 10.7 (73.3%) | |||
21 | GOŁATA Agnieszka | 70 | WILCZA WATAHA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K30 | 21 | K 57 | Tak | 00:00:00 | 00:42:20.10 | 00:42:20.10 | +00:11:26 (27.0%) | 5:38 | 10.6 (72.6%) | ||
22 | WOJTYSIAK Dorota | 308 | BYDGOSZCZ | K30 | 22 | K 59 | 00:00:00 | 00:43:05.85 | 00:43:05.85 | +00:12:11 (28.3%) | 5:44 | 10.4 (71.2%) | ||||
23 | STĘPIEŃ Agnieszka | 253 | OSTROMECKO | K30 | 23 | K 68 | Tak | 00:00:00 | 00:45:39.85 | 00:45:39.85 | +00:14:45 (32.3%) | 6:05 | 9.9 (67.8%) | |||
24 | GÓRSKA Milena | 74 | OSTROMECKO | K30 | 24 | K 70 | Tak | 00:00:00 | 00:45:57.25 | 00:45:57.25 | +00:15:03 (32.8%) | 6:07 | 9.8 (67.1%) | |||
25 | MAJEWSKA Barbara | 171 | PIEŃ | K30 | 25 | K 71 | Tak | 00:00:00 | 00:45:57.35 | 00:45:57.35 | +00:15:03 (32.8%) | 6:07 | 9.8 (67.1%) | |||
26 | ŚLIWIŃSKA Malwina | 271 | OSTROMECKO | K30 | 26 | K 72 | 00:00:00 | 00:46:15.25 | 00:46:15.25 | +00:15:21 (33.2%) | 6:10 | 9.7 (66.4%) | ||||
27 | KURDYNOWSKA Magdalena | 152 | OSP DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K30 | 27 | K 73 | Tak | 00:00:00 | 00:46:29.45 | 00:46:29.45 | +00:15:35 (33.5%) | 6:11 | 9.7 (66.4%) | ||
28 | STANISZEWSKA Aleksandra | 249 | BYDGOSZCZ | K30 | 28 | K 81 | 00:00:00 | 00:50:00.00 | 00:50:00.00 | +00:19:06 (38.2%) | 6:40 | 9 (61.6%) | ||||
29 | ŁADNIAK Bernadeta | 164 | RUNMORS | CZARNOWO | K30 | 29 | K 82 | 00:00:00 | 00:52:08.35 | 00:52:08.35 | +00:21:14 (40.7%) | 6:57 | 8.6 (58.9%) | |||
30 | KURBIEL-SYROCKA Aleksandra | 151 | OSTROŁĘKA | K30 | 30 | K 83 | 00:00:00 | 00:15:00 | 01:04:34.00 | 01:04:34.00 | +00:33:40 (52.1%) | 6:36 | 9.1 (62.3%) |
Znaleziono 30 wynik(ów)