Organizator : | Ludowy Klub Sportowy Ostromecko |
Data : | 2020-10-04 |
Miejsce : | Dąbrowa - Ostromecko |
Dystans : | 7.5 km |
Zgłoszonych : | 335 |
Wystartowało : | 267 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 267 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Mieszkańcy Gminy | K Open | M Open | Klasyfikacja małżeństw | Drużynowa Kobiety | Mieszkanka Gminy Dąbrowa Chełmińska | Drużynowa Mężczyźni | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | K16 | M16 | K17-19 | M17-19 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70 | K80 | M80
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Drużyna | Zawodnicy klasyfikowani | Czas | Czas łączny |
---|---|---|---|---|
1 | KAZIMIROW | Aleksander Kazimirow Olga Kazimirowa | 00:27:18.70 00:29:43.00 | 00:57:01.000 |
2 | WARCZAK | PIOTR WARCZAK KATARZYNA WARCZAK | 00:27:47.15 00:35:05.75 | 01:02:52.000 |
3 | BARTOS | ARKADIUSZ BARTOS LIGIA BARTOS | 00:34:24.40 00:37:12.80 | 01:11:36.000 |
4 | GOŁATA | WOJCIECH GOŁATA AGNIESZKA GOŁATA | 00:29:46.70 00:42:20.10 | 01:12:06.000 |
5 | SKONIECZNI | MARCIN SKONIECZNY MARLENA SKONIECZNA | 00:33:24.95 00:38:42.80 | 01:12:06.000 |
6 | ŁUCZAK | PAWEŁ ŁUCZAK ANNA ŁUCZAK | 00:30:58.90 00:42:21.50 | 01:13:19.000 |
7 | ŚLIWIŃSCY | ŁUKASZ ŚLIWIŃSKI MALWINA ŚLIWIŃSKA | 00:27:27.80 00:46:15.25 | 01:13:42.000 |
8 | SOSIŃSCY | IZABELA SOSIŃSKA PAWEŁ SOSIŃSKI | 00:37:18.30 00:37:27.10 | 01:14:45.000 |
9 | ROBACZEWSCY | ARTUR ROBACZEWSKI LIDIA ROBACZEWSKA | 00:35:41.75 00:39:52.30 | 01:15:33.000 |
10 | POTRZEBOWSCY | MAREK POTRZEBOWSKI AGATA POTRZEBOWSKA | 00:37:45.95 00:38:28.55 | 01:16:13.000 |
11 | MANDOSIK | JERZY MANDOSIK BERNADETA MANDOSIK | 00:35:44.10 00:43:16.85 | 01:19:00.000 |
12 | KOHUTEK | ARTUR KOHUTEK VIOLETTA KOHUTEK | 00:38:30.10 00:48:54.55 | 01:27:24.000 |
13 | WIŚNIEWSCY | LUCYNA WIŚNIEWSKA KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI | 00:44:43.25 00:46:18.45 | 01:31:01.000 |
14 | SZTUBECCY | MAŁGORZATA SZTUBECKA JACEK SZTUBECKI | 00:49:02.65 00:49:02.70 | 01:38:04.000 |
Znaleziono 14 wynik(ów)