Organiser : | Ludowy Klub Sportowy Ostromecko |
Date : | 2020-10-04 |
Place : | Dąbrowa - Ostromecko |
Distance : | 7.5 km |
Registered : | 335 |
Started : | 267 |
Not finished : | 0 |
Finished : | 267 |
On the track : | 0 |
Classifications acc. to categories:
All | Mieszkańcy Gminy | K Open | M Open | Klasyfikacja małżeństw | Drużynowa Kobiety | Mieszkanka Gminy Dąbrowa Chełmińska | Drużynowa Mężczyźni | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | K16 | M16 | K17-19 | M17-19 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70 | K80 | M80
Classification by
gross time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | MCat | F/M | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | Start time | Net time 7.5km | Clock time 7.5km | Różnica w czasie | Pace min/km | Pace km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OCHAL Pawel | 198 | TEAMOCHAL | BYDGOSZCZ | M30 | 1 | M 1 | 00:00:00 | 00:23:47.00 | 00:23:47.00 | 3:10 | 18.9 (100%) | |||
2 | KOTŁOWSKI Bartosz | 125 | LKS OSTROMECKO | OSTROMECKO | M20 | 1 | M 2 | Tak | 00:00:00 | 00:24:18.05 | 00:24:18.05 | +00:00:31 (2.1%) | 3:14 | 18.5 (97.9%) | |
3 | SKIBA Łukasz | 238 | AZS POLITECHNIKA OPOLSKA | BYDGOSZCZ | M30 | 2 | M 3 | 00:00:00 | 00:24:47.15 | 00:24:47.15 | +00:01:00 (4.0%) | 3:18 | 18.2 (96.3%) | ||
4 | KŁOPOTEK Patryk | 108 | WRB / UMB | BYDGOSZCZ | M30 | 3 | M 4 | 00:00:00 | 00:25:19.05 | 00:25:19.05 | +00:01:32 (6.1%) | 3:22 | 17.8 (94.2%) | ||
5 | BARTKIEWICZ Krzysztof | 323 | TORUŃ | M40 | 1 | M 5 | 00:00:00 | 00:25:32.20 | 00:25:32.20 | +00:01:45 (6.9%) | 3:24 | 17.6 (93.1%) | |||
6 | CHOJNICKI Damian | 42 | GKS FABIANKI | GŁOGOWO | M20 | 2 | M 6 | 00:00:00 | 00:25:48.85 | 00:25:48.85 | +00:02:01 (7.9%) | 3:26 | 17.4 (92.1%) | ||
7 | PAWŁOWSKI Tomasz | 205 | ZIELONKA | M20 | 3 | M 7 | 00:00:00 | 00:25:56.95 | 00:25:56.95 | +00:02:09 (8.3%) | 3:27 | 17.4 (92.1%) | |||
8 | GLUGLA Mariusz | 68 | ŚWIECIE | M40 | 2 | M 8 | 00:00:00 | 00:26:01.05 | 00:26:01.05 | +00:02:14 (8.6%) | 3:28 | 17.3 (91.5%) | |||
9 | RETECKI Krzysztof | 220 | LKS BOGMAR/ GINTER EKOTECHNIKA/ PRESTO | OSTROMECKO | M40 | 3 | M 9 | Tak | 00:00:00 | 00:26:36.20 | 00:26:36.20 | +00:02:49 (10.6%) | 3:32 | 16.9 (89.4%) | |
10 | BANDOCH Mariusz | 9 | SOLEC KUJAWSKI | M40 | 4 | M 10 | 00:00:00 | 00:26:53.85 | 00:26:53.85 | +00:03:06 (11.6%) | 3:35 | 16.7 (88.4%) | |||
11 | KAZIMIROW Aleksander | 330 | KALISZ | M30 | 4 | M 11 | 00:00:00 | 00:27:18.70 | 00:27:18.70 | +00:03:31 (12.9%) | 3:38 | 16.5 (87.3%) | |||
12 | ŚLIWIŃSKI Łukasz | 272 | LKS BOGMAR OSTROMECKO | OSTROMECKO | M30 | 5 | M 12 | Tak | 00:00:00 | 00:27:27.80 | 00:27:27.80 | +00:03:40 (13.4%) | 3:39 | 16.4 (86.8%) | |
13 | MAĆKOWSKI Maciej | 169 | UPSBYDGOSZCZ/TEAMOCHAL | BYDGOSZCZ | M30 | 6 | M 13 | 00:00:00 | 00:27:28.40 | 00:27:28.40 | +00:03:41 (13.4%) | 3:39 | 16.4 (86.8%) | ||
14 | ŁAZ Kamil | 334 | RUN PASJA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M30 | 7 | M 14 | 00:00:00 | 00:27:29.40 | 00:27:29.40 | +00:03:42 (13.5%) | 3:39 | 16.4 (86.8%) | ||
15 | HOŁTYN Patryk | 89 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M30 | 8 | M 15 | 00:00:00 | 00:27:31.55 | 00:27:31.55 | +00:03:44 (13.6%) | 3:40 | 16.4 (86.8%) | ||
16 | KAMIŃSKI Tomasz | 102 | KS PERUN | KOWALEWO POMORSKIE | M30 | 9 | M 16 | 00:00:00 | 00:27:35.30 | 00:27:35.30 | +00:03:48 (13.8%) | 3:40 | 16.3 (86.2%) | ||
17 | BĄK Oskar | 15 | MĄKOWARSKO | M30 | 10 | M 17 | 00:00:00 | 00:27:43.65 | 00:27:43.65 | +00:03:56 (14.2%) | 3:41 | 16.2 (85.7%) | |||
18 | WARCZAK Piotr | 293 | TEAMOCHAL | BYDGOSZCZ | M40 | 5 | M 18 | 00:00:00 | 00:27:47.15 | 00:27:47.15 | +00:04:00 (14.4%) | 3:42 | 16.2 (85.7%) | ||
19 | TACZKOWSKI Jarosław | 278 | BYDGOSZCZ | M40 | 6 | M 19 | 00:00:00 | 00:27:47.90 | 00:27:47.90 | +00:04:00 (14.4%) | 3:42 | 16.2 (85.7%) | |||
20 | JAGIEŁA Jarosław | 90 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M40 | 7 | M 20 | 00:00:00 | 00:28:04.05 | 00:28:04.05 | +00:04:17 (15.3%) | 3:44 | 16 (84.7%) | ||
21 | KUBANEK Łukasz | 142 | TEAMOCHAL | NIEMCZ | M30 | 11 | M 21 | 00:00:00 | 00:28:10.40 | 00:28:10.40 | +00:04:23 (15.6%) | 3:45 | 16 (84.7%) | ||
22 | RYMER Jakub | 230 | KOTŁOWSKI RUN TEAM | BYDGOSZCZ | M30 | 12 | M 22 | 00:00:00 | 00:28:14.80 | 00:28:14.80 | +00:04:27 (15.8%) | 3:45 | 15.9 (84.1%) | ||
23 | BUDNIK Bartosz | 33 | INOWROCŁAW | M17-19 | 1 | M 23 | 00:00:00 | 00:28:18.95 | 00:28:18.95 | +00:04:31 (16.0%) | 3:46 | 15.9 (84.1%) | |||
24 | KUNICKI Michał | 326 | ŁOCHOWO | M16 | 1 | M 24 | 00:00:00 | 00:28:42.20 | 00:28:42.20 | +00:04:55 (17.1%) | 3:49 | 15.7 (83.1%) | |||
25 | GOŁEMBIEWSKI Marek | 73 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M40 | 8 | M 25 | 00:00:00 | 00:28:49.25 | 00:28:49.25 | +00:05:02 (17.5%) | 3:50 | 15.6 (82.5%) | ||
26 | KRZYWDZIŃSKI Dominik | 141 | UKB SZUBIN | SZUBIN | M17-19 | 2 | M 26 | 00:00:00 | 00:29:18.45 | 00:29:18.45 | +00:05:31 (18.8%) | 3:54 | 15.4 (81.5%) | ||
27 | STANKIEWICZ Jacek | 331 | BYDGOSZCZ | M20 | 4 | M 27 | 00:00:00 | 00:29:32.15 | 00:29:32.15 | +00:05:45 (19.5%) | 3:56 | 15.2 (80.4%) | |||
28 | MELLER Wojciech | 180 | STRZYŻAWA | M50 | 1 | M 28 | Tak | 00:00:00 | 00:29:38.55 | 00:29:38.55 | +00:05:51 (19.8%) | 3:57 | 15.2 (80.4%) | ||
29 | GOŁATA Wojciech | 71 | WILCZA WATAHA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | 9 | M 29 | Tak | 00:00:00 | 00:29:46.70 | 00:29:46.70 | +00:05:59 (20.1%) | 3:58 | 15.1 (79.9%) | |
30 | SYROCKI Michał | 255 | WAŁDOWO KRÓLEWSKIE | M30 | 13 | M 30 | Tak | 00:00:00 | 00:29:59.95 | 00:29:59.95 | +00:06:12 (20.7%) | 3:59 | 15 (79.4%) | ||
31 | PRĄDZYŃSKI Marcin | 215 | AMS | BYDGOSZCZ | M40 | 10 | M 31 | 00:00:00 | 00:30:04.55 | 00:30:04.55 | +00:06:17 (20.9%) | 4:00 | 15 (79.4%) | ||
32 | GILL Daniel | 66 | LKS BOGMAR OSTROMECKO | BYDGOSZCZ | M30 | 14 | M 32 | 00:00:00 | 00:30:06.30 | 00:30:06.30 | +00:06:19 (21.0%) | 4:00 | 15 (79.4%) | ||
33 | SKARBEK Marek | 237 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M50 | 2 | M 33 | 00:00:00 | 00:30:11.45 | 00:30:11.45 | +00:06:24 (21.2%) | 4:01 | 14.9 (78.8%) | ||
34 | KUNZ Mieczysław | 149 | UMK TORUŃ | TORUŃ | M40 | 11 | M 34 | 00:00:00 | 00:30:14.25 | 00:30:14.25 | +00:06:27 (21.3%) | 4:01 | 14.9 (78.8%) | ||
35 | ZABROCKI Adam | 309 | BYDGOSZCZ | M40 | 12 | M 35 | 00:00:00 | 00:30:22.25 | 00:30:22.25 | +00:06:35 (21.7%) | 4:02 | 14.8 (78.3%) | |||
36 | NAGORZYSKI Arek | 190 | BYDGOSZCZ | M30 | 15 | M 36 | 00:00:00 | 00:30:41.70 | 00:30:41.70 | +00:06:54 (22.5%) | 4:05 | 14.7 (77.8%) | |||
37 | ŚLIWIŃSKI Mariusz | 275 | GRONOWO | M40 | 13 | M 37 | 00:00:00 | 00:30:57.45 | 00:30:57.45 | +00:07:10 (23.2%) | 4:07 | 14.5 (76.7%) | |||
38 | ŁUCZAK Paweł | 167 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M50 | 3 | M 38 | 00:00:00 | 00:30:58.90 | 00:30:58.90 | +00:07:11 (23.2%) | 4:07 | 14.5 (76.7%) | ||
39 | DĄBROWSKI Paweł | 48 | AZS UMK TORUŃ | TORUŃ | M20 | 5 | M 39 | 00:00:00 | 00:31:14.40 | 00:31:14.40 | +00:07:27 (23.9%) | 4:09 | 14.4 (76.2%) | ||
40 | ŁADNIAK Dariusz | 165 | RUNMORS | CZARNOWO | M40 | 14 | M 40 | 00:00:00 | 00:31:19.00 | 00:31:19.00 | +00:07:32 (24.1%) | 4:10 | 14.4 (76.2%) | ||
41 | ZDROJEWSKI Paweł | 311 | START TEAM | WĄBRZEŹNO | M40 | 15 | M 41 | 00:00:00 | 00:31:20.60 | 00:31:20.60 | +00:07:33 (24.1%) | 4:10 | 14.4 (76.2%) | ||
42 | BUTRYN Nikodem | 37 | BYDGOSZCZ | M50 | 4 | M 42 | 00:00:00 | 00:31:26.45 | 00:31:26.45 | +00:07:39 (24.4%) | 4:11 | 14.3 (75.7%) | |||
43 | KOWALSKI Jacek | 130 | BYDGOSZCZ | M40 | 16 | M 43 | 00:00:00 | 00:31:47.50 | 00:31:47.50 | +00:08:00 (25.2%) | 4:14 | 14.2 (75.1%) | |||
44 | KADOW Ryszard | 98 | BYDGOSZCZ | M40 | 17 | M 44 | 00:00:00 | 00:31:50.05 | 00:31:50.05 | +00:08:03 (25.3%) | 4:14 | 14.1 (74.6%) | |||
45 | SZYMCZAK Mateusz | 270 | OSTROMECKO | M30 | 16 | M 45 | Tak | 00:00:00 | 00:31:53.85 | 00:31:53.85 | +00:08:06 (25.4%) | 4:15 | 14.1 (74.6%) | ||
46 | BUGALSKI Wojciech | 34 | AMS TRIATHLON | BYDGOSZCZ | M40 | 18 | M 46 | 00:00:00 | 00:32:01.20 | 00:32:01.20 | +00:08:14 (25.7%) | 4:16 | 14.1 (74.6%) | ||
47 | KOCINIEWSKI Łukasz | 110 | JANOWO | M17-19 | 3 | M 47 | Tak | 00:00:00 | 00:32:02.40 | 00:32:02.40 | +00:08:15 (25.8%) | 4:16 | 14 (74.1%) | ||
48 | KAPSA Dawid | 103 | ONLY GLASS | BYDGOSZCZ | M40 | 19 | M 48 | 00:00:00 | 00:32:02.90 | 00:32:02.90 | +00:08:15 (25.8%) | 4:16 | 14 (74.1%) | ||
49 | KOCINIEWSKI Bartłomiej | 112 | LKS JANOWO | JANOWO | M30 | 17 | M 49 | Tak | 00:00:00 | 00:32:11.10 | 00:32:11.10 | +00:08:24 (26.1%) | 4:17 | 14 (74.1%) | |
50 | MENDEL Patryk | 181 | SLKB, REBELIA TRIATHLON TEAM | BYDGOSZCZ | M20 | 6 | M 50 | 00:00:00 | 00:32:12.85 | 00:32:12.85 | +00:08:25 (26.2%) | 4:17 | 14 (74.1%) | ||
51 | KALISZ Andrzej | 335 | CHEŁMŻA | M50 | 5 | M 51 | 00:00:00 | 00:32:13.20 | 00:32:13.20 | +00:08:26 (26.2%) | 4:17 | 14 (74.1%) | |||
52 | GRUBICH Arkadiusz | 78 | NIEMCZ | M40 | 20 | M 52 | 00:00:00 | 00:32:14.95 | 00:32:14.95 | +00:08:27 (26.3%) | 4:17 | 14 (74.1%) | |||
53 | HERMELIN Wojciech | 88 | KOTŁOWSKI RUN TEAM | BYDGOSZCZ | M40 | 21 | M 53 | 00:00:00 | 00:32:23.35 | 00:32:23.35 | +00:08:36 (26.6%) | 4:19 | 13.9 (73.5%) | ||
54 | SADAJ Krzysztof | 232 | BYDGOSZCZ | M30 | 18 | M 54 | 00:00:00 | 00:32:28.70 | 00:32:28.70 | +00:08:41 (26.8%) | 4:19 | 13.9 (73.5%) | |||
55 | ŚRUTKOWSKI Sylwester | 277 | SZTUM | M20 | 7 | M 55 | 00:00:00 | 00:32:44.70 | 00:32:44.70 | +00:08:57 (27.4%) | 4:21 | 13.7 (72.5%) | |||
56 | KOWALSKI Krzysztof | 129 | OCELOTY KRUSZYN KRAJENSKI | KRUSZYN KRAJEŃSKI | M40 | 22 | M 56 | 00:00:00 | 00:33:16.60 | 00:33:16.60 | +00:09:29 (28.5%) | 4:26 | 13.5 (71.4%) | ||
57 | PUCHACZ Marcin | 218 | BYDGOSZCZ | M30 | 19 | M 57 | 00:00:00 | 00:33:19.55 | 00:33:19.55 | +00:09:32 (28.6%) | 4:26 | 13.5 (71.4%) | |||
58 | KOCINIEWSKI Franciszek | 115 | LKS JANOWO | JANOWO | M20 | 8 | M 58 | Tak | 00:00:00 | 00:33:20.45 | 00:33:20.45 | +00:09:33 (28.7%) | 4:26 | 13.5 (71.4%) | |
59 | KOCINIEWSKI Dariusz | 116 | LKS JANOWO | JANOWO | M50 | 6 | M 59 | Tak | 00:00:00 | 00:33:20.75 | 00:33:20.75 | +00:09:33 (28.7%) | 4:26 | 13.5 (71.4%) | |
60 | URBAŃSKI Andrzej | 290 | OSTROMECKO | M40 | 23 | M 60 | Tak | 00:00:00 | 00:33:21.95 | 00:33:21.95 | +00:09:34 (28.7%) | 4:26 | 13.5 (71.4%) | ||
61 | SKONIECZNY Marcin | 240 | NESSI TEAM | BYDGOSZCZ | M40 | 24 | M 61 | 00:00:00 | 00:33:24.95 | 00:33:24.95 | +00:09:37 (28.8%) | 4:27 | 13.5 (71.4%) | ||
62 | KRZYSZTOSZEK Krzysztof | 140 | BYDGOSZCZ | M30 | 20 | M 62 | 00:00:00 | 00:33:38.45 | 00:33:38.45 | +00:09:51 (29.3%) | 4:29 | 13.4 (70.9%) | |||
63 | MUZIEWICZ Wiktor | 322 | BYDGOSZCZ | M16 | 2 | M 63 | 00:00:00 | 00:33:39.05 | 00:33:39.05 | +00:09:52 (29.3%) | 4:29 | 13.4 (70.9%) | |||
64 | OLSZEWSKI Adam | 199 | KB LECH RYPIN | RYPIN | M50 | 7 | M 64 | 00:00:00 | 00:33:42.55 | 00:33:42.55 | +00:09:55 (29.4%) | 4:29 | 13.4 (70.9%) | ||
65 | BIELEC Wojciech | 21 | BYDGOSZCZ | M30 | 21 | M 65 | 00:00:00 | 00:33:43.30 | 00:33:43.30 | +00:09:56 (29.5%) | 4:29 | 13.3 (70.4%) | |||
66 | WĘGRZYNOWSKI Sławomir | 299 | KABEL TEAM BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M50 | 8 | M 66 | 00:00:00 | 00:33:43.35 | 00:33:43.35 | +00:09:56 (29.5%) | 4:29 | 13.3 (70.4%) | ||
67 | SZATKOWSKI Józef | 258 | MORSY Z GRUDZIĄDZA | GRUDZIĄDZ | M60 | 1 | M 67 | 00:00:00 | 00:33:47.00 | 00:33:47.00 | +00:10:00 (29.6%) | 4:30 | 13.3 (70.4%) | ||
68 | SMARZ Karol | 241 | OSP DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M30 | 22 | M 68 | Tak | 00:00:00 | 00:33:48.85 | 00:33:48.85 | +00:10:01 (29.7%) | 4:30 | 13.3 (70.4%) | |
69 | URBAŃSKI Szymon | 289 | OSTROMECKO | M17-19 | 4 | M 69 | Tak | 00:00:00 | 00:33:59.70 | 00:33:59.70 | +00:10:12 (30.0%) | 4:31 | 13.2 (69.8%) | ||
70 | MAZERSKI Jarosław | 178 | TORUŃ | M30 | 23 | M 70 | 00:00:00 | 00:34:13.65 | 00:34:13.65 | +00:10:26 (30.5%) | 4:33 | 13.2 (69.8%) | |||
71 | KOCINIEWSKI Wojciech | 114 | JANOWO | M16 | 3 | M 71 | Tak | 00:00:00 | 00:34:16.70 | 00:34:16.70 | +00:10:29 (30.6%) | 4:34 | 13.1 (69.3%) | ||
72 | ROSZAK Zbigniew | 225 | WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE | GNIEWKOWO | M30 | 24 | M 72 | 00:00:00 | 00:34:18.65 | 00:34:18.65 | +00:10:31 (30.7%) | 4:34 | 13.1 (69.3%) | ||
73 | SZEWS Marek | 261 | AMS BYDGOSZCZ | KORONOWO | M40 | 25 | M 73 | 00:00:00 | 00:34:19.25 | 00:34:19.25 | +00:10:32 (30.7%) | 4:34 | 13.1 (69.3%) | ||
74 | ROSIAK Jarosław | 224 | 3KR | BYDGOSZCZ | M50 | 9 | M 74 | 00:00:00 | 00:34:20.50 | 00:34:20.50 | +00:10:33 (30.7%) | 4:34 | 13.1 (69.3%) | ||
75 | BARTOS Arkadiusz | 13 | PGB SPORTOWA PACZKA | GRUDZIĄDZ | M50 | 10 | M 75 | 00:00:00 | 00:34:24.40 | 00:34:24.40 | +00:10:37 (30.9%) | 4:35 | 13.1 (69.3%) | ||
76 | KOPIEC Mateusz | 121 | REPTOWO | M20 | 9 | M 76 | Tak | 00:00:00 | 00:34:27.10 | 00:34:27.10 | +00:10:40 (31.0%) | 4:35 | 13.1 (69.3%) | ||
77 | NEUMANN Andrzej | 191 | BYDGOSZCZ | M50 | 11 | M 77 | 00:00:00 | 00:34:27.75 | 00:34:27.75 | +00:10:40 (31.0%) | 4:35 | 13.1 (69.3%) | |||
78 | KOSIEDOWSKI Bartek | 124 | OSTROMECKO | M30 | 25 | M 78 | Tak | 00:00:00 | 00:34:33.45 | 00:34:33.45 | +00:10:46 (31.2%) | 4:36 | 13 (68.8%) | ||
79 | NIEDBALSKI Grzegorz | 192 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M60 | 2 | M 79 | 00:00:00 | 00:34:33.85 | 00:34:33.85 | +00:10:46 (31.2%) | 4:36 | 13 (68.8%) | ||
80 | WESTFALEWSKI Tomasz | 297 | LKS BOGMAR OSTROMECKO | OSTROMECKO | M20 | 10 | M 80 | Tak | 00:00:00 | 00:34:35.10 | 00:34:35.10 | +00:10:48 (31.2%) | 4:36 | 13 (68.8%) | |
81 | SOBOCIŃSKI Mateusz | 245 | OSTROMECKO | M20 | 11 | M 81 | Tak | 00:00:00 | 00:34:35.30 | 00:34:35.30 | +00:10:48 (31.2%) | 4:36 | 13 (68.8%) | ||
82 | KREŃSKI Tomasz | 133 | TEAMOCHAL | BYDGOSZCZ | M40 | 26 | M 82 | 00:00:00 | 00:34:43.75 | 00:34:43.75 | +00:10:56 (31.5%) | 4:37 | 13 (68.8%) | ||
83 | SZYDŁO Mariusz | 268 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M17-19 | 5 | M 83 | Tak | 00:00:00 | 00:34:44.15 | 00:34:44.15 | +00:10:57 (31.5%) | 4:37 | 13 (68.8%) | ||
84 | BERENDA Damian | 18 | BYDGOSZCZ | M40 | 27 | M 84 | 00:00:00 | 00:34:47.80 | 00:34:47.80 | +00:11:00 (31.7%) | 4:38 | 12.9 (68.3%) | |||
85 | KOTŁOWSKI Przemysław | 126 | MKS SP 63 BYDGOSZCZ | CIELE | M40 | 28 | M 85 | 00:00:00 | 00:34:49.25 | 00:34:49.25 | +00:11:02 (31.7%) | 4:38 | 12.9 (68.3%) | ||
86 | DĄBROWSKI Leszek | 49 | START TEAM WĄBRZEŹNO | PŁYWACZEWO | M40 | 29 | M 86 | 00:00:00 | 00:34:53.15 | 00:34:53.15 | +00:11:06 (31.8%) | 4:39 | 12.9 (68.3%) | ||
87 | STARSZAK Paweł | 250 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | 30 | M 87 | Tak | 00:00:00 | 00:34:57.15 | 00:34:57.15 | +00:11:10 (32.0%) | 4:39 | 12.9 (68.3%) | ||
88 | BAGROWSKI Marek | 7 | UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGA | JANOWO /K/ DABROWY CHELMINSKIEJ | M50 | 12 | M 88 | Tak | 00:00:00 | 00:35:08.95 | 00:35:08.95 | +00:11:21 (32.3%) | 4:41 | 12.8 (67.7%) | |
89 | HALINIAK Filip | 87 | - | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M20 | 12 | M 89 | Tak | 00:00:00 | 00:35:09.95 | 00:35:09.95 | +00:11:22 (32.4%) | 4:41 | 12.8 (67.7%) | |
90 | ROBACZEWSKI Artur | 222 | ZŁOTNIKI KUJAWSKIE | M40 | 31 | M 90 | 00:00:00 | 00:35:41.75 | 00:35:41.75 | +00:11:54 (33.4%) | 4:45 | 12.6 (66.7%) | |||
91 | MANDOSIK Jerzy | 173 | TEAMOCHAL | GRUDZIĄDZ | M60 | 3 | M 91 | 00:00:00 | 00:35:44.10 | 00:35:44.10 | +00:11:57 (33.4%) | 4:45 | 12.6 (66.7%) | ||
92 | BRĄŻKIEWICZ Rafał | 31 | BIKE FORDON | BYDGOSZCZ | M40 | 32 | M 92 | 00:00:00 | 00:35:50.20 | 00:35:50.20 | +00:12:03 (33.6%) | 4:46 | 12.6 (66.7%) | ||
93 | KAWALEC Marcin | 107 | LKS OSTROMECKO | OSTROMECKO | M20 | 13 | M 93 | Tak | 00:00:00 | 00:36:03.10 | 00:36:03.10 | +00:12:16 (34.0%) | 4:48 | 12.5 (66.1%) | |
94 | JANKOWSKI Dawid | 91 | OSTROMECKO | M40 | 33 | M 94 | Tak | 00:00:00 | 00:36:05.30 | 00:36:05.30 | +00:12:18 (34.1%) | 4:48 | 12.5 (66.1%) | ||
95 | KOCINIEWSKI Jacek | 117 | LKS JANOWO | JANOWO | M40 | 34 | M 95 | Tak | 00:00:00 | 00:36:11.05 | 00:36:11.05 | +00:12:24 (34.3%) | 4:49 | 12.4 (65.6%) | |
96 | AUGUSTYNIAK Piotr | 5 | BYDGOSZCZ | M40 | 35 | M 96 | 00:00:00 | 00:36:11.50 | 00:36:11.50 | +00:12:24 (34.3%) | 4:49 | 12.4 (65.6%) | |||
97 | DĘBIEC Andrzej | 50 | NIEMCZ | M30 | 26 | M 97 | 00:00:00 | 00:36:11.90 | 00:36:11.90 | +00:12:24 (34.3%) | 4:49 | 12.4 (65.6%) | |||
98 | KOWALSKI Wiktor | 128 | OSTROMECKO | M16 | 4 | M 98 | Tak | 00:00:00 | 00:36:15.60 | 00:36:15.60 | +00:12:28 (34.4%) | 4:50 | 12.4 (65.6%) | ||
99 | ANDRZEJEWSKI Ryszard | 4 | ŻÓŁTOKRÓLEWSCY | BYDGOSZCZ | M70 | 1 | M 99 | 00:00:00 | 00:36:17.90 | 00:36:17.90 | +00:12:30 (34.5%) | 4:50 | 12.4 (65.6%) | ||
100 | BĄCZKOWSKI Wojciech | 14 | BYDGOSZCZ | M30 | 27 | M 100 | 00:00:00 | 00:36:20.80 | 00:36:20.80 | +00:12:33 (34.6%) | 4:50 | 12.4 (65.6%) | |||
101 | BERNACKI Dominik | 19 | CZARNOWO | M40 | 36 | M 101 | 00:00:00 | 00:36:26.30 | 00:36:26.30 | +00:12:39 (34.7%) | 4:51 | 12.4 (65.6%) | |||
102 | JASIŃSKI Sylwester | 93 | WKB MARATONCZYK WŁOCŁAWEK | LIPNO | M20 | 14 | M 102 | 00:00:00 | 00:36:36.05 | 00:36:36.05 | +00:12:49 (35.0%) | 4:52 | 12.3 (65.1%) | ||
103 | GINTER Szymon | 67 | OTOWICE | M20 | 15 | M 103 | Tak | 00:00:00 | 00:36:38.50 | 00:36:38.50 | +00:12:51 (35.1%) | 4:53 | 12.3 (65.1%) | ||
104 | BARSZCZ Tomasz | 11 | BYDGOSZCZ | M30 | 28 | M 104 | 00:00:00 | 00:36:38.55 | 00:36:38.55 | +00:12:51 (35.1%) | 4:53 | 12.3 (65.1%) | |||
105 | STEJUK Jan | 337 | BYDGOSZCZ | M16 | 5 | M 105 | 00:00:00 | 00:36:40.45 | 00:36:40.45 | +00:12:53 (35.1%) | 4:53 | 12.3 (65.1%) | |||
106 | GRUBA Jacek | 77 | TRISPACE/TREK | BRZOZA | M60 | 4 | M 106 | 00:00:00 | 00:37:01.10 | 00:37:01.10 | +00:13:14 (35.8%) | 4:56 | 12.2 (64.6%) | ||
107 | BEREBECKI Roman | 17 | KB LECH RYPIN | RYPIN | M60 | 5 | M 107 | 00:00:00 | 00:37:07.95 | 00:37:07.95 | +00:13:20 (36.0%) | 4:56 | 12.1 (64.0%) | ||
108 | KRUCZKOWSKI Piotr | 136 | KRYSPORT TEAM | BYDGOSZCZ | M50 | 13 | M 108 | 00:00:00 | 00:37:20.40 | 00:37:20.40 | +00:13:33 (36.3%) | 4:58 | 12.1 (64.0%) | ||
109 | SOSIŃSKI Paweł | 248 | GZIN | M40 | 37 | M 109 | Tak | 00:00:00 | 00:37:27.10 | 00:37:27.10 | +00:13:40 (36.5%) | 4:59 | 12 (63.5%) | ||
110 | RUTKOWSKI Tomasz | 228 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | 38 | M 110 | Tak | 00:00:00 | 00:37:42.25 | 00:37:42.25 | +00:13:55 (36.9%) | 5:01 | 11.9 (63.0%) | ||
111 | URBAŃSKI Daniel | 291 | PGB SPORTOWA PACZKA | BYDGOSZCZ | M40 | 39 | M 111 | 00:00:00 | 00:37:44.95 | 00:37:44.95 | +00:13:57 (37.0%) | 5:01 | 11.9 (63.0%) | ||
112 | POTRZEBOWSKI Marek | 213 | DEAF | BYDGOSZCZ | M30 | 29 | M 112 | 00:00:00 | 00:37:45.95 | 00:37:45.95 | +00:13:58 (37.0%) | 5:02 | 11.9 (63.0%) | ||
113 | TARGOWSKI Marcin | 280 | MKS SP 63 | BYDGOSZCZ | M30 | 30 | M 113 | 00:00:00 | 00:37:53.40 | 00:37:53.40 | +00:14:06 (37.2%) | 5:03 | 11.9 (63.0%) | ||
114 | MROTEK Marcin | 185 | OSTROMECKO | M30 | 31 | M 114 | Tak | 00:00:00 | 00:38:02.95 | 00:38:02.95 | +00:14:15 (37.5%) | 5:04 | 11.8 (62.4%) | ||
115 | MIRUS Arkadiusz | 184 | LA FAMILIA | CZEMLEWO | M20 | 16 | M 115 | Tak | 00:00:00 | 00:38:23.15 | 00:38:23.15 | +00:14:36 (38.0%) | 5:07 | 11.7 (61.9%) | |
116 | KOHUTEK Artur | 118 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | 40 | M 116 | Tak | 00:00:00 | 00:38:30.10 | 00:38:30.10 | +00:14:43 (38.2%) | 5:08 | 11.7 (61.9%) | ||
117 | STAWICKI Paweł | 251 | OSTROMECKO | M40 | 41 | M 117 | Tak | 00:00:00 | 00:38:32.65 | 00:38:32.65 | +00:14:45 (38.3%) | 5:08 | 11.7 (61.9%) | ||
118 | TRUDNOWSKI Janusz | 284 | RUN PASJA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M70 | 2 | M 118 | 00:00:00 | 00:38:35.95 | 00:38:35.95 | +00:14:48 (38.4%) | 5:08 | 11.7 (61.9%) | ||
119 | KRÓL Karol | 134 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M40 | 42 | M 119 | 00:00:00 | 00:38:36.50 | 00:38:36.50 | +00:14:49 (38.4%) | 5:08 | 11.7 (61.9%) | ||
120 | BIEŃKOWSKI Tomasz | 24 | BYDGOSZCZ | M70 | 3 | M 120 | 00:00:00 | 00:38:42.05 | 00:38:42.05 | +00:14:55 (38.5%) | 5:09 | 11.6 (61.4%) | |||
121 | BRATEK Andrzej | 30 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M60 | 6 | M 121 | 00:00:00 | 00:38:42.60 | 00:38:42.60 | +00:14:55 (38.6%) | 5:09 | 11.6 (61.4%) | ||
122 | KOWALCZYK Robert | 336 | OSTROMECKO | M40 | 43 | M 122 | Tak | 00:00:00 | 00:38:43.95 | 00:38:43.95 | +00:14:56 (38.6%) | 5:09 | 11.6 (61.4%) | ||
123 | DUTKOWSKI Tomek | 56 | LUBAWKA | M30 | 32 | M 123 | 00:00:00 | 00:38:46.35 | 00:38:46.35 | +00:14:59 (38.7%) | 5:10 | 11.6 (61.4%) | |||
124 | HALINIAK Jakub | 85 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M16 | 6 | M 124 | Tak | 00:00:00 | 00:38:47.70 | 00:38:47.70 | +00:15:00 (38.7%) | 5:10 | 11.6 (61.4%) | ||
125 | GREŃ Sebastian | 76 | KSN ŁUCZNICZKA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M20 | 17 | M 125 | Tak | 00:00:00 | 00:38:49.40 | 00:38:49.40 | +00:15:02 (38.7%) | 5:10 | 11.6 (61.4%) | |
126 | JĘDRZEJEWSKI Dawid | 95 | BYDGOSZCZ | M20 | 18 | M 126 | 00:00:00 | 00:39:04.75 | 00:39:04.75 | +00:15:17 (39.1%) | 5:12 | 11.5 (60.8%) | |||
127 | NOWAK Waldemar | 194 | TRI-AMATOR | BIAŁE BŁOTA | M50 | 14 | M 127 | 00:00:00 | 00:39:06.30 | 00:39:06.30 | +00:15:19 (39.2%) | 5:12 | 11.5 (60.8%) | ||
128 | LEWANDOWSKI Jacek | 338 | M40 | 44 | M 128 | 00:00:00 | 00:39:09.85 | 00:39:09.85 | +00:15:22 (39.3%) | 5:13 | 11.5 (60.8%) | ||||
129 | ŚLIWIŃSKI Mariusz | 274 | CZEMLEWO | M30 | 33 | M 129 | Tak | 00:00:00 | 00:39:13.05 | 00:39:13.05 | +00:15:26 (39.4%) | 5:13 | 11.5 (60.8%) | ||
130 | BULIŃSKI Jędrzej | 35 | STRZYŻAWA | M20 | 19 | M 130 | Tak | 00:00:00 | 00:39:21.80 | 00:39:21.80 | +00:15:34 (39.6%) | 5:14 | 11.4 (60.3%) | ||
131 | MICKIEWICZ Jan | 183 | PARKRUN GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M60 | 7 | M 131 | 00:00:00 | 00:39:32.15 | 00:39:32.15 | +00:15:45 (39.8%) | 5:16 | 11.4 (60.3%) | ||
132 | ŚLIWIŃSKI Piotr | 273 | GZIN | M30 | 34 | M 132 | Tak | 00:00:00 | 00:39:36.55 | 00:39:36.55 | +00:15:49 (40.0%) | 5:16 | 11.4 (60.3%) | ||
133 | RUTKOWSKI Szymon | 227 | STRZYŻAWA | M16 | 7 | M 133 | Tak | 00:00:00 | 00:39:37.65 | 00:39:37.65 | +00:15:50 (40.0%) | 5:16 | 11.4 (60.3%) | ||
134 | DURKA Jakub | 55 | STRZYŻAWA | M16 | 8 | M 134 | Tak | 00:00:00 | 00:39:39.65 | 00:39:39.65 | +00:15:52 (40.0%) | 5:17 | 11.3 (59.8%) | ||
135 | KARBOWNIK Marcin | 104 | LKS OSTROMECKO | OSTROMECKO | M20 | 20 | M 135 | Tak | 00:00:00 | 00:39:43.05 | 00:39:43.05 | +00:15:56 (40.1%) | 5:17 | 11.3 (59.8%) | |
136 | KARBOWNIK Mateusz | 317 | OSTROMECKO | M16 | 9 | M 136 | Tak | 00:00:00 | 00:39:43.25 | 00:39:43.25 | +00:15:56 (40.1%) | 5:17 | 11.3 (59.8%) | ||
137 | BAJOREK Piotr | 8 | NIEZRZESZONY | BRODNICA | M60 | 8 | M 137 | 00:00:00 | 00:39:45.05 | 00:39:45.05 | +00:15:58 (40.2%) | 5:18 | 11.3 (59.8%) | ||
138 | DYCZKO Adam | 57 | BRĄCHNOWO | M50 | 15 | M 138 | 00:00:00 | 00:39:52.75 | 00:39:52.75 | +00:16:05 (40.4%) | 5:18 | 11.3 (59.8%) | |||
139 | KUK Bartełomiej | 147 | OSTROMECKO | M17-19 | 6 | M 139 | Tak | 00:00:00 | 00:39:57.80 | 00:39:57.80 | +00:16:10 (40.5%) | 5:19 | 11.3 (59.8%) | ||
140 | SZYDŁO Adam | 269 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M17-19 | 7 | M 140 | Tak | 00:00:00 | 00:39:58.60 | 00:39:58.60 | +00:16:11 (40.5%) | 5:19 | 11.3 (59.8%) | ||
141 | POLAKOWSKI Tomasz | 210 | RUNMORS | CICHORADZ | M30 | 35 | M 141 | 00:00:00 | 00:40:02.25 | 00:40:02.25 | +00:16:15 (40.6%) | 5:20 | 11.2 (59.3%) | ||
142 | RZEMEK Sławomir | 231 | GZINI@K | GZIN | M40 | 45 | M 142 | Tak | 00:00:00 | 00:40:05.00 | 00:40:05.00 | +00:16:18 (40.7%) | 5:20 | 11.2 (59.3%) | |
143 | BRVCKI Dominik | 325 | OSTROMECKO | M16 | 10 | M 143 | Tak | 00:00:00 | 00:40:14.95 | 00:40:14.95 | +00:16:27 (40.9%) | 5:21 | 11.2 (59.3%) | ||
144 | ZAKURZEWSKI Arkadiusz | 310 | BYDGOSZCZ | M50 | 16 | M 144 | 00:00:00 | 00:40:22.30 | 00:40:22.30 | +00:16:35 (41.1%) | 5:22 | 11.1 (58.7%) | |||
145 | RACZYŃSKI Krzysztof | 219 | BIEGAJĄCY FILOZOF TEAM | BYDGOSZCZ | M60 | 9 | M 145 | 00:00:00 | 00:40:22.40 | 00:40:22.40 | +00:16:35 (41.1%) | 5:22 | 11.1 (58.7%) | ||
146 | BIELEC Michał | 22 | PAN | BYDGOSZCZ | M40 | 46 | M 146 | 00:00:00 | 00:40:25.95 | 00:40:25.95 | +00:16:38 (41.2%) | 5:23 | 11.1 (58.7%) | ||
147 | SUSAŁA Jakub | 254 | GZIN DOLNY | M17-19 | 8 | M 147 | Tak | 00:00:00 | 00:40:34.85 | 00:40:34.85 | +00:16:47 (41.4%) | 5:24 | 11.1 (58.7%) | ||
148 | BYTYŃ Tadeusz | 38 | ŁUBIANKA | M30 | 36 | M 148 | 00:00:00 | 00:40:56.35 | 00:40:56.35 | +00:17:09 (41.9%) | 5:27 | 11 (58.2%) | |||
149 | BŁAŻEJCZYK Łukasz | 27 | OSTROMECKO | M30 | 37 | M 149 | Tak | 00:00:00 | 00:40:59.90 | 00:40:59.90 | +00:17:12 (42.0%) | 5:27 | 11 (58.2%) | ||
150 | PERLIK Grzegorz | 206 | KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO PROFIT | BYDGOSZCZ | M60 | 10 | M 150 | 00:00:00 | 00:41:19.65 | 00:41:19.65 | +00:17:32 (42.5%) | 5:30 | 10.9 (57.7%) | ||
151 | SZYDŁO Sławomir | 267 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | 47 | M 151 | Tak | 00:00:00 | 00:41:27.25 | 00:41:27.25 | +00:17:40 (42.6%) | 5:31 | 10.9 (57.7%) | ||
152 | ZUŻYDŁO Mirosław | 314 | LA FAMILIA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M30 | 38 | M 152 | Tak | 00:00:00 | 00:41:30.15 | 00:41:30.15 | +00:17:43 (42.7%) | 5:32 | 10.8 (57.1%) | |
153 | KOCINIEWSKI Marcin | 113 | LKS JANOWO | CZARŻE | M30 | 39 | M 153 | Tak | 00:00:00 | 00:41:35.80 | 00:41:35.80 | +00:17:48 (42.8%) | 5:32 | 10.8 (57.1%) | |
154 | GRZEGORZEWSKI Juliusz | 321 | BYDGOSZCZ | M20 | 21 | M 154 | 00:00:00 | 00:41:50.20 | 00:41:50.20 | +00:18:03 (43.2%) | 5:34 | 10.8 (57.1%) | |||
155 | HALINIAK Darek | 86 | BRAK | ORZELEK | M20 | 22 | M 155 | 00:00:00 | 00:41:52.30 | 00:41:52.30 | +00:18:05 (43.2%) | 5:34 | 10.7 (56.6%) | ||
156 | NIEZGÓDKA Mateusz | 193 | BYDGOSZCZ | M16 | 11 | M 156 | 00:00:00 | 00:43:01.90 | 00:43:01.90 | +00:19:14 (44.7%) | 5:44 | 10.5 (55.6%) | |||
157 | FALKOWSKI Ireneusz | 61 | BYDGOSZCZ | M60 | 11 | M 157 | 00:00:00 | 00:43:15.15 | 00:43:15.15 | +00:19:28 (45.0%) | 5:46 | 10.4 (55.0%) | |||
158 | DĘBSKI Jan | 51 | SOŁTYS | SUCHARZEWO 6 | M60 | 12 | M 158 | 00:00:00 | 00:43:27.55 | 00:43:27.55 | +00:19:40 (45.3%) | 5:47 | 10.4 (55.0%) | ||
159 | NOWICKI Marek | 196 | ZAPALENIE PŁUC | FORDON | M40 | 48 | M 159 | 00:00:00 | 00:43:32.15 | 00:43:32.15 | +00:19:45 (45.4%) | 5:48 | 10.3 (54.5%) | ||
160 | PREUSS Daniel | 216 | BYDGOSZCZ | M40 | 49 | M 160 | 00:00:00 | 00:43:32.35 | 00:43:32.35 | +00:19:45 (45.4%) | 5:48 | 10.3 (54.5%) | |||
161 | MUSZYŃSKI Adam | 188 | BYDGOSZCZ | M30 | 40 | M 161 | 00:00:00 | 00:43:57.35 | 00:43:57.35 | +00:20:10 (45.9%) | 5:51 | 10.2 (54.0%) | |||
162 | ŁAPNIEWSKI Stefan | 166 | BYDGOSZCZ | M40 | 50 | M 162 | 00:00:00 | 00:43:57.85 | 00:43:57.85 | +00:20:10 (45.9%) | 5:51 | 10.2 (54.0%) | |||
163 | CIEŚLICKI Krzysztof | 44 | SISU TEAM | BYDGOSZCZ | M30 | 41 | M 163 | 00:00:00 | 00:44:04.55 | 00:44:04.55 | +00:20:17 (46.0%) | 5:52 | 10.2 (54.0%) | ||
164 | WILK Krzysztof | 303 | BOLUMINEK | M70 | 4 | M 164 | Tak | 00:00:00 | 00:44:18.35 | 00:44:18.35 | +00:20:31 (46.3%) | 5:54 | 10.2 (54.0%) | ||
165 | BUSSE Piotr | 36 | PGB SPORTOWA PACZKA | BYDGOSZCZ | M30 | 42 | M 165 | 00:00:00 | 00:44:35.80 | 00:44:35.80 | +00:20:48 (46.7%) | 5:56 | 10.1 (53.4%) | ||
166 | AWIŻEŃ Antoni | 6 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M70 | 5 | M 166 | 00:00:00 | 00:45:04.70 | 00:45:04.70 | +00:21:17 (47.2%) | 6:00 | 10 (52.9%) | ||
167 | KARNOWSKI Sebastian | 105 | CZEMLEWO | M30 | 43 | M 167 | Tak | 00:00:00 | 00:45:56.75 | 00:45:56.75 | +00:22:09 (48.2%) | 6:07 | 9.8 (51.9%) | ||
168 | LENC Janusz | 157 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M60 | 13 | M 168 | 00:00:00 | 00:45:58.15 | 00:45:58.15 | +00:22:11 (48.3%) | 6:07 | 9.8 (51.9%) | ||
169 | BORZYSZKOWSKI Grzegorz | 29 | STARY FORDON | BYDGOSZCZ | M30 | 44 | M 169 | 00:00:00 | 00:46:07.45 | 00:46:07.45 | +00:22:20 (48.4%) | 6:08 | 9.8 (51.9%) | ||
170 | WIŚNIEWSKI Krzysztof | 305 | TRISPACE/TREK | BYDGOSZCZ | M50 | 17 | M 170 | 00:00:00 | 00:46:18.45 | 00:46:18.45 | +00:22:31 (48.6%) | 6:10 | 9.7 (51.3%) | ||
171 | KURDYNOWSKI Arkadiusz | 153 | OSP DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | 51 | M 171 | Tak | 00:00:00 | 00:46:34.80 | 00:46:34.80 | +00:22:47 (48.9%) | 6:12 | 9.7 (51.3%) | |
172 | HALAREWICZ Artur | 81 | GZIN | M40 | 52 | M 172 | Tak | 00:00:00 | 00:47:34.70 | 00:47:34.70 | +00:23:47 (50.0%) | 6:20 | 9.5 (50.3%) | ||
173 | RUTKOWSKI Sebastian | 229 | STRZYŻAWA | M16 | 12 | M 173 | Tak | 00:00:00 | 00:47:38.40 | 00:47:38.40 | +00:23:51 (50.1%) | 6:21 | 9.4 (49.7%) | ||
174 | GERKA Krzysztof | 65 | KB LECH RYPIN | RYPIN | M60 | 14 | M 174 | 00:00:00 | 00:48:26.55 | 00:48:26.55 | +00:24:39 (50.9%) | 6:27 | 9.3 (49.2%) | ||
175 | SZTUBECKI Jacek | 264 | OSTROMECKO | M40 | 53 | M 175 | Tak | 00:00:00 | 00:49:02.70 | 00:49:02.70 | +00:25:15 (51.5%) | 6:32 | 9.2 (48.7%) | ||
176 | ANDERSOHN Marcel | 2 | BYDGOSZCZ | M16 | 13 | M 176 | 00:00:00 | 00:49:24.35 | 00:49:24.35 | +00:25:37 (51.9%) | 6:35 | 9.1 (48.1%) | |||
177 | GILEŻEROWSKI Jan | 320 | JANOWO | M30 | 45 | M 177 | Tak | 00:00:00 | 00:49:24.40 | 00:49:24.40 | +00:25:37 (51.9%) | 6:35 | 9.1 (48.1%) | ||
178 | ANDERSOHN Paweł | 1 | BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M40 | 54 | M 178 | 00:00:00 | 00:49:53.85 | 00:49:53.85 | +00:26:06 (52.3%) | 6:39 | 9 (47.6%) | ||
179 | KALISZEWSKI Wojciech | 100 | 3KR | BIAŁE BŁOTA | M30 | 46 | M 179 | 00:00:00 | 00:52:45.95 | 00:52:45.95 | +00:28:58 (54.9%) | 7:02 | 8.5 (45.0%) | ||
180 | WŁADYSŁAW Angiel | 306 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M80 | 1 | M 180 | 00:00:00 | 00:52:47.50 | 00:52:47.50 | +00:29:00 (54.9%) | 7:02 | 8.5 (45.0%) | ||
181 | HALINIAK Andrzej | 84 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M50 | 18 | M 181 | Tak | 00:00:00 | 00:52:50.75 | 00:52:50.75 | +00:29:03 (55.0%) | 7:02 | 8.5 (45.0%) | ||
182 | GOLA Grzegorz | 69 | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | MARKOWO | M40 | 55 | M 182 | 00:00:00 | 00:53:07.35 | 00:53:07.35 | +00:29:20 (55.2%) | 7:04 | 8.5 (45.0%) | ||
183 | KALISZEWSKI Sławomir | 99 | 3KR | BIAŁE BŁOTA | M30 | 47 | M 183 | 00:00:00 | 00:58:18.05 | 00:58:18.05 | +00:34:31 (59.2%) | 7:46 | 7.7 (40.7%) | ||
184 | ŻÓŁTEK Jerzy | 316 | OSP DĄBROWA CHEŁMINSKA | DĄBROWA CHEŁMINSKA | M40 | 56 | M 184 | Tak | 00:00:00 | 00:58:34.60 | 00:58:34.60 | +00:34:47 (59.4%) | 7:48 | 7.7 (40.7%) |
Total 184 results.