Organizator : | Ludowy Klub Sportowy Ostromecko |
Data : | 2020-10-04 |
Miejsce : | Dąbrowa - Ostromecko |
Dystans : | 7.5 km |
Zgłoszonych : | 335 |
Wystartowało : | 267 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 267 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Mieszkańcy Gminy | K Open | M Open | Klasyfikacja małżeństw | Drużynowa Kobiety | Mieszkanka Gminy Dąbrowa Chełmińska | Drużynowa Mężczyźni | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | K16 | M16 | K17-19 | M17-19 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70 | K80 | M80
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | Czas startu | Czas netto 7.5km | Czas brutto 7.5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OCHAL Pawel | 198 | TEAMOCHAL | BYDGOSZCZ | M30 | 1 | M 1 | 00:00:00 | 00:23:47.00 | 00:23:47.00 | 3:10 | 18.9 (100%) | |||
2 | SKIBA Łukasz | 238 | AZS POLITECHNIKA OPOLSKA | BYDGOSZCZ | M30 | 2 | M 3 | 00:00:00 | 00:24:47.15 | 00:24:47.15 | +00:01:00 (4.0%) | 3:18 | 18.2 (96.3%) | ||
3 | KŁOPOTEK Patryk | 108 | WRB / UMB | BYDGOSZCZ | M30 | 3 | M 4 | 00:00:00 | 00:25:19.05 | 00:25:19.05 | +00:01:32 (6.1%) | 3:22 | 17.8 (94.2%) | ||
4 | KAZIMIROW Aleksander | 330 | KALISZ | M30 | 4 | M 11 | 00:00:00 | 00:27:18.70 | 00:27:18.70 | +00:03:31 (12.9%) | 3:38 | 16.5 (87.3%) | |||
5 | ŚLIWIŃSKI Łukasz | 272 | LKS BOGMAR OSTROMECKO | OSTROMECKO | M30 | 5 | M 12 | Tak | 00:00:00 | 00:27:27.80 | 00:27:27.80 | +00:03:40 (13.4%) | 3:39 | 16.4 (86.8%) | |
6 | MAĆKOWSKI Maciej | 169 | UPSBYDGOSZCZ/TEAMOCHAL | BYDGOSZCZ | M30 | 6 | M 13 | 00:00:00 | 00:27:28.40 | 00:27:28.40 | +00:03:41 (13.4%) | 3:39 | 16.4 (86.8%) | ||
7 | ŁAZ Kamil | 334 | RUN PASJA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M30 | 7 | M 14 | 00:00:00 | 00:27:29.40 | 00:27:29.40 | +00:03:42 (13.5%) | 3:39 | 16.4 (86.8%) | ||
8 | HOŁTYN Patryk | 89 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M30 | 8 | M 15 | 00:00:00 | 00:27:31.55 | 00:27:31.55 | +00:03:44 (13.6%) | 3:40 | 16.4 (86.8%) | ||
9 | KAMIŃSKI Tomasz | 102 | KS PERUN | KOWALEWO POMORSKIE | M30 | 9 | M 16 | 00:00:00 | 00:27:35.30 | 00:27:35.30 | +00:03:48 (13.8%) | 3:40 | 16.3 (86.2%) | ||
10 | BĄK Oskar | 15 | MĄKOWARSKO | M30 | 10 | M 17 | 00:00:00 | 00:27:43.65 | 00:27:43.65 | +00:03:56 (14.2%) | 3:41 | 16.2 (85.7%) | |||
11 | KUBANEK Łukasz | 142 | TEAMOCHAL | NIEMCZ | M30 | 11 | M 21 | 00:00:00 | 00:28:10.40 | 00:28:10.40 | +00:04:23 (15.6%) | 3:45 | 16 (84.7%) | ||
12 | RYMER Jakub | 230 | KOTŁOWSKI RUN TEAM | BYDGOSZCZ | M30 | 12 | M 22 | 00:00:00 | 00:28:14.80 | 00:28:14.80 | +00:04:27 (15.8%) | 3:45 | 15.9 (84.1%) | ||
13 | SYROCKI Michał | 255 | WAŁDOWO KRÓLEWSKIE | M30 | 13 | M 30 | Tak | 00:00:00 | 00:29:59.95 | 00:29:59.95 | +00:06:12 (20.7%) | 3:59 | 15 (79.4%) | ||
14 | GILL Daniel | 66 | LKS BOGMAR OSTROMECKO | BYDGOSZCZ | M30 | 14 | M 32 | 00:00:00 | 00:30:06.30 | 00:30:06.30 | +00:06:19 (21.0%) | 4:00 | 15 (79.4%) | ||
15 | NAGORZYSKI Arek | 190 | BYDGOSZCZ | M30 | 15 | M 36 | 00:00:00 | 00:30:41.70 | 00:30:41.70 | +00:06:54 (22.5%) | 4:05 | 14.7 (77.8%) | |||
16 | SZYMCZAK Mateusz | 270 | OSTROMECKO | M30 | 16 | M 45 | Tak | 00:00:00 | 00:31:53.85 | 00:31:53.85 | +00:08:06 (25.4%) | 4:15 | 14.1 (74.6%) | ||
17 | KOCINIEWSKI Bartłomiej | 112 | LKS JANOWO | JANOWO | M30 | 17 | M 49 | Tak | 00:00:00 | 00:32:11.10 | 00:32:11.10 | +00:08:24 (26.1%) | 4:17 | 14 (74.1%) | |
18 | SADAJ Krzysztof | 232 | BYDGOSZCZ | M30 | 18 | M 54 | 00:00:00 | 00:32:28.70 | 00:32:28.70 | +00:08:41 (26.8%) | 4:19 | 13.9 (73.5%) | |||
19 | PUCHACZ Marcin | 218 | BYDGOSZCZ | M30 | 19 | M 57 | 00:00:00 | 00:33:19.55 | 00:33:19.55 | +00:09:32 (28.6%) | 4:26 | 13.5 (71.4%) | |||
20 | KRZYSZTOSZEK Krzysztof | 140 | BYDGOSZCZ | M30 | 20 | M 62 | 00:00:00 | 00:33:38.45 | 00:33:38.45 | +00:09:51 (29.3%) | 4:29 | 13.4 (70.9%) | |||
21 | BIELEC Wojciech | 21 | BYDGOSZCZ | M30 | 21 | M 65 | 00:00:00 | 00:33:43.30 | 00:33:43.30 | +00:09:56 (29.5%) | 4:29 | 13.3 (70.4%) | |||
22 | SMARZ Karol | 241 | OSP DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M30 | 22 | M 68 | Tak | 00:00:00 | 00:33:48.85 | 00:33:48.85 | +00:10:01 (29.7%) | 4:30 | 13.3 (70.4%) | |
23 | MAZERSKI Jarosław | 178 | TORUŃ | M30 | 23 | M 70 | 00:00:00 | 00:34:13.65 | 00:34:13.65 | +00:10:26 (30.5%) | 4:33 | 13.2 (69.8%) | |||
24 | ROSZAK Zbigniew | 225 | WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE | GNIEWKOWO | M30 | 24 | M 72 | 00:00:00 | 00:34:18.65 | 00:34:18.65 | +00:10:31 (30.7%) | 4:34 | 13.1 (69.3%) | ||
25 | KOSIEDOWSKI Bartek | 124 | OSTROMECKO | M30 | 25 | M 78 | Tak | 00:00:00 | 00:34:33.45 | 00:34:33.45 | +00:10:46 (31.2%) | 4:36 | 13 (68.8%) | ||
26 | DĘBIEC Andrzej | 50 | NIEMCZ | M30 | 26 | M 97 | 00:00:00 | 00:36:11.90 | 00:36:11.90 | +00:12:24 (34.3%) | 4:49 | 12.4 (65.6%) | |||
27 | BĄCZKOWSKI Wojciech | 14 | BYDGOSZCZ | M30 | 27 | M 100 | 00:00:00 | 00:36:20.80 | 00:36:20.80 | +00:12:33 (34.6%) | 4:50 | 12.4 (65.6%) | |||
28 | BARSZCZ Tomasz | 11 | BYDGOSZCZ | M30 | 28 | M 104 | 00:00:00 | 00:36:38.55 | 00:36:38.55 | +00:12:51 (35.1%) | 4:53 | 12.3 (65.1%) | |||
29 | POTRZEBOWSKI Marek | 213 | DEAF | BYDGOSZCZ | M30 | 29 | M 112 | 00:00:00 | 00:37:45.95 | 00:37:45.95 | +00:13:58 (37.0%) | 5:02 | 11.9 (63.0%) | ||
30 | TARGOWSKI Marcin | 280 | MKS SP 63 | BYDGOSZCZ | M30 | 30 | M 113 | 00:00:00 | 00:37:53.40 | 00:37:53.40 | +00:14:06 (37.2%) | 5:03 | 11.9 (63.0%) | ||
31 | MROTEK Marcin | 185 | OSTROMECKO | M30 | 31 | M 114 | Tak | 00:00:00 | 00:38:02.95 | 00:38:02.95 | +00:14:15 (37.5%) | 5:04 | 11.8 (62.4%) | ||
32 | DUTKOWSKI Tomek | 56 | LUBAWKA | M30 | 32 | M 123 | 00:00:00 | 00:38:46.35 | 00:38:46.35 | +00:14:59 (38.7%) | 5:10 | 11.6 (61.4%) | |||
33 | ŚLIWIŃSKI Mariusz | 274 | CZEMLEWO | M30 | 33 | M 129 | Tak | 00:00:00 | 00:39:13.05 | 00:39:13.05 | +00:15:26 (39.4%) | 5:13 | 11.5 (60.8%) | ||
34 | ŚLIWIŃSKI Piotr | 273 | GZIN | M30 | 34 | M 132 | Tak | 00:00:00 | 00:39:36.55 | 00:39:36.55 | +00:15:49 (40.0%) | 5:16 | 11.4 (60.3%) | ||
35 | POLAKOWSKI Tomasz | 210 | RUNMORS | CICHORADZ | M30 | 35 | M 141 | 00:00:00 | 00:40:02.25 | 00:40:02.25 | +00:16:15 (40.6%) | 5:20 | 11.2 (59.3%) | ||
36 | BYTYŃ Tadeusz | 38 | ŁUBIANKA | M30 | 36 | M 148 | 00:00:00 | 00:40:56.35 | 00:40:56.35 | +00:17:09 (41.9%) | 5:27 | 11 (58.2%) | |||
37 | BŁAŻEJCZYK Łukasz | 27 | OSTROMECKO | M30 | 37 | M 149 | Tak | 00:00:00 | 00:40:59.90 | 00:40:59.90 | +00:17:12 (42.0%) | 5:27 | 11 (58.2%) | ||
38 | ZUŻYDŁO Mirosław | 314 | LA FAMILIA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M30 | 38 | M 152 | Tak | 00:00:00 | 00:41:30.15 | 00:41:30.15 | +00:17:43 (42.7%) | 5:32 | 10.8 (57.1%) | |
39 | KOCINIEWSKI Marcin | 113 | LKS JANOWO | CZARŻE | M30 | 39 | M 153 | Tak | 00:00:00 | 00:41:35.80 | 00:41:35.80 | +00:17:48 (42.8%) | 5:32 | 10.8 (57.1%) | |
40 | MUSZYŃSKI Adam | 188 | BYDGOSZCZ | M30 | 40 | M 161 | 00:00:00 | 00:43:57.35 | 00:43:57.35 | +00:20:10 (45.9%) | 5:51 | 10.2 (54.0%) | |||
41 | CIEŚLICKI Krzysztof | 44 | SISU TEAM | BYDGOSZCZ | M30 | 41 | M 163 | 00:00:00 | 00:44:04.55 | 00:44:04.55 | +00:20:17 (46.0%) | 5:52 | 10.2 (54.0%) | ||
42 | BUSSE Piotr | 36 | PGB SPORTOWA PACZKA | BYDGOSZCZ | M30 | 42 | M 165 | 00:00:00 | 00:44:35.80 | 00:44:35.80 | +00:20:48 (46.7%) | 5:56 | 10.1 (53.4%) | ||
43 | KARNOWSKI Sebastian | 105 | CZEMLEWO | M30 | 43 | M 167 | Tak | 00:00:00 | 00:45:56.75 | 00:45:56.75 | +00:22:09 (48.2%) | 6:07 | 9.8 (51.9%) | ||
44 | BORZYSZKOWSKI Grzegorz | 29 | STARY FORDON | BYDGOSZCZ | M30 | 44 | M 169 | 00:00:00 | 00:46:07.45 | 00:46:07.45 | +00:22:20 (48.4%) | 6:08 | 9.8 (51.9%) | ||
45 | GILEŻEROWSKI Jan | 320 | JANOWO | M30 | 45 | M 177 | Tak | 00:00:00 | 00:49:24.40 | 00:49:24.40 | +00:25:37 (51.9%) | 6:35 | 9.1 (48.1%) | ||
46 | KALISZEWSKI Wojciech | 100 | 3KR | BIAŁE BŁOTA | M30 | 46 | M 179 | 00:00:00 | 00:52:45.95 | 00:52:45.95 | +00:28:58 (54.9%) | 7:02 | 8.5 (45.0%) | ||
47 | KALISZEWSKI Sławomir | 99 | 3KR | BIAŁE BŁOTA | M30 | 47 | M 183 | 00:00:00 | 00:58:18.05 | 00:58:18.05 | +00:34:31 (59.2%) | 7:46 | 7.7 (40.7%) |
Znaleziono 47 wynik(ów)