Organizator : | Ludowy Klub Sportowy Ostromecko |
Data : | 2020-10-04 |
Miejsce : | Dąbrowa - Ostromecko |
Dystans : | 7.5 km |
Zgłoszonych : | 335 |
Wystartowało : | 267 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 267 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Mieszkańcy Gminy | K Open | M Open | Klasyfikacja małżeństw | Drużynowa Kobiety | Mieszkanka Gminy Dąbrowa Chełmińska | Drużynowa Mężczyźni | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | K16 | M16 | K17-19 | M17-19 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70 | K80 | M80
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | Czas startu | Czas netto 7.5km | Czas brutto 7.5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BARTKIEWICZ Krzysztof | 323 | TORUŃ | M40 | 1 | M 5 | 00:00:00 | 00:25:32.20 | 00:25:32.20 | 3:24 | 17.6 (100%) | ||||
2 | GLUGLA Mariusz | 68 | ŚWIECIE | M40 | 2 | M 8 | 00:00:00 | 00:26:01.05 | 00:26:01.05 | +00:00:28 (1.8%) | 3:28 | 17.3 (98.3%) | |||
3 | RETECKI Krzysztof | 220 | LKS BOGMAR/ GINTER EKOTECHNIKA/ PRESTO | OSTROMECKO | M40 | 3 | M 9 | Tak | 00:00:00 | 00:26:36.20 | 00:26:36.20 | +00:01:04 (4.0%) | 3:32 | 16.9 (96.0%) | |
4 | BANDOCH Mariusz | 9 | SOLEC KUJAWSKI | M40 | 4 | M 10 | 00:00:00 | 00:26:53.85 | 00:26:53.85 | +00:01:21 (5.1%) | 3:35 | 16.7 (94.9%) | |||
5 | WARCZAK Piotr | 293 | TEAMOCHAL | BYDGOSZCZ | M40 | 5 | M 18 | 00:00:00 | 00:27:47.15 | 00:27:47.15 | +00:02:14 (8.1%) | 3:42 | 16.2 (92.0%) | ||
6 | TACZKOWSKI Jarosław | 278 | BYDGOSZCZ | M40 | 6 | M 19 | 00:00:00 | 00:27:47.90 | 00:27:47.90 | +00:02:15 (8.1%) | 3:42 | 16.2 (92.0%) | |||
7 | JAGIEŁA Jarosław | 90 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M40 | 7 | M 20 | 00:00:00 | 00:28:04.05 | 00:28:04.05 | +00:02:31 (9.0%) | 3:44 | 16 (90.9%) | ||
8 | GOŁEMBIEWSKI Marek | 73 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M40 | 8 | M 25 | 00:00:00 | 00:28:49.25 | 00:28:49.25 | +00:03:17 (11.4%) | 3:50 | 15.6 (88.6%) | ||
9 | GOŁATA Wojciech | 71 | WILCZA WATAHA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | 9 | M 29 | Tak | 00:00:00 | 00:29:46.70 | 00:29:46.70 | +00:04:14 (14.2%) | 3:58 | 15.1 (85.8%) | |
10 | PRĄDZYŃSKI Marcin | 215 | AMS | BYDGOSZCZ | M40 | 10 | M 31 | 00:00:00 | 00:30:04.55 | 00:30:04.55 | +00:04:32 (15.1%) | 4:00 | 15 (85.2%) | ||
11 | KUNZ Mieczysław | 149 | UMK TORUŃ | TORUŃ | M40 | 11 | M 34 | 00:00:00 | 00:30:14.25 | 00:30:14.25 | +00:04:42 (15.5%) | 4:01 | 14.9 (84.7%) | ||
12 | ZABROCKI Adam | 309 | BYDGOSZCZ | M40 | 12 | M 35 | 00:00:00 | 00:30:22.25 | 00:30:22.25 | +00:04:50 (15.9%) | 4:02 | 14.8 (84.1%) | |||
13 | ŚLIWIŃSKI Mariusz | 275 | GRONOWO | M40 | 13 | M 37 | 00:00:00 | 00:30:57.45 | 00:30:57.45 | +00:05:25 (17.5%) | 4:07 | 14.5 (82.4%) | |||
14 | ŁADNIAK Dariusz | 165 | RUNMORS | CZARNOWO | M40 | 14 | M 40 | 00:00:00 | 00:31:19.00 | 00:31:19.00 | +00:05:46 (18.5%) | 4:10 | 14.4 (81.8%) | ||
15 | ZDROJEWSKI Paweł | 311 | START TEAM | WĄBRZEŹNO | M40 | 15 | M 41 | 00:00:00 | 00:31:20.60 | 00:31:20.60 | +00:05:48 (18.5%) | 4:10 | 14.4 (81.8%) | ||
16 | KOWALSKI Jacek | 130 | BYDGOSZCZ | M40 | 16 | M 43 | 00:00:00 | 00:31:47.50 | 00:31:47.50 | +00:06:15 (19.7%) | 4:14 | 14.2 (80.7%) | |||
17 | KADOW Ryszard | 98 | BYDGOSZCZ | M40 | 17 | M 44 | 00:00:00 | 00:31:50.05 | 00:31:50.05 | +00:06:17 (19.8%) | 4:14 | 14.1 (80.1%) | |||
18 | BUGALSKI Wojciech | 34 | AMS TRIATHLON | BYDGOSZCZ | M40 | 18 | M 46 | 00:00:00 | 00:32:01.20 | 00:32:01.20 | +00:06:29 (20.2%) | 4:16 | 14.1 (80.1%) | ||
19 | KAPSA Dawid | 103 | ONLY GLASS | BYDGOSZCZ | M40 | 19 | M 48 | 00:00:00 | 00:32:02.90 | 00:32:02.90 | +00:06:30 (20.3%) | 4:16 | 14 (79.5%) | ||
20 | GRUBICH Arkadiusz | 78 | NIEMCZ | M40 | 20 | M 52 | 00:00:00 | 00:32:14.95 | 00:32:14.95 | +00:06:42 (20.8%) | 4:17 | 14 (79.5%) | |||
21 | HERMELIN Wojciech | 88 | KOTŁOWSKI RUN TEAM | BYDGOSZCZ | M40 | 21 | M 53 | 00:00:00 | 00:32:23.35 | 00:32:23.35 | +00:06:51 (21.2%) | 4:19 | 13.9 (79.0%) | ||
22 | KOWALSKI Krzysztof | 129 | OCELOTY KRUSZYN KRAJENSKI | KRUSZYN KRAJEŃSKI | M40 | 22 | M 56 | 00:00:00 | 00:33:16.60 | 00:33:16.60 | +00:07:44 (23.3%) | 4:26 | 13.5 (76.7%) | ||
23 | URBAŃSKI Andrzej | 290 | OSTROMECKO | M40 | 23 | M 60 | Tak | 00:00:00 | 00:33:21.95 | 00:33:21.95 | +00:07:49 (23.5%) | 4:26 | 13.5 (76.7%) | ||
24 | SKONIECZNY Marcin | 240 | NESSI TEAM | BYDGOSZCZ | M40 | 24 | M 61 | 00:00:00 | 00:33:24.95 | 00:33:24.95 | +00:07:52 (23.6%) | 4:27 | 13.5 (76.7%) | ||
25 | SZEWS Marek | 261 | AMS BYDGOSZCZ | KORONOWO | M40 | 25 | M 73 | 00:00:00 | 00:34:19.25 | 00:34:19.25 | +00:08:47 (25.6%) | 4:34 | 13.1 (74.4%) | ||
26 | KREŃSKI Tomasz | 133 | TEAMOCHAL | BYDGOSZCZ | M40 | 26 | M 82 | 00:00:00 | 00:34:43.75 | 00:34:43.75 | +00:09:11 (26.5%) | 4:37 | 13 (73.9%) | ||
27 | BERENDA Damian | 18 | BYDGOSZCZ | M40 | 27 | M 84 | 00:00:00 | 00:34:47.80 | 00:34:47.80 | +00:09:15 (26.6%) | 4:38 | 12.9 (73.3%) | |||
28 | KOTŁOWSKI Przemysław | 126 | MKS SP 63 BYDGOSZCZ | CIELE | M40 | 28 | M 85 | 00:00:00 | 00:34:49.25 | 00:34:49.25 | +00:09:17 (26.7%) | 4:38 | 12.9 (73.3%) | ||
29 | DĄBROWSKI Leszek | 49 | START TEAM WĄBRZEŹNO | PŁYWACZEWO | M40 | 29 | M 86 | 00:00:00 | 00:34:53.15 | 00:34:53.15 | +00:09:20 (26.8%) | 4:39 | 12.9 (73.3%) | ||
30 | STARSZAK Paweł | 250 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | 30 | M 87 | Tak | 00:00:00 | 00:34:57.15 | 00:34:57.15 | +00:09:24 (26.9%) | 4:39 | 12.9 (73.3%) | ||
31 | ROBACZEWSKI Artur | 222 | ZŁOTNIKI KUJAWSKIE | M40 | 31 | M 90 | 00:00:00 | 00:35:41.75 | 00:35:41.75 | +00:10:09 (28.5%) | 4:45 | 12.6 (71.6%) | |||
32 | BRĄŻKIEWICZ Rafał | 31 | BIKE FORDON | BYDGOSZCZ | M40 | 32 | M 92 | 00:00:00 | 00:35:50.20 | 00:35:50.20 | +00:10:18 (28.7%) | 4:46 | 12.6 (71.6%) | ||
33 | JANKOWSKI Dawid | 91 | OSTROMECKO | M40 | 33 | M 94 | Tak | 00:00:00 | 00:36:05.30 | 00:36:05.30 | +00:10:33 (29.2%) | 4:48 | 12.5 (71.0%) | ||
34 | KOCINIEWSKI Jacek | 117 | LKS JANOWO | JANOWO | M40 | 34 | M 95 | Tak | 00:00:00 | 00:36:11.05 | 00:36:11.05 | +00:10:38 (29.4%) | 4:49 | 12.4 (70.5%) | |
35 | AUGUSTYNIAK Piotr | 5 | BYDGOSZCZ | M40 | 35 | M 96 | 00:00:00 | 00:36:11.50 | 00:36:11.50 | +00:10:39 (29.4%) | 4:49 | 12.4 (70.5%) | |||
36 | BERNACKI Dominik | 19 | CZARNOWO | M40 | 36 | M 101 | 00:00:00 | 00:36:26.30 | 00:36:26.30 | +00:10:54 (29.9%) | 4:51 | 12.4 (70.5%) | |||
37 | SOSIŃSKI Paweł | 248 | GZIN | M40 | 37 | M 109 | Tak | 00:00:00 | 00:37:27.10 | 00:37:27.10 | +00:11:54 (31.8%) | 4:59 | 12 (68.2%) | ||
38 | RUTKOWSKI Tomasz | 228 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | 38 | M 110 | Tak | 00:00:00 | 00:37:42.25 | 00:37:42.25 | +00:12:10 (32.3%) | 5:01 | 11.9 (67.6%) | ||
39 | URBAŃSKI Daniel | 291 | PGB SPORTOWA PACZKA | BYDGOSZCZ | M40 | 39 | M 111 | 00:00:00 | 00:37:44.95 | 00:37:44.95 | +00:12:12 (32.4%) | 5:01 | 11.9 (67.6%) | ||
40 | KOHUTEK Artur | 118 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | 40 | M 116 | Tak | 00:00:00 | 00:38:30.10 | 00:38:30.10 | +00:12:57 (33.7%) | 5:08 | 11.7 (66.5%) | ||
41 | STAWICKI Paweł | 251 | OSTROMECKO | M40 | 41 | M 117 | Tak | 00:00:00 | 00:38:32.65 | 00:38:32.65 | +00:13:00 (33.7%) | 5:08 | 11.7 (66.5%) | ||
42 | KRÓL Karol | 134 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M40 | 42 | M 119 | 00:00:00 | 00:38:36.50 | 00:38:36.50 | +00:13:04 (33.9%) | 5:08 | 11.7 (66.5%) | ||
43 | KOWALCZYK Robert | 336 | OSTROMECKO | M40 | 43 | M 122 | Tak | 00:00:00 | 00:38:43.95 | 00:38:43.95 | +00:13:11 (34.1%) | 5:09 | 11.6 (65.9%) | ||
44 | LEWANDOWSKI Jacek | 338 | M40 | 44 | M 128 | 00:00:00 | 00:39:09.85 | 00:39:09.85 | +00:13:37 (34.8%) | 5:13 | 11.5 (65.3%) | ||||
45 | RZEMEK Sławomir | 231 | GZINI@K | GZIN | M40 | 45 | M 142 | Tak | 00:00:00 | 00:40:05.00 | 00:40:05.00 | +00:14:32 (36.3%) | 5:20 | 11.2 (63.6%) | |
46 | BIELEC Michał | 22 | PAN | BYDGOSZCZ | M40 | 46 | M 146 | 00:00:00 | 00:40:25.95 | 00:40:25.95 | +00:14:53 (36.8%) | 5:23 | 11.1 (63.1%) | ||
47 | SZYDŁO Sławomir | 267 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | 47 | M 151 | Tak | 00:00:00 | 00:41:27.25 | 00:41:27.25 | +00:15:55 (38.4%) | 5:31 | 10.9 (61.9%) | ||
48 | NOWICKI Marek | 196 | ZAPALENIE PŁUC | FORDON | M40 | 48 | M 159 | 00:00:00 | 00:43:32.15 | 00:43:32.15 | +00:17:59 (41.3%) | 5:48 | 10.3 (58.5%) | ||
49 | PREUSS Daniel | 216 | BYDGOSZCZ | M40 | 49 | M 160 | 00:00:00 | 00:43:32.35 | 00:43:32.35 | +00:18:00 (41.3%) | 5:48 | 10.3 (58.5%) | |||
50 | ŁAPNIEWSKI Stefan | 166 | BYDGOSZCZ | M40 | 50 | M 162 | 00:00:00 | 00:43:57.85 | 00:43:57.85 | +00:18:25 (41.9%) | 5:51 | 10.2 (58.0%) | |||
51 | KURDYNOWSKI Arkadiusz | 153 | OSP DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | 51 | M 171 | Tak | 00:00:00 | 00:46:34.80 | 00:46:34.80 | +00:21:02 (45.2%) | 6:12 | 9.7 (55.1%) | |
52 | HALAREWICZ Artur | 81 | GZIN | M40 | 52 | M 172 | Tak | 00:00:00 | 00:47:34.70 | 00:47:34.70 | +00:22:02 (46.3%) | 6:20 | 9.5 (54.0%) | ||
53 | SZTUBECKI Jacek | 264 | OSTROMECKO | M40 | 53 | M 175 | Tak | 00:00:00 | 00:49:02.70 | 00:49:02.70 | +00:23:30 (47.9%) | 6:32 | 9.2 (52.3%) | ||
54 | ANDERSOHN Paweł | 1 | BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M40 | 54 | M 178 | 00:00:00 | 00:49:53.85 | 00:49:53.85 | +00:24:21 (48.8%) | 6:39 | 9 (51.1%) | ||
55 | GOLA Grzegorz | 69 | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | MARKOWO | M40 | 55 | M 182 | 00:00:00 | 00:53:07.35 | 00:53:07.35 | +00:27:35 (51.9%) | 7:04 | 8.5 (48.3%) | ||
56 | ŻÓŁTEK Jerzy | 316 | OSP DĄBROWA CHEŁMINSKA | DĄBROWA CHEŁMINSKA | M40 | 56 | M 184 | Tak | 00:00:00 | 00:58:34.60 | 00:58:34.60 | +00:33:02 (56.4%) | 7:48 | 7.7 (43.8%) |
Znaleziono 56 wynik(ów)