Organiser : | Ludowy Klub Sportowy Ostromecko |
Date : | 2020-10-04 |
Place : | Dąbrowa - Ostromecko |
Distance : | 7.5 km |
Registered : | 335 |
Started : | 267 |
Not finished : | 0 |
Finished : | 267 |
On the track : | 0 |
Classifications acc. to categories:
All | Mieszkańcy Gminy | K Open | M Open | Klasyfikacja małżeństw | Drużynowa Kobiety | Mieszkanka Gminy Dąbrowa Chełmińska | Drużynowa Mężczyźni | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | K16 | M16 | K17-19 | M17-19 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70 | K80 | M80
Classification by
gross time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | MCat | F/M | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | Start time | Net time 7.5km | Clock time 7.5km | Różnica w czasie | Pace min/km | Pace km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MELLER Wojciech | 180 | STRZYŻAWA | M50 | 1 | M 28 | Tak | 00:00:00 | 00:29:38.55 | 00:29:38.55 | 3:57 | 15.2 (100%) | |||
2 | SKARBEK Marek | 237 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M50 | 2 | M 33 | 00:00:00 | 00:30:11.45 | 00:30:11.45 | +00:00:32 (1.8%) | 4:01 | 14.9 (98.0%) | ||
3 | ŁUCZAK Paweł | 167 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M50 | 3 | M 38 | 00:00:00 | 00:30:58.90 | 00:30:58.90 | +00:01:20 (4.3%) | 4:07 | 14.5 (95.4%) | ||
4 | BUTRYN Nikodem | 37 | BYDGOSZCZ | M50 | 4 | M 42 | 00:00:00 | 00:31:26.45 | 00:31:26.45 | +00:01:47 (5.7%) | 4:11 | 14.3 (94.1%) | |||
5 | KALISZ Andrzej | 335 | CHEŁMŻA | M50 | 5 | M 51 | 00:00:00 | 00:32:13.20 | 00:32:13.20 | +00:02:34 (8.0%) | 4:17 | 14 (92.1%) | |||
6 | KOCINIEWSKI Dariusz | 116 | LKS JANOWO | JANOWO | M50 | 6 | M 59 | Tak | 00:00:00 | 00:33:20.75 | 00:33:20.75 | +00:03:42 (11.1%) | 4:26 | 13.5 (88.8%) | |
7 | OLSZEWSKI Adam | 199 | KB LECH RYPIN | RYPIN | M50 | 7 | M 64 | 00:00:00 | 00:33:42.55 | 00:33:42.55 | +00:04:04 (12.1%) | 4:29 | 13.4 (88.2%) | ||
8 | WĘGRZYNOWSKI Sławomir | 299 | KABEL TEAM BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M50 | 8 | M 66 | 00:00:00 | 00:33:43.35 | 00:33:43.35 | +00:04:04 (12.1%) | 4:29 | 13.3 (87.5%) | ||
9 | ROSIAK Jarosław | 224 | 3KR | BYDGOSZCZ | M50 | 9 | M 74 | 00:00:00 | 00:34:20.50 | 00:34:20.50 | +00:04:41 (13.7%) | 4:34 | 13.1 (86.2%) | ||
10 | BARTOS Arkadiusz | 13 | PGB SPORTOWA PACZKA | GRUDZIĄDZ | M50 | 10 | M 75 | 00:00:00 | 00:34:24.40 | 00:34:24.40 | +00:04:45 (13.8%) | 4:35 | 13.1 (86.2%) | ||
11 | NEUMANN Andrzej | 191 | BYDGOSZCZ | M50 | 11 | M 77 | 00:00:00 | 00:34:27.75 | 00:34:27.75 | +00:04:49 (14.0%) | 4:35 | 13.1 (86.2%) | |||
12 | BAGROWSKI Marek | 7 | UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGA | JANOWO /K/ DABROWY CHELMINSKIEJ | M50 | 12 | M 88 | Tak | 00:00:00 | 00:35:08.95 | 00:35:08.95 | +00:05:30 (15.7%) | 4:41 | 12.8 (84.2%) | |
13 | KRUCZKOWSKI Piotr | 136 | KRYSPORT TEAM | BYDGOSZCZ | M50 | 13 | M 108 | 00:00:00 | 00:37:20.40 | 00:37:20.40 | +00:07:41 (20.6%) | 4:58 | 12.1 (79.6%) | ||
14 | NOWAK Waldemar | 194 | TRI-AMATOR | BIAŁE BŁOTA | M50 | 14 | M 127 | 00:00:00 | 00:39:06.30 | 00:39:06.30 | +00:09:27 (24.2%) | 5:12 | 11.5 (75.7%) | ||
15 | DYCZKO Adam | 57 | BRĄCHNOWO | M50 | 15 | M 138 | 00:00:00 | 00:39:52.75 | 00:39:52.75 | +00:10:14 (25.7%) | 5:18 | 11.3 (74.3%) | |||
16 | ZAKURZEWSKI Arkadiusz | 310 | BYDGOSZCZ | M50 | 16 | M 144 | 00:00:00 | 00:40:22.30 | 00:40:22.30 | +00:10:43 (26.6%) | 5:22 | 11.1 (73.0%) | |||
17 | WIŚNIEWSKI Krzysztof | 305 | TRISPACE/TREK | BYDGOSZCZ | M50 | 17 | M 170 | 00:00:00 | 00:46:18.45 | 00:46:18.45 | +00:16:39 (36.0%) | 6:10 | 9.7 (63.8%) | ||
18 | HALINIAK Andrzej | 84 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M50 | 18 | M 181 | Tak | 00:00:00 | 00:52:50.75 | 00:52:50.75 | +00:23:12 (43.9%) | 7:02 | 8.5 (55.9%) |
Total 18 results.